לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-03-2012, 18:17
  FamilyGuy FamilyGuy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.05.10
בעיה דחופה - על המפקד וקצונה

היי,
אספר את ההתחלה בקצרה - התגייסתי לשריון בנוב' 10 ועקב דכאון שם קיבלתי קה"ס 43 ועברתי לבסיס פתוח ליומיות.
אני בתפקיד כבר מעל שנה, והבעתי רצון ענק לצאת לקצונה עוד מלפני כחצי שנה. הלכתי לקב"ן במטרה לבטל את הקה"ס ונאמר לי שעלי לבצע אבט"ש בן שבוע. לאחר מכן הגעתי למפקד שלי שבדיוק רק נכנס לתפקיד (עד אז הייתי עם מפקד אחר), ונתתי לו את ההוראה מהקב"ן שעלי לצאת לאבט"ש.
עבר שבוע, חודש, חודשיים, וכלום... באתי אליו ואמרתי לו שאני חייב לצאת לאבט"ש. הוא אמר לי שהבין ממני שאני לא רוצה מכיוון שלא פניתי אליו עוד פעם. אמרתי לו שבחיים לא אמרתי שאני לא רוצה ושיוציא אותי לאבט"ש במהירות. הוא אמר בסדר. ועד עכשיו לא נעשה כלום.
לפני שלושה שבועות בערך באתי אליו ושאלתי מה עם זה, הוא אמר שוב פעם שלא רציתי, אמרתי לו שמאז ומתמיד רציתי, והוא התעקש שלא רציתי מכיוון שלא נדנדתי לו על זה. לאחר מכן החלטתי שאני באמת מציק לו לגבי העניין הזה. כל יום באתי ושאלתי אותו מה עם זה ואמר לי שהוא קודם כל צריך להוציא את הנתונים שלי, דבר שלקח לו שבוע שלם! במקביל אני מצאתי את המייל של רמ"ד איתור קצונה בחיל שלי, שלחתי לה את הפרטים והנתונים שלי וקיבלתי ממני תשובה שאומרת שאת המיונים למחזור הקרוב פספסתי, (בגלל הסחבת שהמפקד שלי עושה לי), ולמיונים של המחזור הבא כבר לא אוכל להגיע מכיוון שאהיה חריג פז"ם. באתי למפקד שלי עם המייל הזה - כמובן שהוא התעצבן עלי ששלחתי לה מייל בלי רשותו, אבל שלח לה בחזרה מה אפשר לעשות כדי להוציא אותי לקצונה בכל זאת, ובזה הסתכם העניין. המליצו לי לבקש ממנו שיכתוב לי חוות דעת טובה מאוד ולשלוח לאותה רמ"דית במטרה לשכנע אותה, ביקשתי את זה ממנו, והוא כל הזמן אומר לי שהוא צריך לעשות את זה ועוד לא הספיק. השבוע גם שיקר כשאמר שכתב והיום אמר שלא כתב. אני ממשיך לנדנד לו על זה כל יום, ופשוט לא אכפת לו.
עכשיו, היום הא התקשר אלי וצעק נזף בי על דבר קטן, שאני לא אחראי וש"נכשלתי בתפקידי" - לפי מילותיו. הוא אמר לי שהוא כבר מיואש ממני ושיש הרבה תלונות עלי בבסיס. לדעתי הוא עושה את זה כדי להוריד לי את המוטיבציה ולהראות לי שאני לא מתאים לקצונה לפי דעתו, מה גם ששבועיים לפני כתב עלי חוו"ד לתגלית מאוד טובה. החלטתי ללכת למפקד שמעליו (סא"ל. המפקד שלי רס"ן) והשארתי לו מכתב רשמי מפורט על השולחן - שאותו לדעתי עוד לא קרא.
אני כבר אבוד ונמצא במבוי סתום ולא יודע מה עלי לעשות בכל הנושא. אשמח לייעוץ מכיוון שהמפקד שלי ממשיך למרוח אותי בינתיים, וכל יום שעובר הוא לרעתי.
תודה רבה וערב טוב!

נערך לאחרונה ע"י FamilyGuy בתאריך 21-03-2012 בשעה 18:25.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:46

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר