לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > מערכות הפעלה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-03-2012, 22:42
צלמית המשתמש של YK69
  YK69 YK69 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.09.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי -TsAcHi - שמתחילה ב "לשדרג מXP לWIN7 - כדאי?"

חוץ מעיצוב ותמיכה בDX11 לא היתי משלם על זה(אני אישית השגתי בקומבינה כשקניתי את המחשב).

אבל מה שכן, יש הרבה דברים שהיתי משנה כל פעם אחרי התקנת XP וב7, אני אוהב איך שהוא מגיע, באמת, לא נגעתי בשום הגדרות(ממה שזכור לי).

יש עוד כמה דברים שצריך לדעת איך עושים בXP וב7 זה נעשה על ידי לחיצת כפתור וזהו.

עוד משהו חשוב, XP, בגלל שהוא ישן, היתי צריך להוריד דרייבר לכל התקן שיש לי במחשב, מסך, עכבר, מדפסת, פלאפון, נגן וכו'... ב7, אתה מחבר וזהו, יש אפילו דברים שהדרייבר ש7 מספק, יותר טובים מהדרייברים שבאים עם ההתקן עצמו.

יש עוד כמה דברים שאני בטח לא זוכר כבר אם הם היו קיימים בXP או לא

בכל מקרה, תראה אם אתה יכול להוריד את גרסאת הניסיון

http://technet.microsoft.com/en-us/evalcenter/cc442495

עריכה: לאחר בידקה בגוגל, עדיף לחכות שיצא ווינדוס 8 ולראות מה יהיה מחירו ומחיר 7.
קראתי בכמה אתרים, שבגלל הרבה סיבות(השעה מאוחרת מדי בשביל לפרט אותם) השמיני צריך להיות זול משמעותית ממה שהשביעי עולה היום....

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.fresh.co.il/vBulletin/image.php?u=125298&type=profile&dateline=1289576666]

נערך לאחרונה ע"י YK69 בתאריך 24-03-2012 בשעה 23:04.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-04-2012, 07:59
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי -TsAcHi - שמתחילה ב "אז באמת חבל על הכסף אם כך"

אגב, "שדרוג" היא מילה שטומנת בתוכה את המשמעות "שיפור יחסית למשהו אחר"

ב 7 (ובעצם החל מויסטה), נעשו שינויים יחסית ל XP, ש"שדרוג" היא המילה האחרונה שהייתי משתמש בה...

אל תניח מראש שאתה מקבל משהו יותר טוב, שתאהב להשתמש בו. מי שבוחן את העניין בצורה אובייקטיבית (כלומר: לא פאנבוי של גירסא אחרונה של כל דבר, קצת כמו לקוחות אפל), כלומר, את השימושיות של המערכת... לא בטוח בכלל שירצה "לשדרג", אפילו יהיה זה בחינם...

בין אם זה ביצועים (למה העתקת קבצים כל כך איטית יחסית ל XP? למה מחיקת קבצים איטית?!), ובין אם זו פשוט הצורה שבה נעשים דברים במערכת (הרבה מוצאים את שורת המשימות ה"חדשנית" מעצבנת למדי...)

ישן 04-04-2012, 14:14
  ya1 ya1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.05.08
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "אגב, "שדרוג" היא מילה שטומנת..."

דווקא בכל הקשור להתקנה של דריברים ועוד מספר תכונות לפי דעתי יש שיפור משמעותי.
בעבר הייתי שובר את הראש די הרבה עם התקנת דרייברים במיוחד במחשבי מותג כמו HP ולנובו.
גם ניידים וגם נייחים יש להם מספר דרייברים להתקנה גבוה יותר ממחשב רגיל. כאשר אני מתקין חלונות 7 הוא מזהה את רוב הדרייברים בהתקנה וגם אם הוא לא זיהה דרייבר מסויים אז אחר כך בעידכונים האוט' יש סיכוי גדול שהוא יזוהה. כמו כן ישנם מספר שינויים המבטלים צורך ברכישת תוכנות חיצוניות. למשל בעבר (XP) לא ניתן לכווץ דיסק וליצור מחיצה נוספת ב-7 ניתן ולא צריך תוכנה חיצונית ויש עוד מס' דוגמאות כאלו אבל לפי דעתי נושא הדרייברים הוא החשוב ביותר.

נערך לאחרונה ע"י ya1 בתאריך 04-04-2012 בשעה 14:16.
ישן 05-04-2012, 05:21
  The_Equivocator The_Equivocator אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.04
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי זיו שמתחילה ב "הבעיה בדרייברים ב7 זה שאם..."

הלו שנתיים? הגזמת! (שנתיים יותר 7 כבר בשוק..).
אבל 4 שנים, ומעלה זה כבר בעייתי..
בכל מקרה אני לא הייתי עובר ל7 עם מחשב בעל פחות מ4 גגה ראם, ומעבד חלש יותר מנניח אטלון 4400X2, או Core 2 E4xxx של אינטל.. וכמובן בכדי לקבל גם חוויה נעימה לעין אז כ.מסך סביר.

לזה שפתח את האשכול.
ציטוט:
זה שWIN7 יפה יותר וחדשה יותר על כך אין עוררין, אבל בשביל משתמש פשוט וממוצע כמוני, שסך הכל גולש באינטרנט, משתמש בoffice ומשחק במשחק או שניים, מה win7 ייתן לי מענה שxp הישנה והטובה לא מספקת?
לסיכומו של עניין האם 450 ש"ח עלות מערכת ההפעלה הזו , מספקים את התמורה לכסף ומצדיקים שידרוג?

לך לא ייתן כלום בוודאות!, עוד לא ראיתי דבר שזה יכול לתת לי(ואני משתמש בעל צרכים קצת גדולים יותר).. כן יש דברים שאתה צריך בשבילם חלונות 7, אבל בטח, ובטח לא בשביל הצרכים שלך.

נערך לאחרונה ע"י The_Equivocator בתאריך 05-04-2012 בשעה 05:24.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:10

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר