לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום עיצוב גרפי! וזה וזה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > גרפיקה, ציור ותלת-מימד
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-03-2012, 20:12
  משתמש זכר kobib kobib אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.03.12
PC VS IMAC

שלום אנשים. שאלה לבעלי ניסיון.
הבוס קונה מחשב חדש.
מאחר והבוס משלם, חשבתי על מקישנטוש, כי שמעתי שהוא הכי מתאים לגרפיקה,
אבל בכמה מקומות(סטודיו) שאלתי ואמרו לי שמאחר ומעולם לא עבדתי עם מקינטוש. עדיף לי להישאר
עם PC
מה דעתכם?
עיקר השימוש. יהיה איור בסיסי באילוסטרייטור, ועיבודים פשוטים בפוטושופ הכוללים הכוללים בעיקר גזירה של מצולמים.
אני גם עובד עם לא מעט חלונות בו זמנית כמו, פוטושופ,אילוסטרייטור,מייל, ועוד תוכנה של ריקמה, כל התוכנות האלה יחד די מפילים את המחשב הנוכחי.

ובאותו נושא. איזה פיתרון יהיה לי הכי טוב לצרכים שלי? עט גרפי? להישאר עם העכבר? חשבתי על http://www.arigent.co.il/wacom/index.asp אבל הוא נראה לי יקר מידיי. חשוב לציין אני עובד על מספר רב של הזמנות לכן הכי חשוב לי זה מהירות עבודה
זהו... הכי מפורט שיכולתי
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-03-2012, 08:30
צלמית המשתמש של Samantha
  משתמשת נקבה Samantha Samantha אינו מחובר  
מנהלת פורום קולנוע וטלוויזיה ...•*•●✩●•*•... המקסימה של הפורום =^◡^= ♡

חבר מתאריך: 03.10.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי kobib שמתחילה ב "PC VS IMAC"

טוב, נעשה קצת סדר-
בנוגע לעט הגראפי- אני מסכימה עם opie.
נכון, זה צעצוע ממש מגניב שכיף לעבוד איתו, אבל הוא לא מועיל ואפילו די מפריע למעצבים שמתעסקים בעריכת תמונה ולא בציור יום יומי.
אגב, שים לב שקישרת לדף הראשי באתר ולא לדגם ספציפי.
אם בכל מקרה אתה מתעקש ורוצה עט גראפי, יש דגמים מחברות אחרות שזולים יותר ואולי שווה לבדוק אותם.

בנוגע למחשב ביתי לעומת המאק. אני חושבת שלנצח תהיה מלחמה בין אנשים שיריבו בניהם שהאחד טוב יותר מהשני ולהיפך.
בסופו של דבר זה מאוד תלוי בצרכים וביכולות שלך.
השאלה היא שאני מציעה שתשאל את עצמך- היא האם השימוש במאק ייתן לך ערך מוסף שמחשב חדש וחזק לא ייתן (מלבד זה שתוכל לספר שיש לך גאדג'ט חדש ומגניב...)
אם תשאל אותי? חוץ מההתלהבות הראשונית שיש בצורה טבעית מכל דבר חדש- לא רואה במה המאק יוכל לתרום לי אישית.
בכל מקרה, אני לא בטוחה שאני מסכימה עם queen כי לא ראיתי דרישה לדעת מאק על בוריה במקומות רבים,
אבל אני כן מסכימה שמתרגלים מהר להפעלה ולקיצורים- כמו בעצם לכל תוכנה או מוצר חדש...

לסיכום אני חושבת שכוון שבכל מקרה את ההחלטה הסופית אתה תצטרך לעשות, כדאי לך ללכת ולבדוק דברים בעצמך.
כמו ש ronkaa אמר- תגש לחנות, תשחק 10-15 דקות עם מערכת ההפעלה של מקינטוש ותבקש לפתוח ולבדוק תוכנות,
ואם אתה רואה שזה מה שמתאים לך ושיד הבוס עדיין פתוחה לרווחה, לך על זה.

בהצלחה!

09.07.00-16.07.12

ישן 20-03-2012, 19:51
צלמית המשתמש של Samantha

בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי RedBlossom שמתחילה ב "[QUOTE=Samantha] בנוגע למחשב..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי RedBlossom
זה לא "מחשב ביתי" לעומת מק, זה PC לעומת מק. מק יכול להיות "מחשב ביתי" בדיוק כמו ה.PC

PC זה Personal Computer. זה שבחרתי להשתמש בעברית ולא באנגלית ולרשום "ביתי" ולא "אישי" זה מהנוחות האישית שלי ואני לא רואה מדוע יש צורך בקטנוניות.
זה לא שהכנסתי נתון שלישי למשוואה ואני בטוחה שהוא הבין למה אני מתכוונת.
ציטוט:
גם לא נכון. יכול להיות שבבתי דפוס ובכל מני מקומות שלא מה שנקרא "פרסום" יהיה PC, אבל
במשרדי פרסום או כל מקום שבד"כ עושה קריאייטיב - 99.9% מהמקומות האלו משתמשים במק.

אמרתי שהם לא משתמשים במאק? אמרתי שאני לא ראיתי דרישה לדעת את המערכת הזו על בוריה מראש.
הוא יכול לדעת וללמוד עכשיו דברים קטנים על המערכת גם מבלי לקנות מחשב בסכום לפעמים שערורייתי,
וכמו כל דבר- בין אם מדובר בתוכנה או בחומרה, אם הוא יגיע בעתיד למקום שבו משתמשים במשהו חדש- אז הוא יוכל ללמוד בצורה טובה יותר.
אני הבאתי לו את המידע, הוא זה שצריך לבחור מה הוא רוצה לעשות עכשיו.

09.07.00-16.07.12

נערך לאחרונה ע"י Samantha בתאריך 20-03-2012 בשעה 19:54.
ישן 20-03-2012, 23:57
צלמית המשתמש של Samantha

בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי RedBlossom שמתחילה ב "כולנו יודעים מה התרגום של PC...."

ציטוט:
(ולא הבאת לו "מידע", הבאת לו דעה סובייקטיבית לחלוטין. אם את מדברת על קטנוניות..)

לא, הבאתי לו מידע. את המידע שיש ברשותי. מכל הצעות העבודה שראיתי (וכן, ראיתי המון כשעזרתי לאנשים להשיג עבודה)
רק באחוז קטן יחסית ראיתי חובה לדעת את המערכת הזו על בורייה. מהידע הזה אני אומרת-
אישית, אני לא רואה סיבה למה בשביל אחוז לא גדול שכן משתמש הוא צריך עכשיו לשבת ולהשקיע זמן בללמוד משהו חדש במקום לרוץ עם משהו מוכר,
ובטח כשאנחנו לא יודעים מה בכלל הסיכויים שהוא ימשיך דווקא למשרדי פרסום או מקומות שכן משתמשים בזה.

בסופו של דבר כל השיחה עזו עקרה לחלוטין ואני לא אוסיף לה דברים.
אני הבאתי לו את המידע שיש ברשותי ביחד עם חוות דעתי והמלצתי לו לנסות לבד ולחשוב טוב בשביל שיוכל לבחור בצורה נוחה וקלה יותר.
מפה והלאה זה תלוי בו.

09.07.00-16.07.12

ישן 21-03-2012, 00:17
צלמית המשתמש של RedBlossom
  RedBlossom RedBlossom אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.05.05
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי Samantha שמתחילה ב "[QUOTE=RedBlossom](ולא הבאת..."

אני לא רואה את זה כמידע. ולמיטב הבנתי וידיעתי עלייך - לא עבדת בתחום אף פעם (לא יודעת מה עם
פרילאנס) כעובדת שכירה עד מלפני שנה. אין לי מושג מאיפה את מביאה את ה"מידע" הזה, מה שכן אני יודעת -
הוא שגוי לחלוטין. לפחות 40% (בהערכה אישית שלי מחשיפה באמת לכל מני תחומים פנימיים בתחום -
עיתונאות, משרדי פרסום, הדרכה בתחום, חברות ייצור וכו') ממקומות העבודה בתחום עובדים רק עם מק או עם מק בנוסף.
ונניח גם שזה רק משרדי הפרסום (מה שלא..), זה כבר נתח מאוד גדול מסך מקומות העבודה בתחום.
וגם אם נניח עבדת בשנה האחרונה בתחום - בואי נגיד שזה לא מספיק זמן כדי להכיר את השוק באמת.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 21-03-2012, 02:58
צלמית המשתמש של Samantha

בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי RedBlossom שמתחילה ב "אני לא רואה את זה כמידע...."

את מוזמנת להמשיך ולזלזל בדברים שלי ולהתחצף. את יודעת לאן זה מוביל.
את לא מכירה אותי ואת לא יכולה להתיימר להכיר אותי, את העבר שלי או את הידע שלי בנושא.
שלא נדבר על כך שאת מסיטה לגמרי את הנושא של האשכול. ומה אם הוא יילך לעבוד במשרדי פרסום? ומה אם הוא יילך לעבוד כראש ממשלה?
אין למה ללכת ללמוד עכשיו דברים מיותרים רק כי אולי הוא ישתמש בהן בעתיד (היי, למה שלא יילמד גם שפות תכנות כמו פיית'ון? או אולי שיווק ברדיו? אולי הוא ישתמש גם בזה גם בעתיד)
השאלה היא מה יועיל לו עכשיו בעבודה הנוכחית. כן אפשר לתת ערך מוסף לעתיד, אבל לא על חשבון של זאתי.
אני הבאתי לו אינפורמציה וגם את דעתי האישית. עכשיו הוא מוזמן לעשות את השיקול שלו.
זו הודעתי האחרונה אלייך.

09.07.00-16.07.12

ישן 21-03-2012, 07:13
צלמית המשתמש של RedBlossom
  RedBlossom RedBlossom אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.05.05
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי Samantha שמתחילה ב "את מוזמנת להמשיך ולזלזל..."

לזלזל ולהתחצף? אני לא יודעת מה את מחפשת, אני עונה לך באופן מקצועי לחלוטין ובלי שום קשר למה שאת חושבת.
ואיפה "ההסטה" לנושא אחר? היינו ונשארנו במק.
אני באמת לא יודעת מה את מקווה שאני אכתוב, אבל אני ממליצה לך לקרוא שוב לפני שאת מתחילה בהאשמות.
וגם לא נראה לי שהבנת אותי, אם קראת את ההודעה הראשונה שלי אליו - חשבתי שהוא לא צריך ללמוד מק בנוסף.
ועצם העובדה שאת משווה "שיווק רדיו" (או כל מני כאלו בסגנון) למק - זה "קצת" הגזמה.
אבל אם נקח השוואה קצת יותר נורמלית - את יכולה לקחת את זה כתוכנה חדשה שהוא לומד
וזה כלי התקדמות בתחום, אי אפשר להגיד שלא.
יכול להיות שלימוד מק יעזור לו עכשיו, ויכול להיות שזה יעזור לו בעתיד. אי אפשר לדעת לאיזה מקום עבודה ירצה להעסיק אותך.
ואני גם מציעה לך לחפש בחיפושי עבודה למיניהם בתחום - את תראי בעצמך כמה כבר מזכירים את זה בדרישה הראשונית (והיו עוד מקומות שלא הזכירו ואמרו בראיון עצמו כשאני הלכתי..)

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:55

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר