לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-03-2012, 19:34
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Samantha שמתחילה ב "אשכול האושר השבועי בהקדשה לרומק"

כבר חודשיים שאני נוסעת בקו מסויים עם נהג זעוף במיוחד, קצת מזכיר דובון שבלע סבון, שחברו הטוב ביותר זה הצופר. אני מנומסת, תמיד אומרת שלום ובד"כ גם מחייכת כשאני רואה אותו (אני אוהבת לחייך לאנשים זעופים). אבל כשאני לא באינטרקציה עם אנשים אני מן הסתם לא מחייכת לעצמי. בכל אופן, היום כשבאתי לרדת בתחנה שלי, ירדתי דרך הדלת הקדמית ושוב אמרתי תודה ויום טוב, כשלהפתעתי הוא משיב לי "מתי תחייכי כבר? את אף פעם לא מחייכת!" לתשובה המופתעת שלי שאם כבר זה הוא שלא מחייך אף פעם, הוא משיב "אני תמיד מחייך!" ונתן לי חיוך נדיר בפעם הראשונה בכל החודשיים שאני נוסעת איתו.

אין,יש לי כשרון מיוחד לגרום לאנטיפתים לחייך. גם בצבא שמתי לי למטרה לגרום לעובדת המטבח הנרגנת לחייך, ואחרי 3 ארוחות כבר נהיינו BFF.

זה נחמד לי

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-03-2012, 15:56
צלמית המשתמש של student1
  משתמש זכר student1 student1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.07
שלח הודעה דרך MSN אל student1 Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי פאקטשלי שמתחילה ב "כבר חודשיים שאני נוסעת בקו..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי פאקטשלי
כבר חודשיים שאני נוסעת בקו מסויים עם נהג זעוף במיוחד, קצת מזכיר דובון שבלע סבון, שחברו הטוב ביותר זה הצופר. אני מנומסת, תמיד אומרת שלום ובד"כ גם מחייכת כשאני רואה אותו (אני אוהבת לחייך לאנשים זעופים). אבל כשאני לא באינטרקציה עם אנשים אני מן הסתם לא מחייכת לעצמי. בכל אופן, היום כשבאתי לרדת בתחנה שלי, ירדתי דרך הדלת הקדמית ושוב אמרתי תודה ויום טוב, כשלהפתעתי הוא משיב לי "מתי תחייכי כבר? את אף פעם לא מחייכת!" לתשובה המופתעת שלי שאם כבר זה הוא שלא מחייך אף פעם, הוא משיב "אני תמיד מחייך!" ונתן לי חיוך נדיר בפעם הראשונה בכל החודשיים שאני נוסעת איתו.

אין,יש לי כשרון מיוחד לגרום לאנטיפתים לחייך. גם בצבא שמתי לי למטרה לגרום לעובדת המטבח הנרגנת לחייך, ואחרי 3 ארוחות כבר נהיינו BFF.

זה נחמד לי

יש לך שורשים פולניים?

ישן 02-03-2012, 17:12
צלמית המשתמש של student1

בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי פאקטשלי שמתחילה ב "אני מבינה שאתה בצד השני של..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי פאקטשלי
אני מבינה שאתה בצד השני של הסקאלה, ונמנה בין פולנים בגיל המתקדם, 50..., שמפריע להם כל העניין של חיוכים, תגובות, אנשים מאושרים וכו', בקיצור?

פולני אני כבר לא אהיה, אם כי השורשים הרחוקים שלי הם, יתכן, משם.
אנשים מאושרים לא מפריעים לי, מפריע לי שיש אנשים שמצפים ממני לתגובה חייכנית, או לאיזשהן הבעות של התרגשות, אנשים שאני פעם ראשונה רואה אותם.
אם לדבר על הסיטואציה המקבילה, בכלל לא אכפת לי מיהו הנהג ומה מצב הרוח שלו היום, אני רק רוצה שהוא כמה שיותר מהר יחזיר לי את העודף או את הרב קו, ונפרד כל אחד לדרכו.

ישן 02-03-2012, 18:50
צלמית המשתמש של student1

בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי פאקטשלי שמתחילה ב "פולני זה אופי, ואני חוששת..."

ציטוט:
פולני זה אופי, ואני חוששת שקצת פיספסת פה משהו.

אני גם חושש. חושש, שפולני זה לא רק אופי, אלא גם תרבות.

ציטוט:
בפעם הראשונה אני לא מצפה מאף אחד שיחייך אלי, כמו שאני לא מחייכת לכל אדם שזה הרגע פגשתי. כשנוסעים עם נהג באופן קבוע פעמיים בשבוע, אז כן, זה לגיטימי להיות נחמד בנוסף למנומס. חוץ מזה, שזו לא אני שדרשתי ממנו לחייך, אם תקרא שוב את הסיפור. גם מעובדת המטבח האנטיפטית לא דרשתי לחייך (פשוט הייתי נחמדה).

גם בפעם עשירית את לא אמורה לצפות ממישהו לחייך אליך, אלא אם מדובר בידיד, חבר, קרוב משפחה קרוב.
זה לגיטימי להיות נחמד, אבל לא חייב, ולא אמור להיות נתון לציפייה, בין אם את נוסעת עם הנהג פעם ביום או פעם בשנה.
מצטער שנפלת על נהג כזה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:13

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר