לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה "ונדמה לי בכל מה שאומרים ישנו אבק תבונה" (רחל שפירא) חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > סטודנטים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-02-2012, 22:11
  Scattered mind Scattered mind אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.06.08
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Senda R שמתחילה ב "כן לתל אביב , מבולבל לגמרי..."

אוקיי אז כמה דברים:
קודם כל אני עושה תואר במדמ"ח ולא במתמטיקה, אז לא אוכל להיות 100% מדוייק במה שאני אומר. חוץ מזה יש דברים שאני לא זוכר נכון או לא זוכר בכלל, אז מצטער מראש. אבל בגדול הנה מה שאתה צריך לעשות:

קודם כל תקרא את המסמכים פה בשביל שיהיה לך רעיון כללי.
פה יש לך את תכנית הלימודים של התואר, זה בגדול הקורסים שאתה אמור לעשות במהלך התואר, מה דרישות הקדם של כל הקורס ובאילו שנים וסמסטרים מומלץ לקחת אותם. חוץ משנה א' אתה לא לגמרי כפוף למערכת הזאת, אבל כן חשוב לדעת מה הן דרישות הקדם של כל קורס.

כפי שאתה רואה בשנה א' יש לך 9 קורסים שאתה אמור לעשות. תחלק אותם בין הסמסטרים לפי איך שנוח לך. שים לב שבקובץ ה-PDF שקישרתי אליו בכל מקום שכתוב שם קורס יש קישור לאתר הידיעון. שם מפורט לך תאריך הבחינה והשעות במערכת.

כשהחלטת איזה קורסים תלמד לפי מספר נקודות, מועדי מבחנים ונוחות המערכת(שים לב שלא יהיו התנגשויות בין שעות. מותר התנגשות של שעה אחת אבל זה לא מומלץ, בעיקר בשנה א') תחכה שיפתח הבידינג.

מהו הבידינג? הבידינג זו שיטה(גרועה לדעתי) לפיה כל סטודנט מקבל מספר כלשהו של נקודות כל מקצה ו-"מהמר" על הקורסים שהוא הולך ללמוד. ככה שאם יש 20 סטודנטים שמבקשים להתקבל לקורס כלשהו ויש רק 15 מקומות, אז 15 הסטודנטים ששמו את הניקוד הכי גבוה על הקורס הזה בבידנג יתקבלו. בשנה א' הקורסים מוכתבים לכם, לכן אין לך מה לדאוג יותר מדי לגבי הבידינג(גם אם תשים על כל קורס ניקוד מינימלי, רוב הסיכויים שתקבל בו מקום). הבידינג יותר משמעותי בשנים ב' ו-ג' כשהרבה סטודנטים מנסים להתקבל לקורסי בחירה עם מספר מוגבל של מקומות.

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן. סירטון המדגים את התהליך.

בכל אופן, המקצה הראשון של הבידינג מתחיל ב-19/02/2012 ונמשך עד 22/02/2012 כפי שניתן לראות באתר הזה. בתאריכים האלו תוכל להתחבר לאתר האוניברסיטה עם שם המשתמש והסיסמה שהיית אמור לקבל מהם ולהמר על הקורסים. את התוצאה של הבידינג תקבל ביום בו הוא נגמר. מומלץ לבדוק תוצאות של מקצים מסמטרים ושנים קודמות כאן על מנת שתהיה לך תמונה כללית כל כמה ניקוד כדאי לשים על כל קורס.

ברגע שקיבלת את התצאות של הבידינג, ברכותי! יש לך מערכת.
במקרה שלא קיבלת את הקורסים שרצית, ניתן להשתתף במקצה השני - או לחילופין להרשם דרך המזכירות. לקורסי חובה לא תהיה לך בעיה להרשם גם אם אין יותר מקום בקורס.

לפרטים נוספים קרא כאן.
אם יש לך שאלות נוספות, אשמח לענות

נערך לאחרונה ע"י Scattered mind בתאריך 12-02-2012 בשעה 22:15.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-02-2012, 22:41
צלמית המשתמש של Senda R
  Senda R Senda R אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.04
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי Scattered mind שמתחילה ב "אוקיי אז כמה דברים: קודם כל..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Scattered mind
אוקיי אז כמה דברים:
קודם כל אני עושה תואר במדמ"ח ולא במתמטיקה, אז לא אוכל להיות 100% מדוייק במה שאני אומר. חוץ מזה יש דברים שאני לא זוכר נכון או לא זוכר בכלל, אז מצטער מראש. אבל בגדול הנה מה שאתה צריך לעשות:

קודם כל תקרא את המסמכים פה בשביל שיהיה לך רעיון כללי.
פה יש לך את תכנית הלימודים של התואר, זה בגדול הקורסים שאתה אמור לעשות במהלך התואר, מה דרישות הקדם של כל הקורס ובאילו שנים וסמסטרים מומלץ לקחת אותם. חוץ משנה א' אתה לא לגמרי כפוף למערכת הזאת, אבל כן חשוב לדעת מה הן דרישות הקדם של כל קורס.

כפי שאתה רואה בשנה א' יש לך 9 קורסים שאתה אמור לעשות. תחלק אותם בין הסמסטרים לפי איך שנוח לך. שים לב שבקובץ ה-PDF שקישרתי אליו בכל מקום שכתוב שם קורס יש קישור לאתר הידיעון. שם מפורט לך תאריך הבחינה והשעות במערכת.

כשהחלטת איזה קורסים תלמד לפי מספר נקודות, מועדי מבחנים ונוחות המערכת(שים לב שלא יהיו התנגשויות בין שעות. מותר התנגשות של שעה אחת אבל זה לא מומלץ, בעיקר בשנה א') תחכה שיפתח הבידינג.

מהו הבידינג? הבידינג זו שיטה(גרועה לדעתי) לפיה כל סטודנט מקבל מספר כלשהו של נקודות כל מקצה ו-"מהמר" על הקורסים שהוא הולך ללמוד. ככה שאם יש 20 סטודנטים שמבקשים להתקבל לקורס כלשהו ויש רק 15 מקומות, אז 15 הסטודנטים ששמו את הניקוד הכי גבוה על הקורס הזה בבידנג יתקבלו. בשנה א' הקורסים מוכתבים לכם, לכן אין לך מה לדאוג יותר מדי לגבי הבידינג(גם אם תשים על כל קורס ניקוד מינימלי, רוב הסיכויים שתקבל בו מקום). הבידינג יותר משמעותי בשנים ב' ו-ג' כשהרבה סטודנטים מנסים להתקבל לקורסי בחירה עם מספר מוגבל של מקומות.

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן. סירטון המדגים את התהליך.

בכל אופן, המקצה הראשון של הבידינג מתחיל ב-19/02/2012 ונמשך עד 22/02/2012 כפי שניתן לראות באתר הזה. בתאריכים האלו תוכל להתחבר לאתר האוניברסיטה עם שם המשתמש והסיסמה שהיית אמור לקבל מהם ולהמר על הקורסים. את התוצאה של הבידינג תקבל ביום בו הוא נגמר. מומלץ לבדוק תוצאות של מקצים מסמטרים ושנים קודמות כאן על מנת שתהיה לך תמונה כללית כל כמה ניקוד כדאי לשים על כל קורס.

ברגע שקיבלת את התצאות של הבידינג, ברכותי! יש לך מערכת.
במקרה שלא קיבלת את הקורסים שרצית, ניתן להשתתף במקצה השני - או לחילופין להרשם דרך המזכירות. לקורסי חובה לא תהיה לך בעיה להרשם גם אם אין יותר מקום בקורס.

לפרטים נוספים קרא כאן.
אם יש לך שאלות נוספות, אשמח לענות

איזה שפיץ!!!! תודה על המידע!
האמת יש עוד שאלה - אני לומד מתמטיקה כי זה פותח לי את "כל הדלתות" , העניין שלא נסגרתי לגמרי מה אני רוצה ללמוד (הנדסה ,מתמטיקה -פיסיקה, מדמ"ח או משהו משולב של מתמטיקה מדמ"ח) ולכן נראה לי אופציה טובה לעשות שנה ראשונה במתמטיקה.

אם אחליט ללכת בכיון מדמ"ח , מה כדאי לי לקחת - מבוא כללי למדעי המחשב או מבוא מורחב למדעי המחשב?
כמובן מורחב נשמע יותר טוב אבל מה ההבדל בינהם?
כמו כן אני מתחיל במרץ , אז מתי אני אמור "להשלים" סמסטר? הבנתי שמרץ זה אומר שתאכלס אני יכול לסיים את התואר עוד שנתים ו8 חודש כי אעשה סמסטר נוסף מתישהו (סמסטר קיץ).

תודה מאד מאד עזרת לי

ישן 12-02-2012, 23:08
  Scattered mind Scattered mind אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.06.08
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי Senda R שמתחילה ב "[QUOTE=Scattered mind]אוקיי..."

מבוא מורחב זה קורס חובה בשנה א' של מדמ"ח. אם אתה חושב על הכיוון הזה אז אני מציע לך לעשות את מבוא מורחב, למרות שאני לא בקיא כל כך בתהליך של מעבר בין חוגים.
לגבי ההבדלים בין הקורסים - אין לי מושג, אני לא מכיר אף אחד שעשה מבוא כללי

זה שאתה מתחיל במרץ לא אומר שאתה צריך להשלים סמסטר. זה אומר פשוט שהתואר שלך יהיה מוסט בסמסטר אחד.
סמסטר קיץ במדמ"ח או מתמטיקה זה בעיה כי לרוב נפתח מספר מצומצם ביותר של קורסים כל שנה שמהם כנראה שיתאים לך מקסימום קורס אחד. כמו כן כל קורס בסמסטר קיץ הוא במתכונת אינטנסיבית על מנת לסיים את הקורס תוך חודשיים בערך(אני לא לחלוטין סגור על זה, לא יצא לי לקחת אף קורס בסמסטר קיץ), אז יהיה קשה לקחת נגיד שני קורסים בסמסטר קיץ. לכן לא ניתן לבנות על סמסטר קיץ בשביל להשלים סמסטר רגיל שלם אלא רק אם אתה צריך לסגור קורס פה ושם.
תזכור שלא מקציבים לך את התואר. אתה לא צריך לסיים אותו בשנתיים וחצי או בשלוש אנשים. האמת היא שאני ורוב האנשים שאני מכיר מסיימים את התואר תוך 3 וחצי שנים(7 סמסטרים) אחרת יוצאים סמסטרים נורא דחוסים וקשים שקשה לעמוד בהם.

בסופו של דבר אתה קובע לעצמך את המערכת, וכל עוד אתה עומד בדרישות אין שום בעיה להאריך את משך הלימודים שלך מעבר לשלושת השנים ש-"קצבו" לתואר.

נערך לאחרונה ע"י Scattered mind בתאריך 12-02-2012 בשעה 23:14.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:59

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר