לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-04-2012, 12:28
צלמית המשתמש של Samantha
  משתמשת נקבה Samantha Samantha אינו מחובר  
מנהלת פורום קולנוע וטלוויזיה ...•*•●✩●•*•... המקסימה של הפורום =^◡^= ♡

חבר מתאריך: 03.10.06
גרפיקה אשכול האושר השבועי בהקדשה לגראונד זירו

בקרוב הוא לא יהיה גראונד זירו יותר:
http://news.walla.co.il/?w=/3/2522509
ולקח להם רק 11 שנה!

זה לא ממש סיכום שבוע לפתוח אשכול כזה ברביעי בצהריים, אבל החלטתי חד פעמי לפני שגונבים לי אותו

אז מה עשה לכם את השבוע?

סידרתי אתמול את ארון הבגדים! החלפתי מחורף לקיץ. זה ממש כיף לראות הכל מסודר ככה... נותן תחושת סיפוק
סוף סוף הגיעו מגיני המסך לטאבלט. משהו לא טוב עובר על הדואר! לקח להם יותר מדיי זמן.
ביום ראשון עשיתי כמה קניות נחמדות של מתנות ממש יפות לחברות (: אני מתה כבר להביא להן אותן. חבל שלאחת מהן יש יום הולדת עוד חודש

מה אצלכם?

09.07.00-16.07.12

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-04-2012, 15:26
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
אני כל כך עייף ותשוש (יומיים טיול רגלי מאומץ+
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Samantha שמתחילה ב "אשכול האושר השבועי בהקדשה לגראונד זירו"

המון עבודה מסביב לשעון+כמה לילות עם שינה שהופרעה פעם אחר פעם) שפשוט ברור לי שאני אהיה מהמאושרים שבבני האדם אחרי ארוחת הסדר כשאפול שדוד כמו אבן לשינה עמוקה של לפחות עשר שעות.

+ ישנה איזו בריסטה שמעריצה אותי (מסיבות ששמורות עמה) וכבר שבוע או משהו כזה שכל בוקר כשאני מגיע לבית קפה השכונתי שבו היא עובדת היא מכינה ההזמנה הקבועה שלי מראש, מוסיפה כל מיני אקסטרות (חתיכה מהעוגה החדשה שהם מציעים, עוגיות הבית בשקית הנייר של המאפה, אייריש קרים בכוס אספרסו (או עראק) ומפלרטטת איתי קשות. מאחר ואני חסיד גדול מלכתחילה של "עסקים שכונתיים", כמו גם חסיד אדוק של בחורות חמודות, לא מעשנות ושיודעות להכין קפה (וגם מסוגלות לתפעל מכונת אספרסו תעשייתית באגרסיביות, כולל המכות של ריקון הקפה הסחוט מתוך הזרוע אל תוך הפח בצורה רצינית, ולא כמו עלה נידף ברוח) זה פשוט עושה לי את הבוקר בצורה שכסף לא יכול לקנות. בכל מקרה זה המקסימום שנשוי יכול להרשות לעצמו, אז זה בכלל טוב.

נערך לאחרונה ע"י g.l.s.h בתאריך 04-04-2012 בשעה 15:35.
ישן 04-04-2012, 15:41
צלמית המשתמש של Segmany
  משתמש זכר Segmany Segmany אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.01
Facebook profile LinkedIn profile Follow me...
הזמנתי נופש לחג השבועות
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Samantha שמתחילה ב "אשכול האושר השבועי בהקדשה לגראונד זירו"

הזמנתי נופש בשבוע של חג שבועות, מיום שישי שלפני החג ועד יום שישי שבוע אחרי. בתוכנית לונדון ורומא.

היו לי הרבה התלבטויות בנוגע לנסיעה הזו - כל מי ששאלתי אותו אמר לי ללכת על זה, חוץ מההורים שטענו שאני צריך לחסוך (שהרי להיות אצל אחי בלונדון, חוסך כסף). בסוף, החלטתי ללכת על זה, בעיקר בגלל האדרנלין הזה בלתכנן את הטיול מא' ועד ת' ולהנות מהתוצאה או להתבאס ממנה (בתקווה שלא) וגם בגלל שלפי החישובים שלי, התוספת בעלויות היא שולית לעומת הרווח.

ובכן, הזמנתי טיסה הלוך ללונדון באלעל, שם אהיה אצל המשפחה של אחי ואשאר שם כל החג עד יום שלישי ואז אטוס לרומא מלונדון ואשאר שם עד יום שישי - חזרה גם כן באלעל.

הטיסה עלתה 559$
הטיסה מלונדון לרומא 51 פאונד (בlow cost - כולל תוספת עבור מזוודה, מקום גדול יותר לרגליים ובחירת מקום מראש במטוס)
הרכבת מלונדון לשדה התעופה לוטון עלתה 13 פאונד
מלון ברומא - 4 כוכבים כולל ארוחת בוקר - בופה, נמצא דרומה מהותיקן - עלה סה"כ 201 אירו ל-3 לילות.

בקיצור עד עכשיו הוצאתי בערך 900$.

אני כבר 3 ימים בעבודה מתעסק חצי יום בכל מיני תוכניות ומסתכל במפות כל הזמן... ממש כיף. לחשוב שיש לי עוד יותר מחודש וחצי לכל זה...
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 04-04-2012, 19:48
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08

1. בהמשך לתחביב החדש שלי להבהיל רוכבי אופניים, הלכתי לקניות השבוע, ומי שלא מכיר- מערב ראשון שובצה בשבילי אופניים שתי וערב. וכמובן שהטמבל התורן חייב לרכב שלא בשביל אלא על המדרכה עצמה, ללא קסדה ועם כרס משתפלת. בשניה שעבר לידי קרוב מדי צעקתי לו "למה לא בשביל" משום מקום. הכידון שלו התנדנד לרגע בחוסר שליטה והוא בלם עם רגל על הרצפה. נראה היה על פניו שהוא מאוד כועס, אבל הוא עדיין היה קטן ממני בראש, אז הוא החליט כנראה למלמל משהו ולהמשיך ברכיבה. לא בשביל, כמובן..

2. הקשבתי לעצתו של GLSH והייתי באירוע חברה מינימלי שהיה השבוע. למרות שסבלתי מכל רגע, הבנתי כמה חשוב לפגוש את מי שמחליט החלטות מחוץ למשרד. זה לא אומר שאשנה גישה, אבל עכשיו יש לי על מה לחשוב.

ישן 05-04-2012, 11:08
צלמית המשתמש של Samantha
  משתמשת נקבה Samantha Samantha אינו מחובר  
מנהלת פורום קולנוע וטלוויזיה ...•*•●✩●•*•... המקסימה של הפורום =^◡^= ♡

חבר מתאריך: 03.10.06

היה אתמול יום ממש נחמד איכשהו יצא שהכל הסתדר לו...
לא הייתי צריכה לחכות לאוטובוסים יותר מדקה-שתיים, קבעתי תור לאורתודנט מאתמול לאתמול (זה בדרך כלל
"אה את רוצה תור טוב אז בואי עוד חודש"), הייתי בחדר המתנה רק 3 דקות, הייתי אצל האורתודנט רק 5 דקות
ונהג אוטובוס אחד העלה אותי בכלל בלי לשלם O: זה היה אחד הקטעים המוזרים. עד עכשיו אני לא מבינה למה.
והיום? גיליתי עכשיו שאני יודעת להקליד בצורה עיוורת באנגלית! (טעויות פה ושם, אבל נו!) זו הפתעה מגניבה חבל שאי אפשר להכניס את זה לקורות חיים...

09.07.00-16.07.12

ישן 10-04-2012, 12:13
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
אין לך מושג איזו מחשבה נכונה
בתגובה להודעה מספר 49 שנכתבה על ידי נור השמן שמתחילה ב "אני חושב שבתור התחלה להשיג..."

לא יודע איזה מלאך שמר עלי, ולמה זה מגיע לי, אבל עוד הרבה אחרי שכבר שהייתי ממוסד, עוד חשבתי שהתופעות האלה מיוצגות בארץ הקודש בעיקר דרך טינאייג'ריות ניירוטיות שמגיעות במסגרת "תגלית". למזלי רק כסוג של ידידות גיליתי, כשאני כבר הרחק בעולם של משפחה וייציבות, את זוללות הכדורים המסתתרות מאחורי חזות רגועה ונורמטיבית. עבורי אלו סתם קשרי ידידות, אבל אני מכיר כמה שנכלאו במערכות יחסים כאלה ועוברים גהינום שהדבר היחיד שחסר בו כדי שיהפוך לסרט שובר קופות זה שיקראו להם מ. דאגלס ושהגברת תבשל להם את הארנבון בסיר על הכיריים.

"בזמני" כשבחורה נעלמה לי לרבע שעה "לשירותים" באיזה בית קפה באוניברסיטא, תמיד חשדתי שהיא הולכת לעשן (כי הייתי ההימלר של המעשנות, והצהרתי על כך) אני מניח שלו הייתי שוב בארינה של הבאטש'לריים עישון במחבוא היה צרה קטנה, ובטח הייתי מתחיל לחשוד שהן הולכות לבלוע את הקוקטייל היומי שמונע מהן להגיע למצב שבו פורצות בבכי פתאומי בגלל שהמלצר מזכיר לה ידיד שלה שעבר לאוסטראליה, או כל מיני שטויות כאלה. בקיצר: למרות שהנשק בוויטרינה, או יותר נכון "שייך בלעדית לאספנית של פריט אחד שמחזיקה אותו בכספת הרחק מעין הציבור", אני חושב שזה עדיף על חזרה לשדה הקרב.

נערך לאחרונה ע"י g.l.s.h בתאריך 10-04-2012 בשעה 12:15.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:54

הדף נוצר ב 0.15 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר