לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-03-2012, 00:11
  Devvy Devvy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.01.12
צריך עצה - בנוגע למסלול בטחון מידע

אהלן

אז בעיקרון אני מתמיין לדו"צ (שלב אחרון מחר) ואני כרגע בשלב הסיווג למסלול ב"מ במודיעין. אם אני אתקבל לדו"צ, לאן אתם מציעים לי ללכת, לב"מ או לדו"צ? מצד אחד אני מאוד רוצה ללכת ולשרת בחמ"ן - אני מאוד מתעניין בנושאים שנושקים לחיל , אבל מצד שני, הבנתי שמרבית התפקידים שמסלול ב"מ מציע הם תפקידים משעממים, כמו מתחקר בטחוני או להעביר כל מיני תדרוכים (לפחות אלה תפקידים משעממים בעיני). הבנתי גם שיש מחקר, אבל להגיע לזה זה יותר נדיר (שאלו אותי בראיון אם אני מעדיף את זה או "להתעסק במחשבים").

בקיצור... אני לא יודע מה לעשות. אני פוחד להגיע לתפקיד בו אני אתבזבז 3 שנים. אני מאוד רוצה לתרום וגם לצאת לקצונה. אולי מישהו שמכיר את התפקידים בב"מ יוכל להרגיע אותי? ואם לא, אז לפחות לתת איזה טיפ

תודה לעונים!

נ.ב. אם נפלתי מחבצלות אחרי הראיון (זוועתי במיוחד מבחינתי, אגב), ולא קיבלתי שום דבר משחקים למרות שרשום שאני עדיין ממויין לשם, יש סיכוי שבסבב הבא (שמגיע אוטוטו) אני אקבל משהו?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-03-2012, 20:53
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.12.09
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי Devvy שמתחילה ב "[QUOTE=פסטן]לא כל מה שעושים..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Devvy
ומה הסיכוי שאני אגיע לשם? יש בכלל מלש"בים שמגיעים לדברים כאלה בב"מ?

זה שהגעתי לשלב הראיון בחבצלות לא נותן לי איזה בונוס? הייתי מעדיף שהיו מעבירים אותי למסלול שחקים ולא חבצלות, אבל העבירו אותי רק לחבצלות בסוף. גם ביאס אותי.

תודה על התגובה
אין לי מושג, אבל אני בספק. כנראה מלש"בים מקבלים דברים יותר בכיוון של מה שפאקטשלי אמרה למעלה.
מצד שני, אמרת ששאלו אותך אם אתה מעדיף מחקר או להתעסק במחשבים. מה ענית להם? איזה VIBE קיבלת מהם בתגובה?

למעלה אמרת שאתה מועמד לשחקים אבל שלא פנו אליך לגבי שום מסלול ספציפי, ועכשיו אמרת משהו קצת אחר. אני רוצה לוודא שאני מבין - סופית אתה לא מועמד לשום דבר בשחקים יותר? הבחירה שלך היא רק בין דו"צ לב"מ?

אמר פסטן: שניהם גרועים, אבל עדיף להיות טיפש מאשר שקרן.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 20-03-2012, 22:01
  Devvy Devvy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.01.12
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי פסטן שמתחילה ב "[QUOTE=Devvy]ומה הסיכוי שאני..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי פסטן
אין לי מושג, אבל אני בספק. כנראה מלש"בים מקבלים דברים יותר בכיוון של מה שפאקטשלי אמרה למעלה.
מצד שני, אמרת ששאלו אותך אם אתה מעדיף מחקר או להתעסק במחשבים. מה ענית להם? איזה VIBE קיבלת מהם בתגובה?

למעלה אמרת שאתה מועמד לשחקים אבל שלא פנו אליך לגבי שום מסלול ספציפי, ועכשיו אמרת משהו קצת אחר. אני רוצה לוודא שאני מבין - סופית אתה לא מועמד לשום דבר בשחקים יותר? הבחירה שלך היא רק בין דו"צ לב"מ?

הראיון היה די ממזמן, אבל אני זוכר שזה היה משהו כזה:
מראיין (קצין): "תוכל להגיע לתחום שעיסוקו הוא מחקר או תחום שעיסוקו הוא מחשבים. מה אתה מעדיף?"
אני: "אני מעדיף מחקר"
מראיינת: "ואם תגיע למחשבים איך תגיב?"
אני: "לא משנה מה אני אקבל אני אעשה את התפקיד שלי בצורה הטובה ביותר, אבל כמובן שיש לי סדר עדיפויות - ובין שתי ההצעות אני מעדיף מחקר".
מראיין: *פה הוא הסביר שמחקר זה דבר מעייף, שעובדים בו עד שעות מאוחרות ובסה"כ וידא שאני יודע שזו עבודה קשה*

סה"כ התגובה שלהם לזה שאמרתי שאני רוצה מחקר הייתה "אוקיי".

בנוגע לשאלה עם שחקים - לאחר המבחנים הראשוניים קיבלתי מיוני המשך רק לחבצלות (מבחני מצב -> ראיון). באיתור נאמר לי שאני לא אקבל זימון למסלולים של שחקים (למרות שעדיין יש לי תקווה שאולי יקרה איזה נס | ). בקיצור הבחירה שלי היא רק בין דו"צ לבין ב"מ.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:23

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר