לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > מערכות הפעלה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-02-2012, 12:25
  myk myk אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.01.10
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי amir1 שמתחילה ב "בברירת מחדל המארח צריך סיסמה"

תודה רבה.
הפנת אותי, אינני יודע אם בכוונה או בטעות, לעמוד בגוגל המלא תוצאות בענין ולא לקובץ מסוים. בכ"א לקחתי משם חומר ונשאר לי לנסות אם יעבוד.
גם אינני בטוח שהבנת את שאלתי, אמנם איך שלא יהיה מענין מה שכתבת אבל אני שאלתי אם המשתמש במחשב מס' 1 צריך סיסמה למשתמש של עצמו ולא אם הוא צריך סיסמה לשם משתמש של מחשב מס' 2.
יוצא שגם אם רוצים שהאפשרות להכנס למחשב מס' 2 תהיה רק אם סיסמה של המשתמש שם עדין לא יצטרכו שלמשתמש מס' 1 תהיה סיסמה לשם משתמש של עצמו במחשב מס' 1.
גם אמר לי מישהו שהבעיה היא רק אם בשני המחשבים השם משתמש הוא אותו שם ולא אם השמות שונים, (טוען שאם השמות שונים אפשר להכנס גם אם למשתמש, במחשב מס' 1, אין סיסמה) לא בדקתי אם הוא צודק. עוד אמר לי שיטה להתגבר על הבעיה דרך אפשרויות בcontrolpasswords2. בשני הדברים לא בדקתי אם הוא צודק והאם זה באמת פותר הכל או חלקית. הפתרון שמצאתי באחד ההפניות מהדף בגוגל הוא לשנות בפוליסי וזה באמת נראה פתרון מהשורש. כתוב שם גם לשנות ברג'יסטרי אבל אינני יודע בינתיים אם צריך לשנות בשני המקומות (פוליסי ורג'יסטרי) או שמספיק באחד.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-02-2012, 13:52
  amir1 amir1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.07.02
כמו שכתבתי
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי myk שמתחילה ב "תודה רבה. הפנת אותי, אינני..."

הסיבה שנתתי לינק וחיפוש ולא לדף ספציפי, כי את הקובץ שיש לי הורדתי ממקום כל שהוא שאין לי אותו כעת
לכן כשאני לא בטוח אם לינק מסויים יתן את המענה, אני נותן לינק לחיפוש בנושא מתוך הנחה שהמשתמש יבין וימצא לבדו את הקובץ .

לגבי הנושא עצמו, לא פגשתי ולא שמעתי על תלות בין שמות המשתמשים של המחשב האורח למארח .
כשאתה ניגש למחשב X ברשת אתה צריך שם + סיסמה (אם יש, ואם אין אז + התיקון הנ"ל) של מישתמש מקומי במחשב המארח
ואין זה משנה אם אתה יושב מחשב שיש לך את הסיסמה שלו או לא,
לגבי ה- control userpasswords2 , מה שאולי התכוון החבר, ששם אתה יכול לקבוע למערכת לעלות ולהכנס למשתמש המקומי מבלי צורך להקיש סיסמה .
כך אתה יכול לתת את המחשב למשתמשים מבלי לגלות להם את הסיסמה .
ואין לזה קשר לכניסה למחשבים אחרים ברשת
אמנם יש שם לשונית נוספת שבה אתה אמור לראות את השמות שבאמצעותם נכנסת למחשבים אחרים ברשת .

נערך לאחרונה ע"י amir1 בתאריך 27-02-2012 בשעה 13:55.
ישן 27-02-2012, 14:30
  myk myk אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.01.10
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי amir1 שמתחילה ב "כמו שכתבתי"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי amir1

לגבי הנושא עצמו, לא פגשתי ולא שמעתי על תלות בין שמות המשתמשים של המחשב האורח למארח .
כשאתה ניגש למחשב X ברשת אתה צריך שם + סיסמה (אם יש, ואם אין אז + התיקון הנ"ל) של מישתמש מקומי במחשב המארח
ואין זה משנה אם אתה יושב מחשב שיש לך את הסיסמה שלו או לא .

אינני מבין כאן מה שאתה כותב. למעשה, בברירת המחדל בלי תיקונים,אם נכנסתי במחשב מס 1 (אתה קורא לו המחשב האורח) לשם משתמש שאין לו סיסמה, אני יכול לגשת למחשב מס 2 (אתה קורא לו המחשב המארח), עם שם משתמש וסיסמה של מחשב מס 2, או לא? אני שואל כך משום שאני לא הצלחתי עד שנתתי סיסמה לשם משתמש במחשב מס 1. (יתכן שזה היה אותו שם משתמש כמו במחשב מס 2 כלומר שלשתיהם קראתי "משתמש")
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:58

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר