לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-04-2012, 15:17
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Segmany שמתחילה ב "אשכול הספאם הכי גדול בפרש - בפסח 2008"

דבר שאני אשמח אם מישהו ימציא:
אז ככה, לפני כמה ימים חזרתי הביתה מאוחר והשותף שאני גר איתו נעל את הדלת עם הדבר הזה שמצמידים לדלת ומסובבים את הצ'ופצ'יק (הפס הזה עם החור במרכז שנמצא בצד למעלה).

בקיצור, הוא סגר ככה את הדלת והלך לישון. מכיוון שהפעמון דלת לא עובד ואין טלפון קווי בתוך הדירה החלטתי להתקשר אל הסלולאר שלו מהסלולאר שלי אבל הטלפון הנייד שלו היה על שקט. רק אחרי רבע שעה של דפיקות פסיכיות על הדלת הוא הואיל בטובו להתעורר ולפתוח את הדלת.

הדבר שאני אשמח אם מישהו ימציא זה אפליקציה שנותנת לך לבחור מספרי טלפון מסוימים שיגרמו לטלפון הנייד לצלצל גם אם הוא במצב שקט. זה אומר למשל שהורה יוכל להזין לסמארטפון את המספר של הילד שלו ככה שגם אם ההורה הולך לישון והטלפון במצב שקט (שאין צלצול כשמישהו מתקשר) אז עדיין כן יהיה צלצול כשהילד יתקשר.

אני יודע שזה רעיון גאוני ואני לא מבקש רווחים על הפטנט. אני רק מבקש שמישהו כבר ימציא את זה!

נערך לאחרונה ע"י צ'נדלר בינג בתאריך 08-04-2012 בשעה 15:29.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-04-2012, 15:23
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
שילמתי םעם 750 ש"ח על כזה מקרה
בתגובה להודעה מספר 83 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב "[B]דבר שאני אשמח אם מישהו..."

(ילד הלך לישון, טלפון על שקט, דפיקות בדלת לא עוזרות, אבא מחליט ש 500 ש"ח (שתפחו ל 750 יותר מאוחר תודות לתחמנות טכנאי ישראל) לא שווים סיכון של לעבור מהמרפסת של השכנה, פורץ מנעולים מודיע שהמנעול נחסם בזדון וש"גנבים עושים דברים כאלה המון", אבא כבר מדמיין איך הוא נוקם בעמלק שמתוכו יוצא אחוז נכבד מגנבי ארץ הקודש ואשר פגעו ביוצא חלציו, פורץ מנעולים מרעיד הבניין, פורץ מנעולים משאיר כמויות אדימות של סלילי נחושת, פורץ מנעולים מקבל צ'ק, הילד מקבל הודעה (ללא כיסוי בדיעבד) שכל זה ירד מדמי הכיס שלו.)

מה אני מנסה להגיד? שיותר זול ופשוט להסתמך על הטכנולוגיה הקיימת של 500 ש"ח+"מוטי המהיר פורץ כל מנעול". גם כן מנגנון הנעילה הישן של הדלת די יעיל לכל מיני שימושים, כמו לשים אותו על ערימת ניירות שאפילו הוריקן לא יעיף!
ישן 09-04-2012, 01:03
צלמית המשתמש של sheep
  sheep sheep אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.01.06
בתגובה להודעה מספר 198 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "זה מה שאני עושה, וברוב המקרים..."

הסבר לאירועים האחרונים: שני גולשים דיברו לא יפה אחד לשני,
אחד צעק: אתה לא יודע!
השני צעק: אתה לא יודע!

והם המשיכו ככה בלי להפסיק ובלי פואנטה וכעסו עוד ועוד... ואז פנו אלי כדי שאפתור את הבעיה.
מה יכלתי לעשות?
מה הכלים שיש לי?

א. להגיד להם להפסיק - לא עבד. ניסיתי.
ב. להשתמש ביכולות ניהול - לנעול, למחוק, לחסום...

אז חשבתי שהדרך המהירה ביותר לשלום עולמי זה להעלים את הריב.

למה לא השארתי מכתב? כי זה רעיון רע.
עדיף שהעניינים יתקררו בנועם, ולא להתחיל לסכם מי היה הכי לא בסדר כשכל הצדדים לא בסדר. ולהתחיל לחסום וליצור כעסים נוספים גם כלפי וגם אחד כלפי השני.

ישן 09-04-2012, 11:59

במדינות המערב מלחמות מביאות רק רע
בתגובה להודעה מספר 226 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "התכוונתי לכתוב "במדינות..."

הרס מרוכז, השמדת סדר חברתי והמצאות טכנולוגיות שהופכות את חיינו לקשים יותר (כל מיני אמצעי שיטור, מעקב ו"אח גדול") - וכמובן גם משכללות את ההמצאה המחרידה ביותר: סמולנים קיצוניים..

אני מאוד מקווה שבמערב לא יהיו עוד מלחמות כוללות ושנשאר עם כתוביות הסיום המשובבות של אלף מפציצים מורידים אש, מוות והרס על גרמניה לילה אחרי לילה: ללא ספק שיעור טוב לאנושות בלמה מלחמה זה רע.

לעומת זאת במדינות עולם שלישי מלחמה זה דרך חיים - כמו ריב בין שכנות בשיכון: פשוט הכרח שנובע מהמתאר החברתי שבו הם חיים. תביט פעם על סרטים שצולמו בזמן אחת ממליון מלחמות האזרחים באפריקה: הם פשוט מקבלים את דין המלחמה בשוויון נפש. כאילו זה סוג של מזג אוויר.
ישן 09-04-2012, 12:42
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 227 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "במדינות המערב מלחמות מביאות רק רע"

הטענה המקורית שלי היא שבמערב, האנשים הטובים הם לרוב אלו שמקפחים את חייהם במלחמות.

לעומת זאת, לא בטוח בכלל שבשקלול סופי מלחמות מביאות רק רע, הן לא רק מביאןת לנו טכנולוגיה חיובית (GPS, טיסה לחלל) היא גם משנה את אורח חיינו בצורה חיובית, מציאת חשיבות ההיגיינה בבי"ח, למשל.

כל זאת תוך התעלמות מוחלטת מהעובדה שמלחמה היא חלק טבעי מהוויתנו וממש מוטבעת בד.נ.א שלנו, כך שלא משנה כמה נסלוד ממנה- היא לעולם תהיה חלק מאתנו.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

ישן 09-04-2012, 12:49

מה טוב כ"כ בג'יפיאס ובטיסה לחלל ששווים מלחמות?
בתגובה להודעה מספר 228 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "הטענה המקורית שלי היא שבמערב,..."

אתה מרגיש שאנשים מאושרים יותר, אפילו במקצת, בשל כך?

ו"בעיקר הטובים" הפסיקו למות בלעדית במלחמות בערך בסתיו 1914 (אז פשוט נהרגו רובם). במלחמה מודרנית מתים כולם, בלי הבדל דת צבע ומין. למען האמת האיום העיקרי במלחמה נטולת מעצורים (כזו שאנשי או"ם אשכרה יפחדו ממנה, ולא יטוסו במסוקים מעליה) כיום הוא שהמבנה הסופר מסובך מבחינה טכנולוגית, ומנהלית, של החברה שבה אנו חיים - יקרוס באחת. אנשים שחוטפים קלקול קיבה כי נדמה להם שראו זבוב יושב על החמוצים בפלאפל, פשוט ימותו כמו זבובים ברגע שאספקת מים נקיים תופרע. אני כבר לא מדבר על זה שמה יקרה אם הפצצה טועה תנחת על מפעל פרמצבטי שבו מייצרים ויאגרה, ריטלין ותרופות נוגדות דיכאון.
ישן 09-04-2012, 13:24

בתגובה להודעה מספר 230 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "1. לא אמרתי שזה שווה את זה,..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי golani_2
1. לא אמרתי שזה שווה את זה,
.

לא חושב שזו כזו המצאה מקדמת אנושות. רק מקרבת אותנו עוד צעד לבני האדם בסרט WALLE

ציטוט:
1רק ציינתי שיש גם דברים חיוביים שצומחים ממלחמה ומה בעניין ההיגיינה בטיפול בחולים?
.

איך אמר אלן באסטארד בנאומו המפורסם למול תלמידים של הפנימיה היוקרתית בה למד?

"
כולם מדברים על מצוקת האישפוז...

ואני אומר: יש פתרון! לסגור בתי חולים!

פעם, בימים הטובים...
אתה היית עני
אתה חטפת מחלה
אתה התפגרת!

והיום כל מיני אנשים חושבים שיש להם איזו זכות שירפאו אותם!

ולמה מובילה המדיניות שלוחת הרסן הזו? למה?

לכך שישנם יותר ויותר עניים!

זה בעוד המדיניות שלי תכחיד את העניים!

וכך תחסל את העוני!

ועוד אומרים שלקפיטליסטים אין לב! תודה רבה!"
ישן 09-04-2012, 13:50
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 231 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "[QUOTE=golani_2]1. לא אמרתי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי g.l.s.h
לא חושב שזו כזו המצאה מקדמת אנושות. רק מקרבת אותנו עוד צעד לבני האדם בסרט WALLE

אבל זאת בדיוק מהות הקדמה הטכנולוגית- לאפשר לבני אדם לעשות יותר בפחות.

ציטוט:
איך אמר אלן באסטארד בנאומו המפורסם למול תלמידים של הפנימיה היוקרתית בה למד?

"
כולם מדברים על מצוקת האישפוז...

ואני אומר: יש פתרון! לסגור בתי חולים!

פעם, בימים הטובים...
אתה היית עני
אתה חטפת מחלה
אתה התפגרת!

והיום כל מיני אנשים חושבים שיש להם איזו זכות שירפאו אותם!

ולמה מובילה המדיניות שלוחת הרסן הזו? למה?

לכך שישנם יותר ויותר עניים!

זה בעוד המדיניות שלי תכחיד את העניים!

וכך תחסל את העוני!

ועוד אומרים שלקפיטליסטים אין לב! תודה רבה!"

צר לי, אבל לא הבנתי את ההקבלה.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 09-04-2012, 20:20
צלמית המשתמש של RedBlossom
  RedBlossom RedBlossom אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.05.05
בתגובה להודעה מספר 253 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב "[CENTER][B][SIZE=4]*שאלון ה-..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי צ'נדלר בינג
*שאלון ה- "האם אתה בן אדם בוגר ועצמאי או שאתה פרזיט-אוכל-חינם שתלוי באחרים":
- אם יש לך פחות מ4 "כן" אז אני חושש שאתה פרזיט אוכל חינם שתלוי באחרים -

1. האם אתה עושה את הכביסה של עצמך?
כן
לא

2. האם אתה משלם את החשבונות של עצמך? (חשמל, מים וכו')
כן
לא (נייד וכאלה נחשב? לדעתי זה לפחות חצי נקודה)

3. האם אתה עושה ספונג'ה בבית?
כן
לא

4. האם אתה עובד?
כן
לא

5. האם אתה קונה לעצמך את האוכל שלך?
כן
לא
לפעמים

6. האם אתה קובע בעצמך תור לרופא כשצריך?
כן
לא

*שאלון זה הוא מדעי ולכן התוצאה בו מדויקת ביותר.

אבל איפה החלק של ניתוח התשובות!?
אתה עושה חצי עבודה
והשורה הזו למעלה לא עובדת, אני רוצה 3 שורות לפחות ושיהיה מחולק ל3 חלקים כמו בשאלונים של ראש1

נערך לאחרונה ע"י RedBlossom בתאריך 09-04-2012 בשעה 20:22.
ישן 11-04-2012, 19:02
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 345 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "רגע, מה? כתבת עכשיו שאם פרש..."

"פְּלוּרַלִיזְם משמעו הכרה בקיום ריבוי דיעות וקבוצות במדינה ובלגיטימציה של קיום זה. הפלורליזם הוא ערך ועיקרון חשוב בדמוקרטיה. הפלורליזם הוא גם ההכרה בזכותן של הקבוצות במדינה לבטא את השונות ביניהן ולהתארגן במסגרות שונות כדי לממש את זכויותיהן ולפעול להשגת האינטרסים והצרכים שלהן. ההכרה בערך הפלורליזם במדינה הדמוקרטית, שהחברה בה מורכבת מקבוצות השונות זו מזו מבחינה כלכלית, חברתית, דתית ותרבותית ובעמדותיהן הפוליטיות, מאפשרת לקבוצת השונות הנבדלות זו מזו לשמור על זהותן הייחודית, תוך שמירה על בסיס מאחד ומשותף לחברה כולה."
http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A4...%99%D7%96%D7%9D

פרש כמיקרוקוסמוס, או משל הקרב על הביסלי, לצורך העניין כשחברה פרטית לחלוטין בוחרת מסיבותיה שלה לכבד את רגשות הציבור הדתי ולא להציג/למכור חמץ בפסח, זה כפייה דתית (או: כל מה שהפוך מפלורליזם) אם אותו תרחיש מתבצע הפוך, כלומר חברה פרטית בוחרת לא לכבד את רגשי הציבור הדתי (נעזוב שנייה את החוק) ולמכור חמץ בפסח היא אוטומטית האוונגארד של הפלורליזם.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 11-04-2012, 19:30

בתגובה להודעה מספר 347 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "כל עוד מאפשרים גם לדתיים..."

הבעיה היא שמיעוטים תמיד הרגישו, מרגישים וירגישו שהרוב לא עושה מספיק בשביל להקל עליהם את ההתמודדות עם עול החיים בצל הרוב.

החרדי היהודי לא יכול לסבול פרסומת עם תמונה של אישה על אוטובוס, המוסלמי ההדוק שהיגר לאירופה לא יכול לסבול את המראה של אישה מנהיגה את המדינה כשהיא עם שיער פזור וחצאית ואין לזה סוף. זה לא משנה שהרוב לא אוסר על המיעוט לנהוג בביתו הפרטי כפי שהוא מוצא לנכון (תוך שמירה על החוק), זה לא משנה שהרוב לא אוסר על המיעוט להקים מבנים ומוסדות בהם יוכלו ללמד את הדור הצעיר שלהם לנהוג כמו דור ההורים (או סתם להתאסף יחדיו למטרות של תפילה וטקסים), זה לא משנה שהרוב מפגין סלחנות מופרזת כאשר המיעוט מפר את החוק - המיעוט תמיד יירצה שהרוב יתאים את עצמו למיעוט בעוד ועוד נושאים כאשר הוא משתמש מצד אחד ביצירת רגשות אשם ומצד שני באיומים.

נערך לאחרונה ע"י צ'נדלר בינג בתאריך 11-04-2012 בשעה 19:33.
ישן 12-04-2012, 14:11

בתגובה להודעה מספר 353 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "ציטטתי לך את ההגדרה המדוייקת..."

ציטוט:
בעייני, כדתי, למכור חמץ בפסח פוגע בזכויותיי. בעייניך כחילוני לא למכור חמץ בפסח פוגע בזכויותך. צד אחד או שני הצדדים חייב להיות פה לא לגיטימי, אבל אין סיטואציה בה שני הצדדים לגיטימיים.

ההבדל הוא שהחילוני רוצה לקנות פיתות בתל אביב ולא אכפת לו שבבני ברק ימכרו מצות בעוד שהדתי רוצה לקנות מצות בבני ברק ומתעקש שגם בתל אביב ימכרו מצות. יש פה צד אחד שלא אכפת לו מה הצד השני עושה וצד אחר שמבקש לכפות את ראיית העולם שלו על הצד השני. החילוני נותן לדתי את החופש לחיות כפי שהוא מוצא כנכון בעוד שהדתי דורש מהחילוני לחיות לפי איך שהדתי מוצא לנכון.

ישן 12-04-2012, 15:27

בתגובה להודעה מספר 356 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "1. אני מבין שבת"א אין אנשים..."

בסופו של דבר יש פה עימות בין 2 קבוצות שרוצות לחיות את החיים שלהם בדרכים שונות אבל אם הרוב היה רוצה לרמוס את המיעוט אז המדינה הזו הייתה נראית אחרת. בימי שבת היה יכול להתנהל מסחר ללא הפרעה, לא היו פה בניינים עם מעליות שבת, חנויות מזון לא היו מכסים את מדפי הקורנפלקס עם עיתונים בפסח ועוד הרבה דברים אחרים.

החילוניות היא האבולוציה הטבעית של האדם מאותם ימים חשוכים בהם העולם היה מסתורין מוחלט שהפחיד אותנו ולכן היינו זקוקים לדת כדי להתמודד עם הפחד מפני הלא נודע. ככל שהאדם לומד יותר על עצמו ועל העולם שסביבו הדת הופכת למיותרת. בעולם של כימיה ופיזיקה אין יותר מידי מקום לסיפורי הוקוס פוקוס פנטזיונרים ולמנהגים מתקופות שבהם בני אדם לא ראו מטוס בשמיים.

ישן 12-04-2012, 15:55
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 357 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב "בסופו של דבר יש פה עימות בין..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי צ'נדלר בינג
בסופו של דבר יש פה עימות בין 2 קבוצות שרוצות לחיות את החיים שלהם בדרכים שונות

יש להוסיף שאורח החיים של שתי הקבוצות סותר את אורח החיים אחת של השנייה, להלן- ההיפך המוחלט מפלורליזם.
ציטוט:
אבל אם הרוב היה רוצה לרמוס את המיעוט אז המדינה הזו הייתה נראית אחרת.

מסכים.
למרות שלא אמרתי שבפועל קיימת דיקטטורה של הרוב, רק ציינתי את הסכנה שבכך. מה שמתרחש בפועל הוא מצב של "תפסת מרובה לא תפסת" בחלק מהמקומות קבוצה X מושכת ובחלק קבוצה Y, בפועל שני הצדדים מופסדים.
ציטוט:
בימי שבת היה יכול להתנהל מסחר ללא הפרעה, לא היו פה בניינים עם מעליות שבת, חנויות מזון לא היו מכסים את מדפי הקורנפלקס עם עיתונים בפסח ועוד הרבה דברים אחרים.

עם זה למשל אני לא מסכים.

אם היית מעמיד את כל אזרחי ישראל מול הקיר ומכריח אותם לבחור באחת משתי הקיצוניות, אני בכלל לא בטוח שהחילוניות הקיצונית הייתה מנצחת.
ציטוט:
החילוניות היא האבולוציה הטבעית של האדם מאותם ימים חשוכים בהם העולם היה מסתורין מוחלט שהפחיד אותנו ולכן היינו זקוקים לדת כדי להתמודד עם הפחד מפני הלא נודע. ככל שהאדם לומד יותר על עצמו ועל העולם שסביבו הדת הופכת למיותרת. בעולם של כימיה ופיזיקה אין יותר מידי מקום לסיפורי הוקוס פוקוס פנטזיונרים ולמנהגים מתקופות שבהם בני אדם לא ראו מטוס בשמיים.

על זה אני לא אענה כי אין לי כלים לספק תשובה מעמיקה מספיק ובסופו של דבר לא סתם קוראים לזה אמונה.

בל נשכח שגם המדע סותר את עצמו, לפחות באותה רמה כמו הדת (אם לא יותר) אם היה כלום לפני שהיה משהו, איך בדיוק המשהו התחיל? יש מאין?

אה כן, אין צורך שאני אמנה אנשי אמונה שהם גם מדענים נכון?

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 11-04-2012, 19:13

בתגובה להודעה מספר 344 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "ולבקש לפגוע בזכויות של קבוצות..."

ציטוט:
ולבקש לפגוע בזכויות של קבוצות מיעוט זה פלורליזם? איפה ומתי עובר הקו בין "דמוקרטיה" לרודנות הרוב?

אם יבוא גולש דתי ויבקש להוסיף סעיף שאוסר על שימוש בשפה גסה ופרסום תמונות תועבה (אפילו בלינק עם תגית) כולם יקפצו ויגידו כפייה דתית, בבון, ניאדרתל וכאלה. כמובן שזכותו של האתר בתור אתר פרטי לא להיעתר לבקשה כזו, אבל הוא בהחלט לא יוכל להחשיב עצמו כפלורליסטי.

זו התגובה הקלאסית מצד מישהו שמשתייך לאיזשהו מיעוט והוא רוצה לעורר רגשות אשם אצל הרוב. מצד אחד אני לא משחק את המשחק הזה (כלומר אני לא כמו אירופה שנותנת למיעוט של מוסלמים ואפריקאים לשטוף אותה בגלל רגשות אשם על עבר קולוניאליסטי) ומצד שני אני לא רוצה להיות מאלה שסותמים את האפשרות להתקיימות של דיון ע"י אמירת משפטים בסגנון "אני לא משחק את המשחק הזה" כי כשאין אפשרות לדבר אנשים מתחילים להרים מקלות ואבנים.

אני חושב שאנשים מרשים לעצמם להשתמש במושג "רודנות הרוב" בצורה מוגזמת. בסופו של דבר, כלל הזהב של הדמוקרטיה (לפחות בזרם הליברלי) הוא שהרוב מחליט ושמוטב לרוב שההחלטות שלו לא יהיו דורסניות כלפי המיעוט כי יום אחד המיעוט עלול להפוך לרוב והוא יזכור לך את איך שנהגת בו ובנוסף, מבחינה ערכית, זה נכון להפגין מידה של התחשבות ברצונות/מחשבות/תחושות המיעוט (אך לא במידה כזו שזה בא על חשבון הדרך שבה הרוב מבקש לעצב את החברה והתרבות).

ישן 12-04-2012, 09:05
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 486 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב "הו, רק מתנה קטנה לחג..."

1. כלל לא ידוע לי מה איכות המצלמה של מוטורולה. אצלי מוטורלה היא עדיין חברה שעיקר ההתמחות שלה הוא עדיין... מכשירי קשר [שאינם סלולריים...]

2. להרחיב את מה ש Samantha כתבה בסעיף 3 שלה - יש סיכוי לא רע שעצם זה שהכנסת את היד לתמונה איפה שהכנסת, גרם לגניבת הפוקוס לכיוון היד... אם עומק השדה מספיק רדוד ביחס למרחק בין היד שלך לתווים שברקע, זו יכולה להיות סיבה טובה מאוד מדוע התווים לא יהיו בפוקוס והיד שלך כן. מצד שני, גם היד נראית די גרועה בצילום הזה, וקשה לי לחשוב (או לראות) נקודות אחרות שעליהן המצלמה הייתה עשוייה לתפוס פוקוס...

3. אולי חסר אור?

זאת ועוד, בפורום צילום...

אבל כן, יכול להיות שזו פשוט מצלמה גרועה. זה לא יהיה הסלולרי הראשון שזה נכון בו. יש הבדל של שמיים וארץ בין מכשירים שונים, אפילו של אותה חברה...

ישן 27-04-2012, 03:16
צלמית המשתמש של Eran
  משתמש זכר Eran Eran אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.02.02
שלח הודעה דרך ICQ אל Eran
בתגובה להודעה מספר 723 שנכתבה על ידי shai.shai שמתחילה ב "לא יודעת, זה מהפסוק, לא? :O"

ציטוט:
אם אין אני לי, מי לי? וכשאני לעצמי, מה אני? ואם לא עכשיו, אימתי?
מחברות: שרה ליפקין; חוה בוהק

אִם אֵין אֲנִי לִי, מִי לִי? וּכְשֶׁאֲנִי לְעַצְמִי, מָה אֲנִי? וְאִם לֹא עַכְשָׁיו, אֵימָתַי?

פרוש: אם אני לא אדאג לעצמי – מי יעשה זאת במקומי? אבל כשאני דואג רק לעצמי ולא לטובת אחרים – מה עֶרְכִּי? ואם איני עושה את חובתי עכשיו – מתי אעשה אותה? (אין לדחות דברים.)

מקור: אבות, א פסוק יג - "הוא היה אומר, אם אין אני לי, מי לי; וכשאני לעצמי, מה אני; ואם לא עכשיו,

http://lib.cet.ac.il/pages/item.asp?item=11019

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://fresh.clanteam.com/list.png]

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://fresh.clanteam.com/?https://2010-uploaded.fresh.co.il/2010/09/21/52868411.gif,http://www.boredpanda.com/blog/wp-content/themes/mimbo2.2/images/subscribe-panda-605px.png]

ישן 20-07-2012, 00:08
צלמית המשתמש של ShoobyD
  משתמש זכר ShoobyD מנהל ShoobyD אינו מחובר  
מנהל משבראש, בלשנות, תכנות ויהדות

חבר מתאריך: 04.06.06
שלח הודעה דרך MSN אל ShoobyD Facebook profile LinkedIn profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 1068 שנכתבה על ידי infected aviad שמתחילה ב "מוסטקיס, עדיין לא ענית על..."

אני לא בטוח שהבנתי את כוונתך.
אתה רוצה לדעת איך ניגשים לסמיילים שבמסנג׳ר שלך, או לאלו שאני העליתי?

את הסמיילים שאני העליתי אני מוצא דרך מערכת החיפוש של שימי. אצלי הם נמצאים כי אני זה שהעלה אותם.
אם אתה רוצה שגם אצלך יופיעו, אז העלה גם אתה.

אם אתה רוצה לדעת איך מוצאים סמיילים של מסנג׳ר אצלך במחשב, אז הנתיב די תלוי בגרסת המסנג׳ר ובמערכת ההפעלה.
לדוגמא במסנג׳ר החדש בחלונות 7 צריך לגשת ל־‎%LocalAppData%\Microsoft\Messenger\*WinLiveID*\ ObjectStore\CustomEmoticons
כאשר *WinLiveID* זה מזהה המשתמש (כתובת האימייל).

יש שם קובצי dt2 ו־id2. הראשונים הם למעשה האייקונים עצמם, והשניים הם מידע שהמסנג׳ר שומר עליהם.
אפשר להעתיק את כל קובצי ה־dt2 לתיקייה נפרדת, להריץ עליה את הפקודה: ren *.dt2 *.gif, ועכשיו כולם בסיומת המתאימה.

נערך לאחרונה ע"י ShoobyD בתאריך 20-07-2012 בשעה 00:12.
ישן 22-07-2012, 22:13
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 1217 שנכתבה על ידי Seo שמתחילה ב "היא מסריחה רצח אבל, לפחות..."

היא ממש לא מסריחה המשחה הזו seo,ושטיפה קטנה אחרי לאותו איזור והיא נעלמת.
אני יכול לרשום לך את השם של המשחה,אם את רוצה.
קישור
בכל מקרה הרוקח/ת אומרים שזה יכול להסיר אצל אישה את כל השיער שאתן מורידות בדרך כלל,ואם יש לך חשק גם את השיער של הראש,אבל אל תגעי בשיער שלך, אחרת כבר לא תהיי יפה יותר והכל ב 18 ש"ח בלבד!

אני משתמש בה לחלק קטן של הבטן העליונה בגלל שתי נקודות חן ולאיזור למטה,והיא לא עושה פצעים,לא גורמת לגירודים ולא משאירה סימנים. כל מי שלא עושה טיפולי לייזר להסיר שיער המשחה הזו היא אחלה בשבילו או בשבילה.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 22-07-2012, 17:22
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Seo שלח הודעה דרך MSN אל Seo Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1241 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "מלכת שבא היא המלכה של שבא. לא..."

אני יודעת, בדיוק בגלל זה כתבתי שבתרבות שממנה היא באה (ואם זה לא ברור, אז התכוונתי לשבא), זה לא היה מקובל, כי היא הגיעה אליו עם שיער על הרגליים.
וכשאמרתי שהיא מעידה, התכוונתי לכך שהסיפור הזה מעיד על ישראל.

לגבי מצרים, בדיוק, היא הייתה השליטה של העולם הידוע, ואתה מוזמן לענות בעצמך למי מיוחס הידע הזה. אין לי כח לחפש מפות והוכחות, אבל למיטב ידיעתי, למצרים הקדמונים לא היה מושג על לפחות שתי יבשות, ואיים נוספים שהציויליזציה פרחה בהם יופי שה"פחות או יותר" שלך לא יצליח לכסות לא משנה כמה חזק תמתח אותו.
ואפרופו מצרים, חיפוש מהיר למונח "שבא" מעלה שיוסף בן מתתיהו ייחס למלכת שבא את מלכות איתיופיה ומצרים יחדיו.

ישן 23-07-2012, 23:37

בשנות השבעים בכלל לא היה מאוד נהוג להסיר שיער
בתגובה להודעה מספר 1239 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "אני מניח שהמנהג קדם למלכת..."

בטוח לא במפשעה (שמעתי פעם שגילוח המפשעה היה עניין של עדה/תרבות ונפוץ בעיקר אצל מרוקאיות) לדעתי בסרטי הפורנו של שנות השמונים לא היה נהוג לגלח עד הסוף... לא בטוח אבל

אני יכול להגיד בוודאות שבסביבות מלחמת המפרץ (מה שנקרא בארכאולוגיה "טרמינוס פוסט קוום") הראשונה בנות ישראל עוד לא נהגו לגלח לגמרי, אלא רק "קו ביקיני" , ובטוח לא כולן ואפילו לא כל השוות שבהן (זוכר בוודאות איזה יום כיף באצ'קלונה בי"ב כשבתור למתקנים הבנים הסתודדו למי יש יותר שערות שחורגות מהקו הסגול...). בשנות התשעים, ממש עד הסוף, זה לא היה נפוץ בכלל, גם כן. במעט מקרים שנתקלתי בזה (שניים למיטב זכרוני) הבחורה אמרה שהיא התחילה עם זה לבקשת הבן זוג שלה...

מה שקרה במילניום הנוכחי אני לא יודע/לא יכול לספר/מסוכן לספר/מוכן לספר בפרטי תמורת כסף

נערך לאחרונה ע"י g.l.s.h בתאריך 23-07-2012 בשעה 23:47.
ישן 24-07-2012, 00:06
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.12.09
בתגובה להודעה מספר 1246 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "בשנות השבעים בכלל לא היה מאוד נהוג להסיר שיער"

ציטוט:
בטוח לא במפשעה (שמעתי פעם שגילוח המפשעה היה עניין של עדה/תרבות ונפוץ בעיקר אצל מרוקאיות) לדעתי בסרטי הפורנו של שנות השמונים לא היה נהוג לגלח עד הסוף... לא בטוח אבל
אתה לא בטוח?!?!? חשבנו שאתה ידוע הכל. איבדתי הרבה מההערכה שלי כלפיך.
ציטוט:
מה שקרה במילניום הנוכחי אני לא יודע/לא יכול לספר/מסוכן לספר/מוכן לספר בפרטי תמורת כסף
פעם נוספת - אני מקווה שזוגתך לא קוראת בפרש בהחבא.

אמר פסטן: שניהם גרועים, אבל עדיף להיות טיפש מאשר שקרן.

ישן 24-07-2012, 00:15

בתגובה להודעה מספר 1247 שנכתבה על ידי פסטן שמתחילה ב "[QUOTE=g.l.s.h]בטוח לא במפשעה..."

בחיי שאני לא בטוח... ניסיתי לזכור ולא מצליח. אתה צריך להבין שבאותן שנים הסרטים היו אשכרה עם (יענו) עלילה ולהריץ אחורה היה מסובך, או הורס את הסרט. חוצמזה שפורנו ראיתי (תמיד) אצל חברים למה אצלנו בבית לא היה וידאו עד נראה משהו כמו... מליון שנה אחרי שלכולם היה. בטוח אחרי שהחלפתי פורנו בבחורות אמיתיות.

אשתי כמה פעמים נכנסה לקרוא מה שכתבתי בפרש, האמת... גלשתי מהמחשב שלה וכל מיני שרשורים אחרונים שהגבתי בהם הופיעו ב"דפים אחרונים" בטח. היא שאלה אותי איך אני מצליח לקרוא כ"כ הרבה שעות באתר עם עיצוב וצבע מזעזעים כאלה (בכל זאת... מתכנתת). וחוצמזה יש לי פה גדול גם במציאות ואת שיטת "שבירת הקרח" בעזרת דיבור וולגרי על סקס אני עושה המון שנים כבר. זה הולך טוב כשאתה נראה כזה חנון לא מזיק.
ישן 24-07-2012, 08:08

בטוח לא היה קונסנזוס, אפילו לא בתחילת שנות התשעים
בתגובה להודעה מספר 1259 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "אני נאלץ לחלוק. לא על איזורי..."

לא מזמן באיזו תכנית ריאליטי מטופשת במיוחד "כיכבה" איזו שרוטה שלמדה איתי מגן תתחובה ועד כתה ט'. נחשבה בתוכנית לכוסית/דוגמנית וכו'. אני זוכר איך היינו מגחכים בטיול שנתי (אתה זוכר כשהבנים היו "עוזרים" לבנות לרדת תמפלים בנחל גשרון ז"ל?) על כמה שערות יש לה על הרגליים. זה היה ככה גם בי"ב. היא ממש לא הייתה לבד.

בסדיר שמו אותי שני מחזורי להיות מ"כ בבפלכיש והיו שם פי שלוש בנות מבנים (שלפי התו"ל מהחיבור האלמותי של הבארון הטקטיקן הפרוסי פון חרמנוביץ, זה יחס אידאלי של כוחות לצורך מימוש נצחונות) והמון מדריכות (שאז זה היה די הכי הרבה שבחורה יכלה לעשות בצבא) ובוודאות לא כולן דיללו עישביה.
ישן 24-07-2012, 17:10

אני דיברתי על שיער גוף
בתגובה להודעה מספר 1270 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "א. אני לא יודע על סמך מה הסקת..."

לא יודע למה, ומעדיף לא לנסות לנחש, אתה מדבר ושואל על "שערות למטה"... ואיך יודעים שיש להם פחות שיער גוף?

א. הולכים ברחוב המסגר ורואים איזה זקנים דלילים יש להם ושבאופן כללי הם לא שעירים.

ב. "בנסון" ב"בועות" הרבה פעמים דיבר על זה שאין להם הרבה שיער גוף (וגם לא חצ'קונים. רק שיער מקורזל שבא להעניש אותם על זה שבורכו בשני הדברים הנ"ל).

דעתי על למה אין לאפריקאים באפריקה המון שיער גוף? זה כי קלאץ' יש בו המון חלקים נעים, נצרות ופינים שיכולים להסתבך בפרווה. ומאחר ולאפריקאים רבים יש קלאץ' (כדי שיוכלו לספק תמונות ל"אשכול ההומור השבועי" בפורום צו"ב) ברור שאבולוציונית שיער הגוף שלהם פשוט נמרט.
ישן 24-07-2012, 20:22
צלמית המשתמש של benny.zhit
  benny.zhit benny.zhit אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.01.09
בתגובה להודעה מספר 1271 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "אני דיברתי על שיער גוף"

ציטוט:
לא יודע למה, ומעדיף לא לנסות לנחש, אתה מדבר ושואל על "שערות למטה"... ואיך יודעים שיש להם פחות שיער גוף?

א. הולכים ברחוב המסגר ורואים איזה זקנים דלילים יש להם ושבאופן כללי הם לא שעירים.

ב. "בנסון" ב"בועות" הרבה פעמים דיבר על זה שאין להם הרבה שיער גוף (וגם לא חצ'קונים. רק שיער מקורזל שבא להעניש אותם על זה שבורכו בשני הדברים הנ"ל).

דעתי על למה אין לאפריקאים באפריקה המון שיער גוף? זה כי קלאץ' יש בו המון חלקים נעים, נצרות ופינים שיכולים להסתבך בפרווה. ומאחר ולאפריקאים רבים יש קלאץ' (כדי שיוכלו לספק תמונות ל"אשכול ההומור השבועי" בפורום צו"ב) ברור שאבולוציונית שיער הגוף שלהם פשוט נמרט.

דיברתי על שיערות למטה, כי מראש, כשדיברתי על למה כך שהשיער נועד למנוע למכלוך להגיע למקומות רגישים, התכוונתי לזה שלמטה. שיער במקומות אחרים (גב, חזה, תחת וכו') יכול לשמש למטרות אחרות, כמו חימום, מה שיכול להסביר למה לאירופאים יש יותר ממנו מאשר לאפריקאים.

בקלאץ' יש פחות חלקים קטנים מאשר בM-16.

ישן 22-07-2012, 16:37

מאז שהוא נפוץ (שנות השבעים?)
בתגובה להודעה מספר 1288 שנכתבה על ידי -TsAcHi - שמתחילה ב "ממתי פורנו הוא מודל לחיקוי?!"

כל סוגי הפעילויות הלא קונבנציאונליות (אנאלי, אוראלי, פעילויות המערבות את הרקטום שלך בלי שאתה אומו וכו' וכו') היו קיימות ןמתועדות כבר לפני אלפי שנים. ובכ"ז אתה רואה שהם נעשות נפוצות ב"מיינסטרים" במקביל, ובעקבות, ההתפשטות והשינויים של הפורנו. כ"התחלתי" את דרכי המינית עם בנות (יותר מעשרים שנה) אז דברים סוגי האקטים הנ"ל היו או בגדר שמועה, או משהו קיצוני שיחידים בגלל מעזים לדבר עליו. כיום אלו אקטים שאתה יכול לשמוע מגברים ונשים "נורמטיביים" , בעלי משפחות, קריירה, "טייסים" בחי"א (חייבים להוסיף אותם) התייחסות מעשית אליהם. יש לזה קשר ישיר וישיר תצריכה מוגברת של פורנו (בדיוק כמו התופעה של גברים שנשחקים מרוב אוננות מול פורנו וקשה להם להתגרות מאשה בשר ודם).
ישן 22-07-2012, 16:42
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.12.09
בתגובה להודעה מספר 1289 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "מאז שהוא נפוץ (שנות השבעים?)"

ציטוט:
אז דברים סוגי האקטים הנ"ל היו או בגדר שמועה, או משהו קיצוני שיחידים בגלל מעזים לדבר עליו. כיום אלו אקטים שאתה יכול לשמוע מגברים ונשים "נורמטיביים" , בעלי משפחות, קריירה, "טייסים" בחי"א (חייבים להוסיף אותם) התייחסות מעשית אליהם. יש לזה קשר ישיר וישיר תצריכה מוגברת של פורנו (בדיוק כמו התופעה של גברים שנשחקים מרוב אוננות מול פורנו וקשה להם להתגרות מאשה בשר ודם).
אתה בטוח שהחלק שהדגשתי הוא אמיתי? כי זה נשמע כמו אחת השמועות האלה שהיו לך כשאתה היית צעיר.
כן, ראיתי בסאות' פארק שלרנדי הייתה בעיה כזו בפרק שנגמר האינטרנט, אבל אני לא בטוח כמה זה קיים במציאות...

אמר פסטן: שניהם גרועים, אבל עדיף להיות טיפש מאשר שקרן.

ישן 23-07-2012, 09:26

יש המון גברים שקשה להם להדלק מנשים אמיתיות
בתגובה להודעה מספר 1294 שנכתבה על ידי פסטן שמתחילה ב "סיים שיט. פגשת אנשים אמיתיים..."

או יותר נכון "קשה להם הלחזיק את האור דלוק". הפורנו מאוד מאוד זמין. זה אפילו לא "בושה". מישהו במילואים הולך לישוןם ומשאיר את הלפטופ למי שרוצה לראות סרטים, ויותר מפעם אחת ראיתי אייקונים של סרטי פורנו... זו השפעה מאוד חזקה.

וזה בלי שנגענו בנושא השני והוא שגברים שמכורים לאוננות מול פורנו פשוט לא מתרגשים יותר ממין "רגיל" עם נשים (התמכרות לאוננות מול פורנו זו כן תופעה מוכרת). פיסית מין "רגיל" עם בחורה לא יכול לספק את האפקט שאוננות מול פורנו מספקת. מי שאצלו ההנאה ממין היא מאוד טכנית (ויש אנשים כאלה) ואין לגירוי רגשי או אירוטיקה שום משמעות בעינו - יתקשה יחסית למצוא סיפוק עם "בחורה רגילה".
ישן 23-07-2012, 13:58
צלמית המשתמש של benny.zhit
  benny.zhit benny.zhit אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.01.09
בתגובה להודעה מספר 1325 שנכתבה על ידי -TsAcHi - שמתחילה ב "ומה לגבי שטיפת מוח חיובית"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי -TsAcHi -
ההורים הם כל עולמו של הילד בזמן התפתחותו ובגרותו . אם אדאג מגיל אפס לחנך אותם על כמה שפורנו הוא פסול ורעה חולה בעולם המודרני, ההשפעה שלי בתור הורה אולי תקבע אצלהם את התפיסה שלי לגבי פורנו לכל חייהם.

לדעתי, אם זו הגישה שהולכת להיות לך כשתגדל ילדים, אתה צפוי להשיג בכך שתי תופעות:
א. ילדים חסרי יכולת חשיבה עצמאית וביקורתית, שרגילים שמאכילים אותם בכפית אמיתות מוחלטות, במקום לעזור להם לפתח דעות ואישיות משל עצמם.
ב. מרד נעורים מכאיב למדי בסביבות גיל העשרה, שאינו מבוסס על חשיבה ביקורתית הגיונית (כמו שאמרתי בסעיף א', חשיבה כזו לא תתפתח בתנאים שאתה מתכנן לילדים שלך), אלא על התנגדות אוטומטית ובלתי מבוססת לכל האמיתות המוחלטות שניסו לכפות עליהם במשך חייהם עד אותו רגע.

אני לא מדבר פה על הגישה שלך לגבי פורנו (למרות שאני מאמין שגם בתחום זה, ילד אינטליגנטי שיודע לקחת דברים בערבון מוגבל, ידע להתמודד בצורה טובה עם מה שיראה), אלא על התפיסה הכללית, שאתה מסוגל/אמור להכתיב לילד שלך תפיסת עולם מ-א' ועד ת'.

ישן 22-07-2012, 16:45

אין לי עניין בזה
בתגובה להודעה מספר 1357 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "מצאת IRL אישה שמוכנה לעשות..."

אבל אני אדם מאוד פתוח ועל נושאים מסויימים, כולל מין, ברור לי שמדברים איתי יותר... יש מילואים, דרינקים אחרי העבודה, הידידות שנהנות לספר לך על כל הסודות של החברות שלהן (אלוויס א ווינר), סטודנטיות פמיניסיטיות שחושבות שהן חזקות יותר כי הן מספרות בפתיחות על עולמן המיני וכמובן יש להיות מלווה של "תגלית" ששם אלכוהול+הנטיה של אמריקאים לדבר בקול ושטויות, חושפת הרבה ממה שהם עושים... רימינג, ספציפית, היה משהו שלא ידעתי שקיים ב"מציאות" כשהייתי רווק ולכן לא שמעתי מישהי מציעה לי... כן שמעתי כמה פעמים מבנות מה עשו להן, או לאן תימרנו אותן, בני זוג חזקים וחצופים, ולכן אני יודע עוד כמה דברים... אם אתה בחור טוב יראה לך שרוב הבנות תמיד יודעות מה הן רוצות ובטוחות (בצדק) שהן יכולות לתמרן גבר בזכות כוח מיני. בפועל חלקן נופלות פה ושם על חלאות שעושים מהן סחבת רצפה על גבול השפחת מין. זה לא הרוב, אבל לא חסרות כאלה.
ישן 23-07-2012, 09:16

לדעתי זה תלוי במידת הגירוי ובלחץ (חיצוני או פנימי) על חבריקו
בתגובה להודעה מספר 1443 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "מאיפה הבאת את זה? זה בד"כ..."

הבחור פה למעלה מתנסה בעיקר בפורנו+שרירי כף יד ולכן יכול להפעיל "בזמן הנכון" לחץ מתאים=גייזר (או ככה אמור להיות... הוא טוען שיש לו משהו כמו עין טינה, אבל נעזוב את הבעיה הזו לאורולוגים). הפיזיונומיה של רוב הבחורות אינה מאפשר הפעלת "לחץ" כזה, ובטח לא הגברת הלחץ ברגע הנכון, ולכן משטר הזרימה של המשקעים שונה מהותית. תוסיף לזה חליפת סערה ועוד כל מיני מגבלות (במיוחד כאלה שקשורות בניווט, התחפרות והסתערות בתוואי שטח חדשים ולא מוכרים) וקבל לפעמים לא יותר מאשר שלולית מעופשת במקום שבו אמור להיות מינימום המגלצ'ה בעוג'ה.
ישן 23-07-2012, 11:06

במחסנית תמיד יש יותר תחמושת ממה שניתן לירות
בתגובה להודעה מספר 1448 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "אני מניח שאתה מתכוון לתכולת..."

זו הגדרת חומרה... הגוף יודע שגולני מסתער ירוקן את כל הפאוצ'ים ותופי ההסתערות (את שניהם) אם יתנו לו. בגלל זה יש פטנט שלא מאפשר ריקון כל התוף, אפילו אם תלחץ על ההדק עד מחר(*)

* בטנקים זו לא מחסנית.

אתה כן התכוונת ל"קצב אש". שובי התכוון ל"מהירות לוע". אפשר לירות צרור במהירות לוע נמוכה, עד אפסית (אפשר אפילו לירות תחמישים אם חושבים על זה). אפשר לירות כדור אחד, אבל במהירות לוע עצומה.

אם אתה יורה המון, ובצרורות, מן הסתם התותח/קנה לא במיטבו, אבל זה לא אומר שיחסית לא תוכל להפיק מהירות לוע גבוה. אם אתה יורה רק "כדור אחד אבל מכוון" - מן הסתם יותר קל להשיג מהירות לוע גבוהה, אבל גם פה הרבה זה יחסי.

כשיש "סוריות על הגדרות" אתה יורה כמו מטורף, מהר, הרבה ותאמין לי אתה מגרד תחמושת מכל מקום. אם זה עוד אימון מייגע בצאלים... אתה יודע איך... לפעמים לא בא לך לירות בכלל. רק המחשבה על ניקוי הנשק אחרי. עושים "אש-ש-ש-ש-" בכאילו, ונותנים למדריכה להיות מרוצה.

נערך לאחרונה ע"י g.l.s.h בתאריך 23-07-2012 בשעה 11:11.
ישן 23-07-2012, 11:13
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 1449 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "במחסנית תמיד יש יותר תחמושת ממה שניתן לירות"

בסדר, אבל הגוף יודע לתת הקצאות תחמושת נוספות במקרה ועבר הרבה זמן מאז ההסתערות האחרונה שלך (לא משנה אם היא הייתה בתרגיל או בקרב) ולהעביר תחמושת מהפק"ל מחסניות לפאוצ'ים של הווסט.

בלי קשר לזה, לנשק שלך (לא משנה אם הוא מאג, נגב או סתם רוס"ר) יש טריק כזה, שככל שעבר יותר זמן מאז שהוא ירה (שוב, לא משנה באיזה סיטואציה) הוא פתאום מקבל טווח ומהירות לוע גבוהים יותר. ככל שאתה יורה יותר ככה הטווח ומהירות הלוע צונחים, עד למצב בו הכדורים סתם נופלים מהקנה.

זה בלי קשר לשפיכת קנה במידה ואתה יורה יותר מדי ללא מספיק מנוחה ו/או קירור.

עריכה לאחר העריכה שלך-

אני מתכוון גם להקצאת תחמושת, גם למהירות לוע וגם לטווח. כאמור למעלה.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

נערך לאחרונה ע"י golani_2 בתאריך 23-07-2012 בשעה 11:17.
ישן 23-07-2012, 11:26

תראה... זה ככה...
בתגובה להודעה מספר 1450 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "בסדר, אבל הגוף יודע לתת..."

אם אתה :

א. טירון,

ב. אם עבר המון זמן מאז ההתקלות האחרונה

ג. אם אתה ערבי שעושה שופוני לסרטון שיעלו עליו ביוטיוב

אתה גומר ברוסים אחרי ברוסים. זה לא ממש קשור באיכות הנשק. אני מדבר על תפקוד של אחד אחרי מסלול, ביחידה שבה יש אימון-קו-אימון-קו כמו שצריך, ועם הקצאות ראויות לשמן+קומבינות של הרס"פ שמשיג מהצד כדורי אקדח בשביל שיהיה לפז"מניקים מה לעשות בזמן פנוי. במצב הזה יש כאלה שיודעים לירות מעט ובמהירות לוע גבוהה, יש כאלה שיורים הרבה במהירות לוע נמוכה ויש כאלה שיורים הרבה במהירות לוע גבוהה.

בכנות? זה לא ממש משנה כי למטרה חשוב רק אם חטפה פגיעה בול, וממש לא משנה לה כל ה"פינגים" וה"פלאקים" מסביב. חלקן אפילו לא מסוגלות בכלל להרגיש האם הן תחת ירי מדוייק של צלף, או "מסך אש מתגלגל" של איזו עוצבה משוריינת.
ישן 23-07-2012, 11:40
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 1451 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "תראה... זה ככה..."

1) מה שאתה תיארת בקשר לכאלו שעבר הרבה זמן מאז ההתקלות האחרונה שלהם (לא מחייב שזאת תהיה התקלות, רלוונטי גם לגבי אימונים) מדבר רק על בזבוז תחמושת. זה נכון. אבל נכון גם לגבי מהירות לוע וטווח.

יכול להיות שלא לכולם, אבל בהחלט אצל חלק מהאנשים.

כמו שאמרתי כבר לפחות 4 פעמים באשכול-

יש אנשים שמהירות הלוע והטווח שלהם היא נגזרת מכמות הירי שביצעו.

ירו הרבה במרווחי זמן קצרים- הכמות, הטווח והמהירות לוע נמוכים.

ירו מעט במרווח זמן גדולים- הכמות, הטווח והמהירות לוע גבוהים.

2) למטרה מאוד משנה מה פגע בה, באיזה מהירות ובאיזה זווית, רק לא באנלוגיה שאנחנו עושים

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 22-07-2012, 18:39

בתגובה להודעה מספר 1141 שנכתבה על ידי -TsAcHi - שמתחילה ב "למה גברים מגלחים שם למטה?"

אממ אני בוחר בתשובה דיפלומטית צחי ברשותך.

יש לי שתי נקודות חן שהן לא סרטניות על העור של הבטן,אבל הן גורמות לגירודים בגלל זיעה ולכן חיפשתי דרך להסיר שם שיער בקו סימטרי ומצאתי משחה של נשים שעולה 18 ש"ח שמורידה שיער יותר טוב מסכין גילוח או מכונה שעושה את העבודה ולא גורמת לגירודים כאשר השיער צומח חזרה.
זה באמת עזר לי לסבול את אותן נקודות חן ואני ממשיך להסיר שם את השיער עם אותה משחה,ולהסיר אותן יש בעיה כי זה יכול להשאיר צלקת.

אחרי שזה הצליח,התחלתי לחשוב להוריד את השיער למטה וככה להוריד את כמות הזיעה והגירודים למטה במיוחד בקיץ הישראלי החם,ולכן עשיתי ניסוי עם אותה משחה להוריד את השיער גם למטה והתוצאה היא פחות זיעה שם למטה כל עוד אני לא עושה ספורט והרבה פחות גירודים בקיץ החם הישראלי.

בית השחי לא חשבתי בכלל לגעת שם בשיער ואני לא מבין כיצד עירקי כמוך בכלל חשב על זה צחי,כי זה לא מגרד וזה לא מסריח מזיעה כמו האיזור למטה.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 23-07-2012, 08:07
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 1517 שנכתבה על ידי ShoobyD שמתחילה ב "בעיקר מסיבות של..."

אני פשוט אשאיר את זה פה:

ציטוט:
במקור נכתב על ידי linuxsboot
אני משתמש בה לחלק קטן של הבטן העליונה בגלל שתי נקודות חן ולאיזור למטה,והיא לא עושה פצעים,לא גורמת לגירודים ולא משאירה סימנים. כל מי שלא עושה טיפולי לייזר להסיר שיער המשחה הזו היא אחלה בשבילו או בשבילה.

ציטוט:
רוב הגברים, שמורידים שיער הם מיקי בוגנים וזה מאינסטיק בסיסי התוכנית בערוץ 2 יום שישי בערב. אתם ואתן יודעים מה שני האנשים האלה בדיוק לא צריך להגיד.
לכן אני חושב שזה פסול, לעשות מה צ'נדלר בינג רוצה לעשות. זאת הדעה שלי לפחות.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 23-07-2012, 11:31

בתגובה להודעה מספר 1526 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "נורא מוזר. יש לי לא מעט נק'..."

הייתי אצל רופא עור,הוא בדק אותן ואמר שזה לא סרטן ולא גידול אחר,הוא נתן לי להגיע ל 3 מנתחים פלסטיים עם כיסוי כספי של הכללית,2 דוקטורים ופרופסור אחד בשביל להסיר אותן,וגם הם אישרו שזה לא מסרטן ולא גידול אחר ואפשר להסיר אותן,אבל יכולה להשאר צלקת בכל מקום שהייתה נקודת חן וגם היא תגרום לגירודים.
אני מגיע אל אותו רופא עור כל ריבעון והוא בודק אותן,למרות שהוא אמר לי להגיע כל שנה ולא כל ריבעון לבדיקה,אבל הוא אמר שאם הן ימשיכו לגדול להגיע אליו עם תור מהיר והוא יסיר אותן במקום עם הרדמה מקומית וישלח אותן למעבדה.(הוא גם רופא מנתח)

ישן 23-07-2012, 14:41

בתגובה להודעה מספר 1534 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "כמו שאמרה ידידתי המלומדת כמה..."

בבקשה הנה דוגמא שאתה לא קורא הודעות איש יקר.
ציטוט:
יש משחה שאתה מורח אותה ואחרי 10 דקות מעביר פלסטיק שמגיע איתה על האיזור למטה וזהו אותו איזור חלק לכמה זמן,ואם תשתמש במכונה זה יכול לגרד לך בהליכה,כאשר תלך בזמן הצמיחה הקטנה ביותר של השיער בימים הראשונים.

קישור
אז אתה רשמת:
ציטוט:
נופ. לא מגרד.

קישור
ואז אני רשמתי את ההודעה הזו שבחרת לא לקרוא אותה
ציטוט:
יש מכונות שאם אתה עושה את זה חלק,ב 3 ימים הראשונים זה מגרד לך מאוד. למדתי את זה מהגילוח ליד נקודות החן.

קישור
ואז אתה רשמת:
ציטוט:
גם לשים תמונות?

קישור
ציטוט:
אמרתי לך שיש מכונות שעושות את זה,אבל לא אמרתי שכל המכונות גורמות לגירודים.

קישור

"יש מכונות" זה לא "כל המכונות",ולכן אתה גם לא קורא הודעות של אחרים ואתה עוד מבקר אחרים על זה שאתה אשם באותו פשע!!!

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:27

הדף נוצר ב 2.28 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר