לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-01-2012, 17:59
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי shai.shai שמתחילה ב "גם המהומה עכשיו לא קטנה... זה..."

אני לא כ"כ מאורע בנבכי התכנית הכלכלית- אז אני כותב מתוך הנחות נטו. כשהרכבת טוענת שקווי הנסיעה צפונה עמוסים מדי זה עוד יכול להחזיק מים איכשהו, כשהרכבת תגיד שהעומס על תחנות ת"א גדול מדי ולכן חיילים לא יכולים יותר לעלות על הרכבת בת"א- אז באמת תפרוץ מהומה רבתי, שכן- מן הסתם האיזור שבו מרוכזת מרבית אוכלוסיית ישראל יהיה האיזור שבו העומס הוא הגדול ביותר.

סתם לצורך העניין- קשה לי להאמין שהעומס על קווי צפון גדול יותר מהעומס על קווי דרום, יצא לי לסוע מספיק לשני הכיוונים בשירות שלי ולסוע צפונה היה כ"כ, כ"כ יותר....מרווח...

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-01-2012, 12:07
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "מה רע בזה בדיוק גולני 2? בוא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי linuxsboot
מה רע בזה בדיוק גולני 2?

לא אמרתי שיש בעיה, רק בוא נקרא לילד בשמו.
הוא לא עושה זאת מטוב ליבו- או לפחות לא גרידא, יש פה מניע עסקי ברור.
ציטוט:
אם המדינה לא תשלם לחיילים נסיעות שבעלים עסקים יתרמו את הכסף לזה ויקנו להם כרטיסים במקום,כי לחיילים מגיע.

פה אני בכלל לא מסכים אתך, המגבלה על הנסיעה ברכבת היא בשעות ספציפיות מאוד ונובעת ממניעים של רכבת ישראל ולא של צה"ל, אפשר להפסיק עם הדמגוגיה של לחיילים מגיע יותר וצה"ל יורק להם בפרצוף.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 24-01-2012, 12:56
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "[QUOTE=linuxsboot]מה רע בזה..."

שכחת את הסקופ של התקשורת שדובר צה"ל אמר שהוא שקר אחרי כמה שעות בנוגע להפסקה של נסיעות חינם לחיילים באוטובוסים אחרי פחות מחודש?
במקרה אחרי שזה לא הצליח,הרכבת "החליטה" על הצעד להדיר חיילים בשעות 6-9 מהרכבת ולא לתת לנסוע בה בחינם באותו זמן,וצה"ל לא עצר את הנושא.
אם צה"ל היה רוצה באמת,הרכבת הייתה ממשיכה לתת לחיילים לנסוע חינם גם בין 6 ל 9 ובכל זמן אחר בחינם!

משהו בקריה החליט לפגוע בחיילים שלא יכולים לדבר נגד הקצונה הגבוה בשביל אותם 25 מיליון ש"ח והימור שלי מתי שהוא בעתיד ינסו להפסיק את הנסיעה חינם גם באוטובוסים שוב פעם.

50% ממחזור הגיוס כבר לא עולים על מדים להזכירך והולכים ורוצים להקשות עוד יותר על אלה שכן תורמים את שלהם למדינה?
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 24-01-2012, 13:23
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי Seo שמתחילה ב "הרכבת החליטה על הצעד הזה לפני..."

את יודעת מה יהיה עם אנשים שמשרתים בבסיס סגור שאין אליו הסעות כל הזמן ויש אוטובוס או 2 ביום בלבד או בסיסים רחוקים מאוד?
אוטובוסים זה אומר לקום שעתיים מוקדם יותר בחלק מהמקרים ובחלק מהמקרים אפילו יותר מוקדם,וזה לא משנה שהרכבת מפעילה או צה"ל מפעיל את האוטובוסים.

אח שלי בלי הרכבת בזמן השירות שלו, היה צריך לקום שעתיים מוקדם וזה בלי לדבר על חיילים שעושים את השירות שלהם במקומות אחרים רחוקים יותר, ולכן אני מבין כמה הרכבת חשובה למי שנמצא בבסיס סגור ועוד רחוק מהבית בימי א או ה.

אח שלי היה לוקח רכבת ומחליף עוד שני אוטובוסים אחרי זה רק בשביל להגיע לבסיס שלו בזמן,ואם הוא פיספס ב 5 דקות, זה אומר לחכות עד 4 אחר הצהריים לאוטובוס הנוסף לבסיס.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 24-01-2012 בשעה 13:28.
ישן 24-01-2012, 13:41
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Seo שלח הודעה דרך MSN אל Seo Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "את יודעת מה יהיה עם אנשים..."

אתה שם לב שאתה סתם יורה חצים לכל עבר עכשיו? אתה בא לנסות לשכנע אותי כשסה"כ באתי לתקן משהו לא נכון שכתבת.
אין ספק שרכבת ישראל צריכה להתייעל במקום להקשות על 30 אחוז מציבור הנוסעים שלה. אבל אתה סתם מאשים את צה"ל, כשההחלטה כלל לא קשורה אליו. בפעם האחרונה שבדקתי, לצה"ל אין שום מילה בהתנהלות הרכבת.
ולגבי האוטובוסים, מדובר בהסעות מיוחדות שנוסעות דרך כבישים מהירים ומיועדות אך ורק לחיילים. משמע, האוטובוסים האלה הרבה יותר מהירים מאוטובוסים רגילים שעוברים בערים ועוצרים לכל אזרח. אם תחשוב על זה, שבמתכונת הנוכחית הרכבות מאחרות, והן צפופות בשעות האלה ברמה מסוכנת, כרגע, עד שהרכבת תוסיף קרונות ותייעל את הפעילות שלה, האפשרות שהציעו, היא לא כזאת נוראית. מה גם שרוב החיילים בכלל לא התלוננו, והמפקדים קיבלו הוראה מיוחדת לא להעניש חיילים שיאחרו בגלל הסידור החדש.

ישן 25-01-2012, 11:56
צלמית המשתמש של Light Sleeper
  משתמשת נקבה Light Sleeper Light Sleeper אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.08.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Seo שמתחילה ב "יוזמה מקומית תאפשר לחיילי צה"ל לנסוע ברכבת בחינם"

זה מאוד נחמד מצידו אבל מי שצריך לדאוג לזה זאת המדינה.
למה כל דבר במדינה הזאת אנשים אחרים צריכים לממן? ואז הם עוד יוצאים האנשים הטובים.
זאת מדינה שמופרטת לאגודות.
נייבש את תקציבי הרווחה אז יקומו עמותות במקום.
נצמצם את תקציבי החינוך, אז יקומו עמותות במקום (ובתי ספר פרטיים).
עכשיו הרכבת מונעת מחיילים לנסוע בה בשעות האלה, אז רק מי שיש לו כסף יוכל לעלות? (ומי שיש לו כסף לממן לאחרים ולצאת האדם הטוב והנדיב). הכסף הזה יכל להועיל להרבה יותר דברים, יש לנו אגודות שלמות שצריכות מימון, אז בשביל זה? (לא שאני מזלזלת בצורך לנסיעה ברכבת, פשוט טיפשי שהגענו למצב שאפילו לזה תורמים כסף).
נכון שיש אוטובוסים, אבל זה לא תחליף. אנשים שגרים רחוק מהבסיס צריכים לצאת מוקדם מאוד (גם אם נותנים להם אישור לאחר, יש אנשים עם אחריות שרוצים להגיע בזמן כדי לעשות את השירות שלהם כראוי) שלא לדבר על העומס באוטובוסים עצמם. נראה לי פשוט לא הגיוני.
ישן 28-01-2012, 22:07
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי Light Sleeper שמתחילה ב "אני לא יודעת מאיזה תחום אתה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Light Sleeper
אני לא יודעת מאיזה תחום אתה בא

לאחרונה אני מאמין יותר ויותר שהתחום שלי הוא חרטטנות באינטרנט, אבל זה besides the point.
ציטוט:
אבל אני יכולה להגיד לך, בתור אחת שחיה בעמותה ומכירה המון עמותות מסביב, עמותות לא קמות "פה ושם" עמותות קמות כמו פטריות אחרי הגשם.

כן, אבל זה הרבה פעמים מונע מאינטרסים.
בואי נתנתק שניה מרגשות ונסתכל על הדברים בצורה קרה- אני לא חושב שיש יום בחודש שעובר שלא "מוקדש" ל"מודעות" של משהו, כשהמשהו הזה חובק עולם (סרטן, איידס ודברים אחרים שלא עלינו) זה מובן, אבל לכל מחלת נישה היום יש מודעות ועמותה וגיוס כספים וכו'. האנשים שפותחים אותן הם לרוב הורים לילדים שלקו במחלות הללו או משהו בסגנון. ברור שאני לא בא בטענות להורים- תפקידם בחיים הוא לעשות הכל בשביל הילדים שלהם (בדיוק כמו שאני לא בא בטענות להורים של גלעד שליט) אבל אי אפשר לצפות מכל העולם- על משאב המצומצמים מאוד להקדיש את מירב המאמצים לכלל הבעיות, קטנות כגדולות.

לי בסופו של יום חשוב יותר שבתוך שבוע ימצאו תרופה לסרטן, מאשר שייקח 100 שנה לרפא סרטן ו"תסמונת צחנת הדג" (כן, יש דבר כזה(
ציטוט:
וכן, המסקנה היא שהמדינה צריכה לדאוג לרווחת כל תושביה.

זאת אולי המסקנה שלך אבל זאת בהחלט לא המסקנה המתבקשת.
אגב, יכול להיות שאני אפילו אסכים עם המסקנה הזאת בהגבלות מסוימות, אבל מדינת רווחה היא אופציה אחת מתוך מגוון והיא לא תמיד האופציה המועדפת כמו שיוכל לספר לך כל מי שהיה בגיר לפני 1977.
ציטוט:
אני מדברת על דברים בסיסיים. לנסוע ברכבת ביום ראשון זה לא דבר בסיסי, אבל הכסף שאנשים אחרים מוציאים על זה יכל ללכת לעזרה להרבה דברים הרבה יותר משמעותיים ובסיסיים, וחבל לי שזה מגיע לידי כך.

רגע, אז לא הבנתי, את חושבת שתחב"צ צריכה להיות "חינם" לכולם?

ברור לך שאין דבר כזה חינם נכון? כל דבר עולה כסף. אם אתה לא משלמת על הכרטיס בתחנה ישירות את משלמת עליו בעקיפין במיסים שלך, אם יותר דברים יהיו "חינם" את תשלמי יותר מסים ואם את תשלמי יותר מסים בכל מקרה יהיה לך פחות לתת לדברים משמעותיים ובסיסיים יותר.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:43

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר