לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-03-2012, 10:56
  jojoj jojoj אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.03.12
שיבצו אותי לחיל חימוש ויש לי בעיות עור, פריחה בכל הגוף

שלום

שיבצו אותי לחיל חימוש לתפקיד מכונאי רכב קרבי משוריין ב27.3

הבנתי שזה תפקיד של טחינות וכל היום לעבוד בחוץ בשמש, להזיע ולקרוע תתחת שלוש שנים כמו מניאק.

עכשיו, יש לי בעיות רפואיות שלא מאפשרות לי להיות שם(פרופיל 64).. הבעיה העיקרית שבגללה אני לא יכול להיות שם היא שאם אני מתחיל להזיע או שחם לי מאוד אני מתחיל לגרד את כל הגוף באטרף ומתרכז רק בלגרד את כל הגוף כמו משוגע לאיזה שעתיים..יעני לא יכול לעשות כלום חוץ מלגרד למה אם לא אני משתגע מכאבים כי מגרד לי הגוף..זה בעיה שרופאים מכירים אותה ויש לה גם שם ככה שיש לי את כל האישורים הרפואיים וזה ככה כבר כמה שנים טובות.

השאלה היא איך אני אהיה בחימוש עם הבעיה הזאת? אני לא יכול לשרת שם דקה..
איך אני יוצא משם עם הבעיה הזאת??

אם אני מתגרד כמו משוגע ולא יכול לעשות כלום מול הפנים של המפקדת ולא יכול לרדת לפקלים ולא לרוץ ולא לעשות שום עונש שהיא נותנת לי..מה היא יכולה לעשות במקרה כזה? לתת לי עונשים אחרים או להבין שאני אשכרה לא מתאים להיות מכונאי?

בקיצור השאלה היא אם אני צריך לזרום עם השיבוץ, להתפנות לטירונות ולעשות בעיות(להגיד שמגרד לי ואני לא יכול לזוז ולא יכול לעשות שום דבר כל הזמן, כי זה באמת ככה)??
או שבכלל לא להתפנות מהבקו"ם??

תודה לעוזרים
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-03-2012, 16:38
צלמית המשתמש של fritz2
  fritz2 fritz2 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.01.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי jojoj שמתחילה ב "שיבצו אותי לחיל חימוש ויש לי בעיות עור, פריחה בכל הגוף"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי jojoj
בקיצור השאלה היא אם אני צריך לזרום עם השיבוץ, להתפנות לטירונות ולעשות בעיות(להגיד שמגרד לי ואני לא יכול לזוז ולא יכול לעשות שום דבר כל הזמן, כי זה באמת ככה)??
או שבכלל לא להתפנות מהבקו"ם??
תודה לעוזרים

הרשיתי לעצמי להדגיש באדום את החלקים הבעייתיים בהודעה שלך.
או שאתה עושה בעיות כדי לעשות בעיות, או שזה באמת ככה.
כמו שאתה מנסח את זה אתה רוצה להשתמש בבעיות שלך כדי לא "לקרוע את התחת שלוש שנים כמו מניאק".
אתה מוזמן לעשות בעיות, אני בטוח שבתא המעצר יהיה לך את כל הזמן שתרצה להתגרד.

במילים אחרות - תתחיל את התפקיד, תראה מה הוא דורש ואל תשתמש בבעיה רפואית כדי למרוח את עצמך ואת המפקדים שלך. אם הבעיה מצדיקה טיפול, יטפלו בזה.

כמו שאתה מתאר את זה עכשיו אתה סתם עושה קולות של נקניק. אין סיבה.

ישן 12-03-2012, 04:51
  jojoj jojoj אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.03.12
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי fritz2 שמתחילה ב "[QUOTE=jojoj] בקיצור השאלה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי fritz2
הרשיתי לעצמי להדגיש באדום את החלקים הבעייתיים בהודעה שלך.
או שאתה עושה בעיות כדי לעשות בעיות, או שזה באמת ככה.
כמו שאתה מנסח את זה אתה רוצה להשתמש בבעיות שלך כדי לא "לקרוע את התחת שלוש שנים כמו מניאק".
אתה מוזמן לעשות בעיות, אני בטוח שבתא המעצר יהיה לך את כל הזמן שתרצה להתגרד.

במילים אחרות - תתחיל את התפקיד, תראה מה הוא דורש ואל תשתמש בבעיה רפואית כדי למרוח את עצמך ואת המפקדים שלך. אם הבעיה מצדיקה טיפול, יטפלו בזה.

כמו שאתה מתאר את זה עכשיו אתה סתם עושה קולות של נקניק. אין סיבה.

בואנה יחתיכת מתלהב מזדיין בתחת למה מי אתה חושב שאתה ימסכן? זה בעיה אמיתית שיש לי ואני באמת לא יכול לשרת שם דקה יחתיכת צהוב מניאק. שום להשתמש בבעיה ושום למרוח לא התכוונתי לעשות בעיות בקטע של לקלל את המפקד שלי אלא בקטע של להקצין קצת את הבעיות האמיתיות שיש לי כי הצבא בדרך כלל לא שם עליך זין זה למה.. נקניק תקרא לחברים שלך יא מכוער פחחחח לך תמצוץ למפקדים שלך כי הם אמרו ימסכן יאללה סע לא צריך תפורום המזדיין שלכם של הצהובים כדי שתגידו לאנשים פה מה לעשות חבורה של ילדים בני 15
ישן 12-03-2012, 10:07
צלמית המשתמש של fritz2
  fritz2 fritz2 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי jojoj שמתחילה ב "[QUOTE=fritz2]הרשיתי לעצמי..."

אני לא רואה שום טעם להגיב לך, חוץ מליידע אותך, חד משמעית, שהשלוש שנים הבאות שלך, לא משנה באיזה תפקיד תעשה, יכולות להיות בין המשמעותיות בחיים שלך.
התגובה שלך רק מוכיחה לי שאתה הולך לבזבז אותן בתחושה של מסכן, שדפקו אותו מכל הכיוונים.
שפת הרחוב שלך מאוד מרשימה את כולנו.

שיהיה בהצלחה, וגם ״שפשוף נעים״.
תחזור עוד חודשיים לעדכן אותנו.

בפורום הזה לא יינתנו עצות כיצד לנצל או להעצים מצב רפואי על מנת לדפוק את המערכת.
אם קיימת בעיה רפואית, נייעץ למשתמש כיצד יוכל לפתור אותן, להקל עליהן, או לשלבן עם השירות בדרכים המקובלות בצה״ל.

לא יינתנו עצות רפואיות, או כאלו המובילות לפגיעה במשתמש או בצה״ל.
אני משאיר את האשכול הזה כדי להבהיר את הנקודה הזו.
לגבי השפה אני לא חושב שיש צורך להסביר.

נערך לאחרונה ע"י fritz2 בתאריך 12-03-2012 בשעה 11:56.
ישן 12-03-2012, 10:55
צלמית המשתמש של fritz2
  fritz2 fritz2 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי פסטן שמתחילה ב "[QUOTE=fritz2]תתחיל את..."

אני מסכים איתך שזה נושא בעייתי.
מה שאני לא מסכים איתו זה הפרחת סיסמאות ״אני לא יכול לשרת שם כי ככה וככה״ כשהבן אדם עוד לא התגייס, וכבר מתכנן איך להעצים בעיה רפואית כלשהי כדי להקל על עצמו.
מי שפתח את האשכול פשוט לא רוצה ״לקרוע את התחת כמו מניאק״.
אם היה בא בגישה שונה היה מקבל את מלוא העזרה.
כבר ראיתי אנשים שבאמצע מטווח זרקו את הנשק שלהם ועזבו קו יורים בטענה ש״זה מלחיץ אותם״ ואז ״אמרתי לכם שאני לא יכול לירות בנשק״.
או כאלה שהיינו צריכים לסחוב אותם על אלונקה מהאוהל למרפאה ושהחברה יגלו בדיעבד שהם סתם ביימו נפילה.

יש לצבא איפה להשתפר בטיפול בעיות רפואיות לפרט,
אבל לרוב, אם תצביע על בעיה אמיתית הצבא מחוייב לטפל בך, וברוב המקרים גם עושה זאת כראוי.

הרבה פעמים אנשים פשוט לא מקבלים את מבוקשם, שהיה לא ריאלי מלכתחילה, כמו שינוי תפקיד או מעבר יחידה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:21

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר