לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-02-2012, 17:56
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
אברום - להקים בגולן עיר לפליטי סוריה

דווקא כמדינה יהודית על ישראל לנהוג לפי הציווי המקראי, "לא תעמוד על דם רעך", לפתוח מיד את מעברי הגבול ברמת הגולן ולהקים עיר הצלה לפליטי משטר אסד בסוריה

זו כבר איננה דעה. אלא סממנים ברורים של מחלת נפש.... וחולי נפש צריכים לסגור!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-02-2012, 18:19
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
זה בדיוק העניין אצלהם.. הם מוכנים שדם יהודי יהיה הפקר, העיקר להציל את האויב.
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי סוכן שקט שמתחילה ב "למקש את הגבול ולמנוע מעבר של..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי סוכן שקט
למקש את הגבול ולמנוע מעבר של אוייבים, "לא תעמוד על דם רעך" (אחיך היהודים).

ולהצטייר כנאור בפני אומות העולם.

ישן 09-02-2012, 20:52
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
הוא כן שונה.
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "הוא לא מייצג את השמאל, אולי..."

האיש הזה התיימר במשך שנים להיות חלק מהמחנה הציוני-סוציאליסטי במפלגת העבודה. הוא אפילו שימש יו"ר הסוכנות ויו"ר הכנסת מטעם המפלגה המרכזית והמתונה הזו.

במשך שנים טענו המקטרגים על תהליך ההתיננות [מלשון יונים] של השמאל - כי הוא מסתיר מאחריו חוסר אחריות, אובדן דרך, קרבה לצלחות ולהון, שכרון כח ונהנתנות, פזילה לארצות זרות ועמים אחרים וניכור לעם ולזכותו על ארץ ישראל.

בורג הוא האיש שבהתנהגותו הפך את הויכוח הזה ללא רלוונטי. הוא לא החמיץ ולו מעשה סימלי אחד של יריקה על הישות הציונית ממנה נבנה וממנו הוא מתקיים עד היום. אם הייתי שמאלני - הייתי ממש כועס עליו.

ישן 09-02-2012, 21:25
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
למיטב הבנתי - לא. הוא הרי הגיע לעבודה כגימיק 'גם דתי, גם הבן של בורג וגם שלום עכשיו'
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "תקן אותי אם אני טועה, אבל..."

כזכור הוא היה יחד עם שטייניץ בקרבת הרימון הרצחני של אברושמי.

זו כבר לא הייתה 'שלום עכשיו' הכאילו נאיבית מימי המאבק נגד הנסיגה מסיני [שמולה עמדה תנועת 'שלום בטוח' הנשכחת].

עם כניסתו לעבודה היה חלק מוביל ומתעד בשמיניה המופרסמת שסבבה את שימון. לצד ביילין ורמון אבל למרבה הצער צעד אחד לפניהם.

הרבה דבש ודברי חלקות הוא אמר בשם השלום באותם ימים בהם נדחפה ודחפה העבודה של ברק לקמפ דיויד 2 הרה האסון. באופן חד ובוטה עם התרסקות ממשלת ברק ופרוץ האינתיפאדה השניה תמה הקריירה הפוליטית של הגימיק והוא החל ללהג בכלי תקשורת זרים ולהוכיח כי מה שימניים טענו כנגדו היה חסר מעוף לעומת מה שהוא באמת.

במילים אחרות - ההקצנה שמאלה הייתה תמיד ומי שהביט לעומק יכל לראות זאת

ההחצנה שלה צפה כמצופה על פני המים עם סיום הקרירה הפוליטית שלו
ישן 19-02-2012, 21:09
  משתמש זכר בנג'ו בנג'ו אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.05.05
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "אפשר לדעת למה אתה מתכוון..."

בטח.

בעולם האידאלי שלי אין דתות, אין לאומים, אין דגלים ואין המנונים, בעולם הזה כל אחד נמדד לפי מה שהוא שווה ומסוגל, זה נראה לי לא הוגן שבנאדם שנולד במקום הנכון ומתנהג כמו בהמה זולה חי חיים טובים בגלל העובדה שהוא נולד במדינה X ולא במדינה Y ואילו האיש במדינה Y יחיה בצורה עלובה למרות שהוא בכמה רמות בנאדם טוב יותר מהוולגרי שחי במדינה X, אני לא אוהב שיטות או סמלים שמבדילים בין בני אדם ולכן בעולם אוטופי הייתי מתנגד לציונות וליהדות. שאני רואה אנשים שרים ת'תקווה, עומדים מול הדגל, ומקיימים טקס לאומי אני מחייך, זה מצחיק אותי מעט כי זה אומר שאם עכשיו אני שורף את הדגל ומשתין עליו אז אני נחשב עוכר ישראל למרות שהנאמנות שלי היא באלף אחוז לטובת מדינת היהודים והעם שיושב בה. לכן בעיני זה סוג של פולחן מצחיק. עד כאן החלום, משם למציאות.

בעולם האמיתי, כאילו כדור הארץ, אני שמח שהיהודים כאן מתבדלים מאחרים סביב נושאים משותפים, אני שמח שיש קונצנזוסים שמאחדים כאן את העם, באזור הזה שבו הברבריות והפרימיטיביות היא מנת חלקם של עמי ודתות האזור נמצאת בדרגת שיא בחייתיות שלה חוסר באחדות סביב טקסים ופולחנים מסויימים בקרב יהודי המדינה יכולים להוביל לאסון, ולכן אני ציוני ולאומי בגלל סיבות פרקטיות, לא בא לי לחיות כמו אבות אבותיי שחיו במדינות שלהיות בהן מיעוט היה פחד תמידי הסביבה ולא בא לי שהיהודי יעבור טבח נוסף נוסח מה שהיה באירופה ובחלק ממדינות ערב. אלו הן גם עיקר הטענות שלי כלפי הציונות, היא לא השכילה להבין שרמת הפיתוח, והעושר הכלכלי לא יעשו רושם על הערבי ו/או המוסלמי שיושב כאן והוא ידרוש את הכבוד הלאומי שלו, היא לא השכילה לסלק מיהודים איומים שיכולה הייתה לסלק במהירות וביד קשה שלשם סילוקם היא בעצם הוקמה. זה על יד אחת מה שיש לי לטעון כנגדה.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:50

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר