לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-02-2012, 14:18
צלמית המשתמש של Eli173
  משתמש זכר Eli173 Eli173 אינו מחובר  
בעל תואר שני ביהדות, בהתמחות בהיסטוריה של עם ישראל והגות יהודית.

חבר מתאריך: 15.02.09
סיפור אמיתי לפורים (יד הגורל)

הקדמה: בבית הספר שבו אני מלמד המורים החליטו שמכיוון שהשנה היא שנת הבריאות והספורט, כל המורים מתחפשים השנה לרופאים/אחיות/פירמידת המזון וכו...
ועכשיו לסיפור:
הכל התחיל כשהבן שלי החליט שהוא רוצה תחפושת של יובל המבולבל. אשתי ואני נסענו הבוקר לקניות. החלטנו להיפגש בחנות צעצועים
נסעתי למס' חנויות באשדוד כדי לקנות את התחפושת. לא היה במידה שלו ב2 חנויות הראשונות (לא עושה פירסומת. תנסו לדמיין חנות צעצועים שאפשר לקנות בה גם תחפושות לפורים).
תוך כדי שיטוט באחת החנויות עיני נתקלו בתחפושות למבוגרים (אתם מכירים, תחפשת של בע"ח שלם כולל הראש, כאלה שמוצאים בהצגות וכו)
הייתי חייב לקנות כזה לעצמי (בידיעה צלולה שאשתי תגמוז אותי). לא הסתפקתי ברכישת התחפושת (של ארנבת ורודה דרך אגב), אלא הייתי חייב גם ללבוש אותה.
וכך הסתובבתי לי היום במרכז הקניות מחופש לארנבת.
נכנסתי לחנות צעצועים נוספת. מסתכל על תחפושות (אגב, מצאתי שם את התחפושת של יובל המבולבל שמתאימה לבן שלי). עוברת לידי אשה עם עגלת תינוק ואומרת לי שהיא זכתה מקום רביעי בתחרות תחפושות עם התחפשות הזאת של הארנבת. אמרתי לה שחבל שהיום מבוגרים לא מעריכים מספיק את פורים, ואת כל הקטע של תחפשות למבוגרים וזה. תוך כדי היא אומרת לי שהיא רצתה להתחפש עם בעלה לשוטר ואסירה (או שוטרת ואסיר, זה לא משנה) אבל היא לא מוצאת מדי אסיר. אמרתי לה שיש לי בבית מדי אסיר (הכתום הזה, ואל תשאלו איך השגתי לי דבר כזה, כף רגלי מעולם לא דרכה בבית כלא, חוץ מכלא עכו אבל זה היה בסיור תלמידים בנושא עולי הגרדום וזה לא נחשב) איפה הייתי? אה, כן, חנות צעצועים, אקיצר, תוך כדי שאנחנו מדברים אשתי הגיעה והצטרפה לשיחה המעניינת.
בקיצור,יש לי מדי אסיר כתום ואמרתי לה שאני יכול להשאיל לה את המדים. דיברנו קצת ואז מסתבר שהיא אחות בבית חולים ואז אמרתי לה שאני צריך תחפושת של רופא/אח לבית הספר שבו אני עובד. הסכמנו להחליף תחפושות בהשאלה.
נתתי לה ת'טלפון שלי ובעזרת השם יהיה לי תחפושת של רופא כמו שרציתי.
כולם יצאו מרוצים. האשה הזאת. הבן שלי. אני . (ורק אשתי כועסת על זה שקניתי תחפושת של ארנבת)
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-02-2012, 15:43
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Eli173 שמתחילה ב "סיפור אמיתי לפורים (יד הגורל)"

סיפור חמוד ביותר!

אבל אני לא מבינה מה הקטע בלקנות תחפושת. כל היופי בפורים זה להכין לבד!! כשהייתי קטנטונת אחד הדברים שהכי אהבתי זה להסתובב בחנויות ולאסוף אביזרים וחומרים לתחפושת שלי.

אף פעם לא קנינו, תמיד הכנו. בעיני זה יותר ערכי ויותר חוויתי (לא שופטת אף אחד, לאנשים שאין להם זמן זה אחלה פתרון, פשוט פחות שווה, לטעמי)

עריכה: הנה אחת התחפושת היותר מושקעות שאני ממש זוכרת את תהליך ההכנה. אחי הגדול הכין איתי.. קנינו טפטים, חתכנו והדבקנו על בגדים ישנים. קנינו מטאטא זרדים וחתכנו, אח שלי ריסס תוויות בספריי זהב.. גאווה אמיתית! עד לפני שנה שמרנו אותה בארון. לצערי כשעברנו דירה נאלצתי להפרד..

https://2012-uploaded.fresh.co.il/2...23/12254398.jpg

(הייתי בכיתה ד')

נערך לאחרונה ע"י פאקטשלי בתאריך 23-02-2012 בשעה 15:50.
ישן 25-02-2012, 22:50
צלמית המשתמש של AtlantisNumenor
  משתמש זכר AtlantisNumenor AtlantisNumenor אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.07.08
יש מצב שזאתי האחות?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Eli173 שמתחילה ב "סיפור אמיתי לפורים (יד הגורל)"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Eli173
דיברנו קצת ואז מסתבר שהיא אחות בבית חולים

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
"הארץ שלנו איננה רק מדינת ישראל אלא כל מרחב הסהר הפורה. אבות אבותינו אינם רק אברהם יצחק ויעקב אלא כל יושבי ארץ הקדם - הישראלים, הכנענים והפיניקים - כולם שייכים לאומה העברית. אנחנו העברים הננו איפוא צאצאים לאומה העברית הגדולה שהמציאה את האלף בית, שהקימה ציים אדירים ובנתה אימפריה בכל אגן הים התיכון. אנחנו הבאנו את התרבות לאירופה ופילי מצביאנו הגדול חניבעל, איש קרתגו, עברו את האלפים ואיימו למוטט את רומא."

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:12

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר