לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-02-2012, 18:16
  ishkash ishkash אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.02.12
חדש בתחום בניית אתרים, זקוק לעצה....

שלום לכולם....
אני חדש בתחום של בניית אתרים, ואני די נמשך לתחום. יש לי ידע מאוד בסיסי מלמידה עצמית ואני שוקל על לקחת קורס בבניית אתרים כדי ללמוד בצורה יותר מסודרת ומקיפה ויש לי מספר שאלות:
1. היות ואני נמשך לתחום אני שוקל ללמוד בניית אתרים ברצינות, וחושב לשנות קריירה ולעבוד בתחום: מה טווח המשכורות הממוצע? האם כדאי לעבוד בתחום מבחינת שכר וסיפוק?
2. האם שמעתם על קורס רציני ומומלץ לבניית אתרים שתוכלו להמליץ לי עליו? מה נחשב מחיר סביר לקורס רציני בבניית אתרים? חשוב לי להדגיש שאני מחפש קורס רציני ולא איזה חרטה ברטה שיודעים רק לקחת כסף ולהעביר שיעור ברמה שטחית.
3. מעיון באינטרנט ראיתי שחלק מהקורסים עוזרים לבוגרים להשתלב בתעשייה. בהנחה שאני לא מתכנת: יש לי ידע בסיסי במחשבים. האם אני יכול לבטוח בפרסומים האלה או שזה שיווקי נטו ורק מעטים מבוגרי הקורסים הללו באמת משתלבים בתעשייה, וכדאי לי להתעלם מההבטחות האלה?
אשמח אם תעזרו לי בעניין....
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-02-2012, 18:02
צלמית המשתמש של Senda R
  Senda R Senda R אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.04
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי asx שמתחילה ב "לא. והבחור למעלה שרשם "למידה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי asx
לא. והבחור למעלה שרשם "למידה עצמית זה גם טוב", אז זהו שלא, למידה עצמית זה הדבר היחיד שטוב בתחום הזה. שום קורס היום לא יתן לך שום ידע שאפשר להסתמך עליו, גם אם הוא מעודכן. הכל בתחום הזה סובב סביב ניסיון ואותו רוכשים בלמידה עצמית וביצוע עבודות, אז בהתחלה, תצטרך לצערי לעבוד בסכום נמוך ואף בחינם בכדי לצבור ידע כלשהו שיצדיק את המחיר שתבקש בעתיד. אם אתה חושב שיש פה איזה קסם, אז לא, בשביל להגיע לרמה בסיסית כלשהי ידרש זמן, לדעתי לפחות חצי שנה (כי שוב, ניסיון זוהי מילת המפתח כאן ואי אפשר להשיג שום סוג של ניסיון בפחות זמן מזה - במיוחד שאין לך שום ניסיון בתחום או במחשבים בכלל).

מה הקטע של ישראלים לבוא ולהשמיץ דברים של אחרים? אתה לא מסכים, אז תציין את זה..אל תשלול את דברי.

אני למדתי לחלוטין לבד ואני עוסק בתחום בעיקר בWEB.
מי שלומד קורס בגון ברייס לדוגמא אז הוא הרבה יותר מקצועי ואני רבות לומד מאנשים כאלו כמו בנייה נכונה של CSS לדוגמא.

אתה לא יכול להשוות אדם שיושב ולומד לבד לתכנת לאדם שלומד כמה פעמים בשבוע במשך שנה וחצי את התחום.

ואני אדם מאד אוטודידקטי, גם לנגן על גיטרה למדתי לבד ואני מנגן די טוב, אבל אני אשתפר הרבה יותר אם אלמד עם מורה.

ישן 25-02-2012, 03:23
צלמית המשתמש של asx
  משתמש זכר asx asx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.10.04
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי Senda R שמתחילה ב "[QUOTE=asx]לא. והבחור למעלה..."

אוקי, אני אסביר את עצמי.
אם תעבור על ראשי הפרקים של הקורסים האלה תראה שהם יחסית מאוד בסיסים (וזה הגיוני, הרי קשה להכנס לעומק הדברים עם כיתה שלמה), לא משהו שיביא אותך לתוצאות אמיתיות. בכל מקרה תאלץ ללמוד בעצמך.

על כל הכבוד, אתה לא יכול להשוות תכנות ללמידה על גיטרה. מי שנכנס לתחום הזה צריך להבין שמדובר בתחום דינאמי, תחום שדורש למידה עצמית מתמדת, העולם הזה מתעדכן כל יום וצריך לאהוב אותו מספיק בשביל לרצות להתעדכן ולהתקדם איתו ביחד. מי שלא מסוגל ללמוד בצורה עצמאית, יהיה לו מאוד קשה לצערי. זאת גם אחת הסיבות שאני מאמין שאין טעם ללכת לקורסים כאלה ואחרים בנושאי תכנות, הם פשוט הרבה פחות אפקטיביים מלמידה עצמית ובדרך כלל מלמדים חומרים פחות מעודכנים ממה שאפשר ללמוד לבד ברשת.
אגב אני מבטיח לך שדווקא בנאדם שלמד לבד, יותר מקצועי מכל אחד שעבר קורס של ג'ון ברייס כי הוא מכיר את כל הדרכים ולא דווקא את הדרך שאותו קורס לימד.

ואגב, לסיום. חבל שהתמקדת להיעלב מהעובדה שהחלטת ששללתי אותך (למרות שאם תקרא שוב, בעצם חיזקת את המודעה שלך, אבל כמובן שאתה בחרת להיעלב... כמו כל הישראלים שמחפשים את השטות במקום להתמקד בעיקר?)
ישן 25-02-2012, 12:17
  fadey fadey אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.07.02
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי asx שמתחילה ב "אוקי, אני אסביר את עצמי. אם..."

כסטודנט להנדסת תוכנה, אני יכול לאמר לך שלמדתי בכוחות עצמי php כשנה לפני שנכנסתי ללימודים בתחושה שאין הרבה מה ללמוד עוד בנושא, ובאמצע שנה שנייה אני מוכרח להגיד לך שהסיכוי שתגיע לרמה של אדם שלמד את הדברים בצורה יסודית ומקצועית היא קטנה עד שאיפה לאפס, אתה כמתכנת מתמקד בקוד כאשר למעשה רוב הזמן צריך להיות מושקע בתכן בכלל.
יש תחום שלם של מתולוגיות פיתוח, יש תחום שלם של הכרת המפרשים, ניואנסים של שפות, הבנה יסודית של תכנות מונחה עצמים, אגרגציה, קומפוזיציה, פולימורפיזם, צמצום קוד, useability, זמני ריצה, סיבוכיות של פונקציות, אלגותמים מתקדמים וכו.

כמו שלא תשווה את עצמך כמי שלמד פיסיקה מכנית בכוחות עצמך לפיסיקאי שלמד באונברסיטה שכן אתה לא ניוטון עדיין (וייתכן שאתה כזה אבל זה נדיר מאד למרות שגם הוא למד באוניברסיטה כמדומני) אל תבצע השוואה כזו בין מי שלומד תחום מדעי במכון כלשהו (לא סתם קורסי חארטות כן?) לבין אדם שלימד את עצמו.

ומספיק עם הסרקסטיות, זה לא במקום, וזה דווקא מה שמאפיין ישראלים.

ישן 26-02-2012, 14:52
צלמית המשתמש של asx
  משתמש זכר asx asx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.10.04
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי Senda R שמתחילה ב "מסכים מאד, במיוחד תחום..."

אז בגדול כולנו פה אומרים אותו דבר רק מנסחים את זה בצורה שונה.
להשוואות ללימודים אקדמיים אני לא אשווה מהסיבה הפשוטה שלא התנסתי בזה, למרות ש.. אני רק אגיד שדווקא חברה שאני עובד מולם שעשו תואר ראשון וחלקם גם שני בתחום, לא ממהרים להמליץ ללמוד תואר אקדמאי בנושא, מביוחד לא לעצמאים. אם לומדים נושאים כמו אלגוריתמיקה וכדומה, אז כמובן שאתה פותח לעצמך אפיקים חדשים ואופציות חדשות לעבודות ותחומי עניין.. אבל לא על זה מדובר

בנוגע למה שאמרת לclass לצורך העניין, דווקא התייחסתי לזה. אמרתי, גם אם לומדים לבד צריך שתהיה את המוטיבציה לרצות ללמוד לעומק כל נושא ולא להתמקד בצורה הפשוטה. הרי הכי פשוט לכתובת בקוד דיפרנציאלי ולא להתעסק עם מונחה עצמים.. אבל זה לעשות הנחות לעצמך ואין מקום להנחות כאלה בתחום הזה.
ישן 25-02-2012, 17:10
צלמית המשתמש של Senda R
  Senda R Senda R אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.04
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי ishkash שמתחילה ב "חברים....תודה על התגובות אבל..."

מבחינת עבודה זה שטויות לדעתי, למצוא עבודה בתחום הWEB נניח זה לא כזה קשה יש ביקוש אדיר.
כמובן שצריך גם להיות בעל יכולות.
מה תחום השכר שאתה מחפש? היום מתכנת צעיר (Junior) מרוויח באזור ה6-10K בחודש, שוב , תלוי ברמת הכישרון והידע.
תחום הWEB גם הוא תחום קצת מוגבל לטעמי, אני כיום עוסק רק בWEB והחשק לפתח וליצור הוא גדול אך שפות הWEB מעט מגבילות.
מה שכן, בPHP נניח אתה יכול לבנות דברים מדהימים ורעיונות מעולים עם קצת ראש .

אם יש לך תואר ראשון ואתה רוצה לעסוק בתחום פיתוח תוכנה אני במקומך הייתי לומד תואר שני במדמ"ח.
כמובן שזה לא יתן לך את הכלים הדרושים לעבודה, אבל זה בהחלט יפתח לך את הראש ויעזור לך להבין עבודה נכונה בתיכנות.

בנוגע לתיק עבודות, לא כולם מחייבים במיוחד למתכנת צעיר, אבל בהחלט מומלץ להתחיל וליצור תיק עבודות.
לרוב בראיונות עבודה יסתכלו על כמה אתרים מעניינים שבנית (כ3-4) ויכול להיות שיעשו לך מבחן קטן שבעיקר בודק סינטקס נכון .

אם רק תחום האינטרנט מעניין אותך אז אני כמו שאמרתי מקודם חוזר וממליץ על גון ברייס (לא למדתי שם אישית, אני למדתי לבד, אבל מהכרות עם אנשים שלמדו שם הם מאד מאד מרוצים ויש להם ידע נרחב) רק קח בחשבון את עלות הקורס הגבוהה.

תעדכן מה בחרת ובהצלחה.

נערך לאחרונה ע"י Senda R בתאריך 25-02-2012 בשעה 17:12.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:11

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר