לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-03-2012, 12:22
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
זה לא כל כך נעים לראות גן סגור

וגם לא כיסא ריק.
כן, כולכם קוראים עיתונים, יש פיטורים בבתי השקעות וחברות ביטוח. כן, אנחנו חתולים שמנים, וכן אנחנו לא מצליחים להכות את המדד וכן אנחנו חזירים קפיטליסטיים. אבל תסלחו לי שאני לא רוצה לדבר על השלום, אני רוצה לדבר על החבר'ה שלי. בתור משלוח מנות קיבלנו שימוע, כמעט כל הקומה, וגם קומות אחרות. אני הצלחתי להתחמק מהכדור הזה אבל לא במחיר קל. נאלצתי לשכנע מדוע יש להשאיר אותי ולפטר אחרים, מדוע הם פחות טובים ממני ולמה החברה תיפגע יותר אם אני אפוטר.
לונג סטורי שורט, שרדתי. לונג סטורי שורט- אחרים כבר לא איתנו.
אבל אם נרחיב קצת יותר, חלקם נשואים, חלקם אבות/אימהות לילדים. חלקם מבוגרים, אולי מדי, בשביל למצוא עבודה חדשה, בטח כשכל השוק רועד וכולם מקצצים. חלקם עבדו איתי, חלקם עבדו מולי, חלקם עבדו מעלי וחלקם בשבילי.

אז הכיסאות ריקים, המחשבים מיותמים, מצב הרוח ברצפה והעיניים כבויות מעט. אבל היי, לפחות עכשיו תפסתי מקום מול הדלת ואני יכול לגלוש בפרש בלי פחד. לפחות עד ששוב יכניסו לנו אנשים למשרד כדי להוריד את מספר המשרדים שנשכרו ולקצץ עלויות.

ואם נלך לתחום מעט יותר אקטואלי- לו היינו עובדי ממשלה בעלי קביעות, כנראה שהייתי הולך הביתה, כי אני צעיר יחסית במקום העבודה הזה. אבל כשאין קביעות והעובדים "נאלצים" להיות טובים ויעילים, הביתה יילכו מי שנשארו מאחור. זה אולי קצת אכזרי אבל זה מה שצריך להיות, לא קומבינות והיכרות אישית, לא להיות הגיס של יו"ר הוועד, פשוט להיות טוב מהאחרים ולהתאמץ כל הזמן.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:53

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר