לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-03-2012, 09:14
צלמית המשתמש של Samantha
  משתמשת נקבה Samantha Samantha אינו מחובר  
מנהלת פורום קולנוע וטלוויזיה ...•*•●✩●•*•... המקסימה של הפורום =^◡^= ♡

חבר מתאריך: 03.10.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "אשכול הנאחס השבועי בהקדשה לשאול מופז"

אחרי יום הכיף שלי עם החברה ואחרי שקניתי חצי מנחלת בנימין- גם הייתי צריכה לסחוב אותה הביתה
אני מרגישה כאילו הרביצו לי כל הגוף כואב. זה לפחות מספק הרבה בדיחות לחברות שלי P:

חוץ מזה, המאבטח ברכבת הציע לגשת איתו לשירותים לקוויקי
לא משנה כמה "לא" הבאתי, הוא לא ויתר. אמר שאני נראית בחורה נחמדה ונראית עייפה ואני צריכה שחרור והוא יעשה לי נעים
כוון שהייתי בסוג של חצי קרון שלא היה עם אנשים נוספים והייתי עם איזה 10 שקיות של קניות, לא יכלתי לעבור קרון או להשתחרר ממנו בקלות.
איפשהו באמצע סימסתי בצורה נואשת לידיד שלי שיתקשר אליי, אבל בגלל שזו רכבת ובחצי מהזמן לא הייתה קליטה, השיחה כל הזמן התנתקה.
רק אחרי 20 דקות לא נעימות הצלחתי להתנער ממנו.
גברים, אתם רציניים? כאילו... מה עובר עליכם? בחורה אומרת "לא", תשחררו

09.07.00-16.07.12

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-03-2012, 13:40
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
חו"ח
בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי Samantha שמתחילה ב "לכן יש הרבה מקרים שאני לא..."

האדם מן הרחוב חי לו בחלום ורוד שבמהלכו יש המון תסריטים סטייל "אי אר" או "חוק וסדר": - דהיינו הם נזקקים לטיפול רפואי/סיוע משטרתי ומייד בהכנסם למיון/תחנת המשטרה "מזנקים" עליהם מלאכים בלבן/כחול ומושיעים אותם.

המציאות.... שונה לחלוטין.

משטרה? רק אם למען הפרוטוקול את חייבת לערב אותם! (מתכוונת להגיש תביעה/חוששת שמישהו אחר בתלונן עליך או יתלונן/צריכה הוכחת תלונה לצורך נקיטת צעדי המשך...).

הקונספט האוטופי של "קרה לך משהו לך למשטרה" הוא פיקציה, או לכל היותר פיקציה בישראל...

אין לך מושג אילו חוויות איומות עברו על כמה נשים שאני מכיר ואשר הלכו למשטרה להגיש תלונה בגין אלימות/הטרדה וכו'.
ישן 29-03-2012, 10:51
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
צורפתי בלי רצון למועדון הלקוחות הגדול במדינת ישראל
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "אשכול הנאחס השבועי בהקדשה לשאול מופז"

"מועדון האזרחים שנסיבות קפקאיות לחלוטין הביאו אותם למקום בו הם צריכים לשלם כסף, זמן ועצבים לעורך דין+נציגי המערכת+כמה אחרים שמסתבר שיש להם תפקיד בלשלוף אותך מחייך הקטנים והבטוחים ללא צורך, תועלת או הגיון".

רשימת מצאי של הפסדים:

X זוזים לעורך דין.
Y שעות על חשבון העבודה/משפחה/תחביבים
Y x 50 שעות/ימים פחות לחיים בשל עצבים ותסכול (עוד לא החלטתי כמה)
Y x 10 שעות מבוזבזות על שיחות טלפון חוזרות על עצמן עם מכרים/חברים/מכרים של חברים/חברים של מכרים/בני משפחה רחוקים שמתקשרים להביע זעזוע ואי אמון מוחלט במערכת זו או אחרת.

רשימת מצאי של תועלות:

2 עורכי דין מאוד נחמדים שיצא לי לפגוש. לעת עתה לא מכנה אותם יותר "עוכרי דין" (נשארנו רק עם "רקבת". "קפוט חולים" גם הפסקתי להגיד עקב נסיונות מאוד מוצלחים...)
1 הזדמנות להפיק תועלת מ H שעות צפיה ב"מנטליסט", "המפענחת", "חוק וסדר".
1 לקח חשוב שלומדים המון אנשים ישרים אחרים ששמעו ממני פרטים.
2-3 אנשים מאוד נחמדים, באותו מצב קפקאי, שפגשתי תוך כדי ההטחנות בגלגלי המערכת.
Y x 10/2 שעות של שיחות איכות/פוריות עם מכרים/חברים/מכרים של חברים/חברים של מכרים/בני משפחה רחוקים שמתקשרים להביע זעזוע ואי אמון מוחלט במערכת זו או אחרת.
1 הזדמנות לקבל הוכחה ממקור ראשון שמשהו ממש לא טוב עובר על כמה תחומים במדינה שלי.

תחי מדינת ישראל!
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:38

הדף נוצר ב 0.14 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר