לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-02-2012, 19:14
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Samantha שמתחילה ב "אשכול האושר השבועי בהקדשה לחובבי הגשם"

אני חיייב לציין שהנכות המעצבנת הזאת הביאה לי גם דברים טובים. אני אמנם במסלול הבטוח לפדלאות, אבל הפכתי לעוקצני הרבה יותר. גרמתי למנהלת בת 40 להזיל דמעה ולצאת בסערה באמצע הישיבה (לא מנהלת שלי), אחרי שניסתה להפיל פאשלה על המחלקה שלנו, וזרקתי לה שמבין שנינו, לא אני זה שיוצא כל יום בשלוש כי יש לי תינוק להניק, אז יש פה רק אדם אחד שבאמת אכפת לו מהחברה הזאת והאדם השני פשוט בא להעביר כרטיס. ותכל'ס, זה עשה אותי מאושר לראות אותה כך.
גם בשיחה השבועית שלי עם המשפחה ביום שישי, פתאום הוצאתי הרבה רעל שנצבר אצלי לא מעט זמן. לא משנה מה אמרתי, שמעתי בקול של ההורים שלי את המחנק הידוע שמבשר דמעות שבאות אחר כך. והאמת, לא היה לי אכפת בכלל, הגיע להם לשמוע הכל.

אז הפכתי לזקן הנרגן שתמיד חשבתי שאהיה בסוף, רק טיפה מוקדם מהצפוי. וכמעט שכחתי שלמעשה נהרסו לי החיים כי יש מעט מאוד דברים שאני גאה בהם ויכול לומר שהצלחתי בהם, כמו האימונים שהיו לי והשינוי הדרמטי שהגוף שלי עבר.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-02-2012, 19:49
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
בתגובה להודעה מספר 45 שנכתבה על ידי נור השמן שמתחילה ב "יחסית לחסר הרגש שאתה טוען..."

מקרה 1- אני יכול לספוג הרבה מאוד דברים ולהבליג. באמת, יש לי יכולת ספיגה והבלגה די טובה (גם בקרב, אני יודע לחטוף מכות). אבל האשמות שווא כדי להתכסתח מול מנהלים אחרים, זה כמו בעיטה בביצים. ועל כך אני מגיב במהלומות. כי היא הציגה אותי ואת העובדים איתי כטיפשים חסרי יכולת.

מקרה 2- יש לי הרבה מרמור כלפי ההורים שלי, וכל הטענות שלי מוצדקות. עברו מספיק שנים של סבל.

ולשיפ- מה שעושה אותי שמח לא חייב לעשות אותך שמח. אבל כל עוד זה עושה אותי שמח, זה המקום לכתוב את זה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:14

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר