לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-03-2012, 09:08
  איתי שרמר איתי שרמר אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.04.06
עזרה לגבי קניית קנון 600D

שלום
אני מתכנן לקנות קנון 600D (או בשמה האמריקאי T3i)
אני ממש מתלבט אם לקנות בארה"ב (אני טס עוד שבועיים) או לקנות בארץ, בעיקר בגלל אחריות...

עד היום צילמתי עם סדרת SX של קנון שזה מצלמות דמוי SLR והייתי יחסית מרוצה... אבל עדיין, זה לא אותו דבר כשאין לך SLR אמיתית...

עכשיו סיימתי צבא וכבר הרבה זמן שאמרתי לעצמי שאני קונה מצלמה איך שאני משתחרר. לאחר כמה התלבטויות החלטתי ללכת על ה600D בין השאר משיקולי תקציב.

אני לא מצלם מקצועי ולא מצלם בשביל עבודה או משהו כזה... נטו בשביל התחביב כי אני פשוט אוהב את זה וגם תכלס משתפר כל הזמן ורואה את עצמי טוב בזה.
השאלה היא כזאת! לקנות את המצלמה עם עדשה 18-55 זה לא מספיק, נכון? בתור התחלה, האם 18-135 מ"מ אמור לספק אותי?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-03-2012, 18:59
  dany5311 dany5311 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.11.05
600d
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי איתי שרמר שמתחילה ב "עזרה לגבי קניית קנון 600D"

אין לך בעיה לרכוש מצלמה בחול בתנאי שאתה יודע לבדוק אותה ומבין שהיא תקינה לחלוטין.
כמי שרוכש גם בחול ציוד צילום כמעט ולא ניתקלתי בציוד צילום תקול קנה בחנות מוכרת(לא בחנויות של מציאות).
בדוק ביחד עם המוכר את המצלמה ותראה שהיא יוצאת מאריזה כחדשה ,בדוק אם קיימים כל החלקים הרשומים במדריך המצלמה.
תפעיל אותה וצלם כמה תמונות , וזהו .
מצלמה לא אמורה להיתקלקל בקלות, יש לי20D בת 6 שנים תקינה לחלוטין וזה פחות או יותר צריך להיות מצבה של 600D לאחר 6 שנים.
בקשר לעדשה 18-135 היא עדשה עם טוח שימושי ובזה ניגמרים היתרונות שלה היא עדשה בינונית ומצלמה כמו שאתה עתיד לירכוש תבוא לידי ביטוי עם עדשות טובות יותר,אבל גם 18-135 בסדר.
בהצלחה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:47

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר