לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-04-2012, 13:20
  קונצנזוס קונצנזוס אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.09.11
אנחנו מחפשים מפקדים במיל' שמוכנים להתראיין על פרובוקציות שהם נתקלו בהם

אנחנו מחפשים מפקדים במיל' שמוכנים להתראיין על פרובוקציות שנעשו ע"י אנרכיסטים, שבהם הם תקלו במהלך השרות שלהם.

אנחנו יודעים שזה לא פשוט להיחשף בראיונות בתקשורת אבל "במקום שאין אנשים תהייה איש" גם אנחנו היינו מעדיפים להישאר בצל, אבל מדובר במלחמה, והסיפור שלכם חייב להיחשף.

יש לנו עשרות פניות מעיתונאים שרוצים לשמוע את ה"שטח", והמון תומכים בנו, אבל כולם מתבשיים /חוששים להתראיין.

מי שמוכן נא ליצור קשר 0524094095.

אני מזכיר שאנחנו כמובן מגנים את השימוש באלימות ואת ה 3 שניות שבהם רואים את הסמח"ט מכה. אבל במקביל אנחנו רוצים שהציבור ידע שישנם מאות ארועים כאלו בשנה שמפקדים צה"ל משכילים להכיל ולמנוע מהצד השני להשיג תמונות ניצחון.

צה"ל הוא צבא מוסרי ומקפיד ביותר על טוהר הנשק, ואסור לתת למקרה הקיצון הנ"ל - להיות הפנים של צה"ל.

תודה

לעוד פרטים על קונצנזוס

נערך לאחרונה ע"י קונצנזוס בתאריך 18-04-2012 בשעה 13:27.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-04-2012, 08:03
  הובס הובס אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.08.06
כשמישהו מנסה לחסום את ציר הבקעה
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי sh_woll שמתחילה ב "אני לא מסיק,אני רק מעתיק [את..."

הוא כבר לא מתווכח בנימוס על מחלוקות אידאולוגיות, הוא בפועל מנסה לגרום לך לפגיעה בטחונית.
הוא לא כותב טוקבק, הוא לא משתתף בפאנל, הוא לא מפגין על אי תנועה בצומת. הוא גם לא אזרח של מדינת ישראל שחוסם צומת במחאה על יוקר המחיה.

הוא אזרח של מדינה זרה שחובר לגורמים שעוינים למדינת ישראל, ומנסה בפועל לערער את שליטת המדינה בשטחים שתחת שליטתה.

גם עם הגנב שפרץ לך לבית יש לך רק מחלוקת אידיאולוגית. אתה אומר שהמפתחות של הרכב שלך, הוא אומר שהם שלו. אני מבין שתתווכח איתו בנימוס, וכשהמשטרה תגיע (אם בכלל תקרא לה) אתה תתלונן למה הם שמים לו אזיקים באמצע דיון כל כך מעניין, ושיחזירו לו את מה שהוא גנב ממך ביושר.

דני רודף שלום? מכבסת המילים במיטבה.
ישן 19-04-2012, 08:50
  jsphs7 jsphs7 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.07.08
מה הנוהל במדינות אחרות?
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי הובס שמתחילה ב "כשמישהו מנסה לחסום את ציר הבקעה"

ראשית, אני לא מבין למה שלחו לשם כוחות צבא, אני הייתי רוצה לראות שם פלוגת מג"ב עם אלות בידיים וערמה של שיניים שבורות על הכביש (מצד האירופים).

איזו הכשרה יש למפקד טנקים בפנוי הפגנות? מי שלח אותו לשם?

דווח ששברו לו את היד - ואני שואל את עצמי: איך זה בכלל קורה איך יתכן שלוטנט קולונל מקבל מכות ממפגינים?

וכאן שלב השאלה הזהה: מה היה קורה לישראלי שהיה מגיע לאוסף המדינות הבא: יוון, צכיה, סלובניה, סלובקיה, פורטוגל, ספרד, אנגליה, צרפת, גרמניה, בלגיה, נורבגיה, דנמרק, שוודיה, ארה"ב,........

חוסם עורק תחבורה ראשי - מגיע למרחק נגיעה מלוטנט קולונל, מנבל את פיו תוך שהוא מביט מגובה ראש מעליו,

אני מנסה לחשוב מה היה קורה שם? האם הקצין היה עומד וסופג בשקט? מה עם פגיעה בכבוד האדם של אותו קצין (לא שוטר), מה עם פגיעה בכבוד המדינה וסמליה?
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:02

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר