לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-03-2012, 18:50
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 מנהל golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב "חתונה זה ויתור על החופש להיות..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי צ'נדלר בינג
חתונה זה ויתור על החופש להיות במערכות יחסים רומנטיות עם אנשים אחרים והכנסת אלמנטים משפטיים לזוגיות שנועדו להקשות על בני הזוג לפרק את החבילה.

1) לצערי זה כבר לא מחייב, זוגות נשואים בוגדים כאילו אין מחר ואחוז הגירושין גבוה מאוד.

2) מה אם הבעל זקן עשיר ומתפורר והאישה צעירה אופרוטוניסטית, היא רוצה את הכסף שלו, הוא רוצה את הגוף שלה, שניהם נישאים ממקום אגואיסטי בעליל.
ציטוט:
הבאת ילדים זו הקרבה מכל היבט אפשרי.

ומה עם אנשים שמביאים ילדים כדי שבעתיד יהיה מי שידאג להם?

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-03-2012, 18:41
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי shai.shai שמתחילה ב "אני מאוד מאמינה במה שכתבתי......"

קשה לי לראות את זה.

ז"א את הטענה של "ילדים זבי חוטם" וכו' אין לי בכלל מה לנסות לתקל, כי אני לא באמת מכיר אותך.

אבל את הטענה של "העולם הזה חרא בשביל מה לייצור חיים כדי שהם ייסבלו" וכו' אני לא מסוגל לקבל, אפילו על סמך ההיכרות המאוד שטחית.

אנשים שבאמת ובתמים מאמינים בכך גומרים באחת משתי אופציות קיצוניות:
1) מקדישים את כל כולם למאבקים לשינוי העולם באופן רדיקלי כלשהו.

2) מתנכרים לחברה באופן מוחלט, הופכים לאי-פרודקטיבים בעליל, מסתגרים בבדידות ושוקעים בדיכאון, לרוב מסיימים את חייהם באופן ייזום.

למיטב ידיעתי את לא נופלת באף אחת משתי הקבוצות, את יוצאת עם חברים, יוצאת לדייטים, טסה לחו"ל, לומדת באוניברסיטה ובסה"כ מנהלת חיים נורמלים.

יכול להיות שאת רואה את העולם והחיים בו כמשהו מאוד ציני ולפעמים מחורבן וזה בסדר- גם אני מרגיש ככה לפעמים וכמונו רוב העולם השפוי, אבל את בהחלט לא מאמינה שכל "ייצור" שנולד כל ייעודו לסבול עד סוף ימיו.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 07-03-2012, 22:29
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Seo שלח הודעה דרך MSN אל Seo Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב "בחורה שלא רוצה להתחתן ולא רוצה ילדים"

נורמות לא נוצרות סתם, מאחורי כל אחת כזו יש הסבר והגיון. ובמקרה הזה, אני חושבת שזה "הגיון" שעוד לא יצא לך להבין על בשרך. כנראה שעוד לא חווית אהבה כזאת מוחלטת שגרמה לך לרצות לבלות את חייך עם בת הזוג הספציפית. לא מתוך "בחירה", אלא כי פתאום אתה לא רואה שום אפשרות אחרת. או אולי עוד לא התחלת לחשוב על הרגע בו תזדקן ואף אחת שלא מכירה אותך במשך שנים ואוהבת אותך, לא תרצה "להנות" איתך, אולי אפילו חווית טראומה כלשהי ממוסד הנישואין שגרמה לך לדבר ככה, לא יודעת, לא מכירה אותך. יש גברים שחווים את זה רק בגילאים מאוחרים ויש כאלה שבכלל לא. אצל נשים רואים את זה יותר ובגיל צעיר יותר כי אין להן את כל הקטע של להזריע כל דבר שזז.
ילדים זה דווקא משהו שפחות קשור לזה לדעתי. זה עניין הרבה יותר תרבותי מהתאהבות, שהיא כימית כמעט לחלוטין. יש כאלה שלא אוהבות ילדים. יש כאלה שמעדיפות לפתח קריירה במקום. יש כאלה שיש להן סיבות אחרות אנערף.

באופן אישי, וואלה, לא מעניין אותי שישימו לי טבעת על האצבע, אם זה לא יהיה חשוב לבן הזוג שלי, אין לי בעיה גם להשמיט את הקטע הפורמלי. ואם יעברו הרבה שנים ואני לא אמצא מישהו שארצה לבלות איתו את חיי אז אני אהיה בסדר עם זה. אבל אם אני כן אמצא מישהו כזה, וארצה אותו לצידי כשם שארצה להיות עדה לחייו, אני אמורה להגיד לו להתראות אחרי תקופת זמן קצובה? זה נקרא אצלך "הנאה"? לעבור יסורים של שברון לב רק כדי לסמן כמה שיותר V?

ישן 08-03-2012, 08:02
צלמית המשתמש של MiRi_GrEEn
  MiRi_GrEEn MiRi_GrEEn אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.03
בתגובה להודעה מספר 65 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב "אמת. אני לגמרי מוכן לקשר עם..."

קראתי את התגובות ועדיין לא הצלחתי להבין נגד מה אתה בדיוק. נגד מוסד הנישואין עצמו? (כי זה מוסד משפטי מרושע שנועד בשביל להקשות על פירוק החבילה ולכבול אותך ולתת לאישה את האופציה לקחת ממך הכל), או נגד כל הקטע של לחיות עם מישהי אחת? (בשביל שיהיה לך את החופש לקום בכל רגע נתון, נניח כשכבר לא כיף לך, ולהיות עם מישהי אחרת).

אם הבעיה היא הנישואין עצמם, יש היום לא מעט זוגות שלא נישאים. הם ידועים בציבור, וגם להם יש זכויות וחובות משפטיות. מערכת יחסים (ארוכה ורצינית) חייבים למשפט, כי כל עוד היא קיימת הכל טוב ויפה אבל הבלאגן מתחיל כשזה נגמר, ובדר"כ באמת הנשים יוצאות נשכרות מזה, בגלל שמה לעשות? ברוב הבתים, הנשים פחות עובדות והגבר מביא את הכסף הביתה, וכשהחבילה מתפרקת הגבר יוצא מופסד. אם המצב הקיים היה אחר, אז מה אכפת לך לתת לגרושתך חצי, אם היא הרוויחה חצי מההון המשותף שלכם? ואם הפחד העיקרי שלך זה שיסחטו ממך הכל, תכין הסכם ממון. או שכשתתגרשו רוץ לבית דין רבני והם יהיו בעדך וישאירו את אישתך הנואפת בלי כלום.

אם הבעיה שלך היא לבלות את חייך עם מישהי אחת באופן כללי, זה בעיה אחרת. אתה צעיר, ומותר לך לבלות זמן עם מישהי עד שיימאס לך ואז לעבור למישהי אחרת שמרגשת אותך יותר וחוזר חלילה. אבל אף אחד לא רוצה להיות זקן ערירי... ואולי נשים מתחילות לחשוב על העתיד והבטחון מעכשיו. צריך פשוט להבין, שהניצוץ הזה והריגוש במערכות יחסים רומנטיות לא נשאר לנצח... אז נכון, אתה תתחתן עכשיו עם מישהי שאתה מרגיש מאוהב בה עד מעל הראש, ובעוד 10 שנים היא תשמין ואתם תעשו הרבה פחות סקס. כל ההתרגשות וההנאה יפכו להרגל ולנוחות. אבל מי אמר שזה פחות טוב? אני אישית מאמינה שאהבה עוברת שינויים עם הזמן. כמו שאמרת, אנשים מעדיפים רע ומוכר על פני הלא נודע. אבל אני לא יודעת אם אפשר לקרוא לזה רע, כי לדעתי לשם מובילות כל האהבות.

מה אתה חושב שיקרה כשתמצא בחורה בטייץ, שלא מתכננת ילדים ולא רוצה להתחתן, ואתה תתאהב בה עד מעל הראש, ואז אחרי כמה שנים היא תקום ותעזוב אותך? או שתציע לך לנהל מערכת יחסים פתוחה? סתם כי בא לה גיוון, במסגרת החופש הזה ללכת ולהיות במערכות יחסים רומנטיות עם גברים אחרים? אף אחד לא רוצה להיות זה שלא מתייחסים אליו ברצינות

ישן 08-03-2012, 12:26
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 69 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב "מסגרת אשראי זה לא סכום הכסף..."

כנ"ל, אבל שלי נשמע לי הגיוני יותר.

מזל שיש אינטרנט:
מסגרת אשראי הינה מסגרת הניתנת על ידי בנק, חברת אשראי או כל גוף פיננסי אחר ואשר מתארת את יתרת סכום הניצול הניתנת ללקוח (או עסק) על ידי אותו הגוף.

בתחום כרטיסי האשראי, משמשת מסגרת זו להגדרת סך סכום חיוב העסקאות החודשיות. חברת לאומי קארד מציעה מגוון הלוואות, שסכומן מוגדר על פי יתרת מסגרת האשראי האפשרית לניצול בכרטיסו של הלקוח.

https://www.leumi-card.co.il/he-il/...eretashrai.aspx

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 08-03-2012, 09:35
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Seo שלח הודעה דרך MSN אל Seo Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 65 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב "אמת. אני לגמרי מוכן לקשר עם..."

זוגיות ממושכת ואהבה שנשמרת לאורך שנים הן מציאותיות לחלוטין, בעידן של היום ובכל עידן אחר. הדבר היחיד שיכול לעמוד בדרך זה הרצון (או חוסר הרצון) שלך ושל זוגתך לגרום למערכת היחסים לעבוד.
צר לי על כך שזה הניסיון שיש לך עם מוסד הנישואין. אמנם ראיתי וחוויתי על בשרי גירושים מכוערים, ובני זוג שנשארים ביחד מתוך "מניעים לא נכונים", אבל יצא לי לראות גם הרבה מאוד זוגות שנשארים יחדיו ונראים מאוהבים אפילו אחרי נישואים של 20, 30 שנה ויותר. זה לגמרי תלוי במי שנמצא בתוך הקשר, ולכן צריך לברור בני זוג בקפידה.
הסטטיסטיקות לא מעודדות (למרות שקראתי שדווקא בשנים האחרונות אחוז הגירושים חוזר לרדת) אבל כמו שאמרתי, אני חושבת ואני גם מקווה שיבוא יום ותפגוש מישהי שתגרום לך לשכוח מהסטטיסטיקות.

אם רק העניין של הטבעת זה מה שמטריד אותך, אז פה אני יכולה להבטיח לך שיש לא מעט נשים שאמנם כן רוצות להתמסד עם בן זוגן, אבל החתונה ממש לא הכרחית בעניהן.

ישן 08-03-2012, 12:00
צלמית המשתמש של Samantha
  משתמשת נקבה Samantha Samantha אינו מחובר  
מנהלת פורום קולנוע וטלוויזיה ...•*•●✩●•*•... המקסימה של הפורום =^◡^= ♡

חבר מתאריך: 03.10.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב "בחורה שלא רוצה להתחתן ולא רוצה ילדים"

צ'נדלר, תעשה לי טובה- תשמור את האשכול הזה במועדפים לעוד איזה 10 שנים ככה, בסדר?
עכשיו אתה אוהב להיות חופשי, לדעת שאין לך מחוייבויות גדולות ושאף אחד לא תלוי בך, אבל עוד כמה וכמה (וכמה) שנים, אני חושבת שתתחרט שיצאת
בהכרזות האלה. דווקא אז, כשהפוריות שלך תרד (סורי, איכות הזרע יורדת עם הזמן), תרצה איזה ילד קטן שיבוא ויגיד "אבא צ'נדלר הוא האבא הכי טוב בעולם,
הוא יודע הכל והוא חזק ואמיץ ואני אוהב את אבא צ'נדלר שלי" וייתן לך חיבוק.

כן, אני מכירה כמה בנות שלא רוצות וממש לא חושבות על ילדים, אבל אני גם מכירה מישהו (בן 39) שנמצא במערכת יחסים עם מישהי יותר מ11 שנה
ובהתחלה- נכון, הם ממש לא רצו ילדים. הבעיה היא שעכשיו הוא מתחיל להתחרט (בעוד שהיא עדיין בדעה הנחרצת)
ואין לו מה לעשות עם זה, כי הוא אוהב אותה וממש לא רוצה להפרד ממנה.
בתכלס? חבל. הוא היה יכול להיות אבא נהדר עם היחס שלו לילדים.
אבל לענייננו- מה מערכת היחסית הכי ארוכה שהייתה לך? במידה והיא הייתה ארוכה- לא היו לך מחשבות פתאום למסד את הקשר ולהביא איזה ילדון או שניים שיסתכלו עליך בהערצה?

קיצר, מה שאני מנסה לומר (קשה להקליד ביד אחת בלבד ) זה שאל תחשוב שאתה יודע כבר עכשיו מה אתה הולך לרצות עוד 30 שנה או בשאר החיים שלך,
כי בסוף עוד בטעות תסגור לעצמך אפשרויות לנצח

09.07.00-16.07.12

ישן 08-03-2012, 12:15
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
בתגובה להודעה מספר 92 שנכתבה על ידי Samantha שמתחילה ב "צ'נדלר, תעשה לי טובה- תשמור..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Samantha
מה מערכת היחסית הכי ארוכה שהייתה לך? במידה והיא הייתה ארוכה- לא היו לך מחשבות פתאום למסד את הקשר ולהביא איזה ילדון או שניים שיסתכלו עליך בהערצה?

קרה לי פעם אחת עם מישהי שאחרי חצי שנה פתאום רציתי שזה יהיה רשמי כזה שהיא רק שלי והמחשבה על להוליד ילד שיהיה חצי ממנה וחצי ממני מאוד קסמה לי. אמרתי לעצמי שאם אני כ"כ אוהב אותה אז קשה לי לדמיין באיזו עוצמה אדירה אני יאהב את הילד הזה.

בעקבות זה שהקשר הזה הסתיים והעולם לא התמוטט כשהיא כבר לא הייתה בחיים שלי ובאו התנסויות אחרות, הגעתי למסקנה שכל הרגשות האלה שמציפים אותך כשאתה בתוך הקשר זה משהו כימי בתוך המוח שהטבע רקח בזדוניות כדי לגרום לך לעשות צעדים לא חכמים.

ישן 08-03-2012, 12:30
צלמית המשתמש של Samantha
  משתמשת נקבה Samantha Samantha אינו מחובר  
מנהלת פורום קולנוע וטלוויזיה ...•*•●✩●•*•... המקסימה של הפורום =^◡^= ♡

חבר מתאריך: 03.10.06
בתגובה להודעה מספר 93 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב "[QUOTE=Samantha]מה מערכת..."

מסכני אז מישהי שברה לך את הלב! לכן אתה מדבר ככה. זה מסביר הרבה.
ותחשוב על זה ככה- אתה הרגשת כלפיה רגשות חזקים למרות שאני מבינה ממה שרשמת שלא הייתם תקופה ארוכה בטירוף ביחד.
לא היית רוצה משהו כזה עם אישתך ל.. נגיד... 10 שנים ראשונות לפחות? (אני לא אומר "לנצח", כי אני מנסה להיות ריאלית, אבל לתקופה מאוד ארוכה)
ואז כמו שאמרת- תחשוב איך זה להביא ילד שהוא "פרי האהבה" שלך ושל מי שאתה אוהב בעולם כולו. שמסתכל עליך
בעיניים מעריצות וחושב שאתה הכי טוב בעולם ומת על הצורה שלך.
נכון, ילדים זה צרות (ולא רק שמחה כמו שהשיר אומר. בעיקר בגיל ההתבגרות) , אבל בתכלס- מה לא? כשאתה לוקח הלוואה מהבנק אתה לא מתחיל לדאוג?
כשהמשכורת לא נכנסת בזמן אתה לא שובר את הראש מה לעשות? הרבה דברים בחיים שלנו כרוכים באחריות מאוד גדולה...

אבל אתה צריך לשבת עם עצמך ולחשוב למה בעצם אתה חושב כרגע שאתה לא רוצה ילדים.
מה הסיבה בתכלס? כי לכל דבר יש פתרון

09.07.00-16.07.12

ישן 08-03-2012, 12:41
צלמית המשתמש של MiRi_GrEEn
  MiRi_GrEEn MiRi_GrEEn אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.03
בתגובה להודעה מספר 93 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב "[QUOTE=Samantha]מה מערכת..."

יפה, אז זה בדיוק מה שאני אומרת... כל הכימיה שמציפה את המוח טובה לחצי שנה הראשונה. אתה לא מתחתן אחרי חצי שנה... לא אמור לפחות, אחרת הסוף יהיה מכוער בדיוק כמו שאתה חושב שהוא יהיה.
מתחתנים אחרי שיודעים בוודאות שאתה מכיר את כל החסרונות של הבת זוג שלך, ושאתה מקבל אותם, כשאתה מכיר באמת באמת, כשנוח לך גם סתם לשתוק שעות ביחד. כשעוברים דברים רעים ומתגברים עליהם... כשהיא לא יכולה להפתיע אותך יותר, כשאתה חבר טוב שלה בעיקר. אהבה אמיתית זה לא הקראש והפרפרים... זה מה שבא אחרי, לדעתי.
וזה גם מאוד נכון שאין דבר כזה "אהבה של פעם בחיים", אפשר להתאהב כמה פעמים בכיף ולא לכל אחד יש את "האחת" שלו (יש לך יום חופשי, תראה את הסרט 500 ימים של סאמר).

נערך לאחרונה ע"י MiRi_GrEEn בתאריך 08-03-2012 בשעה 12:44.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:21

הדף נוצר ב 0.17 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר