לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה "ונדמה לי בכל מה שאומרים ישנו אבק תבונה" (רחל שפירא) חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > סטודנטים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-03-2012, 13:24
צלמית המשתמש של רומק
  רומק רומק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.02
לא ציינת את זה בהודעה אז אני מצאתי לנכון לציין :)
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי shayetet13 שמתחילה ב "נכון אבל אני זכאי ל50 אחוז..."

השאלה הגדולה מה אתה רוצה לעשות עם התואר?
להיות עו"ד? השכלה כללית? לפתוח פתח ללימודי תואר שני והלאה?
אם שני הראשונים אז לא חושב שהמוסד משנה כל כך (לא למדתי משפטים ולכן מה שאני ארשום זה על סמך הערכה שלי)
אם תרצה להיות עו"ד אז תצטרך להבחן במבחני הלשכה כך שנראה לי פה שהמוסד פחות רלוונטי ומה שרלוונטי זה הכלים שתקבל לעבור את המבחנים. על ההשכלה הכללית אני מניח שאין מה להרחיב
ואם מדובר על פתח ללימודים מתקדמים,אני לא יודע מה מדיניות האוניברסיטאות בנוגע לבוגרים ממכללות פרטיות אך כשמדובר על סטודנטים ממכללות ציבוריות התנאי קבלה נוקשים יותר מאשר עבור בוגרי אוניברסיטאות רגילים אז זאת גם נקודה שתצטרך לקחת בחשבון

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-03-2012, 16:10
  משתמש זכר EtEoR EtEoR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.03
העברית ות"א מצטיינות בתחום
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי shayetet13 שמתחילה ב "לימודי משפטים - איפה?"

אני הולך ללמוד משפטים בעברית.

זה מאוד תלוי מה הכיוון שלך. יש את המגזר הפרטי, יש את הציבורי ועוד. לפרטי, ע"פ הלינק
המצורף, ת"א מובילה. במגזר הציבורי - העברית.

http://www.themarker.com/law/1.586215

אני לא יודע כמה הכתבה מדוייקת, אבל אולי היא תעזור לך.

בשורה התחתונה, האוניברסיטאות תמיד עדיפות ממכללות. שתי המצטיינות הן העברית ות"א.
מכאן, אם אתה קרוב יותר לת"א, אז יהיה לך הרבה יותר נוח בשלוש וחצי השנים הבאות (זה גם
שיקול, בייחוד כששיקול האיכות יורד מהפרק, כי שתיהן מאוד טובות).

אגב, מבחינת יוקרה, האוניברסיטה העברית מובילה בדירוג של מאה האוניברסיטאות הטובות בעולם:
http://www.timeshighereducation.co....n-rankings.html

מבחינת דירוג הפקולטה למשפטים - גם כן.

נערך לאחרונה ע"י EtEoR בתאריך 26-03-2012 בשעה 16:25.
ישן 27-03-2012, 20:09
  Grape_of_Wrath Grape_of_Wrath אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.05.11

כל האוניברסיטאות, במיוחד העברית ות"א, כמה רמות מעל המכללות בתחום היוקרה- בעיקר משום הקושי והתחרות בלימודים ולא בגלל "מי נותן לך את הכלים הטובים יותר לעבור את מבחן הלשכה".
יש חשיבות גדולה למוסד הלימודים, ציונים ותוספות לקורות חיים דרך קליניקות, פרוייקטים מיוחדים, כתיבה בכתבי עת וכד' בחיפוש מקום עבודה במשפטים; מדובר בתחום מאוד תחרותי.

הפקולטות בחיפה, ת"א וירושלים הן הטובות ביותר להבנתי- אבל יש משהו בנוגע לניכור ואובר-תחרותיות של ת"א וירושלים. אני נהנתי הרבה יותר בלימודים בפקולטה בחיפה מאשר בירושלים ואני חושב שהאווירה שם יותר חיובית ו"שמחה".

הייתי ממליץ לך לבחור גם על סמך הקרבה של המוסד, זה משמעותי מאוד לטעמי אם מדובר בתואר ה-1 שלך ואתה רגיל לגור עם ההורים.
ישן 27-03-2012, 21:16
  Spawn Spawn אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.01

תקשיב חבר,
זה כל כך לא משנה באיזה אוניברסיטה אתה לומד...
אני לומד בבר אילן, יש לי חברים בירושלים, בתל אביב ובחיפה. לכולם יהיו את אותן החוויות לספר לך, את אותם הקשיים. הכל אותו חרא.
בכל מקום תהיה לך אווירה של העשרה, הרצאות של אורחים מבחוץ (אצלנו לפני שבועיים היה אהרן ברק, השבוע השר לשעבר פרידמן) וכו', מועדונים שונים כמו דיבייט, חילופי סטודנטים ותוכניות למצטיינים. יש את זה בכל מקום, וזה די דומה אחד לשני. תלוי בך כמה אתה רוצה להעשיר את עצמך וכמה אתה מקובע רק לבוא ללימודים או שאתה רוצה גם את הדברים שהם מעבר. אין לי ספק שגם בבינתחומי יש את זה.
דבר חשוב שכן שמתי לב, חיפשתי משרת סטודנט בתחום המשפט (מצאתי, בחרתי שלא לעבוד בכל זאת), ורובם המוחלט של המשרדים חיפשו סטודנטים/בוגרי אוניברסיטאות. חלקם הגדול כללו גם את הבינתחומי ואת המכללה למנהל.
גבר, אם אין לך סיבה טובה ללכת למכללה, לך לאוניברסיטה.
הייתי במקומך הולך לעברית- רחוק מהבית, שוכר איזה דירה נחמדה עם כמה חבר'ה טובים וממצה את מה שאפשר מה-4 שנים האלה. אם לא, בר אילן ותל אביב, שתיהן טובות, כנראה שבתל אביב יש יותר כוסיות וקצת יותר פלצנים, בבר אילן אנשים קצת יותר ימניים (למרות שבאמת שאת רוב הסטודנטים זה לא מעניין) ואוכלוסיה טיפה פחות מגוונת כנראה (פחות בני מיעוטים).

שיהיה בהצלחה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:48

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר