לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום מוזיקה כללי ! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > מוזיקה וזיהוי שירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-04-2012, 13:28
  משתמש זכר Mnemosyne Mnemosyne אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.01.07
עידן חדש בפורום המוזיקה של פרש !

לקוראים והמגיבים היקרים,

נתחיל בכך שאציג את עצמי, חלקכם מכיר אותי בתור מנהל פורום כתיבה וספרות, ואחרים אולי בתור משוגע מוזיקה קלאסית !

אני ידוע בתור אהבתי הרבה למוזיקה קלאסית ואני חפץ בלהרחיב את הקהילה ולחשוף אנשים למוזיקה נפלאה שאולי לא הכירו.

מוזיקה היא אומנות, ואומנות לרוב מביעה את הדעה של המלחין, המשורר או הנגן. ולכן כול סוג של מוזיקה מקומה כאן בפורום.

לצדי בניהול נכנס ברוך (שובי), מנהל מצויין בפורום מה שבראש, בלשנות ושפות ויהודות.

שנינו מקווים לחדש את הפורום ולרענן אותו משינת החורף

בסוף אסגור את דברי בתודה למנהלת הקודמת: מיכל17 על זמנה והשקעתה בניהול הפורום.

חג שמח,
והאזנה נעימה

נערך לאחרונה ע"י Mnemosyne בתאריך 03-04-2012 בשעה 15:21.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-04-2012, 15:00
  משתמש זכר Mnemosyne Mnemosyne אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.01.07
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי s27 שמתחילה ב "לא יכולה להתאפק...אבל, זה ממש..."

סיוון יקרתי, זה לא משהו נגדך אישית אבל יש כמה סיבות למינוי שלי ושל ברוך.

קודם כול, הפורום צריך ניהול שירים אותו על הרגלים, ולפחות אני וברוך יש לנו נסיון איך לעשות את זה, וגם אנחנו מכירים את המערכת ואת כול הדברים המשנים.

דבר שני, במקרה והיית נבחרת, לא היית יכולה לנהל פורום בפעם הראשונה לבד (הרי אין מנהל בכיר או בעל ידע לידך)
לעת עתה התוכנית היא שאני וברוך נרים קצת את הפורום ונראה אם יש מועמדים ראוים ולבחון עם שאר הסגל אם מגיע להם להתקבל.

מעבר להשקעה כמובן צריך להביא בחשבון את עברם של הגולשים, וכול מיני אספקטים.
אומנם אומר לך את זה, המשיכי להשקיע, ותראי שזה ישתלם בסוף

יום טוב,
ומצב רוח רגוע יותר

נערך לאחרונה ע"י Mnemosyne בתאריך 03-04-2012 בשעה 15:19.
ישן 03-04-2012, 15:28
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי s27 שמתחילה ב "[QUOTE=Mnemosyne]מעבר להשקעה..."

את יודעת סיוון, אני כועסת. על עצמי. עד לפני חצי שעה אני באמת ובתמים החזקתי בדעה שאת ראויה לניהול. אני נהנת לקרוא את ההודעות שלך ואני חושבת וגם אמרתי שאת אחת הגולשות התורמות פה.

משקיעים בפורום כי נהנים מזה, כי אוהבים את זה. לא כדי "לזכות" בניהול. בהמשך, ואחרי שגולש צבר מספיק זמן בפורום, הוכיח את עצמו ונמצא צורך, הוא יכול גם לקבל ניהול. מעבר לכישורים וידע בתחום, יש עוד תכונות בסיסיות (כמו בגרות, התנהגות הולמת, יחס ושפה נקייה) שנכנסות לשיקולים.

צר לי שראית בזה זלזול, כי זה בכלל לא זה, וממש כאב לי לראות את ההודעה שלך. חוסר הפרגון הזה ממש לא מתאים לך.

ישן 05-04-2012, 18:59
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
S27 , אני מניח שאת כן קוראת את ההודעה הזאת
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי s27 שמתחילה ב "[QUOTE=Mnemosyne]מעבר להשקעה..."

אני כותב אותה אחרי יום מתיש למדיואני מתעכב וכותב אותה כי אני חושב שאת אדם טוב ורגיש וחבל לי שאדם טוב ורגיש יכנס לחג המתקרב עם עצב מיותר.

פרש הוא אתר אינטרנטי. לא יישות אנושית. הגולשים בן הם בני אדם ולעיתים מסיכות שמאחריהן בני אדם. [וביננו גם מחוץ לאינטרנט אנו מוקפים תכופות במסיכות המסתירות את בני האדם]. חלק מהם מחבב אותך וחלק מהם לא חלק מהם בצדק וחלק שלא בצדק אבל אני בטוח שאף אחד לא רוצה להעציב סתם כך מישהו אחר.

פרש הוא לא בית ולא משפחה ולא חבר. רק מקום מפגש הפועל לפי כללים מסויימים. הכללים הנוגעים למתן גישות ניהול הם קפדניים ולא קשורים אליך ואף לא בהכרח לתרומה לפורום מסויים. אין מורכבות או יוקרה בניהול הטכני ואין במתן או אי מתן ניהול הבעת אמון או אי אמון באדם. הכותבים הטובים בפורום הסטוריה סרבו זמן רב לבקשותי מהם להחליפני במלאכה היבשה הזו.

כתיבה בפורום אינטרנטי נועדה בראש וראשונה להרוות את נפש הכותב עצמו. הרצון לדבר לדעת שיש סכוי לא רע שמישהו מקשיב למה שאמרת ואני חושב שפעם אחר פעם את נוכחת כי לא מעטים מקשיבים לך כאן. הכתיבה היא לא חלק ממרוץ החיים ולא תחליף לחיים. כתיבה היא לא על מנת לקבל שכר או פרס או הוקרה בקהילה כלשהי. אם את מעלה שיר ואני או מישהו אחר נהנה מהשיר - עשית את שלך. גרמת למישהו לחייך תוך שיתופו במשהו משלך. אם את מעלה הגיג במשב"ר או באקטואליה ומישהו מתווכח עימך הרי שקיימת מפגש עם מחשבתו של אדם. זה לא תחליף לחברה האנושית אבל זה בכ"ז סוג של הנאה.

שיהיה לך חג שמח

נערך לאחרונה ע"י .ישראלה היפהפיה בתאריך 05-04-2012 בשעה 19:01.
ישן 03-04-2012, 17:44
צלמית המשתמש של רומק
  רומק רומק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.02
סיון,יש הבדל בין לא להציע ניהול ובין זלזול
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי s27 שמתחילה ב "לא יכולה להתאפק...אבל, זה ממש..."

אני חושב שהיה יותר מזלזל אם היו מציעים לי ניהול ואז הייתי מגלה שמישהו אחר מנהל במקומי
הניהול זה לא משהו שקבוע ותלוי בזמן.
יש כאן מנהלים כמו אמיל למשל שנכנסו לניהול לפני שנה אבל תשימי לב שהוא חבר באתר מ2007
כלומר,4 שנים עברו עד שהתמנה כמנהל.
בתהליכי קבלת ההחלטות נלקחים בחשבון פרמטרים רבים (לא רק העבר) פרמטרים שבסופו של דבר מעמידה רשימת מועמדים שאפילו לנו המנהלים הותיקים אין תמיד שליטה עליה.
חוץ מיעל גם אני חשבתי שאת יכולה להיות מנהלת טובה ואמשיך לחשוב כך אם תראי לקוראים השונים פה שאת יכולה לשלוט על הרגש ולפעול מהשכל כי זה חלק מתכונות המנהל.
אני בעצמי הייתי מועמד בעבר פעמיים לניהול ולא נבחרתי. בפעם השלישית כן.
מאז שאני מנהל כבר סגרו לי פורומים שניהלתי ופורומים שרציתי שיהיו פה ולנהל אותם לא נפתחו
מאכזב? בוודאי
אז למה אני פה ולא שובר את הכלים?
כי יותר נחמד לי לרשום במקום שאני יודע שאני יכול לתרום בו
תנסי. הסבלנות בסוף משתלמת

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:08

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר