לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-03-2012, 23:00
  benyamin benyamin אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.03.05
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי YK69 שמתחילה ב "ואם כן תעשה שימוש של יותר..."

בעבר הרחוק (מאוד) יצא לי לעבוד בנטוויז'ן - כאשר אם אני זוכר נכון ההגבלה בחוזה הייתה אז על 50 גיגה - וזכור לי מקרה של לקוח שבאופן קבוע, מדי חודש בחודשו ניצל בערך 70 או 80 גיגה. השמועות במסדרונות החברה אמרו שלאחר מספר חודשים כאלה הוא קיבל טלפון ממחלקת שירות הלקוחות שבישר לו שאי אפשר להמשיך לספק לו את השירות אלא אם כן הוא ירחיב את החבילה או ישלם איזו תוספת או משהו בסגנון.
אאל"ט הוא התנתק בו במקום (לפחות ניסה... ואז עבר שבעה מדורי שירות\שימור\מירור.. שזה סותר לכשעצמו את כל העניין ההתחלתי, אבל אני די בטוח שכך זה היה)

מה המצב היום בפועל ? אין לי מושג.
אבל זה לא נשמע הגיוני לאכוף הגבלה כזו בעידן ה"פס הרחב" כשמהירויות החיבור רק עולות ועולות.

נערך לאחרונה ע"י benyamin בתאריך 05-03-2012 בשעה 23:10.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-03-2012, 07:27
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי benyamin שמתחילה ב "בעבר הרחוק (מאוד) יצא לי..."

האמת שזה דווקא מאוד הגיוני

הרי מה שעולה (להם) כסף בגלישה שלך היא כמות ה DATA שעובר, הרבה יותר מאשר ה provisioned bandwidth. מכאן, שאפשר למכור לאנשים "אינטרנט ממש ממש מהיר", ב"כלום כסף", כל עוד שאתה לא באמת מנצל את מה שקנית.

למשל, המחיר של 20 שקלים לחיבור 100 מסל"ש הוא פשוט... לא ריאלי, לדעתי. אני די בטוח שקו כזה שמנוצל כל הזמן, הספק יפסיד עליו כסף.

לעומת זאת, מחירי התשתית בישראל כנראה יקרים הרבה מעבר למה שהם צריכים להיות - כי בשונה מספק האינטרנט - ספק התשתית לא משלם בעצם לאף גוף חיצוני - ברגע שהוא בנה את התשתית שלו - הכסף פשוט זורם, וההוצאות הן הוצאות תחזוקת שבר וקצת חשמל לכל לקוח, פחות או יותר. עכשיו הוט לוקחים את המחיר הזה למטה עם החבילות החדשות שלהם, הרבה מתחת למחיר ההגיוני. איך הם עושים את זה? נכון - הגבלה של 50GB...

ישן 14-03-2012, 06:25
צלמית המשתמש של שקל_עשרים
  שקל_עשרים שקל_עשרים אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.04.02
לפני מספר חודשים
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "מה זאת אומרת "חבוי" ? או שזה..."

בסיבוב בדיקת מחירים שגרתי, זכרתי שכדרך אגב, אמר הנציג של בזק בינלאומי תוך כדי שיחת טלפון שישנה מגבלת תעבורה חודשית של 65 גיגה בחודש.

חיפשתי קצת באינטרנט ואפילו מצאתי את זה כתוב.

http://shezif.co.il/wp-content/uplo...t-agrements.jpg

מעבר לזה נראה לי שמחירי האינטרנט בארץ זולים מאוד.
בארה"ב לדוגמא, קו במהירות של 20 הורדה ו 4 העלאה עם הגבלת תעבורה בחודש של 250 גיגה יעלה 32-33 דולר לחודש (תשתית + ספק כמובן), אך המחיר הזה הוא מחיר לחצי שנה הראשונה בלבד. לאחר מכן המחיר עולה משמעותית.

ישן 14-03-2012, 08:01
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי שקל_עשרים שמתחילה ב "לפני מספר חודשים"

מצער לראות שם בזק בינלאומי בחגיגה...

הדוגמא שלך רק מוכיחה כמה בארץ יקר. כדי לקבל בארץ קו עם מהירות העלאה של 4 מגה, אתה תצטרך להיפרד מלפחות 4000 ש"ח לחודש. אבל לו נניח שניה למהירות ההעלאה, זה עדיין יקר מאוד, בהתחשב בעובדה שאני משלם על תשתית+ספק בערך אותו דבר, אבל אם אני מוגבל ל 50 או 65 גיגה בחודש, והאמריקאים ל 250 גיגה בחודש, אז יוצא שהם יכולים לעשות עם האינטרנט שלהם פי 4-5 ממני. זה נחשב אצלך שאצלנו זה "זול"? (שלא לדבר על זה שאצלנו כנראה שלא תהיינה אפשרויות לצריכת נתונים כזו, אפילו אם נהיה מוכנים לשלם כמה שקלים יותר!). הגבלה של 250 גיגה היא ריאלית והגיונית. אפילו לבנאדם שצופה בסטרימינג ב HD במשך מספר שעות ביום, לא יגיע לצריכה כזו.

ישן 14-03-2012, 08:55
צלמית המשתמש של שקל_עשרים
  שקל_עשרים שקל_עשרים אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.04.02
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "מצער לראות שם בזק בינלאומי..."

מסכים לגבי עניין הגבלת התעבורה ל 250 גיגה בחודש. זה בהחלט הגיוני. מה גם שאחרי שאתה מגיע למכסה, הם לא מחייבים אותך מעבר, הם פשוט לא מתחייבים למהירות החבילה אלא מאיטים לך את מהירות הגלישה.

אבל תציץ כאן - http://www.comcast.com/Corporate/Le...?Processed=true
המחיר שכתבתי הינו מחיר מבצע לתקופה מוגבלת.
תשווה את המחירים האלה למחירים שמשלמים בארץ.
לא יודע להגיד לך מה מהירות ההעלאה בחבילות האינטרנט השונות שם. בדקתי בשבוע שעבר רק לגבי חבילת ה 20 מגה שבמבצע ונראה לי שמהירות ההעלאה הינה 4 מגה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:39

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר