לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-04-2012, 17:33
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
וראוי להזכיר כי למרות הכותרת 'המחאתית' / 'מרד עבדימית'
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי -TsAcHi - שמתחילה ב ""צאו לי מהכיס, תנו לחיות""

המסקנה מדברי הכותבת המתלהמת היא הפוכה לחלוטין לכל אשר מבקשים אנשי 'המחאה' לעולל לנו.

מסוי גבוה הוא הוא התוצר של כל מה שהליפיות ותעמולת YNET מובילים אליו

מהם בני מעמד הביניים האמיתיים?

לא יורשי הפרדסים והקומבינות שלא חיים מעבודה אלא מ'כסף עובד' שעשו הפסקה בין חו"ל לחו"ל כדי להגיע ל'שלמה ארצי' בקיץ הקודם
לא הקומוניסטים במסווה שהובילו את הצד הרעשני והאלים של ההפגנות היזומות
לא הפוליטיקאים וטייקוני התקשורת וה'סוציאליזם' שרכבו על נמר המחאה עד ששם להם ביס
לא הקבוצות הנתמכות שמצוקתן אינה מצוקת מעמד הביניים

בני מעמד הביניים הם אנשים עובדים החיים משכר עבודתם ושהדרך הטובה והנכונה ביותר לשפר את איכות חייהם מעבר לקיים היא להוריד את המסוי על שכר עבודתם ולתת להם להחליט מה לעשות עם כספם.

דיור ציבורי, תמיכה וסבסודים ושאר תחלואות ריכוזיות כלכלית הם האויבים של מעמד הביניים שבתמימותו רץ בחלקו לשמש כניצב במצגת של הקיץ הקודם. הפחתה במסוי על עבודה הייתה הכיוון אליו הובילו ממשלות ישראל ובעיקר נתניהו בעשור האחרון והפחתה זו נבלמה ע"י 'המחאה' המלאכותית שבאשר יושבים המושכים בחוטיה [יהודי קשיש 'אוהב ציון' בארה"ב/משרדי חד"ש בארץ / האיחוד הארופאי / הקרן לישראל חלשה / מוזס המוכן לעשות כל רע כדי להפטר משנוא נפשו וכו'] מטרתם פגיעה בכלכלתנו.

נ.ב

בכל פעם שאני נתקל בכתבלב עלום שם שמאיים לרדת מהארץ יחד עם 20 טוקבקים מודבקים שהוא, המערכת או שפתי כהן דחפו - אין לי אלא לברך אותו בדרך צלחה ובשגשוג ועושר בצקום בו אין מיסים, פיות מעופפות בשמי התכלת וכדי לחיות ברווחה צריך רק לשבת על שפת הים וללחוש 'מוזס הוא אכבר'.

נערך לאחרונה ע"י .ישראלה היפהפיה בתאריך 12-04-2012 בשעה 17:38.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-04-2012, 23:08
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
יש לי הסבר עבור הגברת
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי -TsAcHi - שמתחילה ב ""צאו לי מהכיס, תנו לחיות""

את מרוויחה x ונשאר ברשותך רק y . הסיבה היא ש - x-y הולכים למדינה על מנת שתממן את כל מה שחבריך האידיוטים השימושיים של המחאה ממעמד הביניים רצו שתממן.

בשלב זה את בוודאי אומרת לעצמך שאת ה - x-y שקיבלה ממך המדינה את אמורה לקבל בחזרה כתוצאה מכך שהמדינה תממן את מה שרצית- תחבורה, חינוך וכו'.

יש רק דבר אחד שאת לא לוקחת בחשבון וכדאי לספר לך עליו, לא כל המדינה מרוויחה x. למעשה, יש המון אנשים במדינה שמרוויחים z בלבד ובגלל ש z ש"ח הוא סכום לא ממש גבוה, המדינה משאירה להם את אותו z ביד. אלא שבזכותך הם מקבלים עוד משהו, רוצה לנחש?

יפה! הם מקבלים נתח מאותו (x-y) שאת + N חברייך ממעמד הביניים נתנו למדינה. גם הם רוצים חינוך ותחבורה וכו' וכו' והמדינה מממנת גם אותם. חלק מהם הם ערבים וחרדים שאינם עובדים /משתכרים שכר מינימום/עובדים בשחור וגם הם וצאצאיהם מקבלים נתח מהמיסים ששילמת.

אבל זה מה שהאדיוטים במחאה רצו לא? הם קראו למדינה להוריד את המע"מ (מיסים עקיפים שכולם משלמים גם אם הם חרדים או ערבים) ולהעלות את מס ההכנסה. אז עכשיו את ,אני , אנחנו ושאר מעמד הביניים אוכלים את מה שבישלתם. בתאבון!

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:44

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר