לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום כתיבה וספרות!!! והשורה הנעה - נוע תנוע! אוסף ביקורות הספרים של כל הזמנים אוסף אתגרי הכתיבהלכתיבה הציטוט הנבחר: 'הסופר, כמו הילד, אוהב לשחק משחקים, אבל יודע להציב את הגבול בין האמת לבדיון' מאת פרויד. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > כתיבה וספרות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-05-2005, 20:10
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
המלצה אתגר כתיבת תסריט לסרט במסגרת פרוייקט שיתוף פעולה בין פורומי "תרבות ואמנות" !

היי חברים ויוצרים מוכשרים !
האתגר שלנו החודש יעסוק בפרוייקט שהתגבש על מנת ליצור שיתוף פעולה בין הפורומים בקטגורית "תרבות ואמנות" .
מטרת הפרוייקט היא ליצור סרט וירטואלי תוך ביצוע "תחנות" אתגרים בפורומים הרלוונטים ולהלן סדר האתגרים :

אתגר ראשון : עיצוב כרזה בפורומי האיור והעיצוב .
אתגר שני: כתיבת תסריט ב"כתיבה וספרות" .
אתגר שלישי : ליהוק ב"קולנוע וטלויזיה" .
אתגר רביעי : עיצוב הסרט בפורומי האיור והעיצוב .
אתגר חמישי : הכנת פסקול לסרט בכלל פורומי המוזיקה .
אתגר שישי : כרזות הסרט בפורומי הגרפיקה והאיור .
כאשר לוח זמנים לכלל האתגר יופץ בהמשך ע"י Gwenhwyfar ורומק .

אנחנו השניים בסבב ולהלן לוח הזמנים לביצוע אתגר כתיבת התסריט לסרט :
תאריכי ביצוע : 1-14.5 . הצבעה לתסריט האהוב : 15-17.5.
בעל התסריט הזוכה יזכה בצל"ש דנדש בפורום לתקופה לא מוגבלת .

אופן ביצוע האתגר : עד לתאריך : 10.5 יש לכם הזדמנות לכתוב את התסריט (פרי כתיבתכם) שתמיד רציתם לכתוב,
אפשר בצורת דיאלוגים ואפשר בתור סיפור קצר (ניתן להשתמש גם ביצירות שהכנתם בעבר) .
כל אחד מוזמן לכתוב, ואתם מוזמנים גם ליידע את חבריכם שטרם התנסו בכתיבה בפורום להשתתף באתגר שלנו .

הגדרת תחומי כתיבה רלוונטים : קומדיה, דרמה, אקשן, רומנטיקה, טרגדיה, פנטזיה וכו' .
קווים אדומים שלא חוצים : מין, אלימות ועבירה על החוק .

אז חברים, יאללה לעבודה ובהצלחה לכולם !!
בתקווה לשיתוף פעולה פורה ומוצלח,
רחלי ואבי .

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://img111.echo.cx/img111/4821/150815121493149714971511149615.jpg]

ותודה ל- Skiper על הכנת הכרזה הנהדרת המפרסמת את הפרוייקט שלנו, כל הכבוד !

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י Gwenhwyfar בתאריך 07-05-2005 בשעה 22:28. סיבה: זמן ביצוע האתגר הוארך לאור ביקוש :)
חזרה לפורום
ישן 01-05-2005, 20:45
צלמית המשתמש של רומק
  רומק רומק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.02
נא לרכז עבודות באשכול הזה בלבד :)
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Gwenhwyfar שמתחילה ב "אתגר כתיבת תסריט לסרט במסגרת פרוייקט שיתוף פעולה בין פורומי "תרבות ואמנות" !"

והנה התסריט הראשון הנקרא "נפל בעת מילוי תפקידו"
סצנה ראשונה- טלפון ציבורי בבסיס צבאי נידח אי שם
הגיבורים: סמל יניב, רס"ר משה ויפית חברתו של יניב
יניב משוחח בטלפון עם חברתו כאשר משה מחליט שיניב מספר יותר מידי דברים שיפית לא צריכה לדעת.
העונש- משפט למחרת בבוקר.
יניב מנתק את השיחה בעצבנות.
יום חמישי מחר, צריך לצאת הביתה אחרי שבת והמשפט ללא ספק ישאיר אותו כאן.
סצנה שנייה- מגורי הבנים
הגיבורים יניב וחברו יבגני
יבגני מנסה לעודד את יניב ששום דבר רע לא יקרה ושמשה סתם מאיים.
יניב מנסה להתעודד לא ממש בהצלחה.
סצנה שלישית- משרדו של משה
יניב נשפט ומקבל ריתוק לשבועיים
המחשבות חולפות בראשו
הנה תכף יפית תתגייס ולא אהיה שם כדי לבלות איתה
ביציאה מהמשרד יניב הולך מדוכדך ומחליט לברוח.
יניב מחכה שההסעה תצא מהבסיס וברגע שהבסיס ריק הוא חוזר לחדרו לארוז דברים ולברוח
סצנה רביעית- עומדים בטרמפיאדה
יניב וקבוצה של חיילים מחכה לרגע שהם יעלמו בהקדם.
הסצנה ברובה שיחות של יניב עם שאר החיילים
סצנה חמישית- המפגש הטעון בין יפית ליניב
יפית נכנסת להלם ששומעת מה יניב עשה וכיצד ברח
אלו לא העקרונות שעליהם גדלתי היא אומרת
אכזבת אותי יניב ואני לא יכולה לתת לך לחיות כאן בסוד
אאלץ להסגיר אותך.
יניב שומע ומתאכזב: לא לזה הוא ציפה מהחברה שלו.
סצנה שישית- זהירות
יניב הולך לו עם הווקמן עליו מנסה להתאושש מהשיחה הטעונה.
הוא לא שמע את הזקנה שצועקת עליו שיזהר
הוא גם לא שמע ולא ניסה לראות את המכונית שנסעה במהירות מופרזת....
ס-ו-ף

חזרה לפורום
ישן 06-05-2005, 23:23
  Vald666 Vald666 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.02.05
מצויין.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Gwenhwyfar שמתחילה ב "אתגר כתיבת תסריט לסרט במסגרת פרוייקט שיתוף פעולה בין פורומי "תרבות ואמנות" !"

יפה מאוד!

הנה סצינה מתוך התסריט.
מה דעתכם?

=====
תוכן הסצינה : רון נפגש עם יעל אחרי הרבה שנים שהם לא נפגשים. ורון נראה שבדרך לעבודה.
====

ימים עוברים בלי כל מעשה ברחבי הארץ, אני אומנם לא אחד מאלו שמטיילים,
אבל באותו זמן לא היה לי איפה לגור, או איפה לישון.
עד שפגשתי אותה - בעלת שער ארוך שטני , שמתפשט לכל עבר רגשותי.

'מה המצב רון?' חייכה אליי יעל במן מבט כזה , עוד זכור לי שהיא הייתה גרה
במחטש, איפה שהעצים והסיבוכים שם. מאוד קשה להגיע לשם עם האוטו, אז אולי יכול להיות מצב שתצטרך לעבור לאנשהו.
'אממ, אני בסדר, חיים כרגיל. איך מרגישה סבתא שלך ? יותר טוב?' אמרתי בלי להסס, ידעתי שמשהו לא היה בסדר אצל סבתא שלה. השנה היא הייתה צריכה לעבור לבית אבות.
'אני חושבת שהמצב יהיה טוב, הכל עניין של זמן, לא?' גיכחה יעל מהצד, בעוד שאני מנסה לא להסתכל על מכוניות שעוברות. אומנם ככה אני קורא לזה.
'אוקי , אני צריך לזוז לעבודה, אני נורא מאחר. אז יום טוב.'
'יום טוב'

חזרה לפורום
ישן 15-05-2005, 00:44
  אור_ירח אור_ירח אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.05.05
מבחינתי אין צורך בהארכה.
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי Gwenhwyfar שמתחילה ב "את יכולה להגיש פשוט כסיפור קצר"

אבל אין לי שום התנגדות להמתין : )

הנה הסיפור הקצר שלי:

אני כותבת לך
אני כותבת לך, כי איני יכולה לומר זאת פנים אל פנים. אני, שמעולם לא כתבתי דבר, לא מכתב, אף לא גלויה, כותבת כעת, יכולה את להאמין? טיפשה שכמותי, השאלות מיותרות, הרי אינך איתי לענות.

את, שתמיד היית שם עבורי, כבר לא כאן. את הלכת ואותי נטשת, השארת אותי לבדי.

בדמיוני חיוכך שוב קורן אלי, את מזהה את העצב בעיניי, אצבעותייך מלטפות את עורפי, ידך מושכת אותי אל חיבוקך, ואני כמעט ומתנחמת, אך עדיין נכספת להרגיש את חומך. אתמול פתחתי בפעם הראשונה את אלבום התמונות שהכנת. מצאתי אותו מתחת למיטה, עטוף באריזת מתנה. אם תכננת להפתיע אותי לכבוד יום השנה שלנו, הצלחת. אזרתי כוח והבטתי ב- 3 שנים של ביחד דחוסות לרגעים קטנים מתועדים. הפכתי דפים וידיי רועדות, קטעים מטיולים, מסיבות יום הולדת, ואז לא יכולתי יותר. סגרתי בחבטה, והלכתי למטבח. בהיעדרך מצאתי נחמה בזרועותיו של ג'ק דניאלס, אותו תמיד השמצת.

חזרתי למנהגיי הישנים, אפילו כעת, כשרושמת, סיגריה בוערת במאפרה לצידי. אולי את מאוכזבת עכשיו, אולי כלל לא אכפת לך. לי כבר לא אכפת מעצמי. אני מסתובבת בפיג'מה בבית, וגם זה כשאני טורחת לקום מהמיטה. הפעם האחרונה בה התקלחתי היתה לפני שבוע, להסיר מעליי את ריחם המבאיש של המתים. שפשפתי בחוזקה את העור, אך הריח נשאר באפי, דבק בבשרי.

עודני זוכרת את הריב. טרקת את הדלת כשיצאת מהבית בפעם האחרונה, ואני, כמו תמיד כשעצבנית, שטפתי כלים. שיננתי כל מילת כעס שנזרקה לחלל האוויר, כל טענה שהטחת בפניי, מודעת לצדק בדברייך, יודעת שהפחדנות שלי הרגה אותך. לא הסכמת לקבל את תשובותיי, נמאס לך להסתיר ולהסתתר, כך אמרת. "תגלי למשפחה שלך", התחננת, אבל אני אטמתי את אוזניי. את הורייך נתתי כדוגמא, "הם ניתקו איתך את הקשר, ואם הוריי יידעו גם אותי יזרקו מהמשפחה".

"ההורים שלי יקבלו אותי כמו שאני בסופו של דבר, וכך גם שלך", ניסית לשכנע. נענעתי בראשי לעברך, "אני לא חזקה כמוך", עניתי חלושות, משתמשת בתירוץ ששחקתי מרוב שימוש. את תפסת את המפתחות של המכונית ופנית אל הדלת. "אז תצטרכי להיות חלשה בלעדיי", הגבת בנחישות, משאירה אותי להביט בגבך המתרחק והולך.

שאלות מתרוצצות בראשי, מענות אותי, ואין תשובה. נותרתי להתבשל בשנאה עצמית, על סף תהום ללא תחתית, ולמרות שמודעת, לא מסוגלת לעצור. פעם את היית שם לתפוס אותי בחולשתי, אך כעת אין מי שיעזור, לי לא נותר אלא ליפול.

את צדקת. הורייך קיבלו אותך כשסופו של דבר הגיע. הם אחזו ידיים אל מול רגבי האדמה הלחה, ביכו יחד את לכתך מן העולם. רבים הגיעו לכבד את זכרך, התגודדו סביב הקבר הטרי, ואני עמדתי בצד, מוקצית מחמת המיאוס. כשניגשתי לנחם אביך סירב להביט בי, ואילו בעיני אמך הופיעה שנאה תהומית. הסתובבתי והלכתי משם, ראשי מורכן.

על שום מה זכיתי באהבתך איני יודעת, אך נוכחותך בחיי גרמה לי לשאוף להיות הטובה ביותר שאוכל. עכשיו כשאינך עוד, נותרתי עם חולשותיי, ועם מכתב ללא מען, ואין מי שינחם אותי ביגוני הנורא.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:42

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר