לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > הסטוריה ותיעוד
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-03-2012, 11:12
צלמית המשתמש של ilan707
  משתמש זכר ilan707 ilan707 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.12.09
Follow me...
פיגוע אתר חדש בנושא תולדות ארץ ישראל - תיור ישראלי - כתבות מקומות ועוד

שלום רב,

אני שמח לספר לכם שבימים אלו עלה לאינטרנט אתר חדש שלי בנושא תולדות ארץ ישראל. שמו תיור ישראלי המתמקד בסיפורי האתרים בארץ, תולדות ומקום ושורה ארוכה של כתבות, תמונות וסרטים מאז ומעתה.

כתובות האתר שבקרוב יהיה גם באנגלית הוא:

תיור ישראל - MyTour-Il

אתר תיור ישראלי, My Tour-Il, בניהולו של אילן שחורי, חוקר תולדות ת"א וא"י ומורה דרך מוסמך, מביא לגולשים מקרב הציבור הרחב, מבחר גדול של חדשות והצעות לסיורים ברחבי ישראל, לצד כתבות, מאמרים ואלפי תמונות וסרטים. באתר גם כתבות וחדשות בתחום התיירות היוצאת "העולם שלי", מבחר של כתבות ומאמרים על אתרים ואטרקציות בולטות ברחבי העולם, כל זאת במקביל לחדשות מתחומי המלונאות והתעופה הישראליים והעולמיים.

אשמח אם תבקרו בו וגם את תכתבו לי את דעתכם

בברכה,
אילן שחורי
ilan777@gmail.com

תיור ישראל - MyTour-Il

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-03-2012, 14:08
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
כמה הערות ודעות, מבלי להעליב ולפגוע כמובן!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ilan707 שמתחילה ב "אתר חדש בנושא תולדות ארץ ישראל - תיור ישראלי - כתבות מקומות ועוד"

כמה הערות ודעות, מבלי להעליב ולפגוע כמובן!

א. יפה מאוד, כל הכבוד: תמיד משמח לראות שהרשת "מתעשרת" בפורטלים המשלבים תוכן, עיצוב, נוחות למשתמש והמון מידע מקורי וממוקד. שילוב בין אתרים שכיף לקרוא בשביל הכיף וגם לקרוא בשביל מטרה. יחד עם האתרים של יואב אבניאון, "דני דה דיגר" ועוד.

ב. הקפד "לשווק" את האתר באופן אגרסיבי בגוגל, "עמוד ענן", "גוגל מפות/ארץ" וכו'. המון כניסות מגיעות דרך האתרים הללו.

ג. תוכן ייחודי חשוב לא פחות מאשר סקירות (מקיפות ומקוריות ככל שיהיו) על אתרים מוכרים. לא בהכרח כתבות על סלע מיוחד בלב שדה בור ליד מושב רקבובית בנגב המזרחי, אלא סקירות על מקומות שאינם נסקרים בהרחבה ברשת (גם אם מוכרים מאוד!). לפני כמה ימים אני ואחד החברים המכובדים פה החלפנו תכתובות בנוגע לאתר בשפלת יהודה שהיה "על המפה" לפני כמה עשורים, אבל די נשכח. הסתבר כי רק לאחר חיפושים רבים ברשת נמצא מידע מועיל אודותיו. הזכיר ךי כי עדיין יש עוד "המון מה לעשות" בנושא.

בברכה וחג שמח
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:31

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר