לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > הסטוריה ותיעוד
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-02-2012, 06:27
צלמית המשתמש של האזרח
  משתמש זכר האזרח האזרח אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.08.05
משטרת דיזנגוף-הופכת לבית מלון בוטיק...

זהו, המינהל החליט לקבל כמה מיליוני ש"ח והורסים לנו הסטוריה.
בהתחלה רצו לבנות כ-30 קומות, עתה מסתפקים "רק"ב-7.
האם אין איזה חוק לשימור מבני ציבור-רק הכסף מדבר.
לפי מיטב ידיעתי גם עיריית תל אביב בשלב זה מתנגדת, אז מה עושים היזמים?
עוקפים מימין ומשמאל ופנו לוועדה מחוזית והיא מאשרת.
תגידו מי צריך בית מלון במקום שיש שם מצוקת חניה כרונית?

אשרי אדם שיכול לתת מבלי לזכור זאת כל הזמן, ולקבל מבלי לשכוח אף פעם

לסלוח לרוצחים - זה תפקידו של האלוהים.
תפקידנו - זה לארגן להם פגישה

אנו לא בוכים, דואגים שאמהות שלהם יבכו

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-02-2012, 07:20
צלמית המשתמש של האזרח

נכון, אך שייך לעם ישראל
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי לבני שמתחילה ב "במקרה עברתי שם השבוע והבחנתי בשלט מטעם הערייה המודיע על התכנון לגבי המקום...."

נערך לאחרונה ע"י האזרח בתאריך 22-02-2012 בשעה 07:27.
ישן 22-02-2012, 09:21
צלמית המשתמש של האזרח

נכון, אבל...
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "אני רק שאלה"

יש להניח שראת כמה מוזיאונים בעולם. תראה איזה מורשת הם משאירים. אם זה מוזאון לכלי נגינה או למכונות כתיבה. פעם או פעמיים בשבוע יש אפילו כניסה בחינם. זה שאצלנו לא יודעים לשמר הסטוריה
זה לא דבר חדש. ואם כבר יש מנהל האתר אז תסתכל בבקשה על התנאי משכורת ועלויות שלהם.
עצוב, האם הכל זה רק כסף?

לפני כמה זמן היה מאבק של התושבים מאיזור בית חולים אסותא בתל אביב.
פשוט לא רוצה לכתוב, מה השיגו התושבים לרווחת הכלל שלהם שם. אסור לתת רק לנדלניסטים להרוויח. ראה את זה כחומר למחשבה...

ישן 22-02-2012, 09:47
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
אני שונא עשירים ואפשר גם להגיד ששונא כסף
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי האזרח שמתחילה ב "נכון, אבל..."

(מעבר למה שמשמש כאמצעי). מי שמכיר אותי אישית יודע זאת, ויודע גם שיש "קבלות" לתפישה זו. ובכל זאת... במקרה של תל אביב נקודתית: לולא הנדל"ניסטים/צורפתים עשירים שבאים לשבוע/הייטקיסטים שעשו אקזיט וכו'... עדיין היינו לא רחוקים מהעיר האפרורית של שנות השמונים. אין מה לעשות: תל אביב היא מטרופולין וה"ביג אפל" של ישראל ואלו כללי השוק בה. כולם נהנים - גם אתה. ואמנם אני מתעב את הנוהגים באס.יו.וויזז עם פגושים נגד חזירי בר, אבל מבחינתי הם הרע במיעוטו. כרגע בתל אביב המצב הוא כי ללא אלה שכולנו אוהבים לצלוב (בין השאר משום שהם לא משתינים לכיווננו) - וללא התשתית הדרושה כדי שתל אביב תוכל להיות מקום מושך - תהיה גם מגורש מהעיר וגם חולה מהדגים המסריחים.

ומה לעשות? תל אביב לא שופעה בשום משאב (מעבר לים) ממשי שאינו תלוי השקעה ותחזוקה. ה"עיר הלבנה", שדרות רוטשילד, בית גולומב, מוזאון ארץ ישראל, מוזאון תל אביב, מוזאון הפלמ"ח, נווה צדק ועוד ועוד... כולם "גמדים" או אתרים שוליים ללא הקונטקס. תל אביב תהיה גורנישט מין גורנישט ללא השקעה מתמדת בתשתית מתקדמת שמשאירה אנשים כמוני וכמוך הרחק מאחור מבחינת מה שאנו יכולים להשיג (ותאמין לי: הרבה פעמים לנתי/סעדתי/נהניתי על חשבון העבודה/לקוח במקומות בתל אביב שבחיים לא אוכל להרשותם לעצמי מהמשכורת שלי - לעולם). תאמין לי (ואני מבין "קצת" בצד השיווקי והכלכלי של הוצאה לפועל של מיזמי תיירות, כנסים, או תיירות עסקית) - בלי כל מלונות הבוטיק, ה"רוף גרדנס" וכל מיני מקומות שידו של ישראל ישראלי לא משגת לשלם עבורם: תל אביב היא כלום בריבוע. עם כל הכבוד לנוסטלגיה והגאווה הלאומית על העיר העברית הראשונה וכל המשתמע ממנה. ממילא היא מתמודדת מול ערי הלגו של המפרץ, ביירות ושלא לדבר על עשרות ערים פוטנציאליות שרק מצב פוליטי מונע מהן להפוך לדבר החם הבא. ביום שבו זרם תיירות מן הסוג שמציף את תל אביב, יוטה לכוון ביירות, אתה תתגעגע לימים האלה. כמובן שיהיו המון מבנים שלא יהרסו - בין השאר משום שלא תהיה כדאיות לכך...

אני גם הייתי סנטימנטלי פעם - עד שקלטתי שהסנטימנטליסטים המושבעים שהכרתי היו מזיקים לא פחות מכרישי הנד"לן.
ישן 22-02-2012, 10:06
צלמית המשתמש של האזרח

אני להיפך - לא שונא עשירים...
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "אני שונא עשירים ואפשר גם להגיד ששונא כסף"

אך בוא ונאמר שאם יש שטח אדמה ציבורי, אז במקום לבנות עוד בטון, לעשות גינה ציבורית....
תל אביב כידוע ממש לא שופעת בגינות וביחוד באיזור זה.
תאמין לי שתמיד יימצא איזה תורם אשר ירצה שעל שמו תהיה גינה וכולנו נהנה, גם הנדלניסטים...
(מה זה בשביל מינהל 37 מילון ש"ח שקבלו תמורת המשטרה)

ישן 22-02-2012, 18:51
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
אפשר לשלב את תפיסות העולם. 'מלון בוטיק' בתוך תחנת המשטרה הישנה
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "אני שונא עשירים ואפשר גם להגיד ששונא כסף"

זה גם חסכוני וגם אותנטי: דלפק היומנאי ישמש כדלפק קבלה בוטיקי של המלון, מטבחון הבילוש כחדר אוכל בוטיקי, תאי המעצר כחדרי בוטיק יוקרתיים. אפשר גם יהיה להציב שלטי נחושת לציון מאורעות יחודיים הקשורים למתחם ["מחדר זה יצא צוות מוריס ממחלק שודים לנסיון ה18 ללכידת האופנובנק" "במקום זה חנתה סוברו ליאונה המיתולוגית של המדורניקים בני ונחשון המכווצ'ץ' בשנים 1980-1982", "בתא שרותים זה ננעל המנאייק ממח"ש ללילה שלם אחרי שהגיע כדי לשאול יותר מדי שאלות וכולם עשו כאילו הם לא שומעים את הצעקות שלו"].

התיירים ינהרו, המורשת תשמר ומה שחשוב מכל - אלי173 יוכל לצלם את השלטים ולהעלותם כחידות לפורום שלנו.

נ.ב

אם אתה ממש ממש שונא כסף ואראלה ממפעל הפיס תתקשר אליך - זכור, אתה תמיד יכול להעזר בחברים אינטרנטיים במקרי חירום!

נערך לאחרונה ע"י .ישראלה היפהפיה בתאריך 22-02-2012 בשעה 19:15.
ישן 23-02-2012, 09:12

קודם כל יכולים לעשות מה שעשו עם משטרת רישון הישנה
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "אפשר לשלב את תפיסות העולם. 'מלון בוטיק' בתוך תחנת המשטרה הישנה"

הפכו אותה למשרדים/תחנה של המשטרה העירונית! - "תחנת משטרה בוטיק" ממש. (האמת שהפתיע אותי משהו שלא הרסו את המבנה הזה...). אפשר לשים שלט "בתא מעצר זה התאבד הנרקומן זהר ארגוב" (המלך) או אפילו לתעד אחד מאין ספור אירועים שאירעו ליד דלפק היומנאי, ובמהלכם הורים של עצור שהתפרע שיכור/גנב/תקף שוטרים, השתוללו וצעקו על היומנאי "לא מספיק הרגתם לנו את זהר - עכשיו אתם הורגים את הבן שילנו"?.

וכדי שאראלה תתקשר אלי אני מניח שקודם אני צריך למלא/לקנות טופס? עקרון ההתרחקות מעושר התחיל אצלי (מזמן מזמן) בהמנעות מהימורים... (טוב... חוץ מהמכונות משחק האלה של הילדים שבהן אתה מתפתה לשלשל מטבעות למין מגש שממנו "מגב" מתכת מעמיד פנים שעוד רגע הוא שופך לך טונה של כסף...). מה שכן לו "יפול" עלי סכון כסף גדול (גדול בהרבה ממה שצריך כדי לחסל באחת הלוואות+לממן עוד כמה חוגים) מובטח לך שיותר מאדם נזקק אחד יגלה שחלק מבעיותיו נפתרו. אולי אפילו בעלי "פרש" שיקבלו כסף כדי לצבוע את האתר, שכבר המון זמן צבוע אפור-דהוי.

מה שכן חניה לתל אביביים לא אפילו בתחתית הרשימה של "מימון לנזקקים"...
ישן 23-02-2012, 10:24

הא לך טיפ על איך להפטר משלל הנודניקים
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "אבל גל! אני לא התכוונתי ל'אראלה ממפעל הפיס'. אני התכוונתי ל'אראלה מהבנק'"

הנוהגים להתקשר בשם חברת (ה)ביטוח/(ה)כבלים/(ה)סלולאר/(ה)בנק וכו' וכו'.

מאחר ובמאגרי המידע שלהם אתה מקוטלג תחת סעיף ה"פראייר שקל לסחוט ממנו" (כי אתה עונה ללפחות אחת מהקטגוריות המגדירות ישראלי מסויים ככזה) נכונה לך משימה מאוד קשה לנפנף אותם מעליך (כי הם בטוחים שישברו אותך ובסוף יוציאו ממך את פרטי כרטיס האשראי שלך כדי להבטיח את ה"פוליסת ביטוח חיים חינם לחמש שנים שעשינו במיוחד בשבילך"...). בכל מקרה גיליתי כי הרכבת משפטים הכוללים כמה יותר מהביטויים הבאים עושה פלאים במלאכת הנפנוף של הנודניק התורן שמתקשר בתשע בערב:

אשתי הצדיקה

טמבלוויזיה

ישתבח שמו

מתחזק אחיך

תחזור אלי בסוף הקיץ, אחרי שאנקה ת'ראש באומן

הקדוש ברוך הוא שומר עלי מאז שאני מתחזק ולא צריך ביטוח בעזרת השם

ומה שיפה זה שלא צריך מבטא מיוחד או שום דבר כזה כדי לשכנע אותם שיתקשרו לבא ברשימה. אפילו אם אתה מופיע אצלו בדף כ"דדי ארזים (יולקהואלד), נולד 1972, רעננה ישראל" אתה תשכנע עם האוצר מילים הזה.

נסה, ותהנה.
ישן 23-02-2012, 13:41
צלמית המשתמש של האזרח

בסדר, עכשיו אני אוהב אתכם... :-)
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "או-קי. :)"

השבוע התקיימה אסיפת דיירים של כל הרחובות הנוגעים בדבר.
נבחר וועד פעולה ומחפשים עורך דין טוב, כי מולנו עומדים 2 מהשורה הראשונה.
הוחלט גם להתחיל לגייס מתנדבים ולפנות לציבור וגם כסף לתשלום הוצאות.
היו כ-100 נוכחים. היות והצד השני יודע לקרוא אז לא אכתוב יותר.
הרבה דברים מוסתרים בהודעה לציבור אשר הוגשה לאישור וועדה מחוזית,
כגון שינוי כווני הנסיעה וביטול מקומות חניה המעטים שנותרו בסביבה.
(כניסה לחניון תהיה רק משדרות מוצקין)
הכל רק לטובת בית המלון שיוקם. עם 5 קומות חניון שיגבו כסף תמורתו מבלי "לזרוק איזה עצם לדיירים"
אין לנו הרבה זמן להגיש התנגדות (פחות מ-50 יום)

נערך לאחרונה ע"י האזרח בתאריך 23-02-2012 בשעה 13:48.
ישן 23-02-2012, 22:58
צלמית המשתמש של האזרח

העתק הישיבת הדיירים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי האזרח שמתחילה ב "משטרת דיזנגוף-הופכת לבית מלון בוטיק..."

לכל תושבי הרחובות טהון/ מוצקין/ יפה נוף,

בהמשך לאסיפת הרחוב שנערכה ביום ג' בנוגע להתארגנות לטובת התנגדות משותפת של התושבים,
אני מצרפת נייר המסכם את עיקרי הפגישה ואת המשך הפעולה.

אנו נמשיך להיות בקשר ולעדכן באמצעות המייל ( ואני מקווה גם הפייסבוק לכשיפעל).
נודה לכל האנשים שמקבלים מייל זה אם יוכלו להפיץ את המסמך המצורף בקרב תושבי הרחוב והסביבה, בעלי דירות ושאר גורמים רלוונטים.

אנו זקוקים לעזרה בעיניין דף פייסבוק- משום מה מתגלה בעיה עם העיניין. אם יש מתנדב זה יעזור- שיפנה במייל חוזר.
כמו כן כל עזרה נוספת בתחום אנשי תקשורת, ייעוץ משפטי והתארגנות תעזור.

תודה לכל המתנדבים באסיפה,

ערב טוב,
תמר פרצוב

נ.ב.
קובץ PDF הוא גדול מדי ולא עולה...

ישן 27-02-2012, 20:13
צלמית המשתמש של האזרח

אסיפת דיירים בתאריך 28.2.2012
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי האזרח שמתחילה ב "משטרת דיזנגוף-הופכת לבית מלון בוטיק..."

לכל התושבים האיכפתיים והפעילים שלום

ביום שישי הקרוב תתפרסם כתבה של חגי מטר בעיתון זמן תל-אביב על מאבק התושבים כנגד התוכנית בבניין המשטרה.
העיתון מעוניין לצלם לכתבה תושבים פעילים על רקע בניין המשטרה.
הצילום נקבע למחר (יום ג, 28.2) בשעה 17:00
כל מי שיכול להשקיע מספר דקות ולבוא לצילום (ללא ראיונות, צילום סטילס בלבד) זה מצוין.
כל פרסום ציבורי ותקשרותי יכול לעזור לקדם אותנו למטרה.
מי שיודע שהוא מתכוון להגיע שיאשר לי בבקשה במייל חוזר שאוכל לוודא שיש נוכחות ולאשר להפקה את הצילומים.

כולם יכולים לעזור, ממבוגר ועד טף..

נ.ב: נשמח באם תוכלו להעביר לנו כתובות מייל של דיירים נוספים ובעלי דירות ברחוב על מנת שנוכל לעדכן ולרתום כמה שיותר תושבים למאבק.

תודה
תמר

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:56

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר