לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-04-2012, 10:23
צלמית המשתמש של Samantha
  משתמשת נקבה Samantha מנהל Samantha אינו מחובר  
מנהלת פורום קולנוע וטלוויזיה ...•*•●✩●•*•... המקסימה של הפורום =^◡^= ♡

חבר מתאריך: 03.10.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "במה צפיתם השבוע? אשכול הסדרות והסרטים השבועי לתאריכים 2.4-8.4.2012"

טוב, מה שראיתי בחודש וחצי האחרונים-

- לא זוכרת אם רשמתי פה או לא- אבל ראיתי "הוגו" לפני חודש בקולנוע. באמצע התחלתי לנוע בכיסא כי הוא לא רק ממש ארוך, אלא כי הוא גם מרגיש ממש ארוך.
סרט חמוד אבל לא מעלף ולטעמי האישית לא מגיעים לו חלק האוסקרים שהוא זכה בהם.
- ראיתי גם את "משחקי הרעב", שעליו רשמתי באשכול בנפרד.
- ראיתי (מחדש) את הסרט "שמש" עם קיליאן מרפי החתיך הורס. זה סרט די טוב שאני חושבת שהומעט בערכו.
- עם ילדי המשפחה ראיתי את "על כלבים וגנבים" ואת "101 כלבים וגנבים" (האחד מצוייר מ 61 [ואו] והשני המצולם מ96 עם גלן קלוז הענקיתתתתתתתת)
שניהם מקסימים וממש מצחיקים. אני יותר מממליצה על צפייה בשניהם (קודם המצוייר ואז האמיתי) ואם יש ילדים בסביבה- אז בכלל (גם כאלה של שכנים זה בסדר).
- חוץ מזה, כבר שבוע שיש לי את כל העונות של סטארגייט ס"ג-1 כי רציתי לראות הכל מההתחלה, אבל עוד לא יצא לי לצפות אפילו לא בפרק.
זה כנראה יעסיק אותי לתקופה הקרובה (בשניה שאני אצליח להתחיל עם זה...)

09.07.00-16.07.12

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-04-2012, 09:42
  משתמש זכר EtEoR EtEoR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.03
קטעים רציתי לראות יגר, לא יצא ;)
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי Samantha שמתחילה ב "טוב, מה שראיתי בחודש וחצי..."

• לגבי "הוגו". לצערי ראיתי את זה ואני אהיה הרבה פחות עדין ממך. קיוויתי שזה יהיה סרט נסבל ונחמד.
    כך לפחות האמנתי אחרי צפייה בפורומו, אך התבדיתי לאחר שעתיים (הסרט פשוט לא רצה להיגמר...).
    שעמום טוטאלי, תוכן לא מעניין, ובקיצור, מבחינתי הוא לא ראוי לצפייה.
    ציון:

• יצא לי לראות "המרדף אחר אוקטובר האדום", שמבוסס על ספרו של טום קלנסי. אני מאוד מתחבר
    לסרטים כאלה. סוג של מותחן, למרות שיכול היה להיות הרבה יותר מותח. זה סרט מ-1990. זאת תקופה
    מאוד אהובה עלי, שיצרה סרטים תוך הסתמכות בעיקר על כשרון משחק ולא על מחשבים ואפקטים.

אהה, העלילה בקצרה היא על צוללת רוסית סודית, שהקפטן שלה מחליט לערוק, יחד עם שאר הקצינים
    הבכירים שעימו, לארה"ב. עם שון קונרי ואלק בלדווין. אני אהבתי.
    ציון:

• ראיתי גם את שני הסרטים המוצלחים של סטיבן סיגל, אותו אני מאוד אוהב, מאז אני ינוקא. "מצור ימי"
    ו-"מצור ימי 2" (או יותר נכון לקרוא להם "תחת מצור", אבל התרגומים הישראלים לא רוצים להרוס לעצמם
    את המוניטין כדבילים סדרתיים...). סרטי אקשן כייפים מאוד, עם מכות, יריות, ועלילה בלי מנוחה.
    לשניהם ציון:

• "משימה בלתי אפשרית 4": במילה אחת - אכזבה. מאז הסרט הראשון והשני, הם פשוט לא מצליחים להגיע
    לרמות מספיק טובות ולעמוד בציפיות. השלישי היה פחות טוב מקודמיו והרביעי בהתאמה. חבל שהופכים
    כל מותג מצליח למגרפת כספים על חשבון איכות.

• הסרט הרביעי העלה את תחשות נוסטליה לראשון, וצפיתי גם בו. כמובן שאין על מה לדבר, סרט מהנה לכל
    הדעות. "משימה בלתי אפשרית".
    ציון:

• אני יודע שכבר נגמרה, אבל עדיין משדרים בערוץ 3 בהוט את "E.R". אני לא ראיתי אותה בתקופתה ויוצא
    לי מדי פעם והיתקל בה. אחלה סדרה, תענוג גדול. סתם ציינתי לטובה.
    ציון:
טוב, כל זה לא היה בדיוק בשבוע, אבל אני לא כותב פה לעיתים קרובות אז איחדתי כמה שבועות (או חודשים...).

ישן 08-04-2012, 09:53
צלמית המשתמש של Samantha
  משתמשת נקבה Samantha מנהל Samantha אינו מחובר  
מנהלת פורום קולנוע וטלוויזיה ...•*•●✩●•*•... המקסימה של הפורום =^◡^= ♡

חבר מתאריך: 03.10.06
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "רציתי לראות יגר, לא יצא ;)"

או-או. איזו ביקורת נוקשה על הוגו
שמעתי דווקא על הרבה שנהנו... אבל אני חושבת שאישית לא אצפה בזה שוב.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי EtEoR
  • אני יודע שכבר נגמרה, אבל עדיין משדרים בערוץ 3 בהוט את "E.R". אני לא ראיתי אותה בתקופתה ויוצא

לי מדי פעם והיתקל בה. אחלה סדרה, תענוג גדול. סתם ציינתי לטובה.

ציון:
גם אתה?! חשבתי אני לבד בקטע הזה. בתכלס זו הסדרה היחידה שאני צופה בה על תקן יומי.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי EtEoR
טוב, כל זה לא היה בדיוק בשבוע, אבל אני לא כותב פה לעיתים קרובות אז איחדתי כמה שבועות (או חודשים...).
גם אני ככה.

09.07.00-16.07.12

ישן 03-04-2012, 18:49
צלמית המשתמש של זיו
  זיו זיו אינו מחובר  
L'enfer, c'est les autres

חבר מתאריך: 21.11.01
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "במה צפיתם השבוע? אשכול הסדרות והסרטים השבועי לתאריכים 2.4-8.4.2012"

עוד כמה מהשבוע שסוףסוף נזכרתי בשמותיהם.

Footloose 2011
כן, עוד סרט ריקודים קליל, עושה את העבודה שלשמה צופים בו. כמדומני שזה רימייק למשהו עתיק באותו שם, אז זהו, שלא ראיתי את הקודם, ואני לא יכול לומר אם זה טוב יותר או לא. בכל מקרה, העלילה מופרכת (חוק נגד ריקודים?) והמשחק הזוי, אבל העיקר שיש ריקודים ומוי כיף.
ציון: 3 מכוניות חיפושית בצבע צהוב נזלת.

A Dangerous Method 2011
ניסיתי, אבל נרדמתי אחרי 40 דקות. זה לא שהוא היה כל כך משעמם כמו שהייתי עייף, בכל מקרה, לא טרחתי להמשיך.

The Rum Diary 2011
לא מזיק, אפשר לראות. העלילה לא ברורה, ובשלב מסויים של הסרט התברר שזו קומדיה (WTF?) עד שבשלב אחר התברר שזו לא, או שהיא פשוט לא מצחיקה.
2.5 יאכטות.

The Descendants 2011
נחמד. סרט אמריקאי כמו שצריך, על כל הטוב והרע המשתמע. ג'ורג' קלוני בתפקיד נורמלי סוף סוף. איכשהו, יש קשר מוזר בין הסרט הזה לזה שמעליו. בשניהם יש איזה קטע עם רצועת חוף/אדמה/ווטאבר שקבלנים רוצים לחמוס, ומגני האנושות וג'ורג' קלוני מצילים אותה.
ציון: 4 חבטות אגרוף לפרצוף.

ישן 08-04-2012, 14:21
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06

ראיתי בקולנוע את "אמריקן פאי - האיחוד".

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

הלכתי עם כמה אנשים והאולם היה מפוצץ באנשים. העובדה שאנשים צחקו בקול והגיבו לכל דבר מגניב שקרה על המסך מוכיחה שהסרט עובד.

העלילה: בערך 10 שנים אחרי הסרט הראשון כל החבר'ה המקוריים מתאספים לקראת פגישת מחזור. ג'ים ומישל התחתנו בסרט השלישי ועכשיו כבר יש להם ילד קטן וחיי המין שלהם במשבר. גם שאר הדמויות הראשיות מתמודדים עם אתגרים שונים בחיים האישיים שלהם.

סטיפלר, שהוא פרוע וחרמן כמו תמיד, וג'ים, שמסתבך שוב ושוב בסיטואציות בעלות אופי מיני, מובילים את הסרט. הכותבים הצליחו לרקוח לכל אחד מהם סיטואציות מגניבות ביותר. הבעיה העיקרית של ג'ים היא ההתמודדות עם השכנה שלו שהוא היה עושה לה בייביסיטר כשהייתה קטנה ועכשיו היא כבר גדלה להיות פצצת מין בת 18 וסטיפלר צריך להתמודד עם בוס מעצבן במיוחד.

לפעמים הרגשתי שהסרט מתארך מידי אבל יש בו הרבה קטעים טובים ובנות שנראות מדהים. זה סרט ללכת אליו עם חבר/ים. לא נראה לי שזה סרט שמתאים לדייט כי יש שם אינספור קטעים בעלי אופי מיני וקטעי עירום פרונטלי (חלק גברי תחתון וחלק נשי עליון). זה מוזר מאוד שהסרט לא תחת מגבלה של גיל (כל אחד יכול להיכנס). אני לא מאמין שזה יחזיק לאורך זמן. בסוף מישהו יתעורר ויבין שיש בסרט תכנים למבוגרים בלבד

אני נותן לסרט ציון של 7.5 מתוך 10 בגלל שאני מרגיש שהיו יכולים לעשות את הסרט קצת קיצוני יותר.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:40

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר