לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-03-2012, 01:23
צלמית המשתמש של שחף דרור
  משתמשת נקבה שחף דרור שחף דרור אינו מחובר  
מנהלת פורומי הצילום

חבר מתאריך: 12.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל שחף דרור
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי פאקטשלי שמתחילה ב "מילים די בנאליות במשלב "גבוה"..."

המשלב לא גבוה. המילים מאוד בנאליות, ויש כמה ניסוחים במשלב נמוך באופן מחריד, או סתם לא נכונים מבחינה דקדוקית. למשל "רוצה שתבואי אך לא תלכי". -> אך זו מילת ניגוד. תבואי ו"לא תלכי" זה לא סתירה, אז אני לא רואה איך המילה "אך" משתלבת פה.
"פגישה לא תכננתי, הגורל זה שתכנן" ??? אם כבר "הגורל הוא זה שתכנן" (הניסוח הנוכחי הוא ממש ממש שפת דיבור של ילדים בני 13. זה פשוט זועק כמה זה לא נכון לדבר ככה), וגם אם תתקנו (תוסיפו את המילה "הוא") - זה עדיין יהיה מוזר ולא מנוסח יפה ונעים.

בכללי הניסוחים בשיר הזה רדודים ובסיסיים מדי, ומאחר והנושא הוא הנושא הכי בנאלי שנוצר (שיר אהבה/געגוע) - חייבים להתעלות מעל המילים הבנאליות האלה. (אם רוצים שהשיר יצליח, כמובן.)

אם זה היה שיר מזרחי זה היה סבבה, זה גם ככה ברמה גבוהה יותר מכל שיר מזרחי שיצא ב-5 השנים האחרונות, לפחות. אבל בתור שיר רוק - זה לא מספיק.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-03-2012, 11:40
צלמית המשתמש של ShoobyD
  משתמש זכר ShoobyD ShoobyD אינו מחובר  
מנהל משבראש, בלשנות, תכנות ויהדות

חבר מתאריך: 04.06.06
שלח הודעה דרך MSN אל ShoobyD Facebook profile LinkedIn profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "לא לאהוב משהו רק בגלל שהוא..."

+1

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ShoobyD
"מוזיקה מזרחית" הוא סגנון מאד נרחב, שבחלקים ממנו יש סימביוזה עם רוק, פופ, היפ־הופ ומה לא
בנאדם יכול לא להתחבר לרוב המוזיקה הזאת, אבל אם הוא פוסל את כולה באופן גורף, אני לא רואה את זה כנעשה מטעמים מוזיקליים
(הוא הדין לגבי מי שפוסל כל ז׳אנר מוסיקלי נרחב אחר באופן גורף, כמו רוק או פופ..)

לגבי הליריקה:
ציטוט:
ניסיתי להסביר לאנשים לא פעם שיש הבדל עצום בין המוזיקה המזרחית כמכלול, ובין מוזיקת החאפלה המזרחית
מוזיקת החאפלה היא המקבילה המזרחית של הפופ, ומה לעשות, פופ לא נוטה להיות עמוק.
האם השירים של רוני סופרסטאר פחות עילגים משל מושיק עפיה?

ולסיום:
ציטוט:
אני, אגב, ממש לא מחסידי הסגנון, את רובה המוחלט המוזיקה המזרחית אני לא אוהב, אבל איני לא פוסל את כולה על הסף

ישן 14-03-2012, 11:51
צלמית המשתמש של benny.zhit
  benny.zhit benny.zhit אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.01.09
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי שחף דרור שמתחילה ב "כל פעם שאני מסרבת לשמוע עמיר..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי שחף דרור
כל פעם שאני מסרבת לשמוע עמיר בניון כי אני לא אוהבת מוזיקה מזרחית - כל מי שסביבי (בעלי, שלא סובל מזרחית, וחברות שלי שדווקא אוהבות) מתעצבן עלי שעמיר בניון זה לא מזרחית. אמרו לי את זה כ"כ הרבה פעמים שאפילו הרשיתי לעצמי לחבב-קלות כמה שירים שלו.
(כנ"ל על קובי אפללו.)

יש הבדל עצום בין עמיר בניון לקובי אפללו.
עמיר בניון עושה מוזיקה מזרחית. חלקה סבירה, וחלקה גרועה. בכל מקרה זו לא מוזיקה מזרחית שמצליחה להתעלות לרמות אליהן הגיע זוהר ארגוב, למשל.
קובי אפללו הוא אמנם ממוצא מזרחי אבל המוזיקה שהוא עושה אינה מוזיקה מזרחית כלל וכלל.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:21

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר