לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-03-2012, 16:35
צלמית המשתמש של fritz2
  fritz2 fritz2 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.01.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי moshico23 שמתחילה ב "סירוב פינוי 2"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי moshico23
אהלן, קוראים לי מושיקו. התגייסתי ב27 למרץ לשיריון, וסירבתי פינוי וביקשתי חי"ר, התעלמו ממני לגמרי ולא הסכימו להקשיב לי...חתמתי דח"ש שלושה חודשים ואני צריך לחזור ביום שלישי הבא, השאלה שלי היא, אם אני מסרב פינוי שוב ואומר להם או שתתנו לי חי"ר או שתוציאו אותי מהצבא. מה הסיכויים שיוציאו אותי מהצבא? ואם אתה מכירים אנשים שאמרו את זה ובאמת הוציאו אותם מהצבא?
תודה.

שלום מושיקו וברוך הבא לפורום.
משהו בלו"ז שאתה מתאר לא מסתדר, ה 27 למרץ יוצא עוד ארבעה שבועות..
בכל אופן, לא יוציאו אותך מהצבא בגלל שאתה מעוניין להיות רק בחי"ר.
נסה כן להגיע לחי"ר ע"י הסברים לקצין מיון שתפגוש עם גיוסך מחדש (יכול להיות שמשהו בנתונים שלך פוסל אותך מחי"ר?), ואם לא, נצל את המוטיבציה לתרום במקום אחר.
אבל לא יוציאו אותך מהצבא, גם אם תסרב להתפנות שוב.
אני חושב שאין צורך להסביר למה.

בהצלחה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-03-2012, 19:21
  moshico23 moshico23 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.02.12
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי fritz2 שמתחילה ב "[QUOTE=moshico23][b]אהלן,..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי fritz2
שלום מושיקו וברוך הבא לפורום.
משהו בלו"ז שאתה מתאר לא מסתדר, ה 27 למרץ יוצא עוד ארבעה שבועות..
בכל אופן, לא יוציאו אותך מהצבא בגלל שאתה מעוניין להיות רק בחי"ר.
נסה כן להגיע לחי"ר ע"י הסברים לקצין מיון שתפגוש עם גיוסך מחדש (יכול להיות שמשהו בנתונים שלך פוסל אותך מחי"ר?), ואם לא, נצל את המוטיבציה לתרום במקום אחר.
אבל לא יוציאו אותך מהצבא, גם אם תסרב להתפנות שוב.
אני חושב שאין צורך להסביר למה.

בהצלחה

מצטער אני לא מפוקס בזמן האחרון...התגייסתי ב27 לנובמבר ממצטער
הנתונים שלי הם:
פרופיל 97
קב"א 49
דפ"ר 40
שני סעיפים - פלטפוס קל וסעיף ראייה -2 במשקפיים.
אין שום דבר פה שפוסל אותי מחי"ר.
אז ככה, ראיתי שני קציני מיון שלא נתנו לי להסביר ולדבר ופשוט אמרו לי להקשיב ולא לקטוע אותם. שהם סיימו לדבר הם נתנו לי להסביר את עצמי אבל לפי ההבעת פרצוף שלהם אני יודע שהם לא מקשיבים בכלל והם אמרו את מה שהם אומרים לכולם "כרגע אין מקום ליחידת שדה בחיל רגלים, מצטער" ואז עניתי "אבל אמרתי שאני לא רוצה עכשיו, אני רוצה למרץ" והוא אמר לי נראה מה אפשר לעשות. בהתחלה חשבתי אולי באמת הוא יבדוק? ואז שחזרתי לועדה רפואית הקצין מיון של ר"מ 8 אמר לי שאין בפרופיל שלי במחשב שום מילה מהקצין מיון הקודם.
בכל מקרה, הרבה אמרו לי שאם אני אגיד או חי"ר או שתוציאו אותי מהצבא, הם מסוגלים להוציא אותי מהצבא.
אתמול התקשרתי לר"מ 8 והוא אמר לי שמתי שאני חוזר לצבא אני אראה קצין מיון, ואני מאוד מקווה שאני אצליח לדבר איתו ולנסות לשכנע אותו.
המוטיבציה שלי כרגע שואפת ל0...לפני שקיבלתי את השיבוץ המוטיבציה שלי הייתה 100%...הייתי באחריי שנה וחצי, התאמנתי בימי סימולטור, הייתי בגיבוש צנחנים וכלום לא עזר לי!
מה לעשות
ישן 01-03-2012, 19:37
צלמית המשתמש של benny.zhit
  benny.zhit benny.zhit אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.01.09
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי moshico23 שמתחילה ב "[QUOTE=fritz2]שלום מושיקו..."

קודם כל, אם היה כל כך קל לצאת מהצבא, הרבה אנים היו עושים את זה, ולכן, לא, לא יוציאו אותך מהצבא אם תסרב להתפנות.
מה שרוב הסיכויים שיקרה זה שישלחו אותך לחשוב קצת בכלא בתקווה שתבין שהצבא זה לא תכנית כבקשתך, ושאתה אמור ללכת לאן שאומרים לך ללכת, ולא לאן שבא לך ללכת. אחרי שתשב קצת בכלא, יש מצב שתקבל תפקיד בסגנון עובד רס"ר או טבח, אבל הסיכויים שאם תסרב פינוי תקבל את מה שאתה רוצה הם די קטנים. מה שכן, אם תהיה מספיק עקשן, ותכנס לכלא שוב ושוב במשך חודשיים-שלושה, ועדין תסרב להתפנות, אז אולי באמת יעיפו אותך מהצבא.
בקיצור, תתבגר! זה יפה מאוד שאתה רוצה לשרת בחי"ר, אבל בחיים בכלל, ובצבא בפרט, לא תמיד מקבלים את מה שרוצים. אם באמת יש לך מוטיבציה לתרום לצבא ולמדינה, ולא סתם להיות איפה שהכי "מגניב", אתה לא תעשה לצבא בעיות, ותלך לאן ששולחים אותך.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:40

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר