לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-03-2012, 21:15
  בג90 בג90 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.03.12
נסיעה לחו"ל בצבא, יציאה אחרי התאריך, משפט וגימלים

שלום לכולם!

קצת יעוץ מאנשים שאולי מבינים (ורק כאלו שבאמת מבינים, או שמחשיבים את עצמם לכאלה!)

אני כרגע בחופשת שחרור ולפני כמה ימים חזרתי מחופשה מאושרת מהצבא בחו"ל. היום בבוקר השלישה שלי מתקשרת אליי ואומרת לי שאני עולה משפט על כך שנסעתי לחו"ל באיחור. כי בטפסים רשמתי שאני נוסע לחו"ל מה-26 לפברואר עד ה-5 למרץ, ובפועל טסתי רק ב-29 לפברואר וחזרתי ב-5 במרץ (חזרתי בזמן!!!)

עכשיו עשיתי את זה כי רציתי לנסוע לנסיעה קצרה בת 5 ימים אבל לא ידעתי מתי בדיוק, ובגלל זה רשמתי טווח תאריכים כזה גדול, ורוצים להעלות אותי משפט על הדבר האבסורדי הזה שנסעתי לחו"ל מאוחר יותר למרות שחזרתי בזמן לארץ!

עכשיו מכיוון שאני בחפש"ש ומשתחרר ב-20 לחודש, אני יודע שלא יכולים להעניש אותי יותר מדי, ורוצים שאני אחזור לבסיס להישפט ביום ראשון.
חשוב לי לציין בנוסף שעשיתי את זה בתום לב, ואף אחד לא אמר לי שאסור לי לנסוע אחרי התאריך שאותו ציינתי!

השאלה שלי היא כזו:

אם אני אוציא גימלים במוצ"ש, הם יכולים לחייב אותי להגיע לבסיס להישפט בכל זאת? או שאני אשפט מאוחר יותר? יש איזה חיוב להגיע להישפט למרות ימי גימל? כי אני בונה על זה שאני אשפט שבוע לאחר מכן שאני מגיע גם ככה לעשות טופס טיולים בבסיס...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-03-2012, 14:09
  nitz2005 nitz2005 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.09.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי בג90 שמתחילה ב "נסיעה לחו"ל בצבא, יציאה אחרי התאריך, משפט וגימלים"

אם יש לך גימל, אין שום דרך חוקית להחזיר אותך לבסיס... אם יגידו לך להגיע לבסיס למשפט למרות שאמרת להם שיש לך גימלים אתה תגיע כי זה יהיה סירוב פקודה, אבל אחרי זה תוכל לקבול אותם (ואני לא מאמין שזה יגיע למצב הזה, אם פשוט תגיד להם שאם אתה תחזור בגימל אתה תקבול אותם יעזבו אותך)

קיצר, אי אפשר להחזיר אותך מגימל למשפט , גימל = יום מנוחה בבית

ושתדע שיש חוקים חדשים לגימלים, אם לא יצא לך עדיין לשמוע... אם במוצש אתה מקבל 3 גימלים זתומרת אתה חוזר ביום שלישי, מה שאומר שאם במוצש קיבלת גימל אחד כאילו לא קיבלת כלום
שים לב..

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:52

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר