לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פעם הזמנים היו יותר טובים; כולם אומרים - ככה כולם חושבים... גלים של נוסטלגיה עפים באויר, כי פעם החורף היה די סביר... גלים של נוסטלגיה עפים באויר, כי פעם בקיץ היה די קריר... אני לא כל כך זוכרת; מתגעגעת רק בערך, כי העתיד נראה לי הרבה יותר מגניב: רוצה לנסוע ברכבת התחתית של תל אביב... והם יגידו: זהירות מהמרווח, זהירות מהמרווח, זהירות מהמרווח... חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > אמצע החיים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-02-2012, 10:59
צלמית המשתמש של ilane
  ilane ilane אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.05.02
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Dudu_A666 שמתחילה ב "דילמה על החלטה חשובה"

כדי לקנות רכב חדש לא חובה לשלם את מלוא הסכום(בטח לא מראש), לדוגמא:
http://albar.co.il/RichText/GeneralPage.aspx?nodeId=143

במקרה הזה משלמים חלק מהסכום בהתחלה ואז תשלום חודשי קבוע למשך 30 חודשים כשבסיום אתה יכול ללשלם את יתרת הסכום והרכב שלך להחזיר אותו ולקחת רכב חדש (ולהמשיך בתשלומים על הרכב החדש) או להמשיך בבפריסה של שאר סכום
גובה התשלום בחודשי תלוי בגובה המקדמה כך שבסה"כ אחרי 30 חודשים שלמת כ50% מעלות הרכב

יש כמובן רכבים אחרים וחברות אחרות שמציעות אפשרויות דומות

צריך לבדוק האם הרכב נרשם על שמך על שם החברה - חשוב בעיקר אם אתה חושב להמשיך עם הרכב או למכור אותו בעצמך.

בכל אופן אני הייתי מתחיל מבדיקה איזה רכב מתאים לי למשל באתר
http://www.icar.co.il/
שכולל יכולת השוואה של מפרטים של רכבים חדשים וישנים

It's Never Lupus

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-02-2012, 21:55
  metooshelah metooshelah אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.06.03
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Dudu_A666 שמתחילה ב "דילמה על החלטה חשובה"

אם יש לך את האפשרות - עדיף לקנות רכב חדש מהיבואן.
אתה מקבל רכב ללא היסטוריה בעייתית, עם אחריות, ואתה יכול לקבל אותו איך שאתה רוצה.
לקנות יד שניה זה נחמד, וכנראה תוכל לקנות משהו שמיבואן לא היית יכול, אבל:
1) אין אחריות (בד"כ)
2) אם אתה מתכוון לרכוש רכב 'מעניין', אתה בבעיה. לישראלים יש מנהג מגונה של לרכוש רכב יוקרה במיטב כספם, ואז לגלות שהם לא יכולים להרשות לעצמם ביטוח / טיפול במוסך יבואן (שבד"כ יקר יותר, אך דרוש כדי שהיבואן לא יעשה פרצופים עם אחריות); מפה הדרך לאחזקה לקויה מאוד מאוד קצרה (כי אין כסף בכלל לתקן משהו, אחרי שהכל הלך על הרכב...) ומי שקונה רכב כזה מיד 2 פלוס ימצא עצמו בפני בור כלכלי. ישנם רכבים כאלו שמורים, אך למצוא אותם זה קשה. מאוד.

האופציה השלישית היא לקנות מליסינג. אני אישית לא ממליץ לקנות מליסינג, עקב סיפורים משעשעים ששמעתי (ממקור ראשון) על רכבי ליסינג.
בד"כ רכבים כאלו סובלים מתחזוקה נחותה (צמיגים זולים מאוד, טיפול בחלפים זולים, אי הקפדה על מרווחי טיפול) והתעללות של בעלים שקיבלו רכב 'של מישהו אחר', כך שמצב המכלולים המכנים הוא - בעדינות - מעניין. בד"כ מקומות כאלו יציגו לך דף בדיקה ע"י מכון. צא מנקודת הנחה שכל מה שכתוב בדף הזה הוא שקר. למה? כי אתה צריך להיזהר מאוד (מאוד!) כאשר מציגים לך "דף בדיקה" מוכן. בנוסף, אחד מהשיקולים שדוחפים אנשים לרכישת ליסינג הוא האחריות שחברות אלו מציעות על הרכבים שלהם. האחריות הזו אף פעם לא לטובתך, ובד"כ כאשר יתקלקל משהו - ובליסינג יש לדברים נטיה להתקלקל - אתה תגלה שדווקא הדבר הזה לא באחריות. ואם הוא כן, אז הוא קבור תחת תלים של תנאים וסייגים. גם פה לפעמים יש מציאות, אך הן נדירות מאוד.

לכן, ההמלצה שלי היא שאם אתה יכול להרשות לעצמך - לך על רכב מהיבואן.
אם תגדיר תקציב / דרישות, אוכל לסייע לך יותר בבחירת רכב.

נ.ב: לא הכנסתי בתגובתי התייחסות ליבוא אישי, משום שזה לא לכל אחד (תהליך בירוקרטי לא פשוט) - ואסור ע"פ חוק ליבא רכב לארץ ע"י מתווך / איש ביניים.

בעריכה: מסוחרי רכב להתרחק כמו מאש.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:14

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר