לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חדשות טיולים אפריל 2014 - הסתיימו עבודות הסדרת הדרך לדיר עזיז ע"י מועצה אזורית גולן. ניתן לשוב ולטייל באתר. הסגירה שהתקיימה באזור דרך בורמה מערב, הסתיימה וניתן לטייל באתרים כרגיל. עקב סיום עונת החורף שביל מספר 9363 (סימון שבילים כחול) שבשמורת נחל שורק נפתח חזרה למטיילים. נפתח מחדש מסלול נחל רקפת בכרמל שהיה סגור למטיילים. עקב פעילות צבא באזור אילת במהלך חודש אפריל אין להגיע לאתר "נ.ג. 292" מצפון לאילת. | חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מטיילים ותרמילאים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-04-2012, 18:32
צלמית המשתמש של רומק
  רומק רומק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.02
טיול בחיפה 9/4 (ללא תמונות)

את הטיול שרובו התבצע ברגליים בגלל כל מיני גחמות,נסיונות ותושבי חיפה שלא יודעים היכן הם גרים ומכוונים לכיוון הפוך,ביצעתי לבדי
הטיול מתחיל מתחנת הרכבת מרכז השלושה,משם הליכה קלה לכיוון תחנת כיכר פריז של הכרמלית.
בפעם האחרונה לפני כ4 שנים שהייתי בה,היו אולי עוד 4 נוסעים חוץ ממני (גם כן חול מועד כלשהו )
והיום היה מפוצץ בטירוף
המסלול הקיף את כל התחנות וירדתי בתחנת גן האם. משם הליכה לכיוון הגנים הבאהיים. בגלל חוסר ידיעה הגעתי לשער שברחוב יפה נוף ואז נודע לי שלא אוכל לסייר עצמאית אז הלכתי להרשם לסיור מאורגן אך בגלל תור עצבני וייבוש, פספסתי בכמה דקות אפשרות כניסה לתוך המקדש אז כתוצאה מכך החלטתי להצטרף לסיור מאורגן ברוסית ולא לחכות עוד חצי שעה לסיור באנגלית ועוד שעה לסיור בעברית. המסלול למזלי היה בירידות
מצאתי ישראלי ממוצא רוסי (כלומר,דובר עברית),הסברתי לו את המצב והוא תרגם לי.
יצאתי מרחוב הציונות ונסעתי באוטובוס לסטלה מאריס
משם ירדתי ברגל את מסלול הרכבל (שאני אשלם 19 שקלים ל3 דקות?)
עשיתי הפסקת צהרים ביטבתה בעיר (התפריט פסח לא רע בכלל)
ומשם ברגל לתחנת רכבת בת גלים וחזרה הביתה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-04-2012, 19:10
  s27 s27 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.05.10
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "טיול בחיפה 9/4 (ללא תמונות)"

נחמד
הפעם האחרונה שאני הייתי בחיפה הייתה בחנוכה לפני שנתיים וחצי, לקחתי יום חופש מהעבודה
ונסעתי לשם לבד. היה יום קריר, אבל בכל זאת היה כיף: נסעתי מהתחנה המרכזית לגנים הבהאיים
והסתובבתי שם קצת, משם הלכתי ברגל לנמל, ומשם ברגל אל חוף הים, ישבתי קצת על
הספסל על יד הים וחשבתי על המעפילים. אח"כ הלכתי ברגל לאיזור שליד ואדי ניסנס - האיזור של "בני
דודנו", ההרגשה הייתה כמו בחוץ לארץ: החנויות היו מקושטות באופן מרהיב וצבעוני לכבוד חג המולד,
ואפילו יצא לי לשמוע מרחוק ביצוע נשי בערבית לשיר החג המפורסם "Jingle Bells" ... בהחלט
הייתה חוויה להסתובב שם בין החנויות (אם אבא שלי היה יודע שהסתובבתי שם לבד, הוא היה מתפלץ,
הוא מה זה דואג לי!).
התחנה האחרונה בטיול הייתה מוזיאון המדע: הלכתי לראות את תערוכת הגופות המפורסמת והמצליחה
שהייתה שם, היה משהו מיוחד, ונהניתי גם משאר תצוגות המוזיאון הקבועות.
ישן 10-04-2012, 10:32
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
חיפה היא ה"חו"ל" האמיתי עבור מי שאינו חיפאי...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "טיול בחיפה 9/4 (ללא תמונות)"

מין עיר (בין השאר משום המבנה הטופוגרפי המיוחד שלה שמשלב בניה ממש על הר ו"פלישה" של העיר לטבע, או vis versa) שתמיד מוצאים בה דברים חדשים תוך כדי שיטוט אקראי.

אגב: כל טיול ש"עולה" לחיפה (ברגל/כרמלית) ניתן להארכה מאוד מספקת ע"י "ירידה" לחוף הכרמל דרך אחד מהוואדיות שבהם שבילי טיול מסומנים היורדים מערבה (נחל שיח וכו'). אלה מסלולים קלים, אבל מאוד יפים, ומרתק לראות איך בדקה העיר הצפופה נגמרת ואתה בטבע). מחוף הכרמל שפע אפשרויות לחזור בתחבורה לאיפה שהשארת את הרכב או פשוט הביתה. אפשר גם לסיים בבירה ממש על שפת הים. אין עוד עיר בישראל שנותנת אפשרות כזאת לטיול משולב.

אגב 2: גן החיות בגן האם יותר מאשר מומלץ. במיוחד כלוב הלאמורים שאפשר להכנס אליו....
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:00

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר