לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום בעלי חיים בפרש- כרטיסי הזכייה בתחרות נשלחו לזוכים! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > בעלי חיים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-04-2012, 13:50
  I WANT A CAR I WANT A CAR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.06.07
גידול סרטן בכבד לכלבי

שלום,
היום כלבי היה אצל וטרינר. במשך שבוע וחצי הוא לא היה אוכל כמעט את האוכל שלו והיה כן אוכל אוכל ביתי שאימי הייתה נותנת לו. הוטרינר העירוני אמר שאם ככה אז הוא בסדר אבל בוקר אחד הוא הקיא ועשה צרכיו בבית ואז לקחנו אותו לוטרינר העירוני, שהפנה אותנו דחוף לוטרינר בקריות ואמר שהוא נראה גרוע.
אחרי ניתוח שבו פתחו את הצד של הכלב התברר שיש לו גידול גדול בכבד שתפס כמעט את כל הכבד.
האפשרויות הן:
1) להרדים אותו.
2) להשאירו בחיים אך איכות חייו תהיה נמוכה, הוא לא ירצה לאכול כמעט וימיו יהיו ספורים.
3) לבצע ניתוח ובו יוסר כל החלק הנגוע של הכבד, שזה כמעט כל הכבד. הוטרינר אומר שזה גזר דין מוות לכלב וסיכוי של 95 אחוז שהכלב ימות במהלך הניתוח.

לגבי אופציה 3, רציתי לשאול האם הניתוח יכאב לכלב? כלומר אחרי שהוא יתעורר מההרדמה עם חלק קטן של כבד, האם הדבר יהיה מלווה בכאבים והאם מישהו יוכל לפרט לי בבקשה למה לא כדאי לקחת צעד זה (בכל זאת יש סיכוי של 5 אחוז שהוא יצליח), במה מלווה הדבר?
בתודה מראש.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-04-2012, 16:34
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי I WANT A CAR שמתחילה ב "גידול סרטן בכבד לכלבי"

אחרי כל ניתוח יש כאבים. ניתוח להסרת חלק גדול מהכבד במפורש ישאיר אותו עם כאבים למשך זמן מה לפחות. מעבר לכך, אתה תצטרך להקפיד מאוד על משטר מזון עבורו (כיוון שהכבד הוא פילטר הרעלים של הגוף וירידה בתפקוד שלו פירושה יכולת נמוכה בהרבה להתמודד עם כל מיני דברים לא בריאים שנכנסים לגוף), הוא יהיה מוגבל וחלש ולא סביר שישרוד זמן רב כך או כך.

אם אתה שואל לעצתי - אני חושש שהרדמה נשמעת לי הבחירה הטובה ביותר עבור הכלב. לשמור אותו בחיים אולי יהיה קל יותר עבורך - ואני לא מזלזל, שלא תטעה, אני יודע כמה חשוב יכול להיות הכלב - אבל האם זו תהיה הבחירה הנכונה עבור הכלב? להמשיך לחיות (אולי) חולה, חלש ומוגבל?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:03

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר