לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-02-2012, 00:12
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
סקירה - איך הכי טוב "לאהוב" את עצמנו.

במהלך החודשים האחרונים לקחתי על עצמי משימה להתנסות במוצרים השונים שנועדו לאהבה עצמית.
אני לא יודע האם הנושא הזה לא נחקר בגלל מחסום בושה או תעדוף נושאים לקוי של הקהילה האקדמית אבל הגיע הזמן שמישהו ינפץ את הטאבו הזה כדי שגברים יידעו מה המוצר הכי טוב שקיים שם בשבילם.

מוצר א' - בייבי אויל עם פקק ורוד. זה המוצר הקלאסי שנמצא בכל מכולת וסופר. כולם מכירים אותו ומתוך הרגל נצמדים אליו ולא חושבים בכלל על להתנסות במשהו אחר. הבעיה בו היא שהניחוח שלו מאוד עוצמתי והוא משאיר בכף היד תחושה קצת דביקה. עלות: כ-20 ש"ח ל200 מיליגרם.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

מוצר ב' - בייבי אויל עם פקק ירוק. מוצר שקצת נדיר יותר למצוא. רמת החלקלקות שלו גבוה יותר מזו של המקבילה ורודת הפקק, הניחוח שלו פחות עוצמתי (אבל עדיין קצת מפריע) והוא לא משאיר את כף היד עם תחושה דביקה. עלות: כ-20 ש"ח ל200 מיליגרם.

מוצר ג' - בייבי כיף, שמן גוף. מוצר די נפוץ עם רמת חלקלקות כמעט מקבילה לבייבי אויל עם הפקק הירוק, הניחוח שלו עדין ביותר, הוא לא משאיר את כף היד עם תחושה דביקה ויש בגב האריזה ציור של ארנב ככה שזה לא נוסה על בעלי חיים. עלות: כ-21 ש"ח ל500 מיליגרם.

לאחר בדיקה מעמיקה הגעתי למסקנה שלאהוב את עצמך כמו שצריך זה לאהוב את עצמך עם בייבי כיף. רמת החלקלקות הגבוהה, הניחוח העדין, התחושה הלא דביקה בכף היד והכמות הגדולה שמגיעה כמעט באותו המחיר של המתחרים מהווים שילוב מנצח*.

*לשם קבלת תוצאה רצויה מומלץ לשלב את המוצר עם:
זהירות - ספויילר!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-02-2012, 03:29
  משתמש זכר -TsAcHi - -TsAcHi - אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.01.08
די תפסיק, בבקשה ממך.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב "סקירה - איך הכי טוב "לאהוב" את עצמנו."

לא רוצה לשמוע על החויות שלך עם "חברך" הקטן, תחסוך לי את בחילת הבוקר.
צ'נדלר , זו לא חוכמה להצהיר בגאון כמה אתה "חלוץ" בנושאי הטאבו האלה כל עוד אתה חושש מלחשוף תמונות שלך ולהגיע למפגשים. אז תעשה לי טובה, שתעשה את זה אחרי כל האשכולות ההזויים שלך,
אז אולי אני אתחיל לתפוס ממך משהו.
לא ראיתי עד כה מישהי מבנות הפורום כאן באתר פותחת אשכול על עינוג עצמי או על אתר פורנו מומלץ במיוחד אז פשוט תחסוך לי את ה"חלוציות" המיותרת שלך. אם זה טאבו , יש סיבה טובה לכך.

נ.ב
באמת בשבילך בנאדם, תיגמל כבר מהפורנו ותמצא לך בת זוג. זה לא עושה לך טוב.

נערך לאחרונה ע"י -TsAcHi - בתאריך 02-02-2012 בשעה 03:37.
ישן 02-02-2012, 07:27
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי -TsAcHi - שמתחילה ב "די תפסיק, בבקשה ממך."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי -TsAcHi -
זו לא חוכמה להצהיר בגאון כמה אתה "חלוץ" בנושאי הטאבו האלה כל עוד אתה חושש מלחשוף תמונות שלך ולהגיע למפגשים. אז תעשה לי טובה, שתעשה את זה אחרי כל האשכולות ההזויים שלך,
אז אולי אני אתחיל לתפוס ממך משהו.

חשבתי שזה מאוד רומנטי כזה להיות גיבור אלמוני כמו בסיפורים על אנשים שהגיחו משום מקום כדי להציל בחורה מאונס או בשביל לעזור לאדם שנפגע ע"י רכב ואז נעלמו באותה מהירות שבה הופיעו מבלי שהזהות שלהם נחשפה. אתה מבין? אנשים כמונו לא עושים את הדברים האלה בשביל הקרדיט והרצון לקבל הכרה אלא בגלל שאנחנו סה"כ רוצים לעזור

ציטוט:
במקור נכתב על ידי -TsAcHi -
לא ראיתי עד כה מישהי מבנות הפורום כאן באתר פותחת אשכול על עינוג עצמי או על אתר פורנו מומלץ במיוחד

והתגובה שלך מקטינה את הסיכוי שזה יקרה
האסטרטגיה המשותפת שלנו אמורה להיות לייצר עבורן תחושה שזה מקום בטוח ומפרגן שבו הן יכולות לחלוק איתנו את הדברים האינטימיים האלו

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:52

הדף נוצר ב 0.16 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר