לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-04-2012, 12:46
צלמית המשתמש של benny.zhit
  benny.zhit benny.zhit אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.01.09
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי student1 שמתחילה ב "אני שם לב לזה, שגם מומחים..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי student1
אני שם לב לזה, שגם מומחים גדולים יכולים להוציא מפיהם תיאוריות הזויות. שלא לדבר על זה, שרופא מומחה אחד יכול לשלול מא" עד ת" דברי רופא מומחה שני. יש עוד הרבה נושאים שכל מני מומחים יכולים להביע את דעתם - אף אחד לא אוסר עליהם - , שבסופו של דבר לא שווים כלום, למרות כל העבודה הקשה שהם עשו כדי להוכיח זאת.

זה נכון שגם מומחים גדולים יכולים לטעות.
עם זאת כאשר בא מומחה גדול וטוען טענה מסוימת בתחום מומחיותו, וכל מה שיש לי לשים מול הטענה הזו זה "תמיד אמרו לי שזה דווקא הפוך", אני לכל הפחות אטיל בספק את מה שתמיד אמרו לי, ואצא מתוך נקודת הנחה שיש יותר סיכוי שאני טועה, מאשר שהמומחה טועה, הרי בכל זאת, הוא מומחה. אם אני רוצה משהו יותר מדויק מזה, אני צריך לקרוא, לחקור, לבדוק מה אומרים מומחים אחרים, ומה מקור הסתירה בין מה שתמיד שמעתי, למה שהמומחה הזה טוען עכשיו. לבוא ולהגיד "זה ynet, הם בטח סילפו את הדברים, ולכן אפשר להתעלם" או "הוא אולי מומחה, אבל הוא בטח טועה", בלי שיש לך איזשהו בסיס, חוץ מזה שתמיד אמרו לך אחרת, זה לא רציני.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-04-2012, 08:12
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
אהוד גרוסמן הוא איש בר סמכא ורציני שאינו רודף כותרות
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי -TsAcHi - שמתחילה ב "מומחה מזהיר: מסוכן לשתות יותר מ-2 ליטר מים"

ולכן סביר להניח שלא הוא ניסח את הכתבה או את הכותרת...

להלן תסריט אפשרי לטקס בישול הכתבה:

עיתונאי - שלום לך הפרופ' גרוסמן, נשלחתי ע"י המערכת כדי לשוחח עימך על תחום מומחיותך הוא יתר לחץ הדם

גרוסמן - הו כן ברוך הבא. , ובכן, המחקר העדכני...משאבות נתרן...אנגיוטנסין...הסיכון הסטטיסטי עולה...ניו אינגלנד...שילוב תיאזידים...בטא בלוקרים...CVA....הרוצח השקט...ואני קורא לכל אדם בישראל למדוד...לאחרונה בלנצט...ירידה במשקל וכושר גופני...התסמונת המטבולית..

עיתונאי -

גרוסמן - ...ובמקרים קיצוניים של אי ספיקת כליות...הגבלת נוזלים...

עיתונאי - אבל פרופסור, דודה שלי והעורך תמיד אומרים לי שזה מאוד חשוב לשתות

גרוסמן - זה אכן מאוד חשוב לשתות אבל יש מצבים בהם צריך להגביל את השתיה וקיימת גם אפשרות להרעלת מים במקרי שתית יתר

עיתונאי - איזה בעסה, בדיוק גמרתי להכין ראיון עם דיאטנית שאמרה לשתות הרבה לפני ליל הסדר כדי לאכול פחות ושמתי גרפים צבעוניים עם תמונה של גמל יפה כזה עם דבשת...

גרוסמן - לגמל מבנה נפרונים שונה מלנו ולכן ריכוז...

עיתונאי - כמה שתיה זה נחשב ל'הרבה ומסוכן'?

גרוסמן - הכיליה של אדם בריא יכולה להתמודד עם עומס מלחים וגם עם עודפי מים אבל במקרה של שימוש בתרופות המשפיעות על הפרשת מינרין...הקרנה להיפופיזה..מערכת העצבים המרכזית..

עיתונאי - כמה ל-י-ט-ר-י-ם?!!

גרוסמן - ליטר וחצי זו תצרוכת סבירה למשקל ממוצע בתנאי מנוחה ומזג אויר ממוזג אך בארצנו ובעת פעילות...

עיתונאי - ליטר וחצי אמרת ויותר מזה זה מסוכן?

גרוסמן - כאשר אנו דנים במטופלות בנוגדי דיכאון..

עיתונאי - תודה לך פרופסור, יום טוב וחג שמח.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:14

הדף נוצר ב 0.15 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר