לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-03-2012, 19:19
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי MiRi_GrEEn שמתחילה ב "אשכול האושר השבועי :)"

1. הייתי ביום א' אצל אחד המנהלים (זה שנתן לי פרוייקט אחרי ששמע אותי עוקץ מנהלת אחרת וגורם לה לבכות), והתלוננתי על כך שלא קיבלתי בונוס שנתי (כמו כל החברה) ואני מאוד ממורמר. אז היום הוא הודיע לי שאקבל "מענק חתימה" אם אבטיח להישאר עד דצמבר. אז הבטחתי.

2. אניחושב שמצאתי תחביב חדש- להבהיל רוכבי אופניים ולראות אם הם מאבדים שיווי משקל ונופלים. היום בבוקר זה היה איזה דרפורי שעקף אותי על המדרכה והשתפשף לי בתיק, מהקריזה נבחתי עליו והוא כמעט התנגש בחלון הראווה הסמוך. בערב כשיצאתי מהעבודה זה היה ממגני הדרפורים, בחור שנראה שמאלן שיצא מתוך "הקפיטל". הדביל צלצל בפעמון החלוש שלו כאילו מישהו יכול לשמוע אותו וצעק על אנשים שלא פינו לו את הדרך (למיטב זכרוני אופניים אמורים להיות בכלל על הכביש או על שביל מיוחד להם) אז כשהוא עבר לידי נתתי לו "היי!" כזה והוא בלם כל כך חזק שכמעט עף קדימה. זה היה משעשע.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-03-2012, 22:59
  eshely77 eshely77 אינו מחובר  
מנהל פורום סטודנטים

חבר מתאריך: 03.09.08
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "למה שבחורה לא תצליח? אנחנו לא..."

לא דר' האוס אפילו לא דוקטור אבל יכול לתת קצת מידע.
גודל הקיבה הוא רק פקטור אחד שיקבע כמה תאכל. הוא בהחלט משפיע אבל כמות האנרגיה שאתה צורך תשפיע עד כמה תהיה רעב וכמה מהר תגיע לתחושת שובע.
אבל לא רק חילוף החומרים משפיע על תחושת הרעב ועל כמה אנחנו יכולים לאכול, ישנם לא מעט הורמונים שמשחקים תפקיד.
רמות של גרלין ולפטין - שני הורמונים המשחקים תפקיד חשוב על מרכז השובע במוח משפיעות על היחס שלנו לאוכל.
בלי קשר לדיון הספציפי הזה, הבדלים בין נשים לגברים וליכולות הקיבולת שלהם - שבהחלט קיימים.
אחרי שלמדתי על הפזיולוגיה של רעב, שובע והשמנה איבדתי לא מעט מהשיפוטיות שהייתה לי ביחס לאנשים הסובלים מעודף משקל.
או כפי שאמר לי פעם אדם שנאבק בעודף משקל כל חייו "רזה לא יבין זאת"

ישן 30-03-2012, 19:07
  נור השמן נור השמן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.12.10
בתגובה להודעה מספר 48 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "כנ"ל :("

בנוסף לתיאורים הנ"ל, יש אנשים שמחבבים אותי ויש אנשים שלא מחבבים אותי, ואלה שלא מחבבים אותי שונאים ורודפים אותי. הם שונאים אותי כי אני אשורי. אבל הם לא מסוגלים לגעת בי, כי יש לי נפש יציבה בגוף טהור ואני חזק כמו שור. הם לא מסוגלים לגעת בי כי אני טרזן, מֶנְדְרֵייק הקוסם, פְלֶש גורדון. אני בּיל שייקספיר. אני קַין, יוּליסֶס, ההולנדי המעופף; אני לוט בסדום, דֵירדְרֶה בעלת הייסורים, סְוויני טוֹד בין הזמירים על העצים. אני מרכיב הפלא Z-247. אני אדיר. אני באמת, ממש ממש, שככה יהיה לי טוב, משהו מיוחד במינו. אני סופרמן על אמת.

לא מסובך לגלות מאיפה לקחתי את זה :>

ישן 30-03-2012, 08:54
  נור השמן נור השמן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.12.10
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי MiRi_GrEEn שמתחילה ב "אשכול האושר השבועי :)"

ביקרתי אתמול בחר"פ בצריפין. אני אוהב חר"פים.
הם מרגישים לי תמיד כמו עולם אחר עם היגיון משלו, כאילו אני מבקר ב-M.A.S.H.
הייתי צריך להביא חיסונים. וכמו כל דבר אחר בצבא, גם למשוך חיסונים כרוך בהמון בירוקטריה ואישורים.
התחלתי לנהל שם את העסק, לדבר עם הנגד הזה ולהתקשר לקצין הזה, ולהלחיץ את הפקידה של הקצין ההוא כדי שהיא תשלח לנגד הראשון אישור במייל למשיכה.
בשלב מסוים השתלטתי על המחשב של הנגד באפסנאות כדי לזרז עניינים.
זה הגיע למצב הפוך-מצחיק שבו אני יושב על הכסא במשרד של הנגד, מתעסק לו במייל, והוא יושב מולי ומדבר איתי.
בסוף גם נסעתי כמו אידיוט באוטובוס חזרה לירושלים, כשאני סוחב ארגז קלקר עם קרחון והחיסונים (הם חייבים להיות מקוררים), כאילו אני מוביל איזה לב להשתלה.

משום מה דווקא בחר"פ עוררתי התעניינות, כשאנשים מדברים איתי על האוזניות הכתומות שלי או הסיכה הסובייטית על התיק.
מישהי אמרה שהיא מופתעת ממני. זה קצת מוזר לי כי היא בכלל לא מכירה אותי, אז ממה יש לה להיות מופתעת.
כנראה שבירושלים כבר התרגלו אליי.

ישן 31-03-2012, 22:16
צלמית המשתמש של RedBlossom
  RedBlossom RedBlossom אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.05.05
בתגובה להודעה מספר 80 שנכתבה על ידי shai.shai שמתחילה ב "אל תשכחי שאני גם לומדת תחום..."

לדעתי את בכלל לא לומדת תחום דומה, אבל בכלל.
בית ספר לאמנויות כמו בצלאל - מלמד אותך להיות אמן, לא צלם טכני, לא צלם וידאו טכני ולא תקשורת לעבודה.
המטרה העיקרית שלו - היא אמנות, רק אמנות. "על הדרך" לומדים דברים טכניים ועוד.

לגבי תיק העבודות - נכון, תיק עבודות מאוד חשוב - אבל בהתחלה. אם תשימי לב, אמנים "גדולים" כבר
לא חשובות העבודות שלהם אח"כ - ובאמת כל עבודה שלהם מתפרסמת world wide, כי הם פשוט ה"סלב" של האמנות.

בצלאל בחיים לא פרסמו את עצמם בשביל מקצועיות וכו' - בצלאל תמיד כיוונו "אמנים" להגיע אליהם.
(בגלל זה קוראים להם "בית ספר לאמנויות".. )
לא עניין אותם שאחכ תעבוד כצלם, הם מוציאים אותך אחרי 4 שנים כ"אמן" או כהתחלה של אמן שאת יכולה להיות.
כך גם לגבי תקשורת חזותית, היא אמנות - והם מלמדים אמנות.
זה שחצי מהאנשים שניגשים לשם סתומים ולא קולטים את זה, זה כבר דפיקות שלהם

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 31-03-2012, 22:26
צלמית המשתמש של RedBlossom
  RedBlossom RedBlossom אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.05.05
בתגובה להודעה מספר 82 שנכתבה על ידי shai.shai שמתחילה ב "אני חושבת שאת לא מכירה מספיק..."

ברור שישימו דגש, זה חלק מהאמנות
אני מניחה שאולי בשנה הראשונה היא "תשתעמם" (וגם זה במרכאות, אני לא מאמינה שהיא תשתעמם -
כי זו חוויה מטורפת ומקורסי בסיס אפשר לקבל פטורים, אז תהיה לה שנה פחות עמוסה, אבל תמיד יש
עומס בתארים האלו, והם טוחנים לך תתחת - אז כל דקה של פטור חשובה )

וגם אני מכירה את התואר (ואנשים שלמדו ולומדים שם) ואני מכירה צלם ממש טוב שהתחיל ללמוד שם
ונהנה מכל רגע

ולגבי התואר שלך, תכלס.. לא יודעת.. אבל אני מרשה לעצמי קצת "להוריד מהערך" (אל תעלבי) מכל
תואר/לימודים שהם לא במסגרת HIT, שנקר, בצלאל וויצ"ו

יכול להיות שגם אני נבלעתי לעניין המוניטין, אבל מה אני אעשה, לא סתם נוצר מוניטין

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 31-03-2012, 22:22
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Seo שלח הודעה דרך MSN אל Seo Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 78 שנכתבה על ידי shai.shai שמתחילה ב "מבחינת תואר אני מניחה שבאמת..."

אפשר לומר שאני יודעת קצת טכניקה, אבל לא את כולה בכלל, רק את הבסיס, מבחינת תאורה וכאלה למשל אני די בורה. אבל מן הסתם לא בשביל הטכניקה אני הולכת לתואר.
לא צריך תואר בצילום. לא צריך תואר באמנות וגם לא צריך תואר בתקשורת חזותית. הולכים לזה כי רוצים להעמיק את הידע וכי רוצים להשתפר. האמת שהרבה זמן באמת תהיתי אם כדאי לי להירשם לצילום, בסוף החלטתי שכן בדיוק מהסיבות האלה. בסופו של דבר אני רוצה להפוך לאחד משני דברים, או מאיירת או צלמת טבע. אני רוצה לעשות משהו רציני עם עצמי ועם האמנות שלי, לא רק לצלם ארועים או לשבת ולעצב אתרים.
שמעי, שאלתי את ראש המחלקה ובחנתי את רשימת הקורסים, הלימודים הטכניים מסתיימים מהר מאוד, או לפחות מצטמצמים. אולי בפועל זה לא ככה, מאיפה לי, זה מה שאני יודעת.
ברור שהם יצריכו "הרכבת פלאש", אבל לא במשימה של "תצלמו תמונת סטודיו מוצלחת" אלא במשימות שאמורות לפתח יצירתיות וביטוי עצמי. הכל טכני כי כמעט כל התואר מעשי, ברור, אבל התכוונתי לכך שלימודי ה"איך מצלמים מאקרו\סטודיו וכו'" הם יחסית מעטים ממה שיש לתואר להציע.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:33

הדף נוצר ב 0.23 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר