לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-03-2012, 20:43
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.12.09
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי Grape_of_Wrath שמתחילה ב "איזה יופי"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Grape_of_Wrath
גם אני יכול להכין סרטון יוטוב. בסרטון שלי ייכתב שהקרקע רשומה במרשם ע"ש ועד מגרון- רק כדי לא לבלבל את מושא התעמולה במסרים שאינם חד-משמעיים.
לך על זה, ג2ר. אתה יכול גם לכתוב שהירח עשוי מגבינה צהובה ושאתה נפוליאון...

ציטוט:
וברצינות, הקרקע מוסדרת ורשומה-
אפשר לראות תצלום של הרישום? רק כדי לוודא שאתה לא סתם אומר...

ציטוט:
אף צד בדיון הבגצ"י טען שלא מדובר בקרקע פרטית ופלסטינאית.
"ועד תושבי מגרון" או איך שלא קוראים לו בהחלט טען את זה. גם בבתי-משפט אחרים.

ציטוט:
בישראל (ובשטחים) ובירדן- בעלות בקרקע דרושה רישום.
אז בוא נראה את הרישום הזה...

ציטוט:
אאל"ט, טענות ועד המושב הן כי הרישום"שרירותי" ושהקרקע אינה בשימוש.
זה חצי סלקטיבי של הטענות. הן כמובן מצויות בהחלטות בתי-המשפט, ונגישות כנראה מכל מאגר משפטים בארץ (אני בדקתי בנבו). אאל"ט בית-המשפט קיבל את טענת מגרון ומחק את תביעת הנזיקין.

ציטוט:
קראתי היום בידיעות כי גרים מס' עו"ד במגרון; מוזר לי שהם לא הסבירו לחבריהם שאי-שימוש בקרקע אינו גורר בטלות בעלות ושאין התיישנות במקרקעין מוסדרים.
מסתבר שבית-המשפט לא סבר כך. אבל תודה לך על הפרשנות המשפטית המוסמכת.

אמר פסטן: שניהם גרועים, אבל עדיף להיות טיפש מאשר שקרן.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-03-2012, 22:10
  Grape_of_Wrath Grape_of_Wrath אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.05.11
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "..."

מרפרוף קצר עולה שהעותרים שם משכו את תביעתם משום סעד הפינוי שניתן בבג"ץ

הנה קופי פסט שעשיתי מנבו בדבר החלטת משיכת התביעה מבמ"ש שלום י-ם:

"עיון בסעיף 16 לפסק הדין שניתן ע"י הנשיאה ד' בייניש (על דעת יתר שופטי ההרכב) מלמד כי ניתן צו החלטי "המחייב את המדינה לפנות את מאחז מגרון" וניתנה שהות לפינוי להיערך לקיום הצו ההחלטי ולנקוט בהליכי הפינוי הנדרשים, עד ליום 31.3.12. בפסק הדין נקבע כי על המדינה, לפעול לאכיפת החוק , במיוחד כשהיא עצמה אינה חולקת על חובתה זו ולא לנהוג "בגרירת רגליים מתמשכת". לאור התמשכות הדיון בעתירה לפרק זמן ארוך כאשר עומדת לתובעים הרשות לברר את זכויותיהם בתביעה שבפניי ובהתחשב ברלוונטיות של תוצאות הדיון בעתירה לתביעה שבפני שנידונה ב 'צל' הדיון בבג"צ ובמקביל לו, לא השתכנעתי כי הפסקת התובענה באה מחמת קושי ראייתי של התובעים להוכיח את תביעתם כי אם כתוצאה, ממתן הסעד של הפינוי במסגרת העתירה. "

"לטענת התובעים, הם מבקשים להבטיח את זכותם לשוב ולחדש את התובענה, רק במידה ולא יקוים פסק הדין שניתן בעתירה [בבג"ץ] "

"אין בהודעת התובעים על ויתור על הסעד הכספי אם יבוצע הפינוי, משניתן צו החלטיבבג"צ, משום בסיס לדחיית התביעה שכן, ויתור על סעד בנסיבות דנן אינו מלמד כי אין בסיס לתביעה, או כי נעשה שמימוש לרעה בהליכי בית משפט."

-והנה מה שהיה לבג"ץ להגיד-
"
בעניינו מדובר באחד מהמקרים הקשים והחריגים ביותר בכל הנוגע למאחזים בלתי חוקיים. המאחז כפי שפורט בפסק הדין משתרע על פני קרקעות נרחבות המצויות כולן בבעלות פלסטינית פרטית ומוסדרת. המדינה שבה והודיעה כי גם לדעתה מדובר במאחז בלתי חוקי שאין כל אפשרות חוקית להשלים עם קיומו לאורך זמן."

ישן 28-03-2012, 22:35
  Grape_of_Wrath Grape_of_Wrath אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.05.11
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "אם לא בעלי השטח עותרים, אז על..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי shruki
אם לא בעלי השטח עותרים, אז על סמך מה הם עותרים? אם אבוא אליך ואגיד- היי, זה לא הבית שלך , אני לא יודע של מי זה אבל זה לא שלך? הגיוני?

בעילות בג"ציות? כן, מאוד.

לבימ"ש אזרחי?- לא. אבל הם טוענים שהם כן בעלי הקרקע.
ציטוט:
במקור נכתב על ידי shruki
לגבי המדינה- שוב, בישראל יש צורך לאשר כל בניה, גם בשטחים וגם בתל אביב. אז אם המאחז לא חוקי, זה עדיין לא אומר שהשטח שייך למישהו אחר. אם תבנה בית ללא היתר, זה אומר שלקחת למישהו שטח?

אנחנו לא בארה"ב אין DEED לשטח- יש רישום מחייב וקובע. להבנתי מפ"ד- הקרקע רשומה במרשם על שם ערבי כלשהוא, כנראה שנים ארוכות. הבעיה של הערבים העותרים כאן, אני מניח, היא להוכיח קשר לרישום.
ישן 25-03-2012, 22:04
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "כשיהיה אשכול על הנושא הזה, נדון בו - הבטחה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי EtEoR
הוא שאל שאלה, אם יש לך תשובה רלוונטית, זה בהחלט יועיל להבנה של המקרה (ואת זה אני אומר למרות התעניינותי הרבה בתיאטראות)
השאלה שלי קשורה לשאלה שלו לפחות כמו שהשאלה שלו קשורה לנושא האשכול. להזכירך (אולי הסקפת לשכוח תוך תגובה וחצי) שהוא זה שכתב "למי אכפת" בתגובה להודעת השורש ואז זרק איזה קשקוש שלא קשור לכלום.

אחרי שעברנו את השלב הזה, הגיע הזמן לשיעור עברית. אבל זה לא לכל אחד מהגולשים פה. זה עניין למתקדמים בלבד. מה ההבדל בין השקעה לבין שריפת כסף או זריקתו לים?

ישן 25-03-2012, 23:11
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "ההיטפלות האוטומטית והשגרתית שלך לסמנטיקה ולשגיאות לשוניות מעיקה ומשעממת"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי EtEoR
ההיטפלות האוטומטית והשגרתית שלך לסמנטיקה ולשגיאות לשוניות מעיקה ומשעממת
מה זה משנה אם כתב השקעה או בזבוז, או זריקת כספים או העברת כספים? הוא התכוון משהו מסויים
וכולם הבינו את כוונתו. גם אם הוא לא השתמש בביטוי המדוייק, זה סתם עוד ויכוח, מיני רבים, שאתה
יוצר בכוח, על אף הקטנוניות שבו. אפשר לוותר על שיעורי הלשון שאתה מחלק פה חינם לגולשים.
אילולא הגבת, לא היית מקבל שיעור עברית. האשמה במועקה ובשימעום שלך כולה שלך, אם כך.
העדר יכולת לנסח מחשבות בשפה מעידה (לא תמיד, אבל בדרך כלל), על העדר יכולת לחשוב כראוי. זאת מעבר לעדות בשאלה המביכה כשלעצמה.
זאת מעבר לכך שכל העניין כולו אינו קשור לאשכול. אבל אפשר לבזבז על זה עוד 40 תגובות, אם בא לך. בכיף....

ציטוט:
במקור נכתב על ידי EtEoR
קח בונוס על השאלה הראשונה שלך.
דקה 1:25
מרתק. ראיתי הכל. לא הבנתי מה הקשר.

ולסיום, אם אתה חושב שמה שאמרתי משעמם, אצטט מדברי חכמינו:
ציטוט:
במקור נכתב על ידי Gabi1212
למי אכפת
אותי מעניין <<הכנס-כאן-מה-שמעניין-אותך>>>
כל אחד ומה שמעניין אותו...

ישן 25-03-2012, 23:19
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי Gabi1212 שמתחילה ב "ראיתי שהם בירושלים אז לא, הם..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Gabi1212
ראיתי שהם בירושלים אז לא, הם לא "התנחלויות". אני לא כזה שמאלני.
אבל מה זה יתרום לי שחיים שם?
אם אלו הדברים שגורמים לעוד מתים אז למה?
מה זה משנה מה הם תורמים לך?
הם תורמים לך המון (לפחות לשיטתם), אבל אם אתה משחק אותה לא מבין, אין טעם להסביר לך.
אם אתה באמת לא מבין, חפש בגוגל "הצדקה להתנחלויות", "למה יש התנחלויות", וכו'.

העניין הוא שזה לא משנה, לצורך העניין. אנשים לא חייבים לגור איפה שהם גרים כי זה תורם משהו ל-Gabi1212. מה תורם ל-Gabi1212 שמשה יעקבי גר ברחוב יהויכין 7 בבאר-שבע? מה זה תורם ל-Gabi1212 שאשר הרמן גר ברחוב הרצל 29 ברמת-גן? מה זה תורם לי שאתה גר איפה שאתה גר? לא תורם לי כלום. זו סיבה שלא תגור שם?

אנשים לא צריכים לבחור את מקום המגורים שלהם לפי התרומה של הבחירה הזאת ל-Gabi1212 או לכל אדם אחר, מלבד אלו שהם בוחרים (לדוגמה, בני משפחתם).

ישן 26-03-2012, 13:41
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 43 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "הימין הקיצוני, או יותר נכון..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי High_Hopes
הימין הקיצוני, או יותר נכון הימין הקשקשני הוא זה שחגג שגרוניס נבחר, כאילו עכשיו בית המשפט יהפוך להיות טוקבקיסט ברוטר.
בעוד שהשמאל הקיצוני רק חגג את בחירתו של ניצחונו של החמא"ס בבחירות ברש"פ ואת חטיפתו של גלעד שליט...

ועכשיו נחזור למציאות:
... ומה באשר לגרוניס? "הוא לא יותר טוב"

...

"שלא תחשבו שהחדש יותר טוב"

...

אם נשיא העליון החדש גרוניס סבור שיחסם של אנשי הימין הקיצוני כלפיו יהיה שונה מזה שלו זכתה קודמתו בתפקיד, דאג מרזל להסיר כל ספק מעל הסוגיה. בכנס שבו נאם אתמול הוא הביע תקווה "שהקדוש ברוך הוא ישיב שופטינו כבראשונה וארצנו כבתחילה ויסיר ממנו יגון ואנחה - את ביניש וגם את החדש שבא. שלא תחשבו שהוא טוב".
http://www.mako.co.il/news-israel/local/Article-f4775ebb74ac531018.htm

אבל בוא לא ניתן לעובדות להפריע לנו...

ישן 26-03-2012, 11:00
צלמית המשתמש של Tallyco
  משתמשת נקבה Tallyco Tallyco אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.06
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 41 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "גרוניס הוא על תקן השמאלני או..."

אחד היתרונות של גרוניס על שופטים אחרים הוא שאין לי מושג מה דעותיו. הפסיקות שלו הולכות לכאן ולכאן. זה גם מה שאמרו בימין, אגב....
אתה ממחזר את דבריו של רזי ברקאי שאמר בדיוק את זה "הימין ירה לעצמו ברגל". אז לא, הוא לא. עדיין ביהמ"ש העליון הוא מעוז שמאל, ותהליך האיזון או הפיכתו לכזה שפסיקותיו לא יוכלו להיות ברורות מראש רק החל.
ה"ימין" עשה משהו טוב - תיקן עוול שעשה פרידמן לגרוניס, והפך את ביהמ"ש העליון לקצת פחות אקטיביסטי (אבל רק קצת). גרוניס יכול להיות ימני או שמאלני. זה באמת לא משנה לי. משנה לי שהוא חושב שיש לאפשר לכנסת (שהיא הגוף הנבחר) לחוקק עם התערבות מינימלית של ביהמ"ש....

מיכל - 20.1.13

מאיה - 9.11.14
נטע - 2.4.20

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:31

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר