לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-02-2012, 16:39
  משתמש זכר Ubuntu Ubuntu אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.05.09
שלח הודעה דרך ICQ אל Ubuntu שלח הודעה דרך MSN אל Ubuntu
שאלה ספקיות האינטרנט והתשתית - מהירויות וכמה יצא לנו מהכיס. מה עדיף?

לאור כתבה בWhyNet החלטתי לפשפש קצת אצל ה"ספקיות הקטנות" שהופיעו בכתבה וראיתי שהמחיר הוא נמוך פלאים מהמחיר שבזק לוקחים לי על 12 מגה ביט
מה גם שמתי לב אצל אחת מהן שממהירות 10 מגה והלאה(עד 100 מגה ביט) כל המחירים הם 35 שקלים
הנחתי מזה שאת כל הכסף(אם ובמידה ואחליט לשדרג ל100 מגה ביט נגיד) הוט כבר יעשקו אותי

מקור:
018:
http://018.co.il/internet-service/packages/
טלזר:
http://www.telzar.co.il/inner.asp?page=112
הכתבה בוואינט:
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4185956,00.html

הייתי רוצה לדעת גם אם הספקיות האלה אמינות ואין בעיות איתם ואם הכל בסדר אני לא רואה סיבה להשאר אצל בזק בינלאומי עם המחיר המופרך שהם גובים ממני
ואם יש איזו ספקית מומלצת אשמח לשמוע עליה
תודה לעוזרים והמשך יום נעים
רועי
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-02-2012, 10:02
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Ubuntu שמתחילה ב "ספקיות האינטרנט והתשתית - מהירויות וכמה יצא לנו מהכיס. מה עדיף?"

לעניין הוט - יש לך קצת בעייה אחרת. קראת את תנאי התוכנית שלהם?

אני אמנם לא משפטן, אבל הם נראים לי שערורייתיים (הם באמת התעלו על עצמם הפעם...) :

* קודם כל - אתה מוגבל להעברה של 50 גיגה בחודש. העברה זו כל העברה, כמובן. גם צפיה בתכני HD ביוטיוב (שלא יגידו המלעיזים ש"רק מי שמוריד תוכן לא חוקי צריך יותר מ 50 גיגה בחודש"). כלומר 1.66 גיגה ליום. או במילים אחרות, בערך פרק וקצת של סדרה באיכות שהיא אפילו לא HD מלא (אלא 720p). אם תעבור את המגבלה הזו, הוט שומרת לעצמה את הזכות לנתק לך את האינטרנט, או לחייב אותך - בכמה - לא ראיתי שכתוב. אולי בכמה שבא להם? (ראה סעיף הבא)

* ההגבלה של ה 50GB לחודש? זה מה שכתוב עכשיו... מסתבר (!) שהם גם מרשים לעצמם לשנות את המגבלה הזו... מתי שבא להם, ואיך שבא להם, גם אם זה יהיה ל 1GB לחודש (לא ראיתי סעיף שמגביל את יכולת השינוי שלהם..)

אה, וכל זה... זה במסגרת... הטבה!

למקרה שיגידו שאני ממציא, צילומי מסך מתקנון "ההטבה"...

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ובהמשך...

אני כרגע לקוח של הוט, ומטעמים שאינם תלויים בי, מחוייב כעת להחליף תוכנית. על הסכמים שבהם אני מחוייב לדברים, והצד השני רשאי לשנות את התחייבויותיו ככל שבא לו, אני לא חותם. הנסיון שלי בחיים אומר שאם מישהו טרח להכניס סעיף לחוזה שבאמצעותו ניתן להרע את תנאי הצד השני, הוא לא עשה את זה סתם - הוא גם ישתמש בזה.

שלום הוט, ולא להתראות.

ישן 19-02-2012, 18:03
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.12.09
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "לעניין הוט - יש לך קצת בעייה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי שימי
לעניין הוט - יש לך קצת בעייה אחרת. קראת את תנאי התוכנית שלהם?

אני אמנם לא משפטן, אבל הם נראים לי שערורייתיים (הם באמת התעלו על עצמם הפעם...) :

* קודם כל - אתה מוגבל להעברה של 50 גיגה בחודש. העברה זו כל העברה, כמובן. גם צפיה בתכני HD ביוטיוב (שלא יגידו המלעיזים ש"רק מי שמוריד תוכן לא חוקי צריך יותר מ 50 גיגה בחודש"). כלומר 1.66 גיגה ליום. או במילים אחרות, בערך פרק וקצת של סדרה באיכות שהיא אפילו לא HD מלא (אלא 720p). אם תעבור את המגבלה הזו, הוט שומרת לעצמה את הזכות לנתק לך את האינטרנט, או לחייב אותך - בכמה - לא ראיתי שכתוב. אולי בכמה שבא להם? (ראה סעיף הבא)

* ההגבלה של ה 50GB לחודש? זה מה שכתוב עכשיו... מסתבר (!) שהם גם מרשים לעצמם לשנות את המגבלה הזו... מתי שבא להם, ואיך שבא להם, גם אם זה יהיה ל 1GB לחודש (לא ראיתי סעיף שמגביל את יכולת השינוי שלהם..)
בהתייחס לחלק האדום (הדגשה שלי) כן יש הגבלה כזאת: זה מה שאומר הביטוי "כפוף להוראות הדין". כך או כך, עם הביטוי הזה או בלעדיו, תאר לעצמך את התרחיש הבא: מתחיל חודש חדש במסגרת ה"הטבה". עד ה-7 לחודש הורדת (והעלית; המשוגעים האלה סופרים גם 50GB של הורדה והעלאה) 10GB. ב-10 לחודש הוט מחליטים לשנות את המגבלה ל-7.5GB, ומחייבים אותך על 2.5GB מעבר למגבלה...
אתה הולך לבית-משפט ומנצח. כי גם אם החוזה 'מתיר' להם לעשות דבר כזה בפרשנות שלהם למה שכתוב בחוזה שאתה חותם עליו (או ב"תקנון השמור במשרדי החברה", כנהוג אצל נוכלים), זה אבי אבות החוזים הבלתי-חוקיים.

אמר פסטן: שניהם גרועים, אבל עדיף להיות טיפש מאשר שקרן.

ישן 19-02-2012, 18:34
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.12.09
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "אז לא הבנתי, הדין מגביל אותם..."

"הדין" זה לא רק חוק ספציפי, אלא אוסף החוקים הנוגעים לחוזים וצרכנות, וחשוב מכך - כל גוף הפסיקה הנוגע לעניין. ברור הרי שאין "חוק חוזים עם ספקיות אינטרנט 1995" שקובע משהו בסגנון "מותר לשנות את מגבלת התעבורה בלא יותר מאשר 0.83% בחודש"...

יש להם (ולכל חברה, לא רק אינטרנט) מרווח תמרון בכל הסעיפים בסגנון "התקנון יכול להשתנות בכל רגע, אנחנו לא מחויבים להודיע לכם, ומה שתקף זה התקנון המעודכן שלנו". בית-המשפט יפסוק בכל תביעה ספציפית האם מה שהחברה עשתה סביר או לא. הניסוחים של כל החוקים האלה לא באמת ברורים, ויש המון מקום לפרשנות של בית המשפט.

הוט מכסים את עצמם בצורה קיצונית והולכים על שיטת מצליח - במקרה הטוב, הם לא יצטרכו להגביל רוחב פס. אם יצטרכו להגביל כי אין להם מספיק - אולי לא יתבעו אותם. אם יתבעו אותם - עוד יש להם סיכוי לזכות. במקרה הגרוע, יידפקו קצת...

אולי בפורום משפטים וצרכנות החבר'ה מכירים את הפסיקות בנושא ובנושאים קרובים. בכל-מקרה, כידוע, בפורומים לא נותנים ייעוץ רפואי או משפטי.

אמר פסטן: שניהם גרועים, אבל עדיף להיות טיפש מאשר שקרן.

נערך לאחרונה ע"י פסטן בתאריך 19-02-2012 בשעה 18:36.
ישן 19-02-2012, 19:25

בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי FiReBall שמתחילה ב "יש הגנה בין השאר מטעם של הסתמכות"

אני כמובן מכיר את כל הקונספט של "תנאי מקפח בחוזה אחיד", אבל זה בדיוק מה שמטריד אותי כאן :\

אני רוצה לחשוב (בצדק או שלא), שמישהו עם ידע כלשהו במשפטים מנסח את כל החוזים של כל החברות (בעיקר כדי להגן עליהן). מה, הוא לא יודע?

אם סעיף לא אכיף, בשביל מה כותבים אותו? זה סתם מבריח לקוחות פוטנציאלים... כל הסיפור הזה לא הגיוני, לדעתי.

בכ"א אני כבר עזבתי אותם בשבוע שעבר. 30 מגה בבזק במקום 12 מגה בהוט, המחיר נשאר אותו דבר... ויש סיכוי טוב שאחרי הפסקת חשמל האינטרנט יחזור מיד, ולא אחרי שעה, כמו שהתרגלנו...

ישן 19-02-2012, 13:57

בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי Ubuntu שמתחילה ב "תודה על כל המידע צריך לברר אם..."

בעיקר בגלל שהם חיים בסרט...

אתה יכול ללא חשש להשתמש בכרטיס המוכלל על לוח האם.

גילוי נאות: אני משתמש בכרטיס כנ"ל בקצבים של גיגה בשלל מקומות, שזה, כידוע, יותר מהר מה 100 מגה של הוט, וזה עובד לא רע בכלל...

יש כרטיסים יותר טובים ויש פחות טובים, אני לא אומר שלא... כאלה שתומכים למשל ב TCP Offloading, אבל היות הכרטיס "חיצוני" או שלא, הינה חסרת משמעות לחלוטין. יכולים להיות מוכללים טובים (ע"ע מה שמגיע בחומרה של שרת, לדוגמה), ויכולים להיות חיצוניים גרועים... (כלומר בלי תכונות מיוחדות; כל מה שתקנה ב 8$ בערך...). בסוף, כולם מתחברים לאותו BUS, ולמעשה, לכרטיס המוכלל על לוח האם, יש יתרון קצר במרחק...

עוד פנינה:
*בכונן קשיח מסוג SATA אין חשיבות למהירות הסיבוב בשל העברת הנתונים השונה מחיבור IDE.
וגם: מערכת ההפעלה חייבת להיות XP עם Service Pack 2 ומעלה. כלומר הוט טוענת, ברצינות תהומית, שאינטרנט מעל 12 מגה לא יעבוד כמו שצריך עם XP SP1. (מישהו שם כנראה לא יודע שככל שה SP מתקדם, חלונות נעשית איטית יותר, לא מהירה יותר, בגלל זבל נוסף...)
וגם: הזיכרון חייב להיות לפחות DDR2, עם DDR1 זה לא יעבוד...

אין, אני פשוט חייב לדעת מי הגאון שכתב את הדף הזה...

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:01

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר