לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-02-2012, 14:13
צלמית המשתמש של בן אור
  בן אור בן אור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל בן אור שלח הודעה דרך MSN אל בן אור Facebook profile Follow me...
ככה אני מרמה אנשים שאני יכול לזכור רצף של 16 מספרים

אז התחלתי לקרוא ספר שנקרא "מדוע אנו מאמינים לבולשיט" (ג'וזף ט' האלינן) ומלמדים שם טריק שמאפשר לנו לעבוד על אנשים כדי שיחשבו שיש לנו זיכרון מושלם כמו התחת של ברוך.

אז ככה, אם נתבקש לזכור רצף אקראי של 16 מספרים זה די בלתי אפשרי מבחינת רובנו כי אין למספרים משמעות מבחינתנו אבל אם נתבקש לזכור את השנים של תאריכים מוכרים מאוד או השנים של תאריכים שחשובים לנו אז זה קל מאוד כי אז למספרים יש משמעות מבחינתנו.

נגיד שאבא שלי נולד ב1949, אמא שלי נולדה ב1951, אני נולדתי ב1969 (כשאימא הייתה בת 18) וכוכבת הפורנו המועדפת עלי נולדה ב1999.

בשלב הראשון לוקחים דף וכלי כתיבה ונותנים אותו לאדם השני שיכתוב רצף אקראי של מספרים ומפרידים ביניהם באמצעות פסיק:
והוא כותב 1,9,6,9,1,9,5,1,1,4,9,1,9,9,9 (חשוב שהוא יכתוב הרבה פעמים 9)

בשלב השני לוקחים את רצף המספרים ובוהים בו במשך מספר שניות, כאילו כדי לשנן אותם בראש.

בשלב השלישי הופכים את הדף ככה שהמספרים לא יהיו גלויים ורושמים את המספרים על דף אחר.

בשלב הרביעי נותנים לאנשים להשוות בין הדפים כדי שיראו איזה זיכרון פנומנלי יש לכם.

זהו. אף אחד לא תופסים ממכם ואתם אידיוטים שמוצפים בתחושה זולה של עליונות (זה עובד חזק על צ'נדלר בינג וילדים ככה שאם יש לכם בני דודים קטנים הם קהל אידיאלי לשטיק הזה).

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:28

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר