לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חדשות טיולים אפריל 2014 - הסתיימו עבודות הסדרת הדרך לדיר עזיז ע"י מועצה אזורית גולן. ניתן לשוב ולטייל באתר. הסגירה שהתקיימה באזור דרך בורמה מערב, הסתיימה וניתן לטייל באתרים כרגיל. עקב סיום עונת החורף שביל מספר 9363 (סימון שבילים כחול) שבשמורת נחל שורק נפתח חזרה למטיילים. נפתח מחדש מסלול נחל רקפת בכרמל שהיה סגור למטיילים. עקב פעילות צבא באזור אילת במהלך חודש אפריל אין להגיע לאתר "נ.ג. 292" מצפון לאילת. | חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מטיילים ותרמילאים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-04-2012, 22:16
צלמית המשתמש של Noa_A
  Noa_A Noa_A אינו מחובר  
מנהלת אמצע החיים | אני? אני מסיפור אחר...

חבר מתאריך: 01.11.03
חייבת להגיד...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי I WANT A CAR שמתחילה ב "לטוס לחו"ל רוצה ממש אבל.."

...שאני אהבתי הכי בעולם לטייל לבד. הקטע הוא - שכשאתה טס לבד אתה בד"כ לבד רק אם אתה בוחר להיות לבד. בד"כ קל מאוד למצוא עם מי להיות, ברגע שכבר מגיעים, ולעומת זאת אם בא לך להיות דווקא לבד, או בא לך לחתוך ממקום שלא בא לך עליו יותר - אתה לוקח הרגליים והולך.

עם זאת, אני מבינה את הפחד שבלטוס לבד בפעם הראשונה, ואם אתה מחליט שאתה רוצה שותפים לטיול - זו לא בעיה גדולה. מעבר לזה שבמקומות כמו חנות "למטייל" בסנטר בת"א יש לוח מודעות שמיועד לדברים כאלו, יש גם כמה אתרים טובים כמו, לדוגמא, שוב "למטייל" שיש להם פונקציה טובה של חיפוש שותפים.

בהחלט יש גם טיולים מאורגנים לצעירים, אני בטוחה שב"איסתא" תוכל למצוא כמה וכמה כאלו, אבל חייבת לומר שטיול מאורגן הוא רחוק מאוד, בעיקר ברוחו, מטיול "אחרי צבא" קלאסי. חלק גדול מהטיול "אחרי צבא" קסמו הוא ביכולתך לעשות מה שבא לך, איך שבא לך ומתי שבא לך (כאן גם הרווח הגדול שבלטייל לבד) ובטיול מאורגן זה לא קיים.

החלק הכי קשה הוא לאזור את האומץ, לקום ולנסע. השאר כבר לרוב בא לבד...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-04-2012, 21:23
  משתמש זכר -TsAcHi - -TsAcHi - אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.01.08
לטוס עם חברים יכול להיות גם רעיון גרוע
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי I WANT A CAR שמתחילה ב "לטוס לחו"ל רוצה ממש אבל.."

לדוגמא חבר שלי, טס עם שני החברים הכי טובים שלו לדרום אמריקה , הכי טובים, אחים. חברי ילדות.
אחרי פחות מחודש של ויכוחים ומריבות הם התפצלו. הם לא הסתדרו כי כל אחד משך ורצה לכיוון אחר. ותתפלא לשמוע עד כמה זה שכיח בטיולים גדולים כאלה עם חברים.

עוד סיבה מרכזית למה אני טס לבד. כי לא מדובר פה על קפיצה קטנה לאמסטרדם עם החבר'ה, הטיול הגדול זה פשוט כמשמעו - טיול גדול. חודשים שלמים שבהם תהייה בחו"ל ותצטרך להחליט כל יום מחדש לאן מכאן..
שיש לך חבר איתך מהבית ולא איזה שותף שמצאת על הדרך ואתה יכול להיפרד ממנו בקלות, זו לרוב ב-ע-י-ה. אתם מכירים אחד את השני טוב ולכן מרגישים גם חופשי להתווכח על כל שטות ולמשוך לכיוון אחר. מעבר לכך, קשה לך להרגיש חופשי ומשוחרר עם אנשים חדשים שהכרת בטיול כי יש לידך מישהו שמכיר אותך טוב, טוב מדי ... או סתם לדוגמא תכיר בחורה חמודה שנדלקת עליה ותרצה לעשות איתה איזה שבועיים וכמה טרקים, עם חבר לידך תהייה מאוד מוגבל. הריי מה? תנפנף את החבר שלך?
כך שלסיכום לטוס עם חבר קרוב ולא משנה כמה הוא קרוב, עלול להיות טעות רצינית.
ישן 23-04-2012, 11:01
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
טיולים מאורגנים לצעירים

מכמה פידבקים ששמעתי (בנשנות התשעים אבל אני לא בטוח שהיה שינוי גדול) לגבי טיולים כאלה (לא קבוצות "הומוגניות", אלא "קבוצות בהרשמה" - דהיינו קבוצות שמאגדות בודדים המחפשים "טיול מאורגן") הבנתי שחלק לא קטן מהמשתתפים הם אנשים שפוחדים לצאת לבד לחו"ל, או שיש להם מגבלות ובעיות אחרות. חלק מהמשתתפים הרגישו "לבד" בתוך הקבוצה פשוט משום שמבחינתם לא מעטים היו אנשים שלא היו שם משום סיבה פרט לכך שזו הדרך היחידה שלהם לצאת לחו"ל. זה לא היה כמו "סאמר סקול" ברמה אלא יותר כמו "טיול פנויים פנויות" (או כמו שכונה בצדק "טיול פנוי פנויות") רק לאנשים שמחפשים חברה.

מצד שני ישנן חברות (כמו דיזנהאוז) אשר מפרסמות באתר שלהם מידע על טיולי קבוצות הכוללים מפרט של אופי הקבוצה. לפעמים זו תהיה קבוצה "הומוגנית" שמבקשת להוסיף עוד משתתפים כדי להוזיל עלויות טיול. במקרים אחרים יהיה מין "סף" רישום של אנשים העומדים בדרישות. אולי שם תמצא מבוקשך?

בכל מקרה קח בחשבון שעולם ה"טיולים המאורגנים" נטו מתקיים בעיקר הודות לגמלאים, ישראלים ש"לא מסתדרים בחו"ל" או יעדים שבהם טיול עצמאי הוא מסובך. לא תמיד יהיה "טיול מאורגן" כייפי לאדם צעיר שכל ה"מגבלה" שלו היא שבמקרה אין לו שותף...
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:34

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר