לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-04-2012, 19:58
  s27 s27 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.05.10
טלוויזיה המלצות טלוויזיה לימים הקרובים

הטלוויזיה פתוחה על ערוץ 2, ולפי הפרומואים, אני תוהה האם באמת הגיעו ימי המשיח והערוץ הזה התחיל
לשים תוכניות איכותיות ראויות לשמן? או שמה זו רק "תקופה כזו שיוצא להם", כמו שקורה מדי פעם?
בכל אופן, להלן מספר תכניות שבהחלט נראות לי, וזה לא דבר של מה בכך:

1. היום ב-21:00: "אלוף העברית": תחרות בקיאות בשפה העברית לתלמידי ביה"ס היסודי בכיתות ה-ו.
אלפי תלמידים מכ-80 בתי ספר ברחבי הארץ לקחו חלק בתחרות. התכנית מתעדת את הילדים בשלבים
השונים של התחרות ומציגה ילדים ומשפחות מכל גווני החברה הישראלית.

2. מחר ב-21:00: "עובדה" - פרופיל של רוצח: מה גרם לבחור בשם דניאל מעוז, לכאורה אדם נורמיטיבי,
לרצוח את הוריו?

3. ביום חמישי ב-21:00: "ספיישל דוקו גזענות": משדר העוסק בנושא גזענות ובא לבחון עד כמה אנחנו
בחברה הישראלית גזענים. התוכנית מבוססת על ניסוי חברתי שהגתה מורה בשם גיין אליוט ב-1968
בארה"ב שבמשך שנים ביצעה אותו במדינות ובקהילות שונות בעולם. יצא לי לצפות בהקלטה של הניסוי
המקורי כשלמדתי את הקורס "מבוא לסוציולוגיה" בזמנו, זה מתאים בול ליום השואה. אל תחמיצו.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-04-2012, 20:02
צלמית המשתמש של sheep
  sheep sheep אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.01.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי s27 שמתחילה ב "המלצות טלוויזיה לימים הקרובים"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי s27
1. היום ב-21:00: "אלוף העברית": תחרות בקיאות בשפה העברית לתלמידי ביה"ס היסודי בכיתות ה-ו.
אלפי תלמידים מכ-80 בתי ספר ברחבי הארץ לקחו חלק בתחרות. התכנית מתעדת את הילדים בשלבים
השונים של התחרות ומציגה ילדים ומשפחות מכל גווני החברה הישראלית.

או, על זה רציתי לדבר איתכם.
מה נסגר? זאת תוכנית ליום ו' ב-11 בבוקר בערוץ 11 כשרק 11 אנשים צופים, לא לפריים טיים בערוץ שתייייייייייייים.

טוב שהם לא עושים תוכנית על ציורים בגן חובה.
שיט, לא התכוונתי לתת להם רעיונות.

עריכה: עכשיו הכל ברור, הם גייסו לאחרונה את דליה מזור ורצו למצוא לה תוכנית פריים טיים.
אני מאחל לה בהצלחה בהכל וזה, אבל היא לא עושה טלויזיה מעניינת. לגמרי לא. בשום צורה.

ישן 17-04-2012, 08:59
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי s27 שמתחילה ב "המלצות טלוויזיה לימים הקרובים"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי s27
2. מחר ב-21:00: "עובדה" - פרופיל של רוצח: מה גרם לבחור בשם דניאל מעוז, לכאורה אדם נורמיטיבי,
לרצוח את הוריו?
הדבר היחיד שהייתי נותן לגברת הזו להגיש זה תה או קפה לאבו מאזן ולשאר "אוהבי ישראל" עם הדעות שלה וחוסר הדיוק שלה בתחקירים שלה כפי שהיא עשתה לאותו סרן ובסוף החברה הטובה שלה מבג"צ הצילה אותה מלשלם עוד פיצוי על כל הנזק שהיא גרמה לו....

לי יש מספיק סדרות וסרטים לצפות בהן והתוכנית של אילנה דיין ממש לא בתוכניות שלי.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:03

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר