לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חדשות טיולים אפריל 2014 - הסתיימו עבודות הסדרת הדרך לדיר עזיז ע"י מועצה אזורית גולן. ניתן לשוב ולטייל באתר. הסגירה שהתקיימה באזור דרך בורמה מערב, הסתיימה וניתן לטייל באתרים כרגיל. עקב סיום עונת החורף שביל מספר 9363 (סימון שבילים כחול) שבשמורת נחל שורק נפתח חזרה למטיילים. נפתח מחדש מסלול נחל רקפת בכרמל שהיה סגור למטיילים. עקב פעילות צבא באזור אילת במהלך חודש אפריל אין להגיע לאתר "נ.ג. 292" מצפון לאילת. | חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מטיילים ותרמילאים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-03-2012, 13:55
צלמית המשתמש של farky
  farky farky אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.07.04
שאלה בקשר לחופשת סקי וביגוד מתאים

היי,
אני יוצא בפעם הראשונה שלי לחופשת סקי בת שבוע.
הסוכנות דרכה אני יוצא, משכירה לי את הציוד סקי הבסיסי ללא ביגוד, וממליצה להשכיר/לקנות את הביגוד בארץ.

עכשיו, עשיתי פה ושם סנובורד בחרמון, אבל לא יצא לי להיות עדיין שבוע שלם כשרוב היום אני נמצא באיזור מושלג ואני מתאר לעצמי שגם קריר יותר מאשר בארץ..
הביגוד סקי הזה, עד כמה הוא רלוונטי? (הכוונה שלי היא בחליפת סקי, כפפות, משקפיים מיוחדים לסקי)
לקנות בארץ זה סיפור של 1000 שקל ויותר, ומסתבר שגם לשכור זה לא זול, לפי בדיקה שעשיתי מצאתי ב450 שקלים (גנבים!!!) - אה כן, וזה רק החליפה

אז מה אתם אומרים? מה החלופות שעומדות בפניי?
אולי בכלל לשכור בחו"ל באתר עצמו זה עדיף? - לא שמצאתי עד עכשיו באינטרנט משהו מועיל

תודה רבה!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-03-2012, 14:30
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
כמה נקודות / תובנות
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי farky שמתחילה ב "שאלה בקשר לחופשת סקי וביגוד מתאים"

1. אין סיכוי שתעבור באופן סביר חופשת סקי בת שבוע בחו"ל בלי ביגוד "כמו שצריך". החרמון לא רלוונטי משום שהוא אתר חם (ברוב הימים הטמפרטורה מעל ה-0, ואפילו לא במעט). הכוונה היא למכנס סקי, מעיל סקי, כפפות ומשקף (גוגלס). גרבים מותאמות לסקי כמובן גם (מאחר וקשורות גם לנוחות במגף הסקי, לא רק לחימום). ביגוד טרמי תחתון כבר קשור הרבה לנוחות ו"קלילות". אפשר להסתדר גם עם ביגוד חם "רגיל" שיש בבית. פשוט אומר שתהיה טיפונת מסורבל יותר ותזיע מעט יותר. לא אסון בכלל.
2. אלא אם אתה נוחת בלילה בשד"ת X, מועבר ישירות לאתר סקי נידח וקטן Y: אמורות להיות לך הזדמנויות לרכישת ביגוד סקי במחירים טובים מאוד באתר או בעיר אירופית בה תעבור בדרך אליו. כבר עכשיו "סוף עונה" מה שאומר שאתה יכול בהחלט לצאת עם סט של מכנס+מעיל בסביבות ה 150 יורו. אפשרי גם פחות, אגב. שחק גם על נושא החזרי המע"מ ותחסוך עוד כמה גרושים. אל תקנה בארץ. על להשכיר בארץ אין בכלל מה לדבר. כסף שנזרק.
3. בחנויות כגון "סקימולטור" בחולון מוכרים ביגוד סקי יד שניה. כנ"ל ב"יד2". מאחר וישראל אינה אינסברוק, והישראלי לא יוצא לעשות 35 ימי סקי בחורף, חלק נכבד מהביגוד מצבו טוב מאוד. אתה יכול לקנות סט ולצאת בפחות מ-500 ש"ח
4. משקפי סקי , אם אתה לא רוכש, תשכיר באתר בחו"ל.
5. אל תשכח שבימים אלה על עודף משקל משלמים הרבה.
6. מעיל סקי הרבה פעמים יכול לשמש גם ביום יום. במיוחד מעיל עם צבעים/דגמים סולידיים.
7. תבדוק באינטרנט לגבי חנויות הספורט באתר - ברוב אירופה מדובר על רשתות ולכן האתרים מפורטים. יכול להיות שבאמת אפשרי להשכיר ביגוד מלא בחנות. ללא ספק יצא זול יותר מאשר בארץ.

בהצלחה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:49

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר