לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי         אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-04-2012, 16:17
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Segmany שמתחילה ב "אשכול הספאם הכי גדול בפרש - בפסח 2008"

דבר שאני אשמח אם מישהו ימציא:
אז ככה, לפני כמה ימים חזרתי הביתה מאוחר והשותף שאני גר איתו נעל את הדלת עם הדבר הזה שמצמידים לדלת ומסובבים את הצ'ופצ'יק (הפס הזה עם החור במרכז שנמצא בצד למעלה).

בקיצור, הוא סגר ככה את הדלת והלך לישון. מכיוון שהפעמון דלת לא עובד ואין טלפון קווי בתוך הדירה החלטתי להתקשר אל הסלולאר שלו מהסלולאר שלי אבל הטלפון הנייד שלו היה על שקט. רק אחרי רבע שעה של דפיקות פסיכיות על הדלת הוא הואיל בטובו להתעורר ולפתוח את הדלת.

הדבר שאני אשמח אם מישהו ימציא זה אפליקציה שנותנת לך לבחור מספרי טלפון מסוימים שיגרמו לטלפון הנייד לצלצל גם אם הוא במצב שקט. זה אומר למשל שהורה יוכל להזין לסמארטפון את המספר של הילד שלו ככה שגם אם ההורה הולך לישון והטלפון במצב שקט (שאין צלצול כשמישהו מתקשר) אז עדיין כן יהיה צלצול כשהילד יתקשר.

אני יודע שזה רעיון גאוני ואני לא מבקש רווחים על הפטנט. אני רק מבקש שמישהו כבר ימציא את זה!

נערך לאחרונה ע"י צ'נדלר בינג בתאריך 08-04-2012 בשעה 16:29.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-04-2012, 16:23
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
שילמתי םעם 750 ש"ח על כזה מקרה
בתגובה להודעה מספר 83 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב "[B]דבר שאני אשמח אם מישהו..."

(ילד הלך לישון, טלפון על שקט, דפיקות בדלת לא עוזרות, אבא מחליט ש 500 ש"ח (שתפחו ל 750 יותר מאוחר תודות לתחמנות טכנאי ישראל) לא שווים סיכון של לעבור מהמרפסת של השכנה, פורץ מנעולים מודיע שהמנעול נחסם בזדון וש"גנבים עושים דברים כאלה המון", אבא כבר מדמיין איך הוא נוקם בעמלק שמתוכו יוצא אחוז נכבד מגנבי ארץ הקודש ואשר פגעו ביוצא חלציו, פורץ מנעולים מרעיד הבניין, פורץ מנעולים משאיר כמויות אדימות של סלילי נחושת, פורץ מנעולים מקבל צ'ק, הילד מקבל הודעה (ללא כיסוי בדיעבד) שכל זה ירד מדמי הכיס שלו.)

מה אני מנסה להגיד? שיותר זול ופשוט להסתמך על הטכנולוגיה הקיימת של 500 ש"ח+"מוטי המהיר פורץ כל מנעול". גם כן מנגנון הנעילה הישן של הדלת די יעיל לכל מיני שימושים, כמו לשים אותו על ערימת ניירות שאפילו הוריקן לא יעיף!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום