לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-02-2012, 14:56
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי פסטן שמתחילה ב "הזכירו את זה באחד האשכולות..."

ענייני פרופיל סביב מה? קצת תמוה בהתחשב בכך שהוא התאמן בארגוף תאילנדי ופיתח גוף שהוא להערצת כל הנשים שיודעות מה טוב בישראל.

וגם אם זה מטפל בפרט המציק הזה על פניו, הרי ידוע שבמחנה זה לא מקום שכל אחד עם פרופיל לא קרבי יכול למצוא את עצמו, אם אין לך אבא בברנז'ה סביר יותר שתמצא את עצמך בלוגיסטיקה ממיין גטקעס מלוכלים (בטח אם אין לך תעודת בגרות, כמו שלפיד אוהב להתגאות בקשר לעצמו) מאשר באחת מהיחידות המיותרות והנוחות ביותר בצה"ל.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-02-2012, 15:04
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.12.09
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "ענייני פרופיל סביב מה? קצת..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי golani_2
ענייני פרופיל סביב מה? קצת תמוה בהתחשב בכך שהוא התאמן בארגוף תאילנדי ופיתח גוף שהוא להערצת כל הנשים שיודעות מה טוב בישראל.
אני לא יודע סביב מה. אולי איזו "אוושה בלב" או משהו כזה. אולי אסתמה. לא חייבים להיות חסרי ידיים ורגליים כדי לקבל אפילו פטור מלא מהצבא, שלא לדבר על פרופיל עורפי. יש לך חשד מבוסס שירד לו הפרופיל בצורה בלתי-הגונה?
לגבי רמת האגרוף התאילנדי שלו, לא הייתי נתלה בזה:

ציטוט:
וגם אם זה מטפל בפרט המציק הזה על פניו, הרי ידוע שבמחנה זה לא מקום שכל אחד עם פרופיל לא קרבי יכול למצוא את עצמו, אם אין לך אבא בברנז'ה סביר יותר שתמצא את עצמך בלוגיסטיקה ממיין גטקעס מלוכלים (בטח אם אין לך תעודת בגרות, כמו שלפיד אוהב להתגאות בקשר לעצמו) מאשר באחת מהיחידות המיותרות והנוחות ביותר בצה"ל.
בזה יכול מאוד להיות שאתה צודק.

אמר פסטן: שניהם גרועים, אבל עדיף להיות טיפש מאשר שקרן.

ישן 17-02-2012, 15:40
  סיילו סיילו אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.09.08
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "רק אם אותו מש"ק ממטרות קנה את..."

ציטוט:
רק אם אותו מש"ק ממטרות קנה את מקומו בזכות ולא בחסד.

אם אדם אינו כשיר, מסיבות כאלה ואחרות, לשרת בתפקיד קרבי- לא אבוא אליו בטענות כל עוד הסיבות אמיתיות.

מנגד אם אדם מקבל פטור משירות קרבי ע"י דברים לא כשרים או לחלופין מקבל תפקיד מסוים ע"י אמצעים שאינם כשרים- אין לו כל זכות לדבר על שוויון מכל סוג שהוא.

בהערת אגב- בכלל לא בטוח שספורטאי מצטיין נושא ביותר אחריות מאזרח המבצע שירות לאומי.

ראשית, מומלץ לבסס שמדובר באמצעים לא כשרים לפני שמציבים את זה כעובדה בטיעון.
שנית, זה לגיטימי מצד כל אדם ששירת בצה"ל לדרוש שיוויון בנטל הבטחוני. מעצם העובדה שהוא שירת בעצמו.
שלישית, אני מכיר ספורטאית מצטיינת אחת, וזה לא תמיד תפקיד קל.
ישן 17-02-2012, 15:50
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.12.09
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי סיילו שמתחילה ב "[QUOTE=golani_2]רק אם אותו..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי סיילו
מסכים לגמרי.
ציטוט:
במקור נכתב על ידי סיילו
שנית, זה לגיטימי מצד כל אדם ששירת בצה"ל לדרוש שיוויון בנטל הבטחוני. מעצם העובדה שהוא שירת בעצמו.
ממש לא. מי שלא משרת שירות מלא, לא רשאי לדרוש מאחרים לשרת שירות מלא. כמו שמי שמשלם מסים במלואם רשאי לדרוש מאחרים מסים במלואם, אבל מי שמעלים 'רק' 20% מהמסים אינו רשאי להתלונן על אלו שמעלימים 35%...
ציטוט:
במקור נכתב על ידי סיילו
גם להיות משתמט זה לא קל (צריך לברוח מהמנייאק אם באים לעצור אותך, להיזהר לא להיתפס אפילו על עבירות מהירות, למצוא רופא שיסכים למכור לך פטור פיקטיבי), וזה עדיין לא הופך את זה למוצדק...

אמר פסטן: שניהם גרועים, אבל עדיף להיות טיפש מאשר שקרן.

ישן 17-02-2012, 15:51
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי סיילו שמתחילה ב "[QUOTE=golani_2]רק אם אותו..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי סיילו

ומכאן שאלתי- לא טענתי שלפיד השתמש באמצעים שאינם כשרים אלא שאלתי. למרות שהרשתי לעצמי להניח מה התשובה בהתחשב ביחידה המדוברת.
ציטוט:

לא, זה לא.
שיוויון בנטל, כל נטל, אומר שאתה עושה את המקסימום שאתה יכול, ללא הקלות וללא עזרות.

אם אני אשלם מסים, אבל רק על אחוז קטן מההכנסות שלי בפועל- יש לי זכות לדרוש שכולם ישאו בנטל המיסים?
ציטוט:

אפשר לפתח מזה דיון די ארוך, אבל לא על כך הנושא.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 17-02-2012, 17:57
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי סיילו שמתחילה ב "[QUOTE=golani_2]בגבולות הסביר..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי סיילו
ההשוואה שלך בעייתית. אתה משווה אנשים שביצעו עבירות לאנשים שתפקידם בצה"ל לא היה ממצה ביחס ליכולות שלהם.

נפוטיזם היא סוג של שחיתות ולעניות דעתי היא גם אסורה בחוק.
ציטוט:
אני נוטה שלא להסכים עם דעתך. ואני מאמין שרוב הציבור יסכים איתי שאדם ששירת שירות סדיר מלא על פי חוק, מילא את חובתו לבצע שירות סדיר במערכת הבטחון, ולכן הוא רשאי לבקר אחרים שלא עשו זאת.

1. ההנחה שלך נחמדה, אבל אני יכול להניח אחרת, לאור העובדה שלשנינו אין גיבוי לכך- זה לא שווה הרבה.

2. מעניין, אם לא הייתי קצת יותר מאורע בענייני דיומא בחיים לא הייתי יודע על שירותו הצבאי המפואר של מר לפיד- פשוט כי אף אחד לא טרח לדוש בכך ולהציף את העניין, לעומת זאת הייתי בטוח יודע שליברמן היה רק רב"ט בתותחנים שעשה שירות מקוצר (וחוקי למהדרין) כי הרי כל פעם שהוא הזכיר את חוק הנאמנות כל כותרות העיתונים זעקו זאת, אותו כנ"ל לגבי פוליטיקאי אחר יוצא מערכת "במחנה" שכשל בהנהגת המדינה במהלך לבנון השנייה.

למען היושר העיתונאי גרידא- מישהו צריך לשאול את מר "הכי ישראלי" איך ההצהרות שלו מתיישבות עם העבר הלא ברור שלו.

עריכה-
גם החרדים פטורים על פי חוק משירות צבאי, זה לא מונע מהעיתונות וממר לפיד לצאת בציד מכשפות נגדם. צביעות משהו, לא?

אראל סג"ל

ותודה לדורון

נערך לאחרונה ע"י golani_2 בתאריך 17-02-2012 בשעה 17:59.
ישן 17-02-2012, 18:22
  סיילו סיילו אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "[QUOTE=סיילו]ההשוואה שלך..."

ציטוט:
נפוטיזם היא סוג של שחיתות ולעניות דעתי היא גם אסורה בחוק.

1. ההנחה שלך נחמדה, אבל אני יכול להניח אחרת, לאור העובדה שלשנינו אין גיבוי לכך- זה לא שווה הרבה.

2. מעניין, אם לא הייתי קצת יותר מאורע בענייני דיומא בחיים לא הייתי יודע על שירותו הצבאי המפואר של מר לפיד- פשוט כי אף אחד לא טרח לדוש בכך ולהציף את העניין, לעומת זאת הייתי בטוח יודע שליברמן היה רק רב"ט בתותחנים שעשה שירות מקוצר (וחוקי למהדרין) כי הרי כל פעם שהוא הזכיר את חוק הנאמנות כל כותרות העיתונים זעקו זאת, אותו כנ"ל לגבי פוליטיקאי אחר יוצא מערכת "במחנה" שכשל בהנהגת המדינה במהלך לבנון השנייה.

למען היושר העיתונאי גרידא- מישהו צריך לשאול את מר "הכי ישראלי" איך ההצהרות שלו מתיישבות עם העבר הלא ברור שלו.

עריכה-
גם החרדים פטורים על פי חוק משירות צבאי, זה לא מונע מהעיתונות וממר לפיד לצאת בציד מכשפות נגדם. צביעות משהו, לא?

אנחנו לא דנים במי שפטור על פי חוק, אנחנו דנים במי ששירת על פי חוק ועל זכאותו לבקר את אלה שלא שירתו כלל . העובדה שפטור השירות של החרדים הוא חוקי לא רלבנטית.

כפי שהדגים פותח האשכול, את שאלתך אתה יכול להעלות ישירות אל מול יאיר לפיד באותו אתר. אם תציג אותה בצורה עניינית ולא כפי שהודגם לעיל, אולי אפילו תוכל לחזור אלינו עם תשובה.
ישן 17-02-2012, 18:31
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי סיילו שמתחילה ב "[QUOTE=golani_2]נפוטיזם היא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי סיילו
אנחנו לא דנים במי שפטור על פי חוק, אנחנו דנים במי ששירת על פי חוק ועל זכאותו לבקר את אלה שלא שירתו כלל . העובדה שפטור השירות של החרדים הוא חוקי לא רלבנטית.

מה ההבדל בין מי שפטור ע"פ חוק לבין מי ששירת ע"פ החוק?
הרי החוק הוא העניין העליון שאותו מר לפיד מהלל, לא השירות, שכן הוא היה מפואר ומרומם את מידת התרומה היחסית ולא את ה"סימנוב" של שירת/לא שירת.

אף אחד לא מעז לקרוא לח"כ אחמד טיבי משתמט וכל מי שמעיז להציע שירות שווה ערך של הערבים מועלה למוקד התקשורתי, לעומת זאת ללהג על כך שש"ס "מסובבת את המדינה על האצבע הקטנה" ולירוק לחרדים בפנים זה לא רק מקובל, זה שליחות.
ציטוט:
כפי שהדגים פותח האשכול, את שאלתך אתה יכול להעלות ישירות אל מול יאיר לפיד באותו אתר. אם תציג אותה בצורה עניינית ולא כפי שהודגם לעיל, אולי אפילו תוכל לחזור אלינו עם תשובה.

אם באמת מר לפיד היה זה שמפעיל את הפייסבוק- אולי הייתי טורח, היות וזה אנשי היח"צ שלו (שע"פ רפרוף קל נראה כי גם לא סיימו תיכון) זה נראה לי חסר תועלת.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 17-02-2012, 19:06
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי סיילו שמתחילה ב "אין בינינו מחלוקת לגבי חוסר..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי סיילו
נדמה לי שהבנתי את שורש המחלוקת בינינו. תקן אותי אם אני טועה.
גם יאיר לפיד וגם האוכלוסיה החרדית התנהלו אל מול צה"ל על פי החוק. לדעתי יאיר לפיד התנהל בצורה מוסרית יותר, לדעתך לא.

לא בדיוק,
אני לא משווה את יאיר לפיד לחרדים, בכלל לא, אני משווה אותו למה שהוא-
א. חוקי.
ב. מוסרי ויאה למי שמתיימר להיות נבחר ציבור.

עכשיו, סביר להניח שלא הייתי לוחץ על הנקודה הזאת אם הוא לא היה שם את נושא השיוויון בנטל בראש מעייניו ונאומיו. בדיוק כמו שלא היה מזיז לי כהוא זה שהוא מעשן סיגרים, שותה סינגל מאלטים ונוהג בב.מ.וו אם הוא לא היה חופר עם "איפה הכסף".

היות והוא בחר בנושאים הללו כענייני הליבה שלו- מן הראוי לעמת אותו עם המציאות, על משקל נאה דורש- נאה מקיים. אם אתה מצפה מכולם לעשות X, למה אתה לא עשית כך?
ציטוט:
אני אפילו אקח ניחוש נועז ואומר שאתה מאמין שהתנהלות האוכלוסיה החרדית ופטור השירות החוקי שלהם הוא מוסרי יותר מהשירות הזוטר והחוקי שביצע יאיר לפיד.

פה אתה לחלוטין טועה, אני נגד כל סוג של טפילות חברתית, הבעייה שלי עם היחס לאוכלוסיה החרדית היא-

א. ההכללה. לא כל החרדים נוהגים כפי שהתקשורת ומובילי דיעה אחרים מציירים אותם. אפילו לא רובם.

ב. נקיות הכפיים. החרדים לא מתרברבים בכך שהם פטורים ע"פ חוק, לעומת לפיד שמתרברב בכך שהוא עשה בדיוק את המינימום הנדרש בחוק- זאת לא סיבה לגאווה.

ג. ההסתה הפושעת- אנשים כמו לפיד מדרדרים אותנו אט אט לסיפה של מלחמת אחים, כאמור- אני נגד טפילות חברתית מכל סוג ואני בעד לעוקרה מהשורש, אבל אני דורש מאלו שמובילים את המהלך להיות ישרים ואמינים ובעלי רקע רלוונטי, שום פישר שבילה 3 שנים בלחץ בלהתחמק מ"לעשות לילה" ובכתיבת דברים לא רלוונטים לאף אחד, לא הגיוני שידרדר את המדינה למצב הנורא הזה על סמך "אני תרמתי והם לא", הוא לא תרם. לא למען המדינה בכל מקרה. לביתו הוא טרם הרבה מאוד.

ואם כבר לעקור את הטפילות מהשורש- ראוי ורצוי להלחם בכל החזיתות, גם באלה שמשטרת המחשבות הפכה למוגנים, המגזר הערבי (והבדואי בכללו) הוא טפיל גדול ונורא יותר מהמגזר החרדי וגם בציבור החילוני, שהוא הרי הגזע העליון, יש לא מעט אנשים שרוכבים על הגב של המעט הנושאים בנטל.
אבל עליהם אף אחד לא מדבר, מדוע?

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 17-02-2012, 21:21
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי סיילו שמתחילה ב "2 שאלות שעולות מתגובתך: 1...."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי סיילו
1. טענותיך כלפי "איפה הכסף" - מה בהתנהלותו של מר לפיד שולל ממנו את הזכות לדרוש חלוקה שווה יותר של משאבים ?

כלום לא שולל, גם אלי ישי יכול לדרוש תוספת תקציבית לישיבות. השאלה מה עומד מאחורי הדרישות.

לפני שלפיד הכין את הקרקע לבחירות אליהן הוא מתמודד הוא לא פעל שזה חשוב עשרות מונים מלדבר, לקראת כל דבר שנראה כמו "חלוקת שווה יותר של משאבים" (שמהותה לכשעצמה יכול לספק תת-דיון שיכול להמשך שנים), מעודי לא שמעתי אותו מתרעם על המשכורת השמנה שהוא גרף מכמה מוקדים- כפי שציפה מה"בכירים" במשק להתרעם על השכר הגבוה שלהם, כש"אחיו הפועלים" ברשות השידור שבתו בגלל שהם לכאורה מרוויחים משכורות נמוכות לא ראיתי אותו עומד לצידם ומציע לקצץ את משכורתו ולהשתמש ביתרה על מנת להעלות את שכרם של מי שמסביבו.

למען הסר ספק- אני לא חושב שכך צריך להתנהל, בעיקר בגלל שאני סולד מהמשמעויות הבולשביקיות-מרקסיסטיות שעלולות להסתתר מאחורי "חלוקה שווה יותר של משאבים", אבל בחייאת ראבאק- Practice what you preach, אם אתה מטיף לשוויון במינימום של המינמום אל תהיה בצד ה"עושק".
ציטוט:
2. טענת שהביקורת שלך מבוססת על "נאה דורש, נאה מקיים" - מה בדיוק מר לפיד דורש ולא מקיים ?

חלוקה שווה בנטל, שירות משמעותי בצה"ל, "לקחת מהעשירים ולתת לעניים" וכל מה שדנו בו עד כה.
ציטוט:
לגבי שאלתך האחרונה, אני מניח שהיכולת לחייב את האוכלוסיה הערבית לעשות שירות לאומי והיכולת למנוע הונאות רפואיות של מלש"בים חסרי מוסר חברתי, הרבה יותר מוגבלות מהפעולה הפשוטה של ביטול חוק שמפלה לטובה אוכלוסיה שלמה ופוטר אותה משירות סדיר.

אני חולק על דעתך. זה די פשוט האמת, מי שלא עומד בחובותיו כאזרח לא יזכה להנות מזכויותיו כאזרח. לא ישרתו בצבא לא יקבלו ביטוח לאומי. במועצה אזורית מסוימת יש אחוז גבוה של לא משרתים? הם יקבלו תקציב כאחוז המשרתים.
זה לא נחמד, זה לא נעים, זה בטח לא פוליטיקלי קורקט, אבל זה מה שצריך להיעשות.
ציטוט:
האם הקשיים לטפל בשתי החזיתות הראשונות הם סיבה להימנע לחלוטין מטיפול בחזית השלישית ?

ממש לא, אבל הריכוז מאמץ החד משמעי והלא מתפשר כלפי חזית אחת בלבד- שבמקרה האנשים שמייצגים אותם לובשים בגדים מצחיקים, יש להם אפים נשריים ובקיץ הם ממש מסריחים את האוטובוס ולעומת זאת ההזנחה הפושעת והמוחלטת של שאר החזיתות גורמת, לי לפחות, לתהות מה עומד מאחורי זה.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 17-02-2012, 22:27
  סיילו סיילו אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "[QUOTE=סיילו] 1. טענותיך כלפי..."

ציטוט:
כלום לא שולל, גם אלי ישי יכול לדרוש תוספת תקציבית לישיבות. השאלה מה עומד מאחורי הדרישות.

לפני שלפיד הכין את הקרקע לבחירות אליהן הוא מתמודד הוא לא פעל שזה חשוב עשרות מונים מלדבר, לקראת כל דבר שנראה כמו "חלוקת שווה יותר של משאבים" (שמהותה לכשעצמה יכול לספק תת-דיון שיכול להמשך שנים), מעודי לא שמעתי אותו מתרעם על המשכורת השמנה שהוא גרף מכמה מוקדים- כפי שציפה מה"בכירים" במשק להתרעם על השכר הגבוה שלהם, כש"אחיו הפועלים" ברשות השידור שבתו בגלל שהם לכאורה מרוויחים משכורות נמוכות לא ראיתי אותו עומד לצידם ומציע לקצץ את משכורתו ולהשתמש ביתרה על מנת להעלות את שכרם של מי שמסביבו.

למען הסר ספק- אני לא חושב שכך צריך להתנהל, בעיקר בגלל שאני סולד מהמשמעויות הבולשביקיות-מרקסיסטיות שעלולות להסתתר מאחורי "חלוקה שווה יותר של משאבים", אבל בחייאת ראבאק- Practice what you preach, אם אתה מטיף לשוויון במינימום של המינמום אל תהיה בצד ה"עושק".

סלח לי שאני מפרק את התשובות לכל כך הרבה תת שאלות, אני פשוט מתקשה לזהות את השורה התחתונה.
1.לא הבנתי מתוך דבריך, מה בדיוק מר לפיד עשה שאתה מגדיר אותו כ-ה"צד העושק" ? קבלת שכר גבוה כשמעסיק אותו גוף פרטי הופך אותו ל"עושק" ?
2. אמרת שמר לפיד לא פעל לחלוקה שווה יותר של משאבים. כעובד שכיר ולא משרת ציבור, כיצד אתה חושב שהיה עליו לפעול אז באופן שמתאים לדעותיו היום ?

ציטוט:
חלוקה שווה בנטל, שירות משמעותי בצה"ל, "לקחת מהעשירים ולתת לעניים" וכל מה שדנו בו עד כה.

כאן אתה טועה. לא שמעתי אותו דורש "שירות משמעותי בצהל", המילה "משמעותי" היא תוספת שלך. גם לא שמעתי אותו אומר דבר על לקחת מהעשירים ולתת לעניים. בוודאי שלא זיהיתי שום הערה כנגד שכר מנופח של עובדים בחברות פרטיות. ביקורת הנאה דורש, נאה מקיים לא רלבנטית.
אם תרצה, תמלול של חלק מהנאום האחרון קיים כאן.

ציטוט:
אני חולק על דעתך. זה די פשוט האמת, מי שלא עומד בחובותיו כאזרח לא יזכה להנות מזכויותיו כאזרח. לא ישרתו בצבא לא יקבלו ביטוח לאומי. במועצה אזורית מסוימת יש אחוז גבוה של לא משרתים? הם יקבלו תקציב כאחוז המשרתים.
זה לא נחמד, זה לא נעים, זה בטח לא פוליטיקלי קורקט, אבל זה מה שצריך להיעשות.

כאן אתה שוב טועה, באמרה: "זה די פשוט". העובדה שההצעה שלך לא מתבצעת בפועל היא ההוכחה שזה דווקא לא פשוט. הוכחה לקושי היישום תמצא בניסיונות למנוע רישיון נהיגה ממשתמטים ומשוחררי קב"ן - שנכשלו.
וזה מחזיר אותנו לטענה שלי, שהטיפול בחזית המשתמטים החילונים היא מורכבת, כנראה במידה שאני ואתה לא מבינים לחלוטין מהעמדות שלנו. זאת לעומת הפטור מגיוס חרדים, שתלוי אך ורק בביטול חוק מפלה אחד, ומה שמחזיק את החוק הוא קואליציה שברירית שנתונה לסחיטה.
אגב, אני מסכים איתך לחלוטין על דרך הפעולה. אני לא מסכים עם הביטול שלך לגבי קושי היישום שלה.
ישן 17-02-2012, 22:50
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי סיילו שמתחילה ב "[QUOTE]כלום לא שולל, גם אלי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי סיילו
סלח לי שאני מפרק את התשובות לכל כך הרבה תת שאלות, אני פשוט מתקשה לזהות את השורה התחתונה.

אז אני אקל עלייך-
השורה התחתונה שלי היא שלפיד הוא אגרטל ריק.
כל הדברים אותם הוא כביכול מנהיג מדוגמא אישית הם שקר וכזב.

עכשיו יבואו הצינים ויגידו שזה בסדר- כל פוליטיקאי הוא כזה, אני לא מסכים עם האמרה הזאת אבל ניחא, מדוע התקשורת לא צולבת אותו על כך כמו שהיא עושה לאנשים ספציפים מאוד אחרים?
ציטוט:
1.לא הבנתי מתוך דבריך, מה בדיוק מר לפיד עשה שאתה מגדיר אותו כ-ה"צד העושק" ? קבלת שכר גבוה כשמעסיק אותו גוף פרטי הופך אותו ל"עושק" ?

ע"פ הגדרתו- כן, ע"פ הגדרתי מובן שלא.

מדוע "שכר הבכירים" הוא עושק אבל העשרות הרבות (יותר?) של אלפים שהוא עשה אינן עושק?
מדוע הוא לא סיכן את הונו למען אחיו העובדים שעבדו אתו באותו אולפן, שכם אל שכם?
מדוע לא תרם כל חודש עשרות אחוזים ממשכורתו כדי לעזור לנזקקים שהמדינה מפנה אליהם כתף קרה?
מדוע הוא מדבר אבל לא מעולם לא פעל?
ציטוט:
2. אמרת שמר לפיד לא פעל לחלוקה שווה יותר של משאבים. כעובד שכיר ולא משרת ציבור, כיצד אתה חושב שהיה עליו לפעול אז באופן שמתאים לדעותיו היום ?

ציינתי זאת גם בתגובה הנוכחית וגם בקודמת. פה מובן שנדרש לרדת לעומקה של מהי חלוקת משאבים צודקת- אמירה בומבסטית שנזרקת כמו כל דבר אצל לפיד- כסיסמא, אולם מי יודע כמה תוכן עומד מאחוריה? (אך, אני שמח שקניתי היום את דאס קפיטל )
ציטוט:
כאן אתה טועה. לא שמעתי אותו דורש "שירות משמעותי בצהל", המילה "משמעותי" היא תוספת שלך. גם לא שמעתי אותו אומר דבר על לקחת מהעשירים ולתת לעניים. בוודאי שלא זיהיתי שום הערה כנגד שכר מנופח של עובדים בחברות פרטיות. ביקורת הנאה דורש, נאה מקיים לא רלבנטית.
אם תרצה, תמלול של חלק מהנאום האחרון קיים כאן.

ברור שלא שמעת אותו אומר זאת, כי זה ידרוש אשכרה ירידה לפרטים, דבר שהוא אינו מסוגל לו, הוא הרי לא הגה את הרעיונות הללו כעמודי התווך שלו- היח"צנים שלו עשו כל מיני סקרי קהל וגילו שאלו הסאונדבייטים שרוב האזרחים יתחברו אליהם. לצערינו הרב הקמפיין מציג את יאיר כמו שהוא באמת- מעטפת יפה, אבל למעשה קליפה ריקה.

אם הוא בסה"כ בעד שירות צבאי כחוק ותו לא מה יש לו נגד החרדים שלא משרתים ע"פ חוק? חיצי הביקורת צריכים להיות מופנים כלפי הרשות המחוקקת ולא כלפי הציבור שנהנה מהחוקים.
ציטוט:
כאן אתה שוב טועה, באמרה: "זה די פשוט". העובדה שההצעה שלך לא מתבצעת בפועל היא ההוכחה שזה דווקא לא פשוט. הוכחה לקושי היישום תמצא בניסיונות למנוע רישיון נהיגה ממשתמטים ומשוחררי קב"ן - שנכשלו.

זה לא פשוט בגלל שבוחרים בשבלינו שזה לא יהיה פשוט, אחוז גדול מאוד מהמפלגות נשענות על מצביעים שיסבלו קשות אם יפגעו להם בחופש ה"לעשות מה שבא להם".
ופה שורש הבעיה- הפוסט ציונות, אבל זה כבר דיון אחר לחלוטין.
ציטוט:
וזה מחזיר אותנו לטענה שלי, שהטיפול בחזית המשתמטים החילונים היא מורכבת, כנראה במידה שאני ואתה לא מבינים לחלוטין מהעמדות שלנו.

אז ברשותך אעשה ספין על הציטוט שלך-
האם הקושי לטפל בחזית הזאת אומר שעלינו להרים ידיים ולהפקיר את עתידנו?
ציטוט:

זאת לעומת הפטור מגיוס חרדים, שתלוי אך ורק בביטול חוק מפלה אחד, ומה שמחזיק את החוק הוא קואליציה שברירית שנתונה לסחיטה.

אם כך- כל מה שעומד בינינו לבין ביטול הפטור משירות לאומי של הערבים הוא אפילו לא חוק מפלה אחד, הוא תת-סעיף מפלה אחד בתוך חוק.

תוספת בעריכה-
אין לי כוח לקרוא את כל הסימפוזיון שלו, ברשותך אגזור רק קטע קצר שנראה לי רלוונטי-
"המדינה לא שייכת...למפלגות שמשתלטות על ועדת הכספים או מאיימות על פירוק הקואלציה, ולא שייכת לפוליטיקאים ששכחו מה התפקיד האמיתי שלהם."
ברור שלמר לפיד אין מושג ירוק על איך מתנהלת דמוקרטיה ייצוגית, אני מבין שהוא מציע להפוך את ישראל לדמוקרטיה ישירה? כל יום ראשון יתכנסו כל אזרחי מדינת ישראל בקלפיות ויצביעו על חוקים? כן, זה בהחלט יהיה מנוע צמיחה לכלכלה.

"כי המדינה שייכת לנו, מי שמשלמים מסים, שהולכים למילואים"
למיטב ידיעתי לוחמי במחנה לא מבצעים מילואים ומר לפיד מעודו לא קיבל צו הבייתה, לא נראה לך צבוע ומושחת שהחוצפן הזה רוכב על גבם של אלה שכן עושים?

הוא הרי ביטל את עצמו במשפט הזה, הוא לא עושה מילואים- המדינה לא שייכת לו, אז שייעזוב את כולנו בשקט.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

נערך לאחרונה ע"י golani_2 בתאריך 17-02-2012 בשעה 22:59.
ישן 18-02-2012, 12:23
  סיילו סיילו אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "[QUOTE=סיילו]סלח לי שאני מפרק..."

נכנסתי לדיון הזה על מנת להבין בכנות על מה מבוססת העוינות כלפי לפיד בפורום. והייתי פתוח ככל שיכולתי לקרוא את טיעוניך, אבל אני חייב לומר שאני מאוכזב. לא הצלחת לבסס אף טיעון כנגד לפיד.

שים לב שסתרתי את אחת הביקורות שלך :
ציטוט:

תגובתך היתה :
ציטוט:
ברור שלא שמעת אותו אומר זאת, כי זה ידרוש אשכרה ירידה לפרטים, דבר שהוא אינו מסוגל לו,

נמנעת מתגובה עניינית שמסירה את אותה ביקורת לא מבוססת
ואפילו הוספת:
ציטוט:
הוא הרי לא הגה את הרעיונות הללו כעמודי התווך שלו- היח"צנים שלו עשו כל מיני סקרי קהל וגילו שאלו הסאונדבייטים שרוב האזרחים יתחברו אליהם.

על סמך מה זה מבוסס ? זו דעה אישית ולא מבוססת באופן מובהק.

שאלתי אותך:
ציטוט:

וענית:
ציטוט:
ע"פ הגדרתו- כן

שוב, חסר ביסוס. לא הצלחתי לזהות שום אימרה של לפיד הנוגעת לעובד במסגרת פרטית שמקבל משכורת גבוהה ומזוהה כעושק.

אתייחס לשאלות שהעלת:
ציטוט:
אם הוא בסה"כ בעד שירות צבאי כחוק ותו לא מה יש לו נגד החרדים שלא משרתים ע"פ חוק? חיצי הביקורת צריכים להיות מופנים כלפי הרשות המחוקקת ולא כלפי הציבור שנהנה מהחוקים.

התשובה ברורה, הנציגים של הציבור החרדי הם אלו שדורשים את החוק המפלה לטובתם. הם משיגים אותו באמצעות איום של פירוק הקואליציה. הוא רוצה לשנות את החוק. הוא לא קרא להם עבריינים, הוא אמר שיש לשנות את החוק, שהם עצמם דואגים לקיומו מתוך הכנסת.
איפה אתה מוצא כאן בעיה, לא ברור לי.

ציטוט:
אז ברשותך אעשה ספין על הציטוט שלך-
האם הקושי לטפל בחזית הזאת אומר שעלינו להרים ידיים ולהפקיר את עתידנו?

מעולם לא טענתי שעלינו להרים ידיים. אני הראשון שיתמוך בכל חוק שמקנה גמול ראוי לאזרחים ששירתו בצבא, וגמול ראוי לאלה שבחרו להפנות גב לחברה. אני מאמין שלפיד נמנע מעיסוק בשתי החזיתות האחרות מכיוון שאין שום סיכוי שהוא יבסס את עצמו פוליטית אם הוא יבחר להילחם בשלוש החזיתות במקביל. אבל, ייתכן שאני טועה.

ציטוט:
אם כך- כל מה שעומד בינינו לבין ביטול הפטור משירות לאומי של הערבים הוא אפילו לא חוק מפלה אחד, הוא תת-סעיף מפלה אחד בתוך חוק.

טעות. מה שעומד בינינו לבין ביטול הפטור של הערבים הוא יכולת אכיפה של גיוס לשירות לאומי על חברה שהיא עויינת למדינת ישראל. אם אתה באמת מאמין שניסיון לגייס את הערבים וניסיון לגייס את החרדים הוא זהה, אז אתה הוא זה שמכפיש את שמם של החרדים.
יש הבדל מהותי בין גיוס חרדים לשירות לאומי וצבאי לבין גיוס ערבים לשירות לאומי. אבל בוא לא נכנס לזה, זה נושא לדיון ארוך מאוד.

ברשותך, לא אתייחס להערות בתחתית התגובה שלך, אלא אם תבחר למקד אותם לטיעון ענייני.
ישן 18-02-2012, 14:41
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי סיילו שמתחילה ב "נכנסתי לדיון הזה על מנת להבין..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי סיילו
נכנסתי לדיון הזה על מנת להבין בכנות על מה מבוססת העוינות כלפי לפיד בפורום.

צר לי אבל אני לא מייצג את דעותיו של "הפורום", אלא את שלי בלבד.
ציטוט:
והייתי פתוח ככל שיכולתי לקרוא את טיעוניך, אבל אני חייב לומר שאני מאוכזב. לא הצלחת לבסס אף טיעון כנגד לפיד.

שוב, צר לי מאוד- אבל אני לא רואה טעם בלחזור על דברים שאמרתי כבר 3 פעמים לפחות, אם הם לא הובנו עד כה זה סתם בזבוז זמן. אותי מעניין איך אתה בורר דברים מאוד מסוימים מתוך מה שאני אומר אבל מתעלם לחלוטין מדברים אחרים שאני אומר.

הייתי שמח, נגיד, לשמוע את דעתך על הדברים המפורשים שציטטתי מתוך הנאום של לפיד ובמיוחד על החלק של המילואים.
ציטוט:
התשובה ברורה, הנציגים של הציבור החרדי הם אלו שדורשים את החוק המפלה לטובתם. הם משיגים אותו באמצעות איום של פירוק הקואליציה. הוא רוצה לשנות את החוק. הוא לא קרא להם עבריינים, הוא אמר שיש לשנות את החוק, שהם עצמם דואגים לקיומו מתוך הכנסת.
איפה אתה מוצא כאן בעיה, לא ברור לי.

הבעיה שלי היא שככה עובדת דמוקרטיה ייצוגית שהיא השיטה הדמוקרטית עליה מושתת מדינת ישראל.

על מה הכעס? על כך שהם יודעים לנצל את השיטה במלואה? הרי אבא שלו בעצמו היה באותו תקן בדיוק כמו ש"ס רק לפני כמה ממשלות, ממוטט קואליציות ע"פ בחירה, מחזיק את המדינה באשכים על מנת לקבל את רצונותיו.

וזה עדיין לא מסביר מדוע מר לפיד מסית נגד הציבור החרדי- ניחא אם היה מסית רק נגד מנהיגיו אבל הוא מסית נגד ציבור שלם.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 18-02-2012, 15:12
  סיילו סיילו אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "[QUOTE=סיילו]נכנסתי לדיון הזה..."

ציטוט:
שוב, צר לי מאוד- אבל אני לא רואה טעם בלחזור על דברים שאמרתי כבר 3 פעמים לפחות, אם הם לא הובנו עד כה זה סתם בזבוז זמן. אותי מעניין איך אתה בורר דברים מאוד מסוימים מתוך מה שאני אומר אבל מתעלם לחלוטין מדברים אחרים שאני אומר.

גם אם היית חוזר עליהם 10 פעמים זה לא משנה. אתה לוקח דעה אישית והשערות לא מבוססות ומציג אותם כעובדות. וכשאני מנסה לשאול על מה זה מבוסס - אתה טוען שאני לא מבין ?

ציטוט:
על מה הכעס? על כך שהם יודעים לנצל את השיטה במלואה? הרי אבא שלו בעצמו היה באותו תקן בדיוק כמו ש"ס רק לפני כמה ממשלות, ממוטט קואליציות ע"פ בחירה, מחזיק את המדינה באשכים על מנת לקבל את רצונותיו.

וזה עדיין לא מסביר מדוע מר לפיד מסית נגד הציבור החרדי- ניחא אם היה מסית רק נגד מנהיגיו אבל הוא מסית נגד ציבור שלם.

אתה מסיר אחריות מציבור שלם, שתומך באופן מוחלט בפטור משירות צבאי. לראיה, כל אחד מהם יכול לוותר על הפטור ולשרת בסדיר, במסלול מקוצר אפילו. מדוע רובם הגדול בוחר להשתמש בפטור החוקי ? מכיוון שהם לא רוצים לשרת בצה"ל. איך אתה מסיר אחריות ומניח את כולה על הנציגים בכנסת, ממש לא ברור לי.
שאלת על מה הכעס ? הכעס הוא על הפניית הגב לחברה ולמדינה באמצעות החוקים - התנהגות לא מוסרית. וזה בדיוק אותו כעס שאני ואתה חשים כלפי אלו שמוציאים פטורים רפואיים על מנת להימנע מגיוס - חוקי זה לא תמיד מוסרי. ועל התנהלות לא מוסרית לגיטימי למתוח ביקורת.
אתה יכול לטעון שוב ושוב שהצגת העובדות היא הסתה נגד החרדים.

ציטוט:
הייתי שמח, נגיד, לשמוע את דעתך על הדברים המפורשים שציטטתי מתוך הנאום של לפיד ובמיוחד על החלק של המילואים.

דעתי על הציטוט שהצגת:

ציטוט:
"כי המדינה שייכת לנו, מי שמשלמים מסים, שהולכים למילואים"
למיטב ידיעתי לוחמי במחנה לא מבצעים מילואים ומר לפיד מעודו לא קיבל צו הבייתה, לא נראה לך צבוע ומושחת שהחוצפן הזה רוכב על גבם של אלה שכן עושים?

אני לא רואה כאן טענה של "אני הולך למילואים". אני רואה ניסיון לייצג את מעמד הביניים, שחלק קטן מאוד ממנו עושה מילואים. זה שביצעת פרשנות דווקנית לטקסט, זה מיותר ומבזבז את הזמן של שנינו.
ישן 18-02-2012, 12:38
  סיילו סיילו אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "לפיד עבד ועובד בשירות..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי shruki
לפיד עבד ועובד בשירות הטייקונים הכל כך שנואים עליו. אתה לא רואה את הצביעות? ואולי לא צביעות, אלא משמש כגיס החמישי שלהם?

יש משהו בדבריך, אבל אני לא מצליח ליישם אותו על עניין לפיד. אני לא מוצא ניגוד בין דבריו כפוליטיקאי לבין התנהלותו כאזרח פרטי.
הטיעונים שלו כנגד הטייקונים נגעו לכספי פנסיה. אני לא מוצא משהו בהתנהלותו של לפיד כאזרח, שמכתים אותו בנושא משחק בכספי פנסיה.
לחילופין, אני לא מוצא ביסוס לחשד שלפיד ישמש שתול של טייקונים בכנסת. האם תוכל לחזק טענה זו ?

העלתי את הציטוטים הרלבנטים עבורך. נסה למקד את הטיעון כדי שאוכל להבין את הביקורת שלך.
ציטוט:
...נעמוד בחיבוק ידיים ונראה איך הכסף שלנו הולך ... ולתספורות של הטייקונים ולא נעשה כלום...

"החלק השני זה השחיתות המוסדית. בארץ יש יותר רשויות מקומיות מבאנגליה. זו שחיתות. כשקבוצה של טייקונים וכמה עשרות מקורבים משחקים בכספי הפנסיה שלנו זו שחיתות. כשבכירים מעבירים חוזים לחברות ואז הולכים לעבוד בהם זו שחיתות. כשאין דרך אחרת לקדם עניינים ומשלמים למאכרים זו שחיתות".

"בהזדמנות זאת צריך להקים מנגנוני פיקוח על מי שמקים קזינו בווגאס ואז מבקש תספורת. אני רוצה לחיות במדינה בה מותר להצליח בלי קנאה וחוסר פרגון. אבל אנחנו צריכים לדאוג שאותם טייקונים יענשו אחר כך על ידי שוק ההון. עסקים גדולים צריכים לא לישון בלילה אם יש להם חובות בדיוק כמו עסקים קטנים".
ישן 18-02-2012, 19:29
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי סיילו שמתחילה ב "[QUOTE=shruki]לפיד עבד ועובד..."

אתה לא רואה ניגוד בין מי שקיבל כסף משרי אריסון, יצחק תשובה, מוזי ורטהיים והאחים עופר ואולי עוד כמה ששכחתי לבין הדברים המצוטטים? האימרה על וגאס ספציפית כוונה ליצחק תשובה, והאמת כל הפסקה הזאת היא דמגוגיה אחת גדולה, היא משחק על הכותרות הצבועות אדום ושחור במדורי הכלכלה תוך ניצול אי ההבנה של הקורא הפשוט בנבכי הדברים. מאוד קל להסית נגד הטייקונים האכזריים, להזכיר את המילה פנסיה (לעיתים היא באה בהקשר "ביבי הרס לנו את הפנסיה") ולנסות לצבור קולות.

לי זה נראה מוזר עד מאוד, ולכן אני מעריך שמדובר או בצביעות וניסיון לקנות קולות, או בדברי חלקות שנועדו להכניס משת"פ לכנסת. ולהזכירך מי היועץ שלו? א"א אחד, עםה קשרים לפורום החווה...

ישן 28-02-2012, 09:56
  סיילו סיילו אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "אתה לא רואה ניגוד בין מי..."

ציטוט:
אתה לא רואה ניגוד בין מי שקיבל כסף משרי אריסון, יצחק תשובה, מוזי ורטהיים והאחים עופר ואולי עוד כמה ששכחתי לבין הדברים המצוטטים?

אני מבין את הבסיס של הטיעון שלך, אבל אני עדיין לא מצליח להגיע לאותה מסקנה. עדיין לא סיימתי את תקופת המבחנים, אז החיפוש שלי לא היה יסודי כפי שהייתי רוצה. ובכל זאת אטען שלא הצלחתי למצוא קשר משמעותי בין לפיד לבין אותם טייקונים מהם קיבל תלוש משכורת. העובדה היא שאחוז מכובד מהשכירים בארץ מועסקים במסגרת שנמצאת בבעלות של בעל הון זה או אחר. אתה לא יכול לבסס על זה טיעון של ניגוד עניינים. אם תוכל להציג בפני נתונים שמעידים על קשר רציני יותר אשמח לבחון אותם.

ציטוט:
האמת כל הפסקה הזאת היא דמגוגיה אחת גדולה, היא משחק על הכותרות הצבועות אדום ושחור במדורי הכלכלה תוך ניצול אי ההבנה של הקורא הפשוט בנבכי הדברים. מאוד קל להסית נגד הטייקונים האכזריים, להזכיר את המילה פנסיה (לעיתים היא באה בהקשר "ביבי הרס לנו את הפנסיה") ולנסות לצבור קולות.

לא הבנתי כלל את הטיעון שלך בפסקה זו. אין לדעתך שום בעיה במינוף המסוכן שעושים בעלי ההון בכספי הפנסיה ? אין צורך לשנות את הפיקוח ? אין צורך לנסות לצמצם את כמות הסדרי החוב שפוגעים במחזיקי קרנות הפנסיה ? אין לפוליטיקאים סיבה להתערב בנושא ? מה בדיוק הבעיה שלך עם ההתבטאות הספציפית הזאת ?

ציטוט:
לי זה נראה מוזר עד מאוד, ולכן אני מעריך שמדובר או בצביעות וניסיון לקנות קולות, או בדברי חלקות שנועדו להכניס משת"פ לכנסת. ולהזכירך מי היועץ שלו? א"א אחד, עםה קשרים לפורום החווה...

שוב, המסקנה הסופית שלך לא תואמת את הנתונים שהצגת בפניי. על סמך נתונים אלה ניתן לומר שלפיד הרוויח ביושר עמדה חשדנית וזהירה כלפיו, אבל לא יותר מכך.
ישן 18-02-2012, 13:08
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי yrevach שמתחילה ב "הליברל ד"ר יאיר לפיד חסם אותי בפייסבוק"

הבחירה שלו לתקשר באופן ישיר עם הציבור באמצעות הפייסבוק הייתה לא נבונה בהתחשב בזה שהוא מההתחלה ביקש למתג את עצמו כמשהו שהוא לא. אמצעי מדיה דו כיווני כמו פייסבוק הוא מסוכן לפוליטיקאי כי אנשים יאתגרו אותו. יכול להיות שהמקור לטעות היא איזושהי התבשמות מוגזמת מהניחוח של עצמו שגרמה לו להאמין שהוא באמת אלטרנטיבה איכותית לכל מי שנמצאים בקואליציה/אופוזיציה. היה עדיף לו להרים אתר אינטרנט שבו הוא היה כותב טור יומי או שבועי. אם הייתי היועץ שלו הייתי אומר לו שהרבה יותר קל לרמות אנשים כשיש ריחוק, ככה שרק צד אחד מדבר והצד השני סופג ולא יכול להגיב.

ישן 20-02-2012, 06:27
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
יש ג'ובים בהם משלמים די הרבה על השקעה די קטנה
בתגובה להודעה מספר 46 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "לפי ההשקעה האפסית שלו בתגובות..."

ישיבה באולפן עם ג'ל על השיער והקראה של דברי קישור מתוך מסך מתגמלת לדוגמא בטלויזיה בהרבה יותר כסף מאשר ביצוע תחקירים עיתונאיים, עבודת שטח וצבירת ידע שנדרשים מהיושבים לשולחן לצידו של המגיש ואפילו יותר מעבודת התאורנים, טכנאי הקול, התחקירנים הזוטרים והצלמים

עוד דוגמא: השבוע שמו לי בתיבת הדואר פרסומת לעבודה מכניסה מהבית 'לפחות 10000 ש"ח נטו בחודש' במסגרת 'דרושים מתנדבים לתוכנית דיאטה חדשנית' עם תמונה של איש שמן שבעזרת פוטושופ נהיה רזה וגבוה כמו במראות המעוותות בלונה פארק. הייתי הולך על זה אבל אז הבגדים יהיו גדולים עלי וההוצאות על המלתחה החדשה היו אוכלות את ההכנסה. אני חושב שאתייעץ עם שרוקי בפורום כלכלה בשאלה אם זה משתלם לי או לא.

נערך לאחרונה ע"י .ישראלה היפהפיה בתאריך 20-02-2012 בשעה 06:47.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:57

הדף נוצר ב 0.18 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר