לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-04-2012, 19:08
צלמית המשתמש של Samantha
  משתמשת נקבה Samantha Samantha אינו מחובר  
מנהלת פורום קולנוע וטלוויזיה ...•*•●✩●•*•... המקסימה של הפורום =^◡^= ♡

חבר מתאריך: 03.10.06
גרפיקה אשכול האושר השבועי בהקדשה לגשם :)

קפצתי היום לדואר לכמה דקות, והתחיל לרדת גשם! זה היה בלתי צפוי ומשעשע.
קצת פחות משעשע הייתה העובדה שהייתי בחולצה קצרה, מכנס 7/8 וסנדלים...
אבל למזלי הוא הפסיק מהר והתחדש כשכבר הייתי בבית

וכאמור קיבלתי היום בדואר דברים ממש נחמדים שהזמנתי והייתי בטוחה שכבר לא יגיעו.
כולל משהו שכבר קיבלתי עליו זיכוי. הממ...

אתמול הכרתי חברה חדשה, ואנחנו ממש דומות שזה מצחיק (:
אותו טעם בסרטים, באוכל, בבדיחות.... אני אמנם טכנולוגית והיא טכנופובית, אבל שתינו יצירתיות ועוד כל מיני דברים.
בתכלס חבל שאני לא בקטע של נשים
בכל מקרה אני רואה תחילתה של חברות טובה (: זה נחמד להכיר אנשים חדשים.

בהמשך היום היום סידרתי את החדר, ניקיתי את הרוב ואפילו פתחתי את המחשב וניקיתי בתוכו, ופירקתי את המקלדת.
היה רגע של בהלה כשהאות ה' עפה לי לשומקום ולא מצאתי אותה במשך שעתיים

מה עשה לכם אושר השבוע?

09.07.00-16.07.12

נערך לאחרונה ע"י Samantha בתאריך 11-04-2012 בשעה 19:10.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-04-2012, 09:36
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
אושר 2: הפסקת אש בסוריה ודלתות
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Samantha שמתחילה ב "אשכול האושר השבועי בהקדשה לגשם :)"

סוריה: אנחת רווחה נשמעה מפי למשמע החדשות כי הצדדים הניצים המחוללים אלימות ארטילרית בסוריה עשו "לולי-לולי" לתותחים, מרגמות ורקטות שלהם. החדשות אודות הזוועות האקפלוציביות בערים כמו חומס, דמשק וחאלב הדירו שינה מעיני. חלק מהקוראים פה לא יותפעו לשמוע על מצב רוח מרומם זה, בהכירם אותי מפורום אחר בפרש בו נהגתי לכתוב המון פעם ומשם משתמע כי המצב בסוריה קרוב לליבי וכי "פיס אפון ארץ'" בסוריה הגדולה הוא אינטרס רגשי אצלי.

מה שהחל כירי רגיל של סורים בסורים, התפשט במהרה לממש מלחמה חבל"ז ומן הרגע בו השמות "חומס", "חאלב" ו"דמשק" נקשרו לפיצוצים החלה דאגה לכרסם בליבי מאחר ומקומות אלו מוכרים בזכות יצירות אומנות מדהימות של אדריכלות צבאית שירי ארטילרי חסר אבחנה עשוי לפגום אותם בצורה קשה:

חאלב:
http://en.wikipedia.org/wiki/File:Citadel_of_Aleppo.jpg
חומס:
http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A7...sChevaliers.jpg

דמשק:
http://en.wikipedia.org/wiki/Fileamaskus4.jpg

אני קורא למשטר הסורי לרסן את עצמו ולנצור אש מכל כלי נשק כבד העשוי לפגוע במורשת תרבותית עולמית. שיתרכזו בלפגוע אחד בשני. אההה.... ואם באמת יגיעו כל מיני פליטים משם שוב לארץ, בבקשה לשלוח אותם לקורס ב"קמרה אובסקורה" (עוד יש לי גלויה לקורס חינם מהסוני 8 מ"מ שקניתי לפני 15 שנה...) כי נשבר הזין מהצילום החובבני של כל בעלי הסמאטרטפונים שם.

הדלתות: מנזריק וקריגר (יהודי חם שיש לו משפחה ברמת גן) חוזרים לעוד הופעה, הפעם ברעננה. היפ-היפ-הוריי! בידור רוקנרולי נטו. בלי יומרות: פשוט כיף. הפעם ניקח את הילדים.
ישן 13-04-2012, 11:08
צלמית המשתמש של TIMON the mongoose
  משתמש זכר TIMON the mongoose TIMON the mongoose אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.12.09
אני חייב לציין שבתור ראשלצי אני הייתי מאוד
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי נור השמן שמתחילה ב "גם אני לא. בשניהם. ההמוניות..."

עצוב לראות רב חן בשקפ נסגר בגלל הסינמה סיטי. אני יודע ששרוקי יגיד שזוהי מחירה של ההתחרות החופשית שמצילה את המדינה שלנו אבל עדיין, איזה כייף היה בתור ילד ללכת לקולנוע קרוב לבית, לא מפוצץ מידי, לראות סרט טוב במחיר נורמלי פלוס פופקורן. החנוכה געלט הספיק בשנות התשעים ותחילת ה2000 עוד לאכול פיצה בטו פור ואן ( יש לציין שהיום הפיצה שם זה לא טו פור ואן של פעם אלא סתם פיצה זבל) פלוס גלידה בדלי קרים או חצי מנה של חתוכה. איזה נוסטלגיה. אם הייתי יכול להיות שמאלני רק ליום אחד, הייתי הופך את רב חן לקולנוע ממשלתי שהיה מחזיק אפילו עם הפסדים ( שרוקי אתה יודע שזה רק בדימיון, אני בחיים לא אחתור תחתייך). האם הראשלצים פה מזדהים איתי?

ישן 13-04-2012, 14:41
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
כל בתי הקולנוע הרשתיים ברישון מאז ומעולם היו כשלון
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי TIMON the mongoose שמתחילה ב "אני חייב לציין שבתור ראשלצי אני הייתי מאוד"

ההם המוזרים והמודרניים להחריד שנפתחו ב.... שיכון המזרח באמצע שנות השמונים... אלה שהיו בקניון רוטשילד (עד שקמה זארה על חורבותיהם), אלו שהיו ב"שופ אין" ז"ל ואלו שבשקם... בחלק מהם אפילו כנער ראיתי סרטים ממש בערב הפתיחה. תמיד היו כשלון כלכלי ומוקד משיכה לילדים די קטנים וקשישים. נכון שהיייתה חוויה של סרט פרטי, אבל כלכליים הם לא היו. מי שזכה לזכור את ימי "תפארת" הקלאסי, ו"נעמן" ו"ראשון" העממיים-זוכר מה זו חווית קולנוע. ב"נעמן" אפילו היה מועדון הקלפנים עם מכונות הפינבול שרק אליהן כילד הורשית להגיע. זה היה קולנוע! (אגב כולם חוסלו בימיו של ראש עיר מהמערך). כל השאר? כל כך לא כלכליים שאפילו קפיטליסט לא היה מציל אותם.

אתה יכול בקלות להיות שמאלני ליום אחד (לא ממש קשה ובטוח לא צריך להוכיח כלום) אבל אני לא מבין איזה קשר יש לזה להצלת בתי קולנוע...
ישן 15-04-2012, 15:37
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Seo שלח הודעה דרך MSN אל Seo Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 60 שנכתבה על ידי Samantha שמתחילה ב "[QUOTE=Seo]בדיוק חזרתי..."

בלוק 240 גרם לצבעי מים שכבר יצא לי לעשות עליו כמה צביעות ניסיון ואני לא מרוצה! (אם הייתי יודעת שבלאו הכי אצטרך לשים על הציור ספר ממש כבד, כבר הייתי מציירת על נייר מדפסת!)
בריסטול שחור, עטים וטושים שחורים, כל מיני עפרונות שהתחילו להיגמר לי והדבר הקרטוני הזה שמורח אותם, איך קוראים לו באמת?(הייתי צריכה להצטייד לפני המבחן רישום מחר).
וקלמר מיוחד למברשות צבע אבל אני הולכת להסב אותו לקלמר לעפרונות כי הם כל הזמן נשברים לי בקלמר שיש לי.

הקטע הכי כיפי זה להסתובב בחנות ולראות איזה דברים מגניבים קיימים אצלם במלאי, גם הכל יחסית זול, אם לא הייתי מרוויחה משכורת מזערית הייתי יוצאת משם עם סל הרבה יותר גדול.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:24

הדף נוצר ב 0.15 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר