לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-04-2012, 01:01
צלמית המשתמש של נביא_ברוח^הזמן
  משתמש זכר נביא_ברוח^הזמן נביא_ברוח^הזמן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.05.05
שלח הודעה דרך MSN אל נביא_ברוח^הזמן שלח הודעה דרך Yahoo אל נביא_ברוח^הזמן Facebook profile
הוראות לאשכנזים לחג המימונה.

חשבתי על זה הרבה, ואז הבנתי שיש מספר כללים שלאשכנזים שבינינו כדאי לשמור:

1. אומנם הם, אומרים שאפשר לבוא בלי הזמנה, אבל בינינו, עדיף!

2. אכילת הממתקים מומלצת (במינון), אבל נא לשמור בבית את התלונות על הסוכר, המשקל או הכולסטרול.

3. צהלולים (קולולולו) אינם באים בחשבון בשום אופן! אלא אם אתם רוצים לעשות צחוק מעצמכם.

4. חבישת כובעים ו/או בגדים צבעוניים כמסורת חגם, מומלצת בחום.

5. לגבי מוזיקה מוגרבית אתנית - ראו סעיף 3. אינכם רוצים למשוך תשומת לב לעובדה שאתם לא מתחברים לקצב.

וזהו. שיהיה חג שמח לכל בית ישראל!

נ"ב
אם יש הצעות לכללים חדשים, הם יתקבלו בברכה!

"נביא ברוח הזמן - והזמן אינו נביא"

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-04-2012, 08:54
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
פחחחחח....
בתגובה להודעה מספר 54 שנכתבה על ידי TIMON the mongoose שמתחילה ב "אני דמיינתי אותך תמיד כמו..."

עכשיו כל הבנדיטים בבילעין יתחילו לחשוד אחד בשני שבעצם אחד מהם הוא פשיסט ימני...

האמת שפרט לצבע העור (פחות או יותר) התמונה מייצגת הכי רחוק ממני....

(יש לי שיער, לא לובש לרוב משקפיים (ובטח לא עם מסגרת עבה), אין לי שיער פנים שיכול ליצור זקן/שפם ואף פעם לא הייתי באבו דובאי.)

בתקופה בה פורסמו התמונות האלה של "סוכני המוסד" נורא רציתי שימציאו אחת שדומה לי מאוד. הייתה לי אפילו תוכנית שיעצרו אותי באיזו מדינה אירופית שאליה אני נוסע (גרמניה/שוויץ), אני לא אכחיש ואשמור על זכות השתיקה, ואז אחרי שיעכבו אותי הרבה, יכפישו את שמי ושם משפחתי, אני אגיד מי אני באמת, אטען שלא הסכמתי לדבר כי כיהודי אני לא סומך על מילה של דוברי גרמנית - והכי חשוב: אתבע את האם אמא שלהם ואסדר לכל הילדים שלי חיים נוחים.

מה שמנע ממני זה שפחדתי שהם יחשפו בסוף שאני כותב בפרש וככה יסחטו אותי להניח להם או שהם יפרסמו בפומבי שאמנם אני לא סוכן מוסד, אבל שאני כן מגדולי הקשקשנים בפורום סקופים...

אחרי כל זה פשוט פתחתי את העיניים ושמתי לב שבדיוק נסגרו הדלתות של הרכבת בהרצליה ושאני אנוס להמשיך על בנימינה. גם כן צרות של סוכן מוסד...
ישן 14-04-2012, 21:53
צלמית המשתמש של student1
  משתמש זכר student1 student1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.07
שלח הודעה דרך MSN אל student1 Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 62 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "כלומר- שמאלני שמן, מקריח..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי shruki
כלומר- שמאלני שמן, מקריח וממושקף? כן, זה בדיוק האימג' שלי...

לפעמים אני עובר ברחוב או יושב איפשהו ובוהה באנשים. אני רואה מישהו די גבוה ואתלטי עם חזות מזרחית חצי ערסית, וחושב לעצמי: בטח שרוקי נראה ככה. ואז אני נזכר, שבבית ספר היית די חננה(ככה בערך כתבת פעם, לא?) ומשהו מתחיל לא להסתדר אצלי. לא מצליח לשים אותך בקטגוריה מסוימת. אולי טוב שכך, הגיע הזמן להיפטר מהסטראוטיפים שאני עושה על אנשים בלי לראות אותם ובלי לדעת מה עולמם.

ישן 15-04-2012, 07:41

כמו כל שנה, מאז גרתי בב"ש, ערב מימונה שקט עבר על כוחות "משלנו"
בתגובה להודעה מספר 76 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "הסתובבתי עם השלט הזה היום על..."

למרות שרישון בהחלט כלולה בפריפריה התרבותית של ג'וחסטאן איכשהו המימונה, כמו גם הע'אשורה, הוא טכס לבנטיני המרחף בקלילות מעל ענן הוודקה העוטף את עיר השינה הענקית הזו. הלכתי לאיזו גלידריה איטלקית, מקווה למצוא טעמים כשרים לאנטי-פסח (ולא היו...) וחלק מהבנות שעבדו שם (*) ללא ספק היו מהתפוצה הנידונה, אבל לא שמעתי "תתרווחו ותסעדו" אלא רק "פררו רושה עם ביסקוטי" וכו'.

כששכבתי לישון, אחרי חצות, קולות נפץ רחוקים של מוסיקת טראנס לכדו את תשומת ליבי. בתחילה חשבתי שזה פלאשבק לימי הפטרול המזרחי בבזק בחצות ליל עיד אל פילטר בזבבדה, אבל אז זיהיתי מבעד לצלילים מילים בעברית. אני מניח שזה הכי מימונה שהיה ברישון.

* אני היחיד ששם לב שיש יחס ברור בין מידת הקשיות והצמיגיות של גלידה בגלידריה איטלקית, בין המידה ומידת החשיפה של החזה של הבחורה המוכרת ? בשלב מסויים פשוט לא נעים לך. עומדת מולך חיילת משוחררת צנומה, נאבקת בעזרת איזה כלי דמוי שפכטל לגלגל כדור של גלידה קשה כמו אבן, כל כולה חזון אחרית הימים, ואתה עומד שם עם תור של זקנות מאחורה וצריך לעשות כל מיני ג'סטות בוטות שנועדו להראות שאתה לא שוטף את החזה שלה במבטים. כאילו יש גלידריה בארץ שאשכרה מועסקים בה בני תמותה הבנויים לעבודה זו? (גברים חזקים, גבוהים ובעלי ידע הנדסי המאפשר שתילת גלידה בוופל שברירי בעזרת כף פנקייק...).
ישן 15-04-2012, 08:40
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 77 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "כמו כל שנה, מאז גרתי בב"ש, ערב מימונה שקט עבר על כוחות "משלנו""

ציטוט:
במקור נכתב על ידי g.l.s.h
אבל לא שמעתי "תתרווחו ותסעדו"

אני מניח שזאת הגרסא הפולנית ל"תרבחו ותסעדו"? אני אשתמש בזה בשנה הבאה...
ציטוט:
כששכבתי לישון, אחרי חצות, קולות נפץ רחוקים של מוסיקת טראנס לכדו את תשומת ליבי. בתחילה חשבתי שזה פלאשבק לימי הפטרול המזרחי בבזק בחצות ליל עיד אל פילטר בזבבדה, אבל אז זיהיתי מבעד לצלילים מילים בעברית. אני מניח שזה הכי מימונה שהיה ברישון.

לא יודע, במימונה שאני הייתי בה לא הייתה מילה בעברית בשירים- כולם היו במרוקאית, מצד שני גם האנשים לא בדיוק דיברו עברית...
ציטוט:
* אני היחיד ששם לב שיש יחס ברור בין מידת הקשיות והצמיגיות של גלידה בגלידריה איטלקית, בין המידה ומידת החשיפה של החזה של הבחורה המוכרת ? בשלב מסויים פשוט לא נעים לך. עומדת מולך חיילת משוחררת צנומה, נאבקת בעזרת איזה כלי דמוי שפכטל לגלגל כדור של גלידה קשה כמו אבן, כל כולה חזון אחרית הימים, ואתה עומד שם עם תור של זקנות מאחורה וצריך לעשות כל מיני ג'סטות בוטות שנועדו להראות שאתה לא שוטף את החזה שלה במבטים. כאילו יש גלידריה בארץ שאשכרה מועסקים בה בני תמותה הבנויים לעבודה זו? (גברים חזקים, גבוהים ובעלי ידע הנדסי המאפשר שתילת גלידה בוופל שברירי בעזרת כף פנקייק...).

אני צריך לאכול יותר בגלידריות...

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

ישן 15-04-2012, 09:07

בתגובה להודעה מספר 78 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "[QUOTE=g.l.s.h] אבל לא שמעתי..."

אני מניח שזאת הגרסא הפולנית ל"תרבחו ותסעדו"? אני אשתמש בזה בשנה הבאה...

זו הגירסא המיזנטרופית של לעשות את עצמך טמבל כדי לתת לאנשים מאותגרים להרגיש חזקים לכמה שניות.... (כמו כשאני הולך לקנות לפעמים בארומה, ויש לי מצברוח מרושע ובא לי להשתעשע עם הקופאית, אני מסתכל על התפריט עם מבט של קשיש שברח מבית אבות בו היה סגור עשרים שנה, ואומר "אני רוצה סנדוויץ' Chalomi" (יענו "כמו בחלום-מדהים"). אם מדובר על קופאית פריחונא, זה גורם לה להרגיש מאוד עליונה לכמה שניות ומשום מה זה מצחיק אותי...).

לא יודע, במימונה שאני הייתי בה לא הייתה מילה בעברית בשירים- כולם היו במרוקאית, מצד שני גם האנשים לא בדיוק דיברו עברית...
אני מניח שחפלה בחצות ליל המימונה הייתה קשורה למימונה. או בקיצר: תן לי להרגיש גם שייך למדורת השבט...

אני צריך לאכול יותר בגלידריות...
יותר זול, יותר בטוח ויותר מהוגן מאשר ללכת ל"הוטרס". איפה עוד, חוץ מאשר אל"ל לקלעי פלוגה, יש הזדמנות בחינם לצפות בבנות צעירות ויפות מתאמצות לעשות דברים שהטבע לא ייעד אותן לעשות, אבל בחן?

ישן 15-04-2012, 09:41
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 79 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "[i][b]אני מניח שזאת הגרסא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי g.l.s.h
זו הגירסא המיזנטרופית של לעשות את עצמך טמבל כדי לתת לאנשים מאותגרים להרגיש חזקים לכמה שניות.... (כמו כשאני הולך לקנות לפעמים בארומה, ויש לי מצברוח מרושע ובא לי להשתעשע עם הקופאית, אני מסתכל על התפריט עם מבט של קשיש שברח מבית אבות בו היה סגור עשרים שנה, ואומר "אני רוצה סנדוויץ' Chalomi" (יענו "כמו בחלום-מדהים"). אם מדובר על קופאית פריחונא, זה גורם לה להרגיש מאוד עליונה לכמה שניות ומשום מה זה מצחיק אותי...).

אני משתדל להדיר את רגלי מארומה ככל שניתן וגם כשהייתי שם לא אכלתי מעולם חלומי, אבל הקיק שלי הוא להנפיץ להן שמות ולראות תגובות- אלישמע, אליעזר, אלחנן וכו'.
יותר משעשע היה לעשות את זה בש.ג של צאלים, כשאתה נכנס עם רכב מבקשים ממך שם אבל לא משווים אותו לשום תעודה, ככה הייתי מנחם בגין, זאב ז'בוטינסקי, מוטה גור ועוד רבים וטובים אחרים מבלי שה"בודקת שער" תעיף בי מבט נוסף. הפעם היחידה שבה נפלתי הייתה עם יצחק רבין...

ציטוט:
יותר זול, יותר בטוח ויותר מהוגן מאשר ללכת ל"הוטרס". איפה עוד, חוץ מאשר אל"ל לקלעי פלוגה, יש הזדמנות בחינם לצפות בבנות צעירות ויפות מתאמצות לעשות דברים שהטבע לא ייעד אותן לעשות, אבל בחן?

חבל שהוטרס נסגר לפני שיצא לי לנסות אותו.
ובכ"ז יש לך עולם דימויים שני רק לטורים של אראל סג"ל, אני לא יודע במה אתה עוסק אבל אתה צריך לכתוב.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

ישן 16-04-2012, 08:25

אחד הפרלמנטים הללו
בתגובה להודעה מספר 83 שנכתבה על ידי TIMON the mongoose שמתחילה ב "בתי קפה בכללי זה רק כייף ביום..."

(שהיה יושב בבית הקפה הוותיק שיש לו 2 קומות - בשולחן ארוך ממש מול הוויטרינה) הוא המקור לאשכולות מספר, וביניהם:

זה

וזה

אני מניח שהם יושבים במקום אחר, זמנית עד שיחליטו שהמידרחוב לא מיועד לצורך תפאורה להפקת "תעלת בלאומילך 2". אני משתדל לא לעבור במדרחוב, בין השאר משום שממילא קשה לעלות בעליה עם עגלות ילדים, עכשיו הוא גם צר ודחוק.

אני אוהב את בתי הקפה בארץ (קפה-קפה, קפה ג'ו, ארומה אר קפה וכו') אחד מאותם דברים שלא היו פה "כשהייתי ילד" ושאני מרגיש שבהחלט עשו את החיים נעימים יותר (זהירות g/l/s/h הרגיל חוזר לתמונה) יחד עם רוסיות, החלקה ברזילאית וטיסות לחו"ל בלי לשלם "מס נסיעות".
ישן 16-04-2012, 08:36

תמיד היו היו ערסים אשכנזים, תמיד
בתגובה להודעה מספר 91 שנכתבה על ידי student1 שמתחילה ב "כי גם לאשכנזים מגיע שיהיו להם..."

העניין הוא שבדיוק כמו הטיגריסים הלבנים, אשכנזי עארס זה מעניין, יפה לצפיה אבל לחלוטין לא מותאם לג'ונגל שבו הוא אמור לחיות. זט הסיבה שהם אף פעם לא מתרבים ונותרים תופעה שולית.

אגב: גם הערסים המזרחיים, חלקם לפחות, הפכו ממגוחכים שהם ערסים, לערסים שהם מגוכחים. איזה אחד שאבא שלו עשה טונות של כסף ממכרזים של איזה משרד ממשלתי, נוסע בטוייטת מנהלים, אבל משחק אותה בא מהגטו.

כדי לראות ערסים הארד קור צריך ללכת למקומות מאוד מסויימים (סינימה סיטי) שאז אתה פשוט משפשף את העיניים ובטוח שזה איזה טריק של ג'ורג' לוקאס שצילם בטח 3-4 עומדים יחד ואז יצר סצנה שלמה של אלפים "שטאנץ" אחד של השני. אתה יושב שם באחד מהמקומות של הקפה ב"איים" באמצע הקניון ומביט מסביב... כל כך הרבה שאלות על זאולוגיה ואבולוציה.... "מה הקטע של ערסים עם לעשות "גאלח" מדרגה בצדדים, להשאיר נפוח על העורף ולהראות כמו ביוויס ובאטהד"?; "למה ערסיות לנצח יחשבו שלהראות את הבטן לאפות שלהן דרך חולצה צמודה ו"מכנס פלמ"חניקית" עושה אותן כוסיות"? ; "איך קורה שבלהקת ערסים תמיד ישנו הרכב קבוע של פרטים"?; "לאן נעלם הערס, שהיה בכל להקה, עם הכובע גנגסטר"?; "מאיפה ערסים משיגים חולצות מכופתרות כאלה שהצווארון שלהן גבוה, צמוד באזור החזה וארוך ורפוי במותניים"?

כל כך הרבה שאלות... אני צריך לשבת יום שלם על ערוץ היוטיוב של נאור ציון כדי למצוא תשובות...
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:38

הדף נוצר ב 0.15 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר