לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-04-2012, 12:54
צלמית המשתמש של זיו
  זיו מנהל זיו אינו מחובר  
L'enfer, c'est les autres

חבר מתאריך: 21.11.01
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי תפוחים שמתחילה ב "פחות או יותר, אינטל מזלזלת באיטלגנציה של הצרכן הקמעונאי הממוצע"

אתה מקשקש בקומקום.
את הצרכן הממוצע לא מעניין בכלל מה המעבד או מהי הטכנולוגיה העומדת מאחורי הפלאש שהוא משחק בו, או ה720p שבו הוא צופה. ואת זה המחשב הזה עושה מצוין. אתה יכול כמובן לעמוד עם מגפון ולצעוק בקול גדול מחוץ לחנות הנ"ל שזה לא מחשב, ואי אפשר לראות בו סרטים, והוא בכלל לא עובד, אבל זה לא ישנה את העובדות... וכן, אם מישהו מחפש מחשב זול, הדבר הכי חשוב בו זה תג המחיר. וקשה לומר שהוא מחפש מותג בדבר הזה.. החברה הפלמונית המודבקת על הנ"ל הוא הדבר האחרון שאפשר לקרוא לו "מותג".
ד"א, אפילו אני, שרחוק ממשתמש ממוצע, כותב כרגע את ההודעה על נייד שאילולי היתה מודבקת עליו מדבקה יפה של אינטל בצד שמאל, לא באמת היה לי מושג איזה מעבד שוכן בו ולמה. וזה מחשב שאני עובד עליו די הרבה.

נערך לאחרונה ע"י זיו בתאריך 11-04-2012 בשעה 12:59.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-04-2012, 16:21
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי תפוחים שמתחילה ב "לצרכן המצוי אין מושג מה הוא מצפה מהמחשב לעשות"

ועדיין את רוב הציבור זה לא מעניין איזה מעבד יש למחשב או איזה לוח-אם יש למחשב הזה עם איזה סוקט. זה מה שהם מנסים לומר לך שלציבור לא משנה amd או intel.
הציבור גם משתמש בחלונות מ 2000 עד 7 ברובו שהיא מערכת הפעלה סוג ג ולא אמינה ועדיין רוב הציבור מרוצים ממנה ולא חושבים על unix בכלל ולכן התאוריה שלך לא נכונה תפוחים.

amd יכולים להוריד מחירים,אבל זה לא יעזור להם כל עוד הם לא ימכרו את המוצרים שלהם נכון והמילה היא שיווק וכאן amd נכשלים בגדול וחוץ מזה חלק מהמוצרים של intel לא רעים בכלל,כפי שאתה בעצמך אמרת בדיון אחר להזכירך.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 12-04-2012, 16:43
  תפוחים תפוחים אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.01.04
אתה אומר שאני טועה אבל חוזר על דברים שאני אומר
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "ועדיין את רוב הציבור זה לא..."

בכל זאת,מספר תיקונים:
לאף אחד אין חלונות 2000 ומעולם לא היה - זאת לא מערכת הפעלה שמיקרוסופט דחפה לשוק הצרכני.

חלונות 7 היא לא מערכת הפעלה סוג ג - אלה דברי הבל שלא מבוססים על כלום.

מה אני אומר:

הצרכן המצוי לא רוצה ולא יכול לקבל החלטה מושכלת אבל, עדיין, לאורך זמן מוצר שמספק יתרון
מובהק של מחיר וביצועים שקל לצרכן נטול כל ידע להיתרשם מהם - במשך הזמן המוצר הזה יצליח.

לכן הטרינטי (ומעבדי הפיוז'ן) יצליח בגדול, אגב, הם כבר מצליחים בגדול (ה e-350 ו ה e-450), מה שעצר את הליאנו מהיתפוצצות היו בעיות ייצור, העיצוב היה טוב מאוד החל מהמימוש הראשון והוא רק יילך ויישתפר.

כפי שאמרתי בעבר, מעבדי הפיוז'ן הם מהפיכה בעולם המחשוב, לא פחות ולא יותר. מי שלא הבין את הזה עד עכשיו יבין בעתיד.
ישן 15-04-2012, 02:59
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי תפוחים שמתחילה ב "אתה אומר שאני טועה אבל חוזר על דברים שאני אומר"

ועדיין חלונות 7 זוללת משאבים בלי סיבה ואוכלת זיכרון,אם משאירים אותה עובדת כל הזמן, הגרסאות שמיועדות לבית,אבל לא נהפוך את זה לדיון כמה חלונות היא מערכת סוג ג,ואני לא רוצה להזכיר באגים אחרים של חלונות 7 שהם הופכים אותה בהחלט למערכת סוג ג ונחזור לנושא של האשכול ברשותך.

צריכת החשמל של המעבד לא מעניינת את הצרכן ולא הגודל של מעבד שוב אלא במקרים של ניידים וגם כאן יש לקוחות שפשוט קונים עוד כמה סוללות לנייד לפי צורך השימוש שלהם וגמרנו את העניין.
אני מכיר חנויות אמינות שלא מתעסקות עם amd בכלל,כי הספקים שלהן לא מביאים amd,ולכן אתה טועה בתפוחים. amd נכשלים כבר שנים בגלל השיווק הלא נכון של המוצר שלהם,בעוד שאצל אינטל אתה רואה שיווק נכון של המוצר, ואם המוצר שלה טוב או לא מהמתחרה של amd, זה כבר לא משנה בגרוש ללקוח שמגיע לקנות מחשב נייח או נייד.

למה אתה חושב ש ksp,באג והרשת שאסור לדבר עליה מצליחות בישראל? שיווק נכון לצרכן הישראלי ואפילו שהשירות של כל החברות האלה הוא סוג ג ולא תמיד מקבלים מהן מוצרים חדשים או תקינים,הציבור רוכש אצלן וימשיך לקנות אצלן.
קח תחרות יותר גדולה בארה"ב כמו קוקה-קולה מול פפסי וכיצד הפירסום תרם לשינוי המכירות של החברות האלה משנות ה 80 עד שנת 2012 ואם זה לא מוכיח את הטיעון שלי כנגד שלך,אני לא יודע מה כן ישנה את דעתך בנושא הפירסום הלא נכון של amd,ואינטל לא צריכים ממש לדאוג כל עוד amd יושבת על הגדר בשקט וכן מי שמבין עניין יקנה מוצר של amd אם המוצר המתחרה של אינטל פחות טוב,אבל רוב הציבור לא מבין עניין ורק רוצה לקנות מוצר שעובד.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 15-04-2012, 03:28
  תפוחים תפוחים אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.01.04
שוב, אני מסכים עם ההנחה שהצרכן המצוי לא מבין שום דבר
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "ועדיין חלונות 7 זוללת משאבים..."

ולא מסוגל/רוצה לקבל החלטה מושכלת:

אבל עדיין:

1. הצרכן יודע לקרוא מחיר.
2. הצרכן יודע לשים לכך שמשחק (למשל) לא עובד לו.

מעבדי הפיוז'ן זולים ויודעים לעשות דברים שהתחרות לא יודעת (למשל להפעיל משחק).

לכן, לאורך זמן מעבדי הפיוז'ן (ובאופן נקודתי הטרינטי) יקחו את ההצלחה של הליאנו וישלשו אותה.

דוגמאות מהעבר:
ראה ההצלחה של AMD עם האאתלון 7 והאתלון 64 ובזמן האחרון ה bobcat (פיוז'ן לנטבוקים).

הדבר העיקרי שעצר את הליאנו מלהצליח יותר היו בעיות ייצור.

כבר כעת די ברור שהטריניטי יהיה הצלחה גדולה, הוא מיועד לפי שתיים/שלוש מערכות מאשר
הליאנו יועד בזמנו. מה שקורה בשוק הישראלי מטעה, הכל כאן קורה בעיכוב של שנה מהעולם,
בוודאי מהפיכות טכונלוגיות בתחום המחשוב/חומרה ביתית.

לגבי שיווק, קטונתי אבל בתי המשפט בעולם התיחסו לשיטות השיווק/מכירות של אינטל, AMD לא יכולה
להתחרות באינטל בקטע הזה, יש גבול ליכולות של חברה קטנה כמו AMD מול המפלצת אינטל, בינתיים
כל צרכן מוזמן לקנות מה שטוב לו.

אני מציע לשמור את האשכול הזה בצד ולחזור אליו בעוד חצי שנה בערך.

נערך לאחרונה ע"י תפוחים בתאריך 15-04-2012 בשעה 03:37.
ישן 12-04-2012, 00:49
צלמית המשתמש של YK69
  YK69 YK69 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.09.07
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי תפוחים שמתחילה ב "המשחק שאתה הפעלת הוא מ 2006/2007"

הבנתי שהמטרה העיקרית שלך באשכול זה לקדם את AMD?
ואם כבר, מבדיקה שערכתי לנייד הזה שהצעת,

יקר ב500 שקל(כבר לא שווה)
על הכיפאק המשחקים אבל שוב דיברתי על נייד לאחותי והיא לא הולכת לשחק בו אז זה לא יעזור בכלום.
מבחינת המעבד, חיפוש פשוט בגוגל העלה שהוא לא יכול להריץ סרטי HD אפילו לא בכאילו HD של יוטיוב. לא מאמין לי תחפש בגוגל, כך שהמבחינה הזו הנייד הזה נופל רחוק ממה שהצעתי גם כן.
ויש עוד, הנייד שאני קניתי שוקל פחות(ולבת זה משנה מאוד)
וסתם בשביל הקטע, לא שזה באמת משנה, הכונן קשיח גדול יותר.

ולמען הסר ספק, התקנתי אופיס ותוך כדי היה ווינדוס אפדייט ואחותי גלשה ביוטיוב ללא בעיה(ועוד באיכספלורר).

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.fresh.co.il/vBulletin/image.php?u=125298&type=profile&dateline=1289576666]

ישן 10-04-2012, 18:28
צלמית המשתמש של YK69
  YK69 YK69 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.09.07
בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי זיו שמתחילה ב "ד"א, היצרן שעומד מאחורי..."

הקטע הוא שבחנות אומרים לך שזה אייסר(וגם בפרסומות) למרות שברור שזה לא אייסר אלא חברת בת.

המקביל של אייסר הוא Acer Aspire 5742Z.
עולה 2300 לעומת ה1900 של אימשינס.
ההבדלים:
איסר מגיע עם ווינדוס 7 הום פרמיום ועם מצלמת וובקם
אימשינס מגיע בלי ווינדוס וללא מצלמה

לאייסר יש עוד דגם שהוא בדיוק אותו דבר רק ללא ווינדוס ו320 ג'יגה קשיח במקום 500 ב2100

אגב, כל המחירים שציינתי, 2100,2300 ו1900 הם המחירים הכי זולים שמצאתי בזאפ ואתרים ישראלים אחרים ולא כוללים מחיר משלוח או כל דבר אחר שיכול לצוץ.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.fresh.co.il/vBulletin/image.php?u=125298&type=profile&dateline=1289576666]

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:08

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר