לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-04-2012, 19:28
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי Army_Boy שמתחילה ב "הייתי רוצה לשמוע את דעתך בעיניין"

דעתי היא ש-

א'. אתה לא באמת מתמודד עם דילמה של האם לצאת עם חשפנית.
ב'. יום אחד אתה עלול למצוא את עצמך עם הדילמה של האם לצאת עם חשפנית אז אני אומר לך את הדבר הבא. לחשפנית יש מחיצה בראש. בצד אחד של המחיצה יש את האדם שהיא ובצד השני של המחיצה יש את הפרסונה (או המסכה) שהיא יצרה לצורך ההתמודדות עם האנשים שהיא פוגשת במסגרת העבודה שלה. אם אתה פוגש חשפנית בזמן שהיא בעבודה אז כמעט ואין לך סיכוי ליצור קשר עם הצד הנכון של המחיצה. אני מדבר על הצד שהמשפחה והחברים שלה מכירים. זה הצד שהיית זוכה להכיר אותו רק אם הייתה פוגש אותה כשהיא לא בעבודה.

מה שיקרה זה שהיא תוציא ממך כמה שיותר כסף ואתה לא תקבל בתמורה את הלב שלה כי היא לא תוכל שלא לראות בך אחד מאותם ארנקים מהלכים שמעוניינים בה בגלל הגוף שלה. מבחינתה התשתית של ההיכרות שלכם היא תשתית עלובה וזולה וכאישה היא לא תהיה מסוגלת להאמין שמרקע כזה יכולה לצמוח מערכת יחסים אמיתית.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-04-2012, 22:12
  s27 s27 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.05.10
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "עד כמה שאני יודע במקומות..."

גם אם (לטענתך) יש נשים בחו"ל שעבדו בחשפנות אבל אח"כ "התגברו על זה",
בוא נאמר כך:
1. אם בחורה עובדת במועדון חשפנות, וערב אחד מגיע במקרה למועדון קרוב משפחה שלה, דוד/בן דוד
ואולי אפילו אחיה או אביה שלא ידעו שהיא עובדת בזה (ואתה יודע מה? אולי אפילו לא קרוב משפחה, מספיק השכן
או מישהו שמכיר ויכול להפיץ רכילות בכל העיר)...לעומת זאת, בחורה עובדת בניקיון באיזה משרד ממשלתי,
ויום אחד נתקלת שם בקרוב משפחה, שרואה אותה מנקה. מה יותר נורא? מה יותר בושה?
2. הבחורה הזו תסיים את התואר, ואז תלך לחפש עבודה...ישראל זו מדינה קטנה, מה יקרה אם המראיין
הזה, או הבוס שם, או בקיצור מישהו אחר בחברה, ראה אותה במועדון עירומה? איזה פרצוף יהיה לה באירגון הזה?
איזה מעמד?
האם זה באמת שווה את כל הכסף שהיא תעשה?
והאם אתה באמת משווה את זה לעבודה בניקיון?

נקודה נוספת היא איך אתה, כגבר, היית מרגיש, אם היית יודע שכל לילה, עשרות גברים נהנים לצפות בחברה
שלך רוקדת עירומה?

נערך לאחרונה ע"י s27 בתאריך 12-04-2012 בשעה 22:22.
ישן 12-04-2012, 22:28
צלמית המשתמש של rubber_duck
  rubber_duck מנהל rubber_duck אינו מחובר  
מנהל פורומי מטיילים ותרמילאים, תעופה אזרחית ופורומי הלוחות

חבר מתאריך: 01.05.03
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי s27 שמתחילה ב "גם אם (לטענתך) יש נשים בחו"ל..."

אם בחורה ישבה עם עצמה והחליטה שהיא רוצה לעבוד כחשפנית למרות כל המגרעות שיש לעבודה הזו (ואין לי ספק שיש הרבה מגרעות לעבודה הזו), מי את שתבואי ותגידי לה שהיא צריכה להתבייש במעשים שלה? מי את שתחליטי שלהתפשט מול זרים זה משפיל, אבל לנקות את החרא והשתן של אחרים זה לא משפיל? אני נגד ניצול של אנשים ולא משנה באיזו תעשייה הם עובדים, אבל אני גם נגד אנשים יומרניים שרוצים להחליט בשביל אחרים מה טוב להם ומה לא טוב להם. זכותה של בחורה לבחור לעבוד כחשפנית בלי שאנשים ישפטו אותה ויגידו לה שהיא צריכה להתבייש, או שיש לה בעיות נפשיות וכו'.

ישן 13-04-2012, 14:28
צלמית המשתמש של MiRi_GrEEn
  MiRi_GrEEn MiRi_GrEEn אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.03
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי Seo שמתחילה ב "אה נו ברור, כי אתה מצדיק..."

אני לא חושבת שהוא מצדיק את המקצוע, הוא פשוט לא מגנה אותו ומתנגד לטענה שכל מי שעוסקת בו היא מתוסבכת. גם אני חושבת שראוי שלכל אדם יהיה את החופש הבסיסי לעסוק במה שהוא ירצה (במסגרת החוק כמובן) מבלי שישפטו אותו ויסתכלו עליו מוזר.
לא דובר על התופעה* בכללותה, אלא על חשפנית ספציפית. לא נכון להגיד עליה שבגלל שהיא בעסקי החשפנות היא בהכרח דפוקה בראש.
בכללי, לכל אחד יש את הערכים שלו, הגדולה היא להבין שלא כולנו חולקים את אותם הערכים. הערכים שלי** ושלך מעוררים אצלנו סלידה וכעס כלפי כל הסיפור הזה, אבל זה לא שולל את העובדה שקיימות בנות שמתחשפנות לפרנסתן מרצון ואל לנו לשפוט אותן כל כך מהר.

*גם לגבי התופעה, יש תעשייה שלמה של סחר בנשים. כל מיני דברים מזעזעים כמו ב"בלו נטלי" וזה. שזה מקומם ונוראי. להבדיל מכל זה, יש את הנערות ליווי ה"יקרות", את החשפניות במועדונים יוקרתיים, את הכוכבות פורנו, שאומרות בעצם מה יותר פמינסטי מלהחליט לבד לבד לבד, מה טוב בשבילי כאישה?

**אני נגד מכירת הגוף. לכל סוגיה.

נערך לאחרונה ע"י MiRi_GrEEn בתאריך 13-04-2012 בשעה 14:56. סיבה: עוד דברים :)
ישן 13-04-2012, 14:46
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Seo שלח הודעה דרך MSN אל Seo Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי MiRi_GrEEn שמתחילה ב "אני לא חושבת שהוא מצדיק את..."

תקראי בבקשה את השרשור ואת התגובה שלי שוב [=
האימרה הצינית על כך שהוא מצדיק את התעשייה נאמרה בהגזמה כדי להראות את האבסורד בלקרוא לS27 שובניסטית בעקבות מה שהיא אמרה.
בשרשור אליו הגבתי לא דובר על חשפנית ספציפית כי אף אחד מהשניים שניהלו אותו לא מכיר את החשפנית באופן ספציפי. דובר בו על האם זה נכון או לא נכון שאישה תעבוד כחשפנית כדי להרוויח כסף קל.

לא אמרתי שזה נכון להגיד עליה שהיא דפוקה בראש, ולא אמרתי שהערכים הספציפיים של החשפניות מעוררים אצלי סלידה או שאני שופטת אותן. (למעשה זה אפילו מאוד רחוק ממה שאני חושבת).

הדבר היחיד שהגבתי עליו בתגובה שלי היא הקביעה הלא נכונה על כך שS27 היא שובניסטית, זה הכל.

ישן 14-04-2012, 22:57
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.12.09
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי Seo שמתחילה ב "תקראי בבקשה את השרשור ואת..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Seo
תקראי בבקשה את השרשור ואת התגובה שלי שוב [=
האימרה הצינית על כך שהוא מצדיק את התעשייה נאמרה בהגזמה כדי להראות את האבסורד בלקרוא לS27 שובניסטית בעקבות מה שהיא אמרה.
בשרשור אליו הגבתי לא דובר על חשפנית ספציפית כי אף אחד מהשניים שניהלו אותו לא מכיר את החשפנית באופן ספציפי. דובר בו על האם זה נכון או לא נכון שאישה תעבוד כחשפנית כדי להרוויח כסף קל.

לא אמרתי שזה נכון להגיד עליה שהיא דפוקה בראש, ולא אמרתי שהערכים הספציפיים של החשפניות מעוררים אצלי סלידה או שאני שופטת אותן. (למעשה זה אפילו מאוד רחוק ממה שאני חושבת).

הדבר היחיד שהגבתי עליו בתגובה שלי היא הקביעה הלא נכונה על כך שS27 היא שובניסטית, זה הכל.
הוא לא מגזים, אלא קצת לא מדייק. הוא היה צריך להגיד ש-S27 סקסיסטית ולא שובניסטית, ואז הוא היה צודק לגמרי. מי שאומר "בני מין כזה וכזה צריכים לעשות ככה ולא אחרת כי ככה בא לי" הוא סקסיסט.

אמר פסטן: שניהם גרועים, אבל עדיף להיות טיפש מאשר שקרן.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 13-04-2012, 15:34
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
כמו שכתבתי יותר למטה
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי MiRi_GrEEn שמתחילה ב "אני לא חושבת שהוא מצדיק את..."

האבחנה בין "זונת רחוב נרקומנית ומוכה" ובין "זונת צמרת נקיה" היא אשליה, ואשליה דקיקה שלא הייתה מחזיקה מים לולא הנושא היה מעורב עם שיקולים פוליטיים או דתיים. הדימוי של "זונת הצמרת שבסוף היום חוזרת לדירה עם החבר, לובשת משקפיים חנוניות, לומדת למבחן ב"ספרות אנגלית של אמצע המאה החמש עשרה" ומחליפה חוויות עבודה עם החבר ההטקיסט"- זו אשליה. מספר הבנות שהן כאלה הוא זעום מכדי להוות בסיס אפילו למיני הכללה. ישנם כמה גופים החוקרים את תופעת הזנות בישראל ומסייעים לבחורות העובדות בתעשיית המין (חשפנות נחשבת כחלק מהתחום). לא מדובר על פמיניסטיות-שמאלניות עם שפם, אלא דווקא נשים מקצועיות שבאות לטפל בהיבטים המעשיים. לא צווחות בוועדה בכנסת, או עושות מניפולציות, אלא פשוט באות לטפל בבנות של התעשיה כדי לעזור להן, לא לשנות את העולם. שיחה אחת עם מישהי כזאת תנפץ לך מיד את כל התדמית השקרית של העולם הזה. מה שאת לא מבינה הוא שעובדת בתעשיית המין היא לרוב בעלת "מוסר עבודה" עילאי מבחינת הדבקות ב"רמת שירות"-וזו כוללת את התדמית. כשהבחורות האלה קורסות, ולפעמים אלה שבועות של רביצה במיטה על כדורים נוגדי דכאון, זה נעשה בביתם וכאשר לרוב רק בודדים, אם בכלל, יודעים. "להראות חזקה" בעבודה, או כאשר היא מצדיקה את החיים שלה, זה "א-ב" של העבודה. אחת הסיבות שבגללה מאוד קשה לשכנע אנשים "רגילים" בכך שרוב הוסקות בתעשיית המין הן "פגועות" נובעת מעובדה פשוטה: זה אומר עבור אותו אדם (גבר ולפעמים אשה) שבעצם "נפקנית" הונתה אותו. לאנשים קשה לקבל את העובדה הזו והם יאחזו בכל קש שבסביבה כדי להתחמק מההכרה בעובדה שעובדות תעשיית המין הן בין האומללות שבנשים ושסטטיסטית עתידן עגום ביותר. שאלתי לא מזמן חכמולוג אחד כזה "אם אחיך האהוב והנערץ היה לוחש על אזנך ואומר "האמן לי, מחקר מקיף שאנו עושים מוכיח כי לחצי מהחשפניות צפוי עתיד עצוב", היית עדיין טוען שתעשיית המין, כמו כל תעשיה, היא מקום של בחירה? פשוט לבנאדם ברור שהדרך היחידה להחזיק במצפון נקי לכאורה היא לחשוב שהחשפניות ש"השתמש בהן", ואצל המון גברים גם הזונות ששכב עמן, הן בחורות רגילות עם עתיד.
ישן 13-04-2012, 16:10
צלמית המשתמש של MiRi_GrEEn
  MiRi_GrEEn MiRi_GrEEn אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.03
בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "כמו שכתבתי יותר למטה"

כנראה שמספר זונות הצמרת שלומדות ספרות של המאה ה15 הוא באמת נמוך. אבל כמו שכתבתי באחת התגובות לברווז, נתעלם רגע מהכמה ונתמקד בזה שיש. שוב, אני לא מדברת על התופעה הכללית, ברור לי לחלוטין כל מה שאתה אומר, אין שום תדמית נוצצת שצריך לנפץ לי. אני מדברת על זה שרק מתוך ידיעה שמישהי חשפנית, לא ניתן *בהכרח* להסיק שהיא פגועה. אני בטח שלא בעד דרך החיים שלה, אני לא מצדיקה אותה ותומכת בה, גם אם היא שם מבחירה (במקרים הנדירים מאוד לדבריך) וגם אם לא.

לי לא יצא בחיי לראות חשפנית מקרוב או לדבר עם אחת. לא נפלתי קורבן לתרמית של זונה.
לך כן יצא להכיר. אז אני סומכת עליך שאתה יודע מה אתה אומר. אבל זה שהכרת מישהי שסיפרה לך איך זה עובד מבפנים ונתנה לך הצצה לעולם שלה, לא אומר שאתה מכיר את כולן. אל תשכח שהיא ושתי החברות שלה באו ממקום מסויים אחד, והן מכירות את מה שהן מכירות בלבד.

נערך לאחרונה ע"י MiRi_GrEEn בתאריך 13-04-2012 בשעה 16:14.
ישן 13-04-2012, 16:22

אין לי תקווה לשכנע אותך
בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי MiRi_GrEEn שמתחילה ב "כנראה שמספר זונות הצמרת..."

כי כפי שאמרתי לאדם מן היישוב קשה לקבל את העובדה שעולם שקיים ממש "מעבר לפינה" הוא כמעט כולו שלילי, ולא סתם "מסובך כמו כל החיים".

בכל מקרה, בלי להרחיב: מה שלא ציינתי הוא שעקב ההיכרות עם אותה ידידה נכנסתי לעניין, לתקופה, די באינטנסיביות. קראתי (המון) ונפגשתי כמה פעמים עם אנשי מקצוע (מאחר ובדיוק אז עבדתי בתחום שהשיק גם לאיסוף תרומות, וניסיתי לסייע). היידע שלי מאוד מקיף ונרחב, הרבה מעבר לכל אדם אחר באשכול (פרט אולי לצ'נדלר שלדעתי או שגם חקר את התחום, או שהכיר לעומק עובדת של תעשיית המין).

למען האמת הסיבה היחידה שלא ניתבתי את הזמן שאני משקיע "בחברה" (פר"ח, התנדבות בבית הספר, הדרכות) באותן שנתיים לטובת סיוע לנשים כאלה היא לא ה"דימוי" שזה יצור לך (אנשים מחשיבים כל קשר לזנות כמשהו מלוכלך) אלא העובדה שלרוב לא מרשים לגברים להיות חלק מתהליך שיקום של עובדות תעשיית מין (מסיבות די טובות לדעתי).
ישן 14-04-2012, 23:02
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "כמו שכתבתי יותר למטה"

אז בעצם יש מציאות שמתחבאת מאחורי הוילון, אבל רק אנשים נורא חכמים יכולים לראות אותה, וכל מי שמסתכל על המציאות הפשוטה עוסק בהונאה עצמית ולא מבין את האמת העמוקה שמסתתרת מתחת לפני השטח.

הו, זה מזכיר לי משהו...

אולי באמת "אין דבר כזה בחורה שעובדת מרצונה בתעשיית המין", אבל בטח ש"יש אמת סודית שרק החכמים יכולים לראות וכל השאר עוסקים בהונאה עצמית" היא לא הוכחה חזק מאוד לזה...

ישן 14-04-2012, 22:55
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

ציטוט:
במקור נכתב על ידי MiRi_GrEEn
*גם לגבי התופעה, יש תעשייה שלמה של סחר בנשים. כל מיני דברים מזעזעים כמו ב"בלו נטלי" וזה. שזה מקומם ונוראי. להבדיל מכל זה, יש את הנערות ליווי ה"יקרות", את החשפניות במועדונים יוקרתיים, את הכוכבות פורנו, שאומרות בעצם מה יותר פמינסטי מלהחליט לבד לבד לבד, מה טוב בשבילי כאישה?
בהתחלה קיוויתי שזה איזה מועדון שאת מכירה או משהו, אבל אז התברר שזו סדרה עם צביקה הדר.

ישן 13-04-2012, 20:57
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 51 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "את יכולה להראות לי מקום אחד..."

לגבי ההצדקה, למען הקטנוניות, תן לי לשנות את זה מהצדקת המקצוע, להצדקת הבחירה במקצוע כעיסוק.. סבבה?

כן כי טיס וזנות זה ממש אותו הדבר.
בטיס מעריכים נשים בזכות יכולות פיזיות ומוטוריות, שכל, אופי, אומץ...
בזנות, מעריכים נשים בזכות יופיין, גילן והביצועים שלהן במיטה. (השניים הראשונים תקפים אגב להרבה מקצועות אחרים שאינם כוללים זנות).
יפה לך שאתה יוצא פה להגן בחירוף נפש על המין הנשי, אני ממש מודה לך מקרב לב הו אביר על סוס לבן. אבל אולי כדאי שתבין שלא הכל כ"כ פשוט וקל כמו שאתה מציג אותו
ושכל דבר, ברגע שהוא נמתח עד לקיצון, הוא אינו דבר חיובי. זה שצריך לתת הזדמנויות שוות לנשים, ממש לא אומר שצריך לאפשר להן לעשות ה-כ-ל.
תעשיית המין היא תעשייה שמה לעשות, באה לספק בד"כ את צרכיו של הגבר.
אישה שבאה לעבוד בתעשייה הזאת גם אם היא עצמאית, מכלכלת את עצמה ועונה להגדרות של "אישה חזקה", בסופו של דבר ובטווח הרחוק מה שהיא עושה זה לחזק תפיסה שהולכת בדיוק נגד מה שהפמניזם בא להלחם מולו.
שנשים נועדו לשרת גברים, ושהדברים החשובים ביותר שאישה מוערכת בגללם הם חס וחלילה לא שכל, או תכונות אופי, אלא יופיה, גילה ויכולתיה במיטה.
בניגוד לטיס, ברגע שאנחנו מאפשרים לנשים דלות אמצעים להרוויח כסף "קל" בזנות במקום להתאמץ בעבודה "מכובדת", אנחנו בעצם אומרים להן
"את לא מספיק חכמה כדי להצליח בשום עבודה אחרת, הדבר היחיד שאת טובה בשבילו זה סקס." ואני לא רוצה לחיות בעולם בו זה נחשב למסר מקובל, או לכזה שאסור לנו לשפוט או להסתכל עליו בצורה מזלזלת.

ישן 13-04-2012, 21:41
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
בתגובה להודעה מספר 52 שנכתבה על ידי Seo שמתחילה ב "לגבי ההצדקה, למען הקטנוניות,..."

את טועה פה, או לכל הפחות מפרשת לא נכון את מטרת הפמיניזם.
פמיניסטית תגיד שמותר לאישה לעסוק בזנות מכיוון שזאת הבחירה שלה. פמיניסטית רדיקלית תגיד שאסור לה, כי זה אמצעי שליטה של גברים.
מפתיע, אבל הדוגמא של הטיס מתאימה. פמיניסטית תגיד שאישה יכולה לשרת (כמעט) בכל תפקיד קרבי כי היא שווה לגבר, פמיניסטית רדיקלית תגיד שלא, כי צבא זאת המצאה של גברים מיליטריסטיים ולנשים אין צורך להשתתף בתועבה הזאת.

אז איפה את? בפמיניזם או בצד הרדיקלי שלו? מכיוון שמה שקרה פה הוא שהחלטת שאת יודעת טוב יותר מכל אישה באשר היא, מה טוב לה, ומה היא צריכה לעשות. וזה, אעפס, די דומה לשובניזם.

ישן 13-04-2012, 23:21
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 53 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "את טועה פה, או לכל הפחות..."

שרוק, מטרת הפמניזם היא להיאבק בדיכוי נשים וזה בדיוק מה שמתבטא מהדעות שלי. אני לא בקיאה בזרמי הפמניזם השונים, והם גם לא מעניינים אותי כלל. אני מעדיפה לחשוב ולהפעיל את הראש בלי לתייג את הדעות שלי. וזה שאני מאמינה שצריך להיות שיפור משמעותי במעמד האישה לא אומר שאני חושבת להכריז מלחמה כוללת על המין הגברי. מעולם לא אמרתי שהוא אשם ושאתם רק מחפשים איפה לנצל להשפיל ולדכא נשים.
למקרה שזה לא מובן, אסביר:
לדעתי, זה צריך להיות חופש האישה לעסוק במה שהיא חפצה בו כל עוד היא מתאימה לעבודה וכל עוד זה חוקי, בהחלט. אבל במקרה הזה, אני חושבת שיש לחוקק חוק שאוסר על עיסוק במקצועות הנ"ל, או לפחות להפוך אותם ללא משתלמים כספית, כי הפגיעה החברתית שיש לעיסוק הזה, היא הרבה יותר חמורה מהפגיעה בבחורות הבודדות שנכנסות לתעשייה מבחירה. ואם זה שובניזם לדעתך, אז כנראה גם החקיקה נגד השימוש בסמים וגם מסע הצלב שאתה מנהל כאן נגד הסיגריות, מאחר ובשני המקרים האלה מדובר בהחלטה שמתבצעת עבור אנשים אחרים.

ישן 14-04-2012, 00:44

בתגובה להודעה מספר 54 שנכתבה על ידי Seo שמתחילה ב "[font="]שרוק, מטרת..."

לא אמרתי שאת טוענת שמטרתנו היא להשפיל, אבל את מתנהגת בפטרנליזם כלפיי נשים אחרות, ככל הנראה נשים שלא היה להן המזל שלך והן כן נצרכות לעבוד בתחומים הללו.

שימי לב שמעולם לא אמרתי שאני בעד איסור על עישון סיגריות! זה תחום אישי של אדם, וכל עוד הוא לא פוגע באחרים- שייחנק. לכן לאסור על עישון במקום ציבורי זה הגיוני, כדי למנוע פגיעה בציבור. כמו שמותר לאסור על קיום יחסי מין ברחוב אבל לא לאסור זנות.

גם לגבי חוק הדוגמניות המקולל- את שוב חושבת שאת יודעת טוב יותר מדוגמניות כמה לשקול? ואיך להיראות? ומה עם לאסור הגדלת חזה לדוגמניות? כמה תסביכים יש לנשים עם חזה קטן? את רוצה להגיד להן כמה לשקול, אח"כ נגיד להם כמה דקות פרסומת מותר להקרין (רגע... זה כבר קורה), כמה דרמות בעברית לשדר וכמה מחו"ל (גם זה קורה) וכמובן להגדיר בחוק מי נחשב משורר. אה, גם זה קורה. איפה הגבול?

שימי לב גם לטיעון די מעוות שהעלית- מותר לנשים לעבוד בכל מה שחוקי, אבל בואו נחוקק חוק שיאסור זנות. אם את קובעת מה חוקי ומה לא, בטח שתסכימי להן לעבוד בכל תחום חוקי... ואז חופש העיסוק תלוי ברצונם הטוב של כמה ח,כים. מסוכן מאוד.

ישן 14-04-2012, 01:14
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 55 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "לא אמרתי שאת טוענת שמטרתנו..."

זה לא פטרנליזם, לא אכפת לי מהן ספציפית בכלל, אכפת לי מעצמי ומהמין הנשי ככלל כי מה שקורה לו, קורה גם לי. אם לא היו השפעות למה שהן עושות עלי ועל החברה בה אני חיה, אז שיהיה להן לבריאות. אבל זה לא המצב. אתה באמת חושב שאכפת לי אם מישהי שאני לא מכירה הולכת ומזדיינת עם אנשים תמורת כסף סתם כי בא לי לעשות לה דווקא ולהתעצבן עליה? מרמור זה הקטע שלך לא שלי P:
היו לא מעט הודעות שלך אלי ספציפית בנוגע להרגלי העישון שלי למרות שאין בינינו שום קשר ואתה אינך צריך להריח את העשן שלי.
אני חושבת שאני יכולה לקבוע כמה דוגמנית צריכה לשקול? אתה מדבר אלי כאילו אני זאת שיזמתי את החוק הזה, פחחח. חוקים דומים להם עוברים עכשיו בכל העולם. תשקלי כמה שבא לך, אני לא אעסיק אותך אם זה אומר שבחורות יפתחו בגלל זה הפרעות אכילה. יש נורמות שליליות שחובה לשנות ותמיד יהיה מי שיפגע בתהליך, אבל יש פגיעה ויש פגיעה.
חופש העיסוק תמיד תלוי ברצונם של כמה ח"כים, מה לעשות.. אסור לך לצאת ולהפוך לרוצח שכיר ואסור לך למכור סמים... כן.. זה מאוד מסוכן המצב הזה.. צריך לבטל את החוקים האלה לאלתר! והח"כים צריכים לשבת בחוסר מעש ולהתעלם מכל המצבים הבעייתיים שדורשים תיקון!
חוץ מזה עכשיו כשאני חושבת על זה, חוק שיסגור את תעשיית המין הוא לא הגיוני בעליל, אז יודע מה? אני משנה את זה לאפשרות השניה שהצעתי, למצוא דרכים להפוך אותו למשתלם פחות ולספק אופציות חלופיות לאותן נשים, למזער את התופעה.

ישן 14-04-2012, 08:51

בתגובה להודעה מספר 56 שנכתבה על ידי Seo שמתחילה ב "זה לא פטרנליזם, לא אכפת לי..."

מה בדיוק ההשפעות שיש לנשים בתחום הזה עלייך? מה הקשר ביניכן?
היו לי הודעות אלייך לגבי העישון אבל לא טענתי שיש לאסור עלייך מלעשן! רק מלעשן כשאת פוגעת באחרים, קרי- במקומות ציבוריים.
החוק לא אומר- תשקלי כמה שבא לך, אני לא אעסיק אותך, הוא אוסר על הצגת דוגמניות שלא עומדות במדד מסוים, BMI. לו זאת היתה החלטה אישית של פרסומאים, זאת זכותם. אבל חוק מלמעלה?
חופש העיסוק לא תלוי בח"כים! זאת טעות חמורה. חופש העיסוק זאת זכות בסיסית וטבעית שמגיעה לכל אדם, ויכולה להיות מנוטרלת כשיש פגיעה באדם אחר. ולכן הדוגמאות על רוצח שכיר וסוחר סמים לא מתאימות. את רוצה להגיד לי שאת לא חושבת שזאת זכות טבעית לכל אדם לעסוק במה שהוא חפץ, כמו הזכות לצבור רכוש, חופש הביטוי וכו'? יש זכויות טבעיות שלחבורה של אנשים אין זכות לבטל אותן, רק למנוע מאנשים לפגוע באחרים תוך שימוש בזכויות הללו. זאת חשיבה מאוד מסוכנת, לחשוב שהזכויות הללו נשמרות רק בגלל אותם ח"כים.

ומה זה משתלם פחות? להטיל קנס על צרכני זנות? מס?

ישן 14-04-2012, 14:53
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 57 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "מה בדיוק ההשפעות שיש לנשים..."

איזה השפעות? דיברתי על זה בתגובה הראשונה שלי שבחרת להגיב עליה, ואתה מנהל איתי ויכוח סרק כשמסתבר שכלל לא קראת או לא הבנת את מה שאמרתי? נייס.
בכל אופן אנסה להסביר קצת יותר בהרחבה.
לדעתי, הצורה בה נשים מוצגות לנו, משפיעה רבות על התפיסה שלנו אותן (כמובן שזה נכון לגבי כל קבוצה אחרת). אם לצורך העניין אדם במשך כל חייו נחשף רק לדימויים של נשים "חזקות", הוא יגדל להאמין שאישה אינה פחותה לגבר ושיש לה בדיוק את אותן הזדמנויות שיש לגברים (וזה אני מקווה המטרה של כולנו בסופו של דבר, לא רק שלי). אבל לצערי הרב אם תסתכל בפרסומות, סדרות, סרטים ועולם המין, הדימוי הנשי בד"כ שונה לחלוטין. האישה אינה מוצגת כמעט אף פעם כחכמה, חזקה, עצמאית... היא מוצגת כסמל לסקס וליופי. ובתעשיית המין בפרט, היא כלי שנועד להביא את הגבר לסיפוקו. זה המקצוע היחיד שאין לו כמעט הקבלה הפוכה, כמעט ואין גברים שעוסקים בסיפוק נשים. לדעתי זה שולח מסרים בעיתיים כמו "סיפוק גברים חשוב יותר." "גברים צריכים סיפוק מיני והם רשאים להשתמש בנשים לשם כך." עכשיו זה לא שהגברים אשמים והשוני הזה ככל הנראה נובע משוני פיזיולוגי או מחשבתי בין גברים לנשים, אבל המסרים עדין נקלטים בתת ההכרה שלנו.
כשאישה בכל זאת מצליחה להגיע לעמדת כח, למשל פוליטיקה, במקום שנסתכל עליה כמו שאנו מסתכלים על גברים, ונעריך אותה (או שלא) בעקבות כישורי המנהיגות שלה, בד"כ יעריכו אותה לפי המראה שלה, לפי הגיל שלה ולפי האם היא נשית וחביבה או שהיא מסרסת גברים ו"בוצ'ה" (ראה ערך הילרי קלינטון ושרה פיילין), תכונות שגברים באותו מקצוע לא נשפטים לפיהם, ובצדק, הם מוערכים לפי תכונות שרלוונטיות למקצוע שלהם.
לתפיסה הזאת שנוצרת, יש השפעה ישירה על מעמד האישה, ומאחר ואני אישה יש לזה השפעה ישירה עלי. אם זה היה גורר רק כמה הערות, מילא, אבל מאחר ובדיעבד זה גורם לאלימות כלפי נשים ולכך שנשים מרעיבות את עצמן ותופסות את עצמן כשוות פחות, זאת בעיה מאוד גדולה מבחינתי.
זה היה ממש על קצה המזלג, ואם זה באמת מעניין אותך אני יכולה לשלוח לך בפרטי שמות של סרטים דוקומנטרים שמדברים בדיוק על הנושא הזה בצורה הרבה יותר נרחבת.

אל תיתמם, לא טענת שיש לאסור עלי לעשן אבל אתה לא טורח להסתיר את מה שאתה חושב על זה גם כשאין לכך שום קשר לאשכול. גם אני לא טענתי עד לפני שתי הודעות שיש לאסור זנות, כל מה שאמרתי לפני זה שאני לא מסתכלת על זה בעין יפה, וזאת זכותי המלאה בדיוק כמו שזאת זכותך להיגעל מעישון. לא רואה בעין יפה ניצול של נשים, ולא רואה בעין יפה נשים שפועלות כדי לחזק את התפיסה שאישה היא כלום פרט לצעצוע מין מהלך (ולא היא ספציפית, אם זה עדין לא ברור.. אלא כל אישה באשר היא).
כנראה שאם פרסומאים ומעצבי אופנה לא מבינים לבד מה הבעיה בלהציג שלדים כאידיאל ברחובות, ולא רואים איזו השפעה יש לזה על הנערות שמביטות על התמונות האלה, מישהו צריך לגרום להם להבין.
איפה ראית שאמרתי שלאדם אין זכויות טבעיות? ברור שיש לו אבל הנה אתה אומר את זה בעצמך "חופש העיסוק זאת זכות בסיסית וטבעית שמגיעה לכל אדם, ויכולה להיות מנוטרלת כשיש פגיעה באדם אחר." מבחינתי יש פגיעה לכל דבר. היא אולי לא פגיעה ספציפית וקלה לזיהוי כמו במקרה של רוצח שכיר ומוכר סמים, אין מישהו ספציפי רוב הזמן שנפגע ואין מישהו ספציפי שאתה יכול להעמיד למשפט, אבל היא קיימת ועוד איך והיא הרבה יותר נרחבת.
מה זה משתלם פחות? קודם כל, משתלם פחות לנשים שמתעסקות בזה, לא לצרכנים עצמם, כי תמיד יהיו כאלה המוכנים לשלם את המחיר, גם אם הוא גבוה. איך בדיוק? וואלה לא יודעת, עוד לא הקדשתי לזה מספיק מחשבה. אולי מיסוד כלשהו של העסק שגם יגביל את המחיר שמשלמים על שירותי מין אנערף.

בכל אופן אני חושבת שהבהרתי את הדעה שלי בעיניין, ואני נאלצת לפרוש מהדיון הזה כי יש לי מבחני קבלה לבצלאל עוד יום וחצי והרגע קלטתי שבמקום להתכונן, לקח לי שעה וחצי לרשום לך את התגובה הזאת. תודיע לי אם תרצה שאני אשלח לך את השמות של הסרטים. יומטוב [=

ישן 14-04-2012, 16:34

בתגובה להודעה מספר 58 שנכתבה על ידי Seo שמתחילה ב "איזה השפעות? דיברתי על זה..."

החזיקי את הסוסים שלך, קראתי בדיוק מה שכתבת, זה לא עונה על השאלה, וארחיב למטה.

לשאר טיעונייך- במערב אירופה רובה ככולה יש זנות ממוסדת, ופרסומת רחוב של דוגמניות בביקיני, ודוגמניות רזות להפליא, וחופש מיני באופן כללי, והפלא ופלא- מעמד הנשים שם איתן יותר מכל מקום אחר. ייצוג בפוליטיקה, בקרב דירקטוריונים של חברות ועוד. מה זה אומר לך? לי זה אומר שכל הפסקה החריפה שכתבת פשוט לא מתקיימת. דווקא במדינות בהן יש להסתיר מיניות נשית, מצב הנשים הוא הגרוע ביותר שיש. במדינות בהן אסור לפרסם ביקיני ברחוב, גם סוקלים נשים נואפות. במדינות בהן הנשים הולכות בתוך אוהל צבאי ויש משטרה מיוחדת לבדוק האם הן לובשות מכנסיים, גם אסור להן לנהוג. הדוגמאות ברורות?

זאת גם הסיבה, אגב, שהטיעון הראשוני שלך נופל, ולכן אני שואל שוב- מה ההשפעה האמיתית עלייך, ולא זאת שאת חושבת שיש.

וזאת גם הסיבה שהטיעון שלך שמותר לפגוע פה בחופש העיסוק כי אחרים נפגעים- נופל אף הוא.

שיהיה בהצלחה.

ישן 14-04-2012, 17:14
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 59 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "החזיקי את הסוסים שלך, קראתי..."

הטיעון שלי מתקיים מצויין ומגובה גם במחקרים אגב, התרבות המערבית גורמת באופן ישיר לתפיסות בעייתיות כלפי נשים במיוחד בכל הקשור לדימוי עצמי. אני הצעתי לחלוק אותם איתך, אבל כנראה שזה לא מעניין אותך ומעניין אותך הרבה יותר להסיק מסקנות באוויר.
זה שאני אומרת שצריך לאכוף את מה שקורה בתעשיית המין אין לו שום קשר לחופשיות מינית ומיניות נשית או שצריך להסתיר נשים מתחת לרעלה, לדיכוי נשים יש הרבה פנים ולא כולם כ"כ ברורים לעין. זה שפעם נשים לא יכלו להצביע והיום הן יכולות ועשינו דרך כ"כ גדולה בהרבה מובנים, לא אומר שהגענו לסופה של הדרך, גם לא אם יש נשים בדירקטריונים, כי זה לא מספיק, הן עדין כמעט אף פעם לא מהוות חצי מהדריקטריון הזה כמו שהן מהוות באוכלוסיה עצמה. מבחינתי התרבות המערבית החליפה את המחוכים של פעם במסרים בעייתיים היום ואני מרגישה את זה על בשרי. אתה מוזמן לטעון כמה שבא לך שהטיעונים שלי נופלים, זאת דעתי ואיכשהו תצטרך להתמודד עם זה [=
באירופה אגב היו הראשונים לחוקק חוקים שיגבילו את משקל הדוגמניות שיורשו לעלות על המסלול, זה לא ממש קורה למרות החוק, אבל החוק קיים כבר בלא מעט ארצות בצורה כזאת או אחרת.

ישן 14-04-2012, 18:37

בתגובה להודעה מספר 60 שנכתבה על ידי Seo שמתחילה ב "הטיעון שלי מתקיים מצויין..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Seo
הטיעון שלי מתקיים מצויין ומגובה גם במחקרים אגב, התרבות המערבית גורמת באופן ישיר לתפיסות בעייתיות כלפי נשים במיוחד בכל הקשור לדימוי עצמי. אני הצעתי לחלוק אותם איתך, אבל כנראה שזה לא מעניין אותך ומעניין אותך הרבה יותר להסיק מסקנות באוויר.
זה שאני אומרת שצריך לאכוף את מה שקורה בתעשיית המין אין לו שום קשר לחופשיות מינית ומיניות נשית או שצריך להסתיר נשים מתחת לרעלה, לדיכוי נשים יש הרבה פנים ולא כולם כ"כ ברורים לעין. זה שפעם נשים לא יכלו להצביע והיום הן יכולות ועשינו דרך כ"כ גדולה בהרבה מובנים, לא אומר שהגענו לסופה של הדרך, גם לא אם יש נשים בדירקטריונים, כי זה לא מספיק, הן עדין כמעט אף פעם לא מהוות חצי מהדריקטריון הזה כמו שהן מהוות באוכלוסיה עצמה. מבחינתי התרבות המערבית החליפה את המחוכים של פעם במסרים בעייתיים היום ואני מרגישה את זה על בשרי. אתה מוזמן לטעון כמה שבא לך שהטיעונים שלי נופלים, זאת דעתי ואיכשהו תצטרך להתמודד עם זה [=
באירופה אגב היו הראשונים לחוקק חוקים שיגבילו את משקל הדוגמניות שיורשו לעלות על המסלול, זה לא ממש קורה למרות החוק, אבל החוק קיים כבר בלא מעט ארצות בצורה כזאת או אחרת.

לא אמרת שאת פורשת מפה?

ישן 14-04-2012, 18:59

בתגובה להודעה מספר 62 שנכתבה על ידי Seo שמתחילה ב "ראיתי שאני יכולה לענות לך..."

אני יודע שאת מתה עלי.

אכן, מעטים המקומות בהם נשים מהוות מחצית מהפרלמנט, אבל שוב- מדינות מערב אירופה בצמרת האחוזים הגבוהים ביותר של ייצוג נשים בפרלמנט, אלו אותם מקומות בהם הזנות גם ממוסדת או חוקית. את לא חושבת שיש קשר? אני כן. אני חושב שבמדינה כזאת קל יותר לקבל שלאישה יש זכות לעשות מה שהיא רוצה, למכור את גופה או להיבחר לפרלמנט.

אגב, אם את רוצה להגן על נשים, תחשבי על הסיטואציה הבאה- הזנות חוקית- האישה עובדת מהבית או בתוך מכון שם היא פרילנסרית. המקום מאובטח, יש בקרה של משרד הבריאות (וגם מס הכנסה..).
לעומת- הזנות לא חוקית, הזונה או הלקוח נחשבים עבריינים, הם נאלצים לרדת למחבוא (מכיוון ששנינו אנשים ריאליים אנחנו יודעים שהזנות לא תיעלם ואף לא תצטמצם), הזונה נצרכת לאבטחה ולכן פונה לסרסור (שלוקח אחוזים, לעיתים קצת אלים), הלקוחות שלה הם בדר"כ חבר'ה הרבה פחות נחמדים, כי הם רגילים לעבור על החוק.

עכשיו- איפה לדעתך היא מוגנת יותר?

ישן 14-04-2012, 18:18

טעות בידך
בתגובה להודעה מספר 59 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "החזיקי את הסוסים שלך, קראתי..."

ברוב מערב אירופה לא רק שהזנות לא ממוסדת, היא לא ממש חוקית (בהיבטים שונים, שכולם מגלמים כוונת המחוקק להפוך אותה ללא חוקית, גם אם מטעמים שונים זה לא נעשה מפורשות). האגדה האורבאנית (שמופצת הרבה תודות למדריכי נסיעות בכריכה דקה) בדבר הסובלנות ההולנדית כלפי זנות (כמייצגת תפישה מתקדמת) גם היא לא מחזיקה מים לאור העובדה שמזה עשור עיריית אמסטרדם דוחקת את רגלי הזנות בהתמדה.

בוא נודה, ביננו בין עצמינו ובפני כל הפורום: הרוב המוחלט של המצדדים בכל קיום סוג של זנות, בשם אי אילו ערכים ליבריטריאניים, פמיניסטים או ליבראליים, לא עושים זאת משום שהם באמת חושבים שזו דרך נכונה. הם עושים זאת משום ה"פוזיציה" שלהם. הרוב פשוט חוששים מכך ששירותי מין בתשלום יאסרו לחלוטין, יעלמו או יהפכו יקרים, אחרים פשוט נמצאים במקום שבו צידוד עקרוני ב"זכות לזנות" מעמידה אותם באופוזיציה לאנשים שהם רואים כאוייבים נצחיים.

אמנם אני , אישית, באופן מסויים לא יכולתי אף פעם (עבר והווה, כמובן, לא יודע על העתיד) בפוזיציה שרואה בקנאות שירותי מין בתשלום כמצרך חובה (אין לי שום הנאה מצריכת "מוצרים" חשפנות או אירוטיקה, ו"מצרכי" מין אין לי בעיה להשיג בקלות, בחינם ובאופן "לגיטימי") אבל יכול להיות שגם אני הייתי באותו המקום השולל התערבות ממסדית בנושא לטובת צמצום ואיסור.

כל זה לולא נחשפתי אישית (בתחילה במקרה, אחר כך באופן יזום) לנושא מה שהוביל לגילוי כי אחוז נכבד ממי שמגיעות לעסוק בתחום (עם מיסוד או בלי מיסוד) הן נשים שהרקע שלהן מעמיד אותן במקום שמחייב הגנה עליהן-כן,כן, בניגוד לכל הערכים הליבריטריאניים. זה מצב לא רחוק מזה של ניצול קטינים (שעל כולם מקובל, כמעט, שאינם אנשים ששיקול הדעת שלהם קביל תמיד). רבות מהנשים הללו אינן בעלות שיקול דעת "בריא" מאחר והן מראש באות ממקום ורקע רע. החיבור שלהן לעולם (ממוסד או לא) של מכירת הגוף הוא כמו לחבר חולה סכרת נעורים לעבודה בפס יצור של ממתקים.
ישן 14-04-2012, 21:04

מוזר
בתגובה להודעה מספר 65 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "הסתכל נא באיור..."

שדווקא כ"צרכן שירותי מין המדבר מהפוזיציה" אתה מעריך שחשבתי אותך, בעוד שדווקא בחמשבה שלי נכללת כמי ששולל איסור על זנות מתוך עמדות ליבריטריאניות...

אין פרופיל של "צרכן שירותי מין" ולדעתי אחוז מכריע מבין הגברים עשויים להיות כאלה בתנאים מסויימים. דווקא עצם העובדה שאדם רואה בחיוב צריכת שירותי מין לא עושה אותו "מצדד". כ"מצדדים" מפוזיציה (לא של אידאולוגיה חברתית כגון ליבריטריאנים או פמיניסטים מסוג מסויים) אני כולל גברים רבים שמסיבות מוצדקות יותר, או פחות, יודעים ששירותי מין בתשלום יספקו עבורם "פתרונות" שלא יוכלו להשיג בשום דרך אחרת (מין בזמן, מקום ומחיר קבועים). מעבר לכך, אישית נתקלתי, ב"מצדדי פוזציה" לא מעטים שהיו בעצם שונאי נשים במסווה. אנשים שתחת כל המלל הרהוט בעצם מסתירים גישה פשוטה של "הנשים מצליחות בעזרת מין לסובב גברים אז מגיע לנשים גם להדפק בשל כך" (יענו ש"יחנקו עם הכוס והכסף"). כמובן שבמוח של אנשים ישנה זהות בין אותן נשים שנתקלו בהן, ואשר שיפרו עמדות בחיים בעזרת יופי וכוח נשי (כולל בחורות יפות שיצאו רק עם גברים יפים ואמידים), ובין האומללות שכלואות במעגל הזנות. כמובן שאני דווקא לא חושב אותך כלל לאחד מאלה, אבל (ופה תחשוב שאני נוגע עם האצבע היורה על העפעף התחתון ומושך אותו קלות למטה) אני ואתה יודעים שלא חסרים גברים שתחת כסות נורמטיבית חושבים ומרגישים ככה.

זה מוביל אותנו גם למקום של המפה שהבאת - היא קודם כל לא תורמת לטיעון שלך מאחר והיא מציגה חקיקה ולא גישה אידאולוגית. כיום באירופה הכוון הוא באופן ברור ללכת למקום של איסור די מקיף על רוב סוגי הזנות. זה לא בא מאידאולוגיה דתית, אלא מההשקפה שאלו הכלואות במעגל הזנות אינן מפיקות ממנה תועלת. צרפת, לדוגמא (מדינה חשובה ומתקדמת) נמצאת כבר היום באותו מקום בו ישראל תהיה לאחר כניסה לתוקף של חוקי הפללת הלקוח - בעצם היא אפילו יותר רחוק. צרפתים מפלמדריה החפצים בצריכת שירותי זנות נוסעים לבלגיה. היה אפילו סרט תעודה על זה.

המצב הקיים אינו נגזרת של אידאולוגיה הרואה בזנות משהו שיש לקיים (ממוסד או לא) אלא פשוט נגזר מהעובדה שאיסור מוחלט על זנות יוריד אותה למחתרת ולא ייטיב עם העוסקות בה. זה לא הופך את המחוקקים למאמינים במוסד הזנות זה רק הופך אותם לפרקטיים.

בישראל, לדוגמא, אין חוקים המאפשרים איסור על זנות (פרט לאיסור סרסרות) אולם אין זאת אומרת שהממסד חושב את הזנות ללגיטימית. בפועל המצב הוא כי למשטרה קשה מאוד לסגור בתי בושת באופן זה (מאחר והם מתנהלים עם הכספים בצורה שמקשה מאוד על הפללת המפעילים). רשויות החוק, ללא ספק בהנחיות מלמעלה, לא מקבלות זאת כמצב קיים ואחת הדרכים הנפוצות להצרת רגלי מוסדות הזנות היא מעקב מדוקדק אחר נוכחות שוהים בלתי חוקיים, סמים או כלי נשק - שלושה גורמים אשר מצויים בשפע בבתי בושת (במיוחד סמים אצל לקוחות) ומאפשרים סגירה מיידית של מוסד כזה באופן שלא מאפשר הפעלה חוזרת שלו בתוך זמן קצר.

על המפה ישראל תופיע כמקום עם "צבע" אחד, אבל בפועל היא בצבע אחר. זה מייצג רק סבך בירוקרטי של חקיקה ואכיפה - לא אידאולוגיה.

ושוב אני חוזר וחופר: חלק לא קטן מהעוסקות בעולם שירותי המין בתשלום מגיעות מראש מרקע (נפשי או אישי) המנתב אותן לשם (מתוך מצוקה כספית לרוב, אולם לא מצוקה כספית שהמון נשים נורמטיביות לא יצאו ממנה אחרת). לא יודע אם אלה 60% מהעוסקות, 75% או 90% - מה שבטוח הוא שמדובר על אחוז מחריד. אני לא מכיר אותך אישית אבל יש לי הרגשה שאפילו היכרות עם בחורה אחת כזו (שתכיר אותה קודם לכן, לא דרך ה"עבודה") הייתה משנה את דעתך מהר מאוד בקשר לשאלה "האם ראוי להכיל את השקפת עולמי הליבריטריאנית בפרט על עולם המין בתשלום".
ישן 14-04-2012, 21:53

בתגובה להודעה מספר 66 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "מוזר"

כתבת
"בוא נודה, ביננו בין עצמינו ובפני כל הפורום: הרוב המוחלט של המצדדים בכל קיום סוג של זנות, בשם אי אילו ערכים ליבריטריאניים, פמיניסטים או ליבראליים, לא עושים זאת משום שהם באמת חושבים שזו דרך נכונה". הבנתי ממך שאתה חושב שאותם ליברטריאנים הם צבועים.

לגבי המפה- אכן יש מדינות ששוקלות שנית את הנושא, אך למיטב הבנתי זה מכיוון שמפלגות ימין עם חיבור לנצרות תופסות נתח מהותי יותר מהשלטון.
בשוודיה למשל החליטו ללכת בדרך של הפללת הלקוח. זה שחק את זנות הרחוב, אבל בסך הכל גרם להגדלה של זנות בתי הבושת, האינטרנט וחדרי מלון זולים. אז מה יצא לנו מזה? שהמחוקק החליט שעסקה בין שני בגירים חופשיים בדעתם אינה כשרה כי צד אחד לא כשיר בדעתו והשני הוא עבריין. גם אם האישה מציעה לגבר בילוי כזה בפאב, הוא העבריין. לי זה נשמע מפגר.

לגבי מפגש אישי עם בחורה כזאת- זה הופך את הדיון לרגשי ולא רציונלי. לשם השוואה קרובה יותר לליבי- חזיתי בקשישים שלא דאגו לפנסיה במצב כלכלי קשה לאחר הפרישה, מה שהוביל למצב רפואי לא טוב ולעוד מיני צרות. עצוב, אבל זה לא אומר שאני חושב שנכון לתת לממשלה לדאוג לפנסיה, לא להנפיק אג"ח מיועדות ולא לחייב אנשים לחסוך לפנסיה (ואת זה אני כותב כאדם שמרוויח בעקיפין מחובת החיסכון לפנסיה, חובה שהגדילה מהותית את נכסי שוק הפנסיה ואת רווחי החברות המנהלות, וכנגזרת את השכר שלי). כי אני מביט על זה מרחוק- לא עניינה של הממשלה אם אני חוסך או לא, ולא עניינה מה עושים שני בגירים. ואם אתה חושב שהזונה לא יכולה מבחינה חוקית להחליט החלטות כאלו, אז היא גם לא כשירה להחלטות אחרות, חשובות לא פחות. וכמובן שיש לסגור מיידית את כל חברות הפקת סרטי הפורנו, מועדוני החשפנות, אולי אפילו את קטלוגי ויקטוריה סיקרט/חברת לנז'רי ישראלית.

ישן 14-04-2012, 22:15

הליבריטריאני אינו חושב שעיסוק בזנות הוא דרך נכונה לחיות
בתגובה להודעה מספר 67 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "כתבת "בוא נודה, ביננו בין..."

אלא מצדד בה בשם ערכים הקשורים בחופש לבחור, ומצדד באי התערבות הממסד מאחר וזה "פשע ללא קורבנות". לא טענתי שהוא צבוע, אלא כאמור שהוא אינו תומך אקטיבי בזנות אלא באי איסור.

כשלב שני באתי ואמרתי "או קיי: אבל המצב בפועל אינו נופל להגדרות שאתם (הליבריטריאנים) חושבים כתקפות - בעיקר: רבות מאוד מבין העוסקות במתן שירותי מין אינן בחורות פחות או יותר "רגילות", אלא כאלה שיש מקום למנוע מהן חיבור לעולם של מתן שירותי מין בתשלום (מאותה הסיבה שיש סיבה טובה למנוע החזקת כלי יריה בידי אדם בלוקה בהזיות) מאחר ולא מדובר על מקרה של "בחירה חופשית" באמת. רק מראית עין. ומי שאומר "אם היא חתמה - לי זה מספיק" בסך הכל מתחמק פורמאלית מאחריות.

אלו שכן צבועים הם שונאי הנשים, וכן חלק מצרכני המין בתשלום, המנסים להסתתר מאחורי דעות פסאודו פמיניסטיות או ליבריטריאניות. לא חסרים כאלה.

לעניין ההשוואה לקשישים - לא תקפה. קודם כל משום ש"לא לחסוך לעת זקנה" לא משול ל"להכנס לעולם של מתן שירותי מין כאשר את סובלת מדכאונות חריפים/בעלת עבר של התעללות מינית". מה לעשות אבל זו לא אותה עוצמה של חורבן אישי. דבר שני מאחר והמפגש עם קשיש כזה (לצורך הדוגמא) מיועד לזעזע אותך רגשית ולנטרל את המחשבה ההגיונית (מאחר והרי אתה בתאוריה יודע שקיימים קשישים כאלה) בעוד שהמפגש עם מי שכלואה במעגל הזנות בא לחשוף אותך למציאות שאתה די מתכחש לקיומה (והיא שחלק גדול מאוד מהעוסקות בתחום אינן שם בעקבות שרשרת בחירות שתוכל להגדיר כ:בחירה חופשית"). אלה לא מצבים דומים ולמיטב ידיעתי עיסוק בזנות אינו שלב הכרחי על ציר זמן ומרחב, בעוד שהזדקנות וחידלון מבחינת היכולת הייצרנית: כן.
ישן 14-04-2012, 22:39

אני מדבר על העובקות בזנות שבאות משורות החברה הישראלית
בתגובה להודעה מספר 69 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "ההשוואה שלי לקשישים נועדה..."

לא נשים שעוסקות בזנות במדינה אחרת ו"מיובאות" במיוחד לצורך זה (לא שמצבן טוב יותר אבל הדיון פה הוא בדבר הבחיה כשאת קודם חלק מהחברה, והן את הבחירה שלהן עשו בחברה אחרת - חברה שבה לא פעם עבודה עם הכנסה נמוכה פירושה התדרדרות למצב גרוע מאשר זנות).

לגבי הישראליות: יש סטטיסטיקות ויש מחקרים. ישנן עמותות כגון "סלעית" שמנהלות מעקב ודרכן אתה יכול להחשף להמון מידע אמין, לא מוטה והן בטוח לא מפלצות שרוצות לסרס גברים. עיקר עיסוקן הוא תמיכה בנשים העוסקות בזנות ולא הוצאה מן הזנות. חלק נכבד מהמטופלות מגיעות למרכזי הטיפול בדיסקרטיות מאחר וחוששות להחשף ל"קולגות"... תופעה מאוד נרחבת שמקורה בעובדה שאצל רבות מהעוסקות בזנות נבנת תדמית חיצונית יציבה המסתירה מציאות שבירה ונפיצה. המספרים שנובעים מהעבודה של ארגון כמו סלעית (שלא תשמע אותו צווח בתקשורת מאחר והוא ארגון "תכל'ס" ולא איזו חבורת קשקשניות הכותבות טור בוי.נט) מעידים בבירור שהמציאות הרבה יותר עגומה ממה שאתה מתאר לעצמך.

הקושי העיקרי, גם בעיני המטפלות, הוא לשכנע את השכבה המשכילה יותר כי חלק נכבד מהמועסקות בזנות חיות בגהינום המוסתר בחיוך מוקפד - שנראה טבעי להפליא. אותן בנות מגיעות לקבוצות תמיכה בסודיות ומחזיקות חיים סודיים אפילו מעין הקולגות בעבודה. אותה עאלק "סטודנטית תואר שני" שבזמן הספורטיאדה יורדת לאילת לממן את הלימודים למרתון דפק של 4-5 ימים, ונראית לחברות שלה "בל" המאושרת בעולם, גם עשויה בהסתברות די גבוהה להגיע להוסטל לאחר נסיון התאבדות, או תוך כדי התקף חרדה שמזכיר ניצולי פיגוע תופת. התדמית של כאלה בנות כ"כ חשובה להן - למול עינך, עיני החברים ועיני ה"קולגות" שהן אפילו מסרבות לחלוק חדר עם "זונות רחוב" בשיקום. כל זה מעיד עד כמה מצבן חמור מן הצד האחד, וכמה הן מתאמצות למכור "עסקים כרגיל" מן הצד השני. באחוז מכריע מהמקרים הטיפולים הפסיכולוגיים חושפים מציאות של תקיפות מיניות (במשפחה או ע"י מבוגר מוכר) בגילאים צעירים אשר מובילים לזילות הגוף בעיני האדם.

רוב האנשים בדמיונם יחשבו שירידה לזנות מתחילה ממקום של צורך/תאווה לכסף. המציאות - ויש המון עדויות לכך (אני הלכתי לקרוא ולשמוע - אין לי סילבוס לתת בשלוף...) היא שזה רק הטריגר: הזילות של הגוף שמאפשרת את חציית הקווים לזנות מתחילה מאירועים מוקדמים בהרבה - כאלה המכניסים את האדם לקטגוריה של "אדם פגוע".
ישן 14-04-2012, 19:20

בתגובה להודעה מספר 64 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "טעות בידך"

ציטוט:
בוא נודה, ביננו בין עצמינו ובפני כל הפורום: הרוב המוחלט של המצדדים בכל קיום סוג של זנות, בשם אי אילו ערכים ליבריטריאניים, פמיניסטים או ליבראליים, לא עושים זאת משום שהם באמת חושבים שזו דרך נכונה. הם עושים זאת משום ה"פוזיציה" שלהם. הרוב פשוט חוששים מכך ששירותי מין בתשלום יאסרו לחלוטין, יעלמו או יהפכו יקרים, אחרים פשוט נמצאים במקום שבו צידוד עקרוני ב"זכות לזנות" מעמידה אותם באופוזיציה לאנשים שהם רואים כאוייבים נצחיים.

אז רק שתי האופציות שהעלת פה אפשריות? אין שום אופציה אחרת? אני לא מצליח להבין את המקורה להחלטיות ולהתנשאות הזו.

ישן 13-04-2012, 21:56

בתגובה להודעה מספר 52 שנכתבה על ידי Seo שמתחילה ב "לגבי ההצדקה, למען הקטנוניות,..."

קטנוניות? ייחסת לי דברים שאף פעם לא אמרתי ובמקום להודות בטעות שלך, ואולי גם להתנצל, את קוראת לזה קטנוניות? שיהיה. אני מציע שתנגבי את הקצף מהשפתיים, תרגעי ותקראי שוב את מה שכתבתי. בשום מקום לא התיימרתי או ניסיתי להיות אביר על סוס לבן וגם לא ניסיתי להגן על המין הנשי. כמו שכבר כתבתי לפחות פעם אחת באשכול הזה כל הקשיים והחסרונות שכרוכים בלהיות עובדת בתעשיית המין ברורים לי, ברורה לי גם העובדה שמדובר בעבודה קשה ולא נעימה ובשום מקום לא טענתי אחרת. כל מה שאני אומר זה שאלו שבחרו לעבוד בעבודה הזו עשו את זה אחרי שחשבו על כל הפלוסים והמינוסים שיש לעיסוק הזה, כי הרי את מה שכתוב באשכול הזה גם הן יודעות (ואני כמובן לא מדבר על אלו שעוסקות במקצוע הזה בכפייה, או על נרקומניות וכו'). אם הן החליטו שזו העבודה שמתאימה להן אני חושב שלומר משהו כמו "ברגע שאנחנו מאפשרים לנשים דלות אמצעים הרוויח כסף "קל" בזנות במקום להתאמץ בעבודה "מכובדת", אנחנו בעצם אומרים להן "את לא מספיק חכמה כדי להצליח בשום עבודה אחרת, הדבר היחיד שאת טובה בשבילו זה סקס" זו התנשאות שלא לומר שוביניזם. אף אחת לא צריכה את האישור שלך ולא של אף אחד אחר כדי לעבוד במקצועה שאותו היא בחרה. עצם המחשבה שאת יכולה לקבוע לאישה אחרת במה היא תעבוד, גם אם ניסיון הכפיה הזה יסודו בכוונה טובה, לא מובן לי. זכותה של אישה להחליט שהיא רוצה להיות רופאה, ובאותה מידה זכותה להחליט שהיא רוצה להיות חשפנית. אני אישית חושב שלהיות חשפנית או זונה אלו מקצועות נוראיים, אבל אני מכבד את זכותה של האישה לבחור גם במקצוע שאני חושב שהוא נורא. ואני אחזור על הפואנטה שלי בפעם העשירית למקרה ששוב מישהו הצליח לא להבין אותי: המסר הוא שכל אחד ואחת חופשי לבחור מה הוא רוצה לעשות עם החיים שלו גם אם לדעתי הבחירה היא לא נכונה, המסר הוא לא שזה בסדר להיות זונה.

ישן 13-04-2012, 23:22
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 72 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "קטנוניות? ייחסת לי דברים שאף..."

אני קוראת לזה קטנוניות כי המשפט ההתחלתי הזה נאמר רק במטרה לשים זרקור על האבסורד שמצאתי בדברייך. אני לא רואה היכן אמרתי משהו פוגעני שאני צריכה להתנצל בפניך עליו, תיקנתי את עצמי ואני חוששת שתאלץ להסתפק בזה.
מצחיק שאתה מציע לי להירגע שעה שלא היה שום דבר בתגובה שלי שנכתב בצורה עצבנית. אתה כנראה מדמיין אותי כקריקטורה של פמניסטית שנואה שמנסה להתנגד לכל דבר ומאשימה את הגברים בכל, אבל זה לא המצב כאן. כתבתי לך את התגובה בצורה רגועה לחלוטין.
אם כבר מישהו צריך להירגע זה אתה, נדמה לי שלקחת את התגובה שלי יותר מדי קשה.

להחליט בשביל אנשים אחרים במה הם יוכלו לעסוק זאת בהחלט התנשאות, אינני מכחישה. אבל במקרה הזה אין לזה שום קשר לשובניזם, בדיוק ההיפך.
אני אתן לך דוגמה, עולם הפרסום כבר שנים משתמש בגוף האישה כדי למכור מוצרים ושירותים שאין להם שום קשר למין, זה ידוע, סקס מוכר. כתוצאה ממה שעולם הפרסום מראה לנו נוצרות תפיסות שגויות ובעיתיות כלפי נשים וכלפי היחס שבין גברים לנשים.
עכשיו אם תבוא למפרסם ותגיד לו "מעכשיו אני אוסר עליך להשתמש בדימוי איקס ואי זד." הרי שאתה פוגע בחופש שלו. אבל מצד שני, אתה ככל הנראה תעזור לשנות נורמות רבות שפוגעות בנשים.
אותו דבר לגבי חוקים שמחוקקים נגד דוגמניות בתת משקל, שפוגעים בהן ובעבודתן, אבל אולי יעזור להציל אלפי נשים ונערות מחיים של דיאטות.
בשלושת המקרים האלה, אני אעדיף את הרע במיעוטו.

בשום מקום לא אמרתי שהמקצוע נורא לדעתי. למען האמת, בעולם אידיאלי בו לא היו לעיסוק הזה השפעה חברתית, הייתי לחלוטין בסבבה איתו. בשום מקום גם לא אמרתי שזאת אינה זכותן. כרגע ולצערי הרב, החוק באמת מאשר להן. אז אני לא מחליטה בשביל אף אחת במה היא יכולה או לא יכולה לעבוד. אני לא שוטר ולא אבא ואין בידי את הסמכות או הכוח לקחת את הבנות האלה בידיים ולהוציא אותן לעבודה נורמלית, אבל אם נדמה לך שאני הולכת לתמוך בבחירה הזאת או לחשוב שהיא לגיטימית, אתה טועה.

ישן 13-04-2012, 19:59

בתגובה להודעה מספר 77 שנכתבה על ידי MiRi_GrEEn שמתחילה ב "אז בהנחה שאוכלוסיית החשפניות..."

בהנחה שבחורה בוחרת לעבוד כחשפנית מרצון, למה הבחירה הזו לא כשרה מבחינתך? למה זה לא בסדר שבחורה תחליט שהיא לא רוצה לעבוד קשה בשביל להרוויח את המשכורת שלה? למרות שיש לי דעה בעניין מכירת הכליה זה בכלל לא האישיו מבחינתי. השאלה פה היא אם יש לאדם זכות להחליט שהוא רוצה למכור כליה בגלל שהוא לא רוצה, או לא יכול, לעבוד כדי להרוויח כסף או לא. אפשר להציג את זה גם בצורה שונה. בואי נגיד שיש אדם שהבן שלו צריך ניתוח מציל חיים בחו"ל אבל האדם הזה לא יכול לממן את ניתוח כי אין לו כסף. את עדיין תחשבי שזה רעיון כל כך רע שהוא ימכור כליה כדי שיוכל לממן את הניתוח של הבן שלו?

ישן 12-04-2012, 21:02

בתגובה להודעה מספר 97 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "אפשר גם להיות חכמים יותר-..."

קל לגלות אם בחורה מעשנת מיד בתחילת הקשר, אבל אני מדבר על תכונות אחרות שלפעמים אפשר לגלות רק בשלב מאוחר יותר בקשר. לגבי הבעיטה אני עדיין חושב שבעיטה לביצים זה לא רק פייר אלא גם הדרך הכי טובה לנצח בקרב. יש לא מעט אנשים ששרירי הבטן שלהם חזקים מספיק כדי להפוך בעיטה לבטן לפחות אפקטיבית, מה גם שאני לא בטוח שכל אחד יכול לבעוט גבוהה מספיק כדי להגיע לבטן. אני חושב שהבעיטה לאזור המפשעה, בייחוד שהיא נעשית מלמטה למעלה, יותר אינסטנקטיבית ויותר פשוטה לאדם לא מיומן. הברך מספיק קטנה כדי שתזוזה לא גדולה תגרום לך לפספס ולהיכנס למצב נחיתות מול היריב שלך.

ישן 12-04-2012, 21:10

זו אגדה ולחלוטין לא נכונה...
בתגובה להודעה מספר 95 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "אני לא אתווכח איתך כי אני לא..."

ולא שאנשים לא מתגרשים בגלל שטויות כל הזמן, אבל שמעתי על כמה וכמה מקרי גירושים בדיוק בגלל כל מיני "תסכולים רדומים" שישבו שנים אצל אחד מבני הזוג והכריעו את האהבה כאשר הייתה כבר ביישורת האפרורית של החיים (AKA - "רוב החיים").

מכיר זוג שהתגרש כי האשה לא סלחה (בתת המודע) לבעלה שבגד בה פעם אחת עם האקסית, כשרק יצאו חודש (הוא התנצל, היא קיבלה, יצאו עוד שנתיים, התחתנו, עשו ילדים, וכשהגיע השלב המשעמם של החיים היא גילתה שהיא לא סלחה לו לעולם ולא יכלה לשבת בשקט).

מכיר זוג שהתגרשו כי הגבר גילה שאשתו קיימה אקט מיני מסוג מסויים על גבר שיצאה אתו הרבה לפני שהכירו, אבל לא הסכימה שנים לבצע אותו עם בעלה (ואמרה שהיא לא מסוגלת, מה שכנראה היה גם די נכון אולי?). מדובר על מקרה של שניים שהיו זוג טבעי ושפירקו חבילה מושלמת שאחריה כל אחד הלך לקריירת סולו מקרטעת ועצובה. ובכל זאת הדביל לא מצטער...

בעיתונים כל הזמן אפשר לקרוא על גירושים בין בני זוג עקב כך שהבעל גילה שאשתו עסקה בעבר בזנות/פורנו.

בקיצר: "האהבה מנצחת" בסרטים ההוליודיים. וגם שם אחרי ה"קאט" של הסצנה השחקנית רצה לטריילר להתקשר לעו"ד לענייני גירושין בשביל להתגרש פעם שלישית...
ישן 12-04-2012, 21:30

אתה מדבר על תאוריות - לא אני
בתגובה להודעה מספר 101 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "אז לפי התאוריה הזו אף חשפנית..."

אני לכל היותר מדבר על סטטיסטיקה. וסטטיסטית בחורות שבאות מתעשיית המין נמצאות ב"קטגורית סיכון" שונה וגבוהה מבחינת האפשרות לקיים עמן מערכת יחסים נורמטיבית. ארץ... חו"ל... מאיפה לך לדעת מה קורה בחו"ל? אחד משחקני הפורנו המפורסמים שפרש (לא זוכר את שמו, אבל זוכר שקראתי מחקר עליו) טען כי העוסקים בתעשיה "כולם מתים מבפנים".

הסטטיסטיקה לגבי אלו שעסקו בזנות (בארץ) חותכת וברורה: התאבדויות, אשפוזים במוסדות לחולי נפש ומוות מוקדם - באחוזים מדהימים. תספר לעובדת סוציאלית העוסקת בתחום (כן - הנושא הזה של ההיכרות עם הבחורה ההיא "שרט " אותי והייתה תקופה שקראתי מחקרים ומאמרים) על "זונות מאושרות" והיא תצחק לך בפנים. אולי מקסימום תספר לך על ההיא שעובדת כחשפנית-זונת צמרת והתראיינה וסיפרה כמה היא מאושרת מהבחירה, אבל בשושו מגיעה למרכז הסיוע לקבל סעד נפשי ולשפוך את הלב.

כשאתה אומר "בחו"ל המון זונות לשעבר וכוכבות פורנו התחתנו באושר" אתה לא נסמך על מידע של ממש, אלא על כתבות שטחיות שנעשו בדיוק בשביל לגרום לאנשים כמוך לשבת עם מצפון שקט. האמת היא שבפועל אחוז העוסקות בפורנו/זנות, גם בארה"ב, שחייהן "נדפקו" לגמרי הוא מחריד. לך בכתבה , לכל היותר, יראו אחת שמנדנדת את הבן שלה בנדנדה, ואז הולכת להתאפר לקראת "לקוח", אבל אלו מיעוט מבוטל. מיעוט מבוטל אפילו מקרב אלה שאין להן סימני מחטים או נימי אף מפוצצים.
ישן 12-04-2012, 22:03

בתגובה להודעה מספר 102 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "אתה מדבר על תאוריות - לא אני"

אני יכול להחזיר לך באותה שאלה/טענה, על מה אתה נסמך כשאתה טוען "שהסטטיסטיקה לגבי אלו שעסקו בזנות (בארץ) חותכת וברורה: התאבדויות, אשפוזים במוסדות לחולי נפש ומוות מוקדם - באחוזים מדהימים"? אתה יכול לתת קישור למאמר כזה? ויש סטטיסטיקה שבודקת את אחוז ההתאבדויות, אישפוזים ומוות מוקדם אצל עובדות המין שהן לא נרקומניות, קרי אותה סטודנטית שעושה את מה שהיא עושה כדי לממן את הלימודים שלה ושיש לה בחירה?
ציטוט:
כשאתה אומר "בחו"ל המון זונות לשעבר וכוכבות פורנו התחתנו באושר" אתה לא נסמך על מידע של ממש, אלא על כתבות שטחיות שנעשו בדיוק בשביל לגרום לאנשים כמוך לשבת עם מצפון שקט

יקירי, אני לא צריך את הכתבות האלה כדי שיהיה לי מצפון שקט. המצפון שלי שקט כי אני לא הולך לזונות וכי אני לא הולך למועדוני חשפנות. ורק כדי שיהיה ברור: אני לא חושב שכל העובדות בתעשיית המין נהנות ממה שהן עושות, אני יודע שחלקן עושות את זה בכפייה, אני בטוח שמחלקן העניין גם גובה מחיר נפשי כבד. אבל לבוא להגיד שכולן כאלה, או רובן כאלה, זה כנראה לא נכון.

ישן 12-04-2012, 19:05
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Army_Boy שמתחילה ב "הייתם יוצאים עם חשפנית?"

חשפניות הן בחורות מתוסבכות. זה עיסוק שמביא איתו שחיקה נפשית אדירה. כשהיא שוכבת במיטה ומנסה להירדם היא נזכרת בידיים הזרות שנגעו בה ובטעם של הקונדום שהיה לה בפה. זה מביא נפילות לדיכאון עמוק והדיכאון הזה מביא אותן לחפש משהו שיעשה אותן שמחות, שירים את המצב רוח, ואז יום אחד מישהו מציע להן לעשן משהו ואח"כ להסניף משהו ואח"כ להזריק משהו. "זה יעשה לך נעים", "זה יהפוך את ההתמודדות עם החיים לקלה יותר", "זה יעזור לך לתפוס קצת ראש טוב" - ככה מוכרים להן את זה. אחרי שנכנסים לעיסוק הזה קשה לצאת כי הבחורה כבר חוותה את זה. בראש שלה היא אומרת לעצמה שמכיוון שהנזק נעשה כבר אז עדיף להמשיך כי זה מכניס הרבה כסף וכי היא יותר מידי מדוכאת בשביל שיהיה לה את כוחות הנפש שדרושים לעבודה נורמטיבית משמונה בבוקר עד חמש אחה"צ. "איך אני אחיה מ250 ש"ח ברוטו ביום עבודה?" הן שואלות את עצמן וזה באמת קשה אחרי שמתרגלים לעשות 700 - 1,200 ש"ח בכמה שעות.

חשפניות הן בחורות מתוסבכות.

ישן 14-04-2012, 19:34
צלמית המשתמש של AtlantisNumenor
  משתמש זכר AtlantisNumenor AtlantisNumenor אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.07.08
בתגובה להודעה מספר 119 שנכתבה על ידי נור השמן שמתחילה ב "חוץ מחיי האהבה הכושלים שלי,..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי נור השמן
חוץ מחיי האהבה הכושלים שלי, יצא לי לטפל שנה וחצי באנשים, ובין היתר להיחשף לכל הצדדים היותר אפלים של החברה: קצת זנות, קצת פשע, הרבה סמים, הרבה אלכוהול, וכו'.
מפה לשם יצאתי עם כל מיני תובנות קטנות משלי (אחת מהן למשל היא לא להאמין לנרקומנים ובדואים. אם יש פה בדואים אז מצטער..)

אתה מתלמד של בוקי נאה?
"הארץ שלנו איננה רק מדינת ישראל אלא כל מרחב הסהר הפורה. אבות אבותינו אינם רק אברהם יצחק ויעקב אלא כל יושבי ארץ הקדם - הישראלים, הכנענים והפיניקים - כולם שייכים לאומה העברית. אנחנו העברים הננו איפוא צאצאים לאומה העברית הגדולה שהמציאה את האלף בית, שהקימה ציים אדירים ובנתה אימפריה בכל אגן הים התיכון. אנחנו הבאנו את התרבות לאירופה ופילי מצביאנו הגדול חניבעל, איש קרתגו, עברו את האלפים ואיימו למוטט את רומא."

ישן 12-04-2012, 20:56
צלמית המשתמש של RedBlossom
  RedBlossom RedBlossom אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.05.05
בתגובה להודעה מספר 129 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "אני לא יודע. בסופו של דבר..."

אני חושבת שרובן מתוסבכות למרות שלא יצא לי להכיר אפילו חשפנית אחת. (ובחיים לא קיבלתי לאפ-דאנס!!)
לדעתי חשפנית זו "זונה מעודנת" (ואני מדברת על הסוג שנוגעים בהן, לא אלו שהן רק ל"פריוויו")
ולא צריך חדירה מלאה כדי להקרא זונה.
הן בד"כ נערות פגועות נפשית, וכן מתוסבכות - כי מה לעשות, לא נראה לי שהיא נהנת מכל גבר וגבר שנוגע בה.
וכשלא נהנים מאקט מיני מסויים - זו סוג של כפייה, אפילו כשהיא כופה את זה על עצמה.

ואם הן לא מתוסבכות, (המעטות שאשכרה נהנות מהכל) אז אין להן את הערכים שאני ארצה מבן זוג.
אם הייתי גבר (וגם כאשה) - לא הייתי רוצה לחלוק את הבן/בת זוג שלי פיזית עם "גורמים זרים" ().
וכן, עדיף לעבוד כמנקה, ומנקה אגב, עושה לא מעט כסף.

ישן 13-04-2012, 01:31
צלמית המשתמש של RedBlossom
  RedBlossom RedBlossom אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.05.05
בתגובה להודעה מספר 134 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "על סמך מה את מבססת את הקביעה..."

אני בטוחה, שאשה שרוצה רק סקס - היא תלך ותחפש רק סקס.
איך אני אגיד את זה בעדינות - ב"עבודה" שלה היא לא בוחרת את הלקוחות. כשהיא תרצה לחפש סקס לוהט - והיא כוסית מספיק כדי להיות חשפנית, היא לא תלך לגבר הקירח השמן חסר החיים (לוקחת מקרה קיצוני ביותר, לא להעלב לכל מי שהולך לשם..) ותזדיין איתו.

קשה לך להאמין בזה, אבל אשה שמוכרת את גופה בשביל "כסף קל" - זה פגם. זו סטיה חברתית.
לא סתם אנשים סובלים מדכאון אחרי אונס/מעשי סדום וכד'. וכן - אשה שכופה על עצמה לשכב עם 15 גברים ביממה - זה סוג של אונס.
ואם אתה חושב שהיא עושה את זה "כי כיף לה" אתה נורא תמים.
מי שאוהבת סקס - לא צריכה להיות חשפנית/זונה בשביל זה.

ישן 15-04-2012, 07:33

בתגובה להודעה מספר 147 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "אלו לא סודות מקצוע עלומים"

ציטוט:
אני מניח שרציתי בכוח למצוא את אותה קרן אור שאחרים פה מתעקשים שקיימת בעולם של שירותי מין בתשלום.

אני אדבר פה רק בשם עצמי למרות שלפי מה שהבנתי מהאשכול יכול ליהיות שמה שאני אכתוב מתאר גם את הגישה של גולשים אחרים לעניין. אף אחד לא ניסה פה למצוא קרן אור בעולם שרותי המין בתשלום. הדבר היחידי שאני אומר זה שגם אם מדובר בתחום העיסוק הכי קשה ומגעיל בעולם, וכמו שכבר כתבתי פה לא פעם ברור לי שזה אכן המצב ומדובר בעיסוק מהנוראיים שקיימים, עדיין זכותה של אישה (וגם של גבר ד"א) לבחור בעיסוק הזה.

ישן 12-04-2012, 20:31

אני אתן לך עכשיו חפירה ואתה לא תאהב אותי

ובטח תגיד "מבוגר חפרן ושמרן" אבל הנה הסיפור:

אין לי דעה בקשר ל"איך יוצאים עם בחורה שזרים מאוננים עליה בצורה פיסית או תת הכרתית" - זה עניין שלך. הבעיה היא שזה ממש לא מסתיים פה, בקושי מתחיל... סיפור: אתה (וכל הפורום ואחותו) מהבודדים ששמעו אותו, ולא כי יש לי מה להסתיר אלא כי הוא פשוט ארוך מכדי לספר אותו בעל פה...

כשהייתי מסטרנט, כבר במילניום הזה, הייתה איזו סטודנטית שנה א' שמוניתי לסייע לה: בחורה נאה, בת 25, ונראית רגילה למדי, רק מאוד חסרת בטחון ביחס למה שאתה מצפה מבחורה עם המראה שלה וכל ה"חבילה". היו לה כמה הקלות בלימודים, שהוכתבו ע"י מי שצריך, ועד כאן לא משהו חריג. התיידדתי אתה במשך הזמן, אפילו מאוד, ודווקא בגלל שהייתה מאוד רחוקה מפלרטוטים או דברים שהולכים על הגבול ולא הקרינה מיניות מוגזמת (כבר הייתי נשוי עם ילד או שניים וזה משחק מפחיד להכנס אליו, בטוח במקום מושחת כמו אוניברסיטה). די מהר שמתי לב שהיא טיפונת מוזרה מהרגיל מאחר ולא היו לה חברות בכלל, והיה ברור שמסתדרת עם כל גבר באשר הוא, ובכלל לא מתייחסת לבנות. לאחר לא מעט שיחות, או שברי שיחות, הבנתי שמדובר על מישהי עם "תיק" (עשיתי 1+1+1 והגעתי למסקנה שהיא אדם שיש לו רקע לא שגרתי). המחשבה שלי הייתה שמדובר על בחורה שעברה התעללות מינית בבית, או אונס טראומטי - חשבתי את זה מכל מיני סיבות שלא פה המקום להרחיב עליהן.

אחרי שהתיידדנו יותר, לפחות חודשיים אחרי ההכרות (כשאני כבר בטוח לחלוטין שזו "ידידה" שפשר חופשי לספר עליה לאשה, ממש ברמה של "מה אני אמיר, דניאל ושי עשינו בסקי") היא סיפרה לי שהיא בחורה שעסקה לא מעט שנים בזנות מסוגים שונים ורמות שונות, ושאחרי תהליך שיקום "יצאה מזה" משהו כמו שנה לפני שנפגשנו. הבחורה לא נרקומנית בכלל, אפילו לא מעשנת. לא שאלתי אותה פרטים מעבר למה שסיפרה פה ושם - ו"פה ושם" היה די הרבה. תאמין לי שלא נעים לשאול על כאלה עניינים וכל סקרנות שיש לך פשוט מתה במקום. עד אז לא ידעתי כלום על זנות, חשפנות או כל התחום של שירותים אירוטיים ומיניים תמורת כסף. מאז אני יודע המון: בין השאר משום שמדובר על בחורה מאוד רהוטה, פיקחית וכזו שידעה לצאת מעצמה ולהביט על עצמה מהצד - כמו אדם נורמטיבי שמסתכל על בחורה "מסכנה" שכלורה בזנות. במשך השנה שהייתי בקשר אתה (אחרי שנת לימודים אחת היא עזבה לחו"ל לתקופה אחרי שלא החזיקה מעמד בלימודים וספבלה מדכאונות חמורים) הכרתי 2 חברות שלה שהכירו מהעבר בזנות, ואשר גם למדו באוניברסיטה.

עכשיו לחלק שחשוב עבורך: השמר כמו מאש מקשר רומנטי, או כזה שעשוי להתפתח לכזה, עם עובדות תעשיית המין! ברור שזו הכללה, אבל החיים זה הכללות וגם "מי שלא שם קונדום כששוכב עם מסתננת סודאנית ידבק באיידס בסוף" זו הכללה, ותאמין לי שיותר בטוח לשכב עם 20 מסתננות מסודן שמשתעלות כמו כלב, מאשר לפתח קשר עם משיהו מתחום הזנות. הנה למה:

1. הכי חשוב! אלה "ה"מומחיות הכי גדולות בעולם ב"לשקר" לגברים. לא לשקר במובן הפלילי - לשקר במובן של לגרום לך להאמין בכל שטות. מדובר על בחורות שמסוגלות להגיע לעבודה על סף התאבדות, לתת "משמרת" עם חיוכים מקיר לקיר ולגרום לך לחשוב שהם הכי מאושרת בעולם. ובסוף המשמרת לחזור הביתה ולהתאבד... אל תאמין לשום דבר שהן מספרות כי מדובר על נשים שחיות בעולם של שקרים ובעולם שבו חייבים לשקר. כל הזמן. היא אומרת "אני רק רוקדת על עמוד איש לא נודע בי" - אל תאמין. היא אומרת "זה רק לשלם שכר לימוד" - אל תאמין. בטוח שישנן חלק שאינן כאלה, אבל אחוז אלה שכן הוא ענק. הזן היחיד של עובדות תעשיית מין שאיכשהו עשוי להתברר כנורמאלי אלו נשים שהן אמהות והתדרדרו לעבודה בתחום במטרה לפרנס את ילדיהן. הן היחידות שאולי מסוגלות בסוף המשמרת "להחליף דיסקט". אל תקשיב לכל האגדות על "בת מחזור שלי הייתה חשפנית, עשתה כסף, סיימה תואר, קנתה דירה ועכשיו יש לה בעל, ילד וחתול". גם הידידה לשעבר שלי הייתה מספרת שיש לה חבר הייטקיסט ושהם נוסעים לניו יורק עוד מעט, והיא בכלל לא הייתה מסוגלת לטוס וחבר לא היה לה - לכל היותר איזה מישהו שהכירה בקבוצת תמיכה למשהו.

2. "למכור את הגוף" זה מצב מנטלי - לא החלטה מושכלת. יותר פשוט: הרבה מהבחורות האלה באות ממקום, רקע או עבר שבו הערך העצמי שלהן ירוד (ושוב: אל תתרשם מהפאסון שלהן. אותה אחת שנראית קרח-פלדה על הבמה, אולי פורצת בבכי ותולשת שערות בסוף היום), מענישות את עצמן או לא מסוגלות לצאת ממצב שבו הגוף שלהן נחשב בעיני עצמן כמטבע. הן לא יכולות להפסיק עם זה. אל תקשיב לסיפורים על "בחורה טובה ששכבה עם החבר רק בגיל 19 והחליטה מתוך פמיניזם להיות חשפנית מעמדת כוח". מי שעוברת את הגבולות של למכור את הגוף היא המון פעמים אחת שבעיני עצמה לא שווה כלום.

3. לתעשיית המין יש מנטליות של עולם פשע - כסף קל, כלום מחשבה על העתיד, אין מיסים. זה כמו שבצבא אתה נזרק לאיזה מוצב ושמה יש טונות של אוכל ואספקה ואין פיקוח ופתאום אתה מגלה ש"כיף" לזרוק מגשים שלמים של ביצים, "כיף" לעשות ניסוי כלים של 2000 כדור במא"ג, ו"כיף" להתעלל במכוניות שכורות של הצבא. בדיוק ככה כל החשפניות וכו' - בהתחלה הן אומרות לעצמן "רק ריקודים ושום דבר מעבר" - אבל במקום שבו רק כסף מדבר והגברים "במיטבם" מבחינת כוח שכנוע ו"נדיבות" הן מהר מאוד חוצות גבול אחרי גבול. גם הבחורה שעליה דיברתי התחילה כחשפנית. ואז לאיזו מסיבת רווקים של ערסים לא השיגו זונה של ממש (כי החשפנית והזונה זו לא אותה אחת כנראה...) אז הבוס לחץ עליה "חד פעמי" לסגור לו את הפאדיחה, והחד פעמי הפך לא חד פעמי, ואז פתאום מתברר שאפשר להוציא בונוס במשמרת עם לקוח חתיך שמשלם טוב... מפה הדרך קצרה מאוד למקום שבו כבר יורדים לזנות לגמרי. תאמין לי הזעזוע של לשמוע את הסיפור הזה על איך נופלים לזנות לא בגלל כסף, עד היום מצלצל לי בראש. בקיצר: אם היא שם, יש סיכוי גדול מאוד שהיא כבר מעבר. או תהיה מעבר.

4. היא לא תחזיק מעמד אתך. אלה שיוצאות מסגנון החיים הזה הרבה פעמים פרנואידיות, סובלות מחרדות משתקות והתקפי מאניה דיפרסיה. הן דופקות מערכות יחסים אחת אחרי השניה ככה. אלה שכלל לא פרנואידיות הן הסתומות שפשוט לא מבינות איפה הן.

בקיצור: ברח, אחי ברח. או שלפחות תשאר בצד של להדביק כסף וזהו. תאמין לי תצא בזול ככה.
ישן 12-04-2012, 20:49

זה גם מה שאני אמרתי...
בתגובה להודעה מספר 166 שנכתבה על ידי shai.shai שמתחילה ב "לדעתי, יש הבדל בין זונה..."

עד שנתקלתי במה שקורה מאחורי הקלעים. הרעיון של מה שכתבתי הוא שעבודה כחשפנית ממוקמת בתחילתו של ציר שבקצהו האחר זנות מלאה. לא כל החשפניות מתקדמות הלאה בציר, אבל לא מעט כן. הרבה מאוד רק למרחק מסויים, ולא קבוע ויש כאלה כמובן שלא מגיעות הלאה משום שעפו מהתחום מהר מדי. במקום בו יש שילוב של "כסף מדבר" עם בחורות בעלות הערכה עצמית בעייתית - ההחלקה במעלה הציר פשוטה מאוד.

אף אחת משלושת ה"זונות במיל'" שהכרתי באותה שנה לא הייתה נרקומנית. אף אחת לא באה ממקום של מחסור בחיים מעבר למה שבחורה ממוצעת מכירה. אף אחת לא התחילה "מייד". אצל כולן זה התחיל במקום של להיות חשפנית או מלכת סאדו (עוד פטנט לעשות כסף קל) "בלי מין". זה בשלב שבו שיקרו לעצמן ואמרו "אין חדירה ואין מעבר נוזלים=זה בסדר, זה מוסרי". הבעיה היא שזה עולם מלחיץ וכפייתי. בשלב מסויים השיחות ביננו (אני והסטודנטית) התעמקו ושאלתי על עניינים מסויימים בהרחבה: בעיקר כי הבחורות האלה חשופות לעולם של פשע וסמים (מעבר לזנות) במידה די רבה ומי שיודעת לספר ולהבחין בפרטים, יכולה לגלגל סיפורים מדהימים. כמות הפיתויים הכספיים חסרי הפרופורציה היא מדהימה! הרבה פעמים זה שובר את כל המחסומים. גברים שיריבו על שלוש שקל אבטחה במסעדה (ולא עשירים אלא סתם אנשים) יכולים בהתקף להציע סכומים גדולים עבור כל מיני דברים סוטים יותר או פחות (החל ממין לא מוגן ועד סטיות של ממש שלא נכנסתי לשאול פרטים עליהן...). אין חשפנית שלא תקבל הצעות בסדרי גודל של 5 אלף ש"ח, פה ושם, עבור "משהו מעבר-פרטי" מגבר חרמן שכל הדם ירד לו מהראש לאזור האגן. ככה בדיוק נחצים הקווים. הבעיה היא כשנחצים הקווים הם מטשטשים ואז יש חציה מוחלטת.

כל שלושת הבחורות שאני הכרתי (כמובן שהידידה שלי סיפרה לי די הרבה על כל אחת) היו כבר אחרי כמה "סבבים" של כניסה ויציאה מעולם הזנות/חשפנות או סאדו-מאזו ודברים כאלה. זו מנטליות, לא "עבודה".
ישן 12-04-2012, 21:00

פגשתי אותה פעם אחת
בתגובה להודעה מספר 169 שנכתבה על ידי Army_Boy שמתחילה ב "שמע... סיפור מטורף"

שלוש שנים אחרי, בערך. לא היה נעים לי לשאול אותה "במה את עובדת" אבל היא נתנה לי במהלך השיחה רמזים ברורים של "אל תשאל כי לא תאהב את התשובה". לא סיימה תואר או חזרה ללמוד זה בטוח. אגב: היא הראשונה שאמרה לי (כמה פעמים) "אני לעולם לא אבטח בבחורה עובדת" (ככה הן קוראות לעצמן...) ו"אל תאמין לעולם לסיפורי זוהר על זונות - את הפעמים שאנסו אותן הן מוחקות מהזכרון".

בכל מקרה חשוב לציין שכאן מדובר באמת במישהו שהייתה מקרה ברור של "כלואה במעגל הזנות" ואני לא שולל את זה שישנן בחורות נורמטיביות למדי שהן "סתם חשפניות" - פשוט אומר שאתה חייב להיות סופר זהיר ועדיף פשוט להתרחק מהן (בהסתמך על העובדה שהן אחוז מזערי מהבחורות).
ישן 12-04-2012, 21:19

את הלהיות "גשר" תשאיר לאנשי המקצוע
בתגובה להודעה מספר 171 שנכתבה על ידי Army_Boy שמתחילה ב "איך אני אגיד את זה...."

אתה תשמור על עצמך - אל תחפש ללכת לפי אינטואיציות. הבחורות האלה (שאכן להרבה מהן עבר של התעללות וניצול מיני) הן בור ללא תחתית של צרות. תעשה מה שעושים כשרואים מרחוק במורד הרחוב חתלתול רזון וגוסס - עוברים למדרכה ממול. אם תראה אותו - תרצה לעזור. בסוף הוא ימות, לך יהיו נדודי שינה והפסדת זמן.

תאמין למה שאומרים המומחים בעניין הזה - לא הטוקבקיסטים (למרות שאני בעצמי לא תמיד מקשיב למומחים): הבחורות בתעשיה הזו שרוטות לעומק ומעטות מהן ממש בשליטה. תשמור מרחק. לא מדובר פה על ה"שרלילה של השכבה" שבגיל 27 מתמסדת, לומדת עריכת דין ומתאפסת - אלה בחורות עם שריטה אחרת.

תאמין לי - אמנם הידידה ההיא לא הייתה איום על מבחינה מינית עלי, אבל גם אם הייתי אז רווק חופשי לא הייתי נוגע בה - ורק מתוך כך שהיה ברור לי שניצולה של העולם הזה היא אומללה. ותאמין לי שכרווק אני הייתי ה"שביח'ה" בחומס - יורה בכל מה שזז, בלי בגץ ובלי בצלם. אני מניח שלו היו חשפניות אז בכמות שיש היום, והייתי נתקל באחת, בטח גם הייתי נופל וחושב לעצמי "איזו בחורה כוסית ועם בטחון - נראה סבבה אתה".
ישן 13-04-2012, 14:35
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 194 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב "בשביל להקל עליך: מדובר בחייל..."

בוא נניח לרגע שאני לסבית ושהחשפנית נשארת חשפנית ולא חשפן, סבבה?
אם היה מדובר אך ורק במישהי ספציפית, שעושה את זה לזמן קצר כדי לממן את עצמה רק בלימודים וכאלה...לא היה מפריע לי יותר מדי לצאת איתה.
אבל מאחר ומאוד קשה לי כאישה עם התעשייה הזאת, וכל תעשייה אחרת שמנסה להרוויח כסף על חשבון מעמדן של הנשים, וקשה לי עם נשים שמוכנות למכור את גופן בלי לחשוב על איזו השפעה חברתית יש לזה, אני לא יכולה לתת לך תשובה חד משמעית. לא כי אני צריכה שתקל עליי ותמציא סיפור יותר הגיוני חח [=
בסופו של דבר אני לא אומרת אף פעם "אני בחיים לא אעשה את זה." כי אין לדעת מה יהיה ואני גם חושבת שלמצוא אהבה זה מספיק קשה גם בלי לשלול אנשים על ימין ועל שמאל. אבל למזלי זאת סיטואציה די לא סבירה מבחינתי אז אין לי מה לשבור עליה את הראש.

ישן 14-04-2012, 23:09
  Alias#01 Alias#01 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.01.08
קצת להרחיב אופקים

תעשייה שמבוססת על "מכירת גוף נשית"היא מאוד רחבה
וחשפנות (בוא נאמר שבארץ אין תעשיית פורנו) היא אולי החלק הכי צר בה.
נשים דוגמנות בצד. מה עם "מארחת" ? האם היא לא מוכרת את גופה ואת מראה ?
מה עם "פרזנטורית"? כל הבחורות האלו שמחלקות קונדומים או מוצרים לגבר בלבוש מינימלי זה לא מכירת גוף? ומה עם מלצריות? בטח מלצרית שתתלבש לא חושפני מקבלת הכי הרבה טיפים נכון? ו" ברמנית"
מי מרוויח יותר כסף מלצר או מלצרית? ברמן או ברמנית? האם יש דבר כזה "מארח" ?
אז כפי ש-rubberduck אמר זה יומרני ומעצבן לשפוט על דברים כאלו.
ומבחינת דעה אישית לא הייתי רוצה לצאת עם מישהי שלבשה לבוש חושפני וחילקה קונדומים וקיבלה על זה קצת כסף. (זה היה כשהיתי בלילה לבן עם חברה שלי בתלאביב וראיתי את זה ובדיוק דיברתי על כך) אבל אם היא יודעת לרקוד ויש לה כח לעבוד בלילה והיא מקבלת על זה המון כסף זה מראה שהיא שאפתנית הרבה יותר ואת זה הייתי יכול לשקול.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:50

הדף נוצר ב 0.35 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר