לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > מערכות הפעלה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-02-2012, 13:09
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.12.09
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "כן, כתבת שאתה רוצה לפתוח אחד..."

האמת שאפילו פרמוט והתקנה מחדש לא באמת פוטרת את הבעיה (אפילו בלי וירוס BIOS/UEFI).

לי, לדוגמה, יש שני דיסקים קשיחים. על אחד מותקנת מערכת ההפעלה וכל התוכנות, ועל השני כל מה שאיננו תוכנות מותקנות (כלומר, מסמכים, סרטים, ההתקנות עצמן, וכו'). להרבה אנשים יש קונפיגורציה כזאת, אפילו אם לא בשני דיסקים קשיחים פיזיים, בשתי מחיצות.

מה קורה אם נדבקתי בוירוס שמתפשט דרך קבצי אופיס, או תמונות, או PDF-ים, או אפילו משהו מציק ששם autorun.inf על כל הכוננים במחשב? יכול מאוד להיות שהוא ידביק קבצים על המחיצה השנייה. אני מפרמט את המחיצה של מערכת ההפעלה, מתקין ווינדוס מחדש, וברגע שאני פותח קובץ וורד, או PDF, או JPEG, או לא-משנה-מה נגוע - הוירוס חוזר כמו גדול.

אמר פסטן: שניהם גרועים, אבל עדיף להיות טיפש מאשר שקרן.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-02-2012, 17:45
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי myk שמתחילה ב "המליצו לי מבינים על קספרסקי..."

איפה טענתי שאני מושלם?

טענתי שאף אנטי וירוס לא מושלם..

וגם אף תוכנה לא מושלמת. וקבצים עם מידע שאמור להיות לא-מזיק, בהחלט יכולים להיות מזיקים. יש מקומות שיותר (בעיקר בסביבות מיקרוסופטיות), יש מקומות שפחות (בעיקר בסביבות שאינן מיקרוסופטיות) - ולכן שום אנטי וירוס לעולם לא יוכל... להגן עלייך לחלוטין. ההגנה הכי טובה היא שימוש בשכל. משתמש לא השתמש בשכל? הפתרון הפשוט, המהיר, היעיל, והטוב ביותר (אם כי, לא בהכרח מושלם, בגלל אפשרויות הדבקות שוב בעתיד, בדיוק כמו בפעם הראשון), הוא, מה לעשות, פרמוט.

בהצלחה לך

ישן 27-02-2012, 14:45

בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי פסטן שמתחילה ב "האמת שאפילו פרמוט והתקנה מחדש..."

למה הנחת שכשאמרתי פרמוט, התכוונתי רק לכונן של מערכת ההפעלה? פרמוט זה פרמוט. כולל כל מה שיכל להיות נגוע.

אשר לכל המוצרים שפתיחה של קבצים שלהם יכולה להדביק לך את המחשב שוב בוירוס, זו אכן בעייה, אבל... זו אותה בעייה שהייתה קודם - מראש צריך להניח שכל הדברים האלה בעייתיים...

אני, אפילו שאני משתמש בלינוקס ששם זו פחות בעייה, מסמכים שאני מקבל מגורמים שעשויים להיות בעייתיים, אני מריץ מיוזר אחר מאשר היוזר הרגיל שבו אני רץ, ובטח לא כמנהל מערכת a.k.a. the microsoft way ...

ישן 27-02-2012, 14:55
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.12.09
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "למה הנחת שכשאמרתי פרמוט,..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי שימי
למה הנחת שכשאמרתי פרמוט, התכוונתי רק לכונן של מערכת ההפעלה? פרמוט זה פרמוט. כולל כל מה שיכל להיות נגוע.
זה חסר משמעות ולא ריאלי. הרי אתה לא יודע מתי הוירוס הגיע בדיוק ובמה הוא נגע. אז יכול להיות שכל ה-DoK-ים שלך נגועים. יכול להיות שכל הדיסקים שצרבת מאז נגועים. יכול להיות שכל הקבצים שלך בדרופבוקס/SkyDrive נגועים. מיילים ששלחת יכולים להיות נגועים.
"כולל כל מה שיכל להיות נגוע" = כולל הכל, כי הכל יכול להיות נגוע. זו בדיוק הבעיה.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי שימי
אשר לכל המוצרים שפתיחה של קבצים שלהם יכולה להדביק לך את המחשב שוב בוירוס, זו אכן בעייה, אבל... זו אותה בעייה שהייתה קודם - מראש צריך להניח שכל הדברים האלה בעייתיים...

אני, אפילו שאני משתמש בלינוקס ששם זו פחות בעייה, מסמכים שאני מקבל מגורמים שעשויים להיות בעייתיים, אני מריץ מיוזר אחר מאשר היוזר הרגיל שבו אני רץ, ובטח לא כמנהל מערכת a.k.a. the microsoft way ...
כאילו שבלינוקס אין חולשות הרצת קוד לוקאליות ו-PE? טוב אחי.
גם על הווינדוס שלי אני לא מריץ כלום כאדמין (חוץ מהתקנות), ומה שאני לא סומך עליו אני מריץ בתוך מכונה וירטואלית. the‪ פסטן way‬.

אמר פסטן: שניהם גרועים, אבל עדיף להיות טיפש מאשר שקרן.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 27-02-2012, 15:26
  The_Equivocator The_Equivocator אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.04
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי פסטן שמתחילה ב "[QUOTE=שימי]למה הנחת שכשאמרתי..."

ציטוט:
כאילו שבלינוקס אין חולשות הרצת קוד לוקאליות ו-PE? טוב אחי.

כאילו ששימי אמר שלינוקס הוא מושלם, ואין שום דבר שיכול לגרום למערכת הזו נזק..
מה ששימי אמר זה "אני משתמש בלינוקס ששם זו פחות בעייה", ואכן אין מה להשוות בין מערכת שדורשת הרשאה להפעלה של כל קובץ הרצה, לבין מערכת "חכמה" שמריצה את דפדפן האקספלורר הכי טוב בעולם, עד כמה הוא טוב? הוא אפילו מספיק חכם בכדי להבין שתמונה זה בעצם לא תמונה, ומנסה להריץ אותו בצורה אחרת בכדי "להטיב" עם המשתמש כמובן.. ובכדי להטיב איתו עוד יותר המערכת מביאה ספור פונקציאונליות נוסח "אוטורן", מאות סרבסים משום מה פועלים ברקע, והרשימה הזו ארוכה עוד עד מאוד..

יפה שאתה משתמש בחשבון מוגבל, מזל שהיום אתה כבר לא היחיד, כי עד לפני כמה שנים אף תוכנה כמעט לא הייתה רצה ללא הרשאות מלאות, בשביל מה? הרי כמו ששימי אמר "the microsoft way".
ישן 27-02-2012, 12:07
  Dream Pc Dream Pc אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.02.12
שחזור קבצי רגיסטרי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי myk שמתחילה ב "תיקוני נגיעות וירוסים"

שלום לכולם

לאחרונה ביצעתי שחזור קבצי רגיסטרי במחשב לקוח שלא היה אפשר לבצע לו פירמוט
את הפעילות ניתן לבצע דרך 2 כלים מצויינים וכלים לשימוש

שחזור קבצי רגיסטרי יעיל במקרה של קריסת מערכת הפעלה וכו' כמובן שלאחר מכן יש צורך לעלות במצב בטוח ולבצע ניקוי של וירוסים

דרך 1 . ניתן להשתמש בדיסק של מערכת ההפעלה להעלות BOOT דרך הדיסק ולבחור באפשרות שחזור ( לפעולה זו יש בממוצע 80% הצלחה , היא משחזרת את כל קבצי הליבה ובכך מוחקת את כל הקבצים הנגועים )

דרך 2 . באמצעות דיסק HIREN הכולל בתוכו כלי שנקרא REG restoration , באמצעות כלי זה ניתן לבחור תאריכי שחזור אחורה עד ההתקנה הראשונית של היצרן ( 85% הצלחה )

ההודעה נערכה והפרסומת נמחקה - נסיון חוזר לפרסם את אתרך, יגרום לחסימתך מאתר זה. במאמר מוסגר, כל תוכן ההודעה הזו כלל לא עונה לשאלה שפתחה את האשכול ("איפה בד"כ וירוסים נמצאים ברג'יסטרי")

בהצלחה

נערך לאחרונה ע"י שימי בתאריך 27-02-2012 בשעה 12:55. סיבה: מחיקת פרסום מההודעה
ישן 27-02-2012, 16:17

בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי myk שמתחילה ב "שימי, אולי אתה לא מתעסק עם..."

זהו, שהנסיון שלי מראה שזה ממש לא "בגדר הסביר"... מחשב שוירוס ביקר בו, בייחוד אלה הקשים, יש סיכוי טוב שלא תצליח לנקותו לעולם...

וירוסים במחשב זה קצת כמו סרטן... אתה צריך כמה שנים טובות עם בדיקות שליליות לחלוטין כדי להניח בוודאות גבוהה יחסית שאכן נרפאת...

דעתי, כמובן. בהצלחה עם משחקי הרג'יסטרי והרצת עשרות תוכנות שונות של "אנטי רוגלה" בשיטת "אן דן די נו". בסוף אתה מבזבז יותר זמן מכמה שלוקח לפרמט.

מי שיש לו הרבה תוכנות - שיתקין את המערכת פעם אחת, ישמור image, ורק אז יתחיל לגלוש באינטרנט עם אינטרנט אקספלורר ופלאש פתוח בכל אתר ואתר.

ישן 28-02-2012, 14:02
  myk myk אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.01.10
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "זהו, שהנסיון שלי מראה שזה ממש..."

רק לא כ"כ פשוט לעשות אימג' אחרי כל תוכנה (או כמה) שמתקינים משום שאז הלקוח יצטרך לקרוא לך אחרי כל תוכנה שהוא מתקין.דבר שני על מה שאתה טוען שלוקח הרבה זמן, לכן בדיוק אני שואל היכן מקומות ההיזק המרכזיים. כשראיתי את הטכנאי בעבודה והבנתי שכך זה אצלו כמעט תמיד, זה לוקח לו מהר מאד לנרמל את כל נזקי המחשב משום שהוא יודע בדיוק להיכן לגשת ומה לשנות. (עדיין נשארת דעתך שאיננו בגדר הסביר שתוקן לגמרי).

השאלה היא אם אתה מסכים שאשלח את השאלה עוד פעם? משום שנראה לי שיותר עונים על שאלות פתוחות, כלומר שלא ענו עליהם בכלל, אבל שאלה שכבר דשו בה הרבה ובמיוחד כשיראו את שמך מתנוסס לתפארה ועוד כמה פעמים, אף אחד לא יענה לי.

אני מסכים שגם אם אשלח יהיה לי סיכוי נמוך (אולי גם לא כ"כ בגדר הסביר) לקבל תשובה אבל בלי שאשלח הסיכוי הוא אפסי. אולי גם יש איזה אתר כזה של הרבה תקלות רג'יסטרי ופתרונם ומישהו יביא לי אותו. אולי גם אנסח את השאלה בצורה קצת שונה.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:13

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר