לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-03-2012, 16:18
  NimDod NimDod אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.06.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי sa7ina שמתחילה ב "‫משחק חדש בפיתוח (שלי) באתר מימונה."

הפרוייקט נראה מרשים מאד, במיוחד מבחינה גראפית והפיזיקה שמאחורי קריסת המגדלים.
פיתוח משחקים לIOS / אנדרואיד זאת פנטזיה שאני לא חודש שאי פעם אממש, למרות שחשבתי על זה לא מעט אחרי שחיפשתי משחקים עבור הipad שלי ולא מצאתי שום דבר מעניין חוץ מbattle for westnoth.

מה שלא ברור לי זה המכניקה מאחורי המשחק.
מה המטרה? לעבור שלבים או high score?
איך הוא יעבוד מבחינת multiplayer?
איך המשחק יהיה רווחי? תשלום עבור הורדה או חינמי עם micro transactions?

לפי הpreview שבסרטון, אני חושב שהייתי קונה את המשחק הספציפי הזה (אלא אם כן היה בחינם / lite והייתי נהנה ממנו מספיק כדי לקנות אותו), כי אני לא אוהב את הסגנון. אני מרגיש שהוא לא מהיר/סטייליסטי/casual מספיק למשתמש IOS/android הממוצע.

אבל כן הייתי תומך במשחק ישראלי בפיתוח, אם הייתי מאמין בו והייתי מרגיש שזה משחק שאני רוצה לשחק בו, לפי המודל של wasteland 2
http://www.kickstarter.com/projects/inxile/wasteland-2

בכל מקרה, המשחק נראה מרשים מאד מבחינה טכנית, וכל הכבוד לך שהיה לך את האומץ ללכת על זה, וגם לאשתך על התמיכה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-03-2012, 22:06
  משתמש זכר sa7ina sa7ina אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.03.12
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי sa7ina שמתחילה ב "‫משחק חדש בפיתוח (שלי) באתר מימונה."

קודם כל אני שמח שאהבת את המשחק.

מטרת המשחק הוא לנצח שלבים בסדר קושי עולה ולהתקדם.
המולטיפלייר יצא בהמשך כתוסף ויהיה דומה למשחק Scorched Earth העתיק.

לגבי המכירה של המשחק: הוא יהיה זמין במרקט ואפסטור ובאתר של המשחק עבור 1$-2$ נראה לי מספיק.

עשרת השלבים הראשונים נקראים Desert Training Grounds שהם מעין טוטוריאל שאמור להקנות לשחקן את השליטה בתותח ובאלמנטים השונים של המשחק. כמו כן הם גם ישוחררו בחינם כדמו.

לגבי הדינאמיות: שיניתי את הפיזיקה לנתונים יותר אמיתיים ועכשיו המשחק הרבה יותר זורם. כמו כן גם בניתי את ה-GUI מחדש. ראה עדכונים בדף הפרוייקט.

לגבי Wasteland 2: מה לדעתך צריך להיות בפרוייקט שלי שיגרום לך לתמוך בו לפי הדוגמה שנתת?
ישן 27-03-2012, 13:56
  NimDod NimDod אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי sa7ina שמתחילה ב "קודם כל אני שמח שאהבת את..."

הסיבה שאני תומך (בסך הכל 15$, שזה הסכום המינימלי שצריך לשלם כדי לקבל עותק של המשחק כשאר הוא ייצא) במשחק wasteland היא ששם, אני יודע מה יהיה המוצר הסופי (לפי התיאור של המפתח), ויש לו קבלות - משחקים שהוא פיתח בעבר ואהבתי (fallout המקורי), אז אני לא מרגיש שמדובר בחתול בשק ואני מאמין במוצר וביוצר שלו.

אם תסתכל באתר של wasteland2, תראה את רשימת האופציות לתרומה - 100 מתוך 100 אנשים תרמו 1000$, וזה היה ממש בימים הראשונים של הפרוייקט - הסיבה לכך, לדעתי, היא שזה הסכום המינימלי שהיה צריך לשלם כדי לקבל את הזכות להיות NPC במשחק (אני מניח שאתה מכיר את סדרת fallout ויודע מה זה אומר Non Player Character שם).

אני לא מצפה לקבל % מהרווחים. אני לא מאמין שארוויח מאפילקציה ב market, אלא אם כן אני אפתח אותה, לכן הכיוון הזה של לתמוך בתמורה לרווחים עתידיים לא נראית לי.

לדעתי כדי שמישהו ירצה לתמוך בפרוייקט לפיתוח משחק הוא צריך:
1. להאמין בפרוייקט. אף אחד לא רוצה לבזבז כסף סתם.
2. לרצות לשחק בפרוייקט. כי אם אני לא רוצה לשחק בזה, אז למה שאשקיע בזה?
3. אהיה מוכן להשקיע אפילו יותר אם אני אהפוך לחלק מהפרוייקט, כששני התנאים הקודמים תקפים.

לגבי המשחק שלך, אני אישית פחות אוהב את ה 3D, ודווקא הייתי שמח לשחק שוב בscorched earth - the mother of all games המקורי או זה שבא אחריו. בזכות הפשטות שלו והיכולת לקנות נשקים חדשים בין השלבים אהבתי אותו הרבה יותר מworms שבא כמה שנים אחריו.

לפני כמה חודשים התעניינתי בפיתוח לAndroid (ולא IOS בגלל העלויות הנוספות), וחשבתי שיהיה יותר קל להתחיל עם פרוייקטים כמו משחקי לוח / turn based.
למה הלכת דווקא לכוון של 3D שנראה מורכב יותר?
ישן 27-03-2012, 14:29
  משתמש זכר sa7ina sa7ina אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.03.12
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי NimDod שמתחילה ב "הסיבה שאני תומך (בסך הכל 15$,..."

לדעתי זו לא דוגמה טובה מהסיבה שקיקסטרטר כשמו כן הוא אמור להוות דחיפה ראשונה לפרוייקטים של אנשים שלא יכולים להרשות לעצמם כלכלית להקים אותו. נראה שהפלטפורמה הפכה להיות דרך מימון דווקא לחברות מוכרות ולפרוייקטים חדשים שלהם מבלי לקחת סיכון כלכלי. זה קצת לוקה בחסר בעיני. וזה מאבד מהרעיון המקורי. חוצמיזה שיש לדעתי ערך מוסף לתמוך דווקא בפרוייקטים ישראלים.
אני חושב שאני אשנה את הגישה שלי ואציע שחלק מהרווחים יחזרו לפרוייקטים באתר ולקהילה המקומית. אני אחשוב על מודל.

מה שאני גם כן מציע את המשחק במהלך הפיתוח ולכשיצא.

לגבי שלושת השאלות ששאלת:
1 - אתה מאמין בפרוייקט?...אם לא, למה?
2 - אם אתה לא אוהב את הסגנון אני לא יכול להתווכח.
3 - מה הכוונה כשאתה אומר "חלק מהפרוייקט"?

בהמשך יהיו דברים נוספים: כדור מתפצל, כדור נפיץ, טיל מונחה וכו'.
כמו שציינתי הפרוייקט בתחילת דרכו ומתקדם יפה.
אני לוקח אותו במלוא הרצינות ומשקיע את כל זמני ואת כל המזומנים שיכולתי ברכישת רשיונות ומחשב חדש. כל השאר תלוי ביצירתיות שלי ובהשקעה.

למה 3D?...כי אני יכול.

נערך לאחרונה ע"י sa7ina בתאריך 27-03-2012 בשעה 14:36.
ישן 28-03-2012, 09:51
  NimDod NimDod אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי sa7ina שמתחילה ב "לדעתי זו לא דוגמה טובה מהסיבה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי sa7ina
מה שאני גם כן מציע את המשחק במהלך הפיתוח ולכשיצא.

לגבי שלושת השאלות ששאלת:
1 - אתה מאמין בפרוייקט?...אם לא, למה?
2 - אם אתה לא אוהב את הסגנון אני לא יכול להתווכח.
3 - מה הכוונה כשאתה אומר "חלק מהפרוייקט"?

זה שאתה מציע את המשחק לכשיצא - לדעתי זה חיוני.
אני לא אוהב את הסגנון משחק (אני משחק בעיקר באסטרטגיה. אף פעם לא התחברתי לangry birds ומשחקי ה casual למיניהם, חוץ מexite bike ל wii, בעיקר בגלל הנוסטלגיה).
מהסיסב הזאת, שאני לא רואה את עצמי משחק במשחק, אני לא הייתי נכנס כמשקיע בפרויקט.

אם המשחק כן היה בסגנון שלי, הייתי רוצה לראות עבודות קודמות / נסיון מוכח של הקבוצת פיתוח (אתה) לפני שהייתי משקיע בו.
ליוצר של wasteland2 יש את הנסיון הזה, והוא יוצר משחק בסגנון שהוא כבר יצר בעבר, ככה שיש לי תמונה דיי ברור בראש של איך הוא הולך להראות. למעשה אני פשוט קניתי עכשיו משחק במחיר מוזל, במקום לקנות אותו בעוד שנתיים במחיר כפול.

הכוונה בחלק מהפרוייקט היא מה שהציע היוצר של wasteland2 עבור מי שהיה מוכן להשקיע 1000$ ויותר: עבור כל אחד מהמשקיעים, יהיה NPC - Non playable charecte עם השם של אותו משקיע. אני מניח שלרוב האנשים זה יישמע מטופש, אבל מי ששיחק בfallout הראשונים יוכל להעריך את הרעיון.
בנוסף, הוא מתחשב בהצעות / בקשות של המשקיעים, שהם ברובם קהל של גיימרים ותיקים יחסית.

אני חושב על דוגמה קלאסית של פיתוח של משחק המשך למשחק קלאסי שנכשל לחלוטין כי המפתחים העדיפו להתעלם מבקשות של המעריצים שעקבו אחרי הפרוייקט: Jagged Alliance החדש. החברה המפתחת הבטיחה המשך של הקלאסיקה האהובה, ורק ביום של ה Demo release , לאכזבת המעריצים, גילו שהמשחק הוא לא turn based, ורק מזכיר את המשחק המקורי.

אותו דבר היה גם עם ה3-4 חברות שפיתחו משחקי המשך לUFO/XCOM. כל חברה הבטיחה למעריצים המשך של המשחק המקורי, ובמקום זה המציאה את הגלגל מחדש (לפחות עם Apocalypse עשו משחק שניתן לשחק בו. כל מה שהגיע לאחר מכן היה זוועה).

אז לפני שהייתי משקיע במשחק, הייתי רוצה לדעת איך הוא יראה בסוף, ולא הייתי משקיע במשהו שאני לא רוצה לשחק בו בעצמי, וגם הייתי רוצה להיות בטוח ביכולות של המפתחים ליצור משחק שכזה.

קח בחשבון שאני לא הייתי משקיע בפרוייקט שכזה סכום גדול (גם ה15$ ש"השקעתי" בwasteladnd2 לא היה ממש השקעה, אלא prepurchase), אז אני לא יודע אם אני המשקיע שאתה מחפש.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:38

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר